Įkraunama...
Įkraunama...

Nestandartiniai rūbų/batų dydžiai

ačiū,bandysim kažkaip juos gauti,ačiū.
Atsakyti
Tokia problema, visur džinsai tik penkiolikmetėms, Vilniuje GAriūnų turgavietėje pasiribnkimas nors verk verysad.gif Gal žinote parduotuvę Vilniuje, kur būtų galima nusipirkti reikiamo dydžio ir gražius?
Atsakyti
Jei nešioji XXL, neturi teisės į gražius rūbus, o tuo labiau džinsus ir tavo teisių čia nieks nepažeidžia, čia tik biznio reikalai, nors pagal atliktus tyrimus 50proc. moterų Lietuvoje turi viršsvorį..., bet sako jos neišperka rūbų didelių, todėl jais prekiauti neapsimoka ( kuo jos rengiasi? gal nusivylę išvis į parduotuves neina, ?) doh.gif
Atsakyti
QUOTE(MELDA @ 2006 08 28, 09:04)
Jei nešioji  XXL, neturi teisės į gražius rūbus, o tuo labiau džinsus ir tavo teisių čia nieks nepažeidžia, čia tik biznio reikalai, nors pagal atliktus tyrimus 50proc. moterų Lietuvoje turi viršsvorį..., bet sako jos neišperka rūbų didelių, todėl jais prekiauti neapsimoka ( kuo jos rengiasi? gal nusivylę išvis į parduotuves neina, ?) doh.gif

Va butent, kad nusivyle ir nevaiksto i parduotuves doh.gif
I kostiumus ilendu, kai ant ju raso 48dydi, o kelnes 46-48, cia jau matuoti reikia blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo janone: 28 rugpjūčio 2006 - 08:14
Jei rimtai, pabandyk budelei pažiūrėti, yra ir www.buddelei.de 4u.gif
Atsakyti
Aciu 4u.gif
Po rugsejo pirmos bandysiu Gariunuose ieskot. Dabar ten kainos uzkeltos ir drabuziai vien tik moksleiviams verysad.gif Veliau turetu ir normaliu daugiau atsirast
Atsakyti
Prieš porą metų mačiau paduotuve Pylimo g didelių dydžių ar kažkas tai panašaus, bet nžn ar dar ten ji liko ir ar verta užeiti.
O va mano bendradarbė yra nestandartinės figūros ir ji sau rūbus perka Europoje, pirmam aukšte esančioje vokiečių parduotuvėje(pavadinimas užkrito), aišku rūbai ne pigūs, bet ji visada labai džiaugiasi, kad būtent ten ji randa, tai ko reikia. Sake, net ir džinsus rado gerus ant savo užpakalio. kainos orientacijai; palaidinukės apie 200 lt, sijonai, džinsines kelnės 300 su kapeikom, švarkeliai-500 lt
Atsakyti
Niekur negaliu gauti sau batu.Gal kas zino kokia parduotuve, kurioje butu galima rasti dideliu dydziu batu nuo 42 dydzio. smile.gif
Atsakyti
Nu bent jau siandien kaip buvau WALKING ir ZYGIO BATUOSE tai tikrai radau 42 dydzio batus.O jie dar tokie padidinto dydzio, smailejantis, tai kazin ar tau netiktu.Gal nereikia 43, gal uztektu ir 42 4u.gif
Atsakyti
Siūtis gal galima. Tik brangu... g.gif
Atsakyti
PABANDYK ''Bordo stilius''Kaune Tvirtovės alėja86 (88?)
Atsakyti
Neseniai mačiau Gino Rossi parduotuvėje Akropolyje, Danijose kartais būna atskirai padėtas 42 dydis, aš daugumoj parduotuvių randu bent kelias poras. Nes mano mamos taip pat dydis 42+ dar plati koja.
O vat su 43 jau sunkiau. Niekur nesu mačiusi. Tik tiek žinau, kad yra specialios parduotuvės, kuriose avalynės egzotiškų dydžių būna. Seniau "Gigantas" tokia buvo, tikrai ir dabar yra, tik užsiimt reikia, paieškot.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo himalaia: 06 spalio 2006 - 10:24