Įkraunama...
Įkraunama...

Nestandartiniai rūbų/batų dydžiai

Sveikos merginos smile.gif Ieškau nestandartinės merginos su 42-43 koja smile.gif Esmė tame, kad interšope nusipirkau labai brangius labai kokybiškus labai stiliovus (be abejo, mano akim žiūrint) batus, bet numeriuku vienu - dviem apsirikau (mano koja 40-41). Norėjau, kad būtų ne per maži, ir tikrai - ne per maži. Jau tiek ne per maži, kad pirštas niekaip bato galo nesiekia laugh.gif

Kaina, be abejo, klaiki. Kai susiskaičiavau, pačiai negera pasidarė. Nuoširdžiai manau, kad tiek mokėti už batus yra kvaila. Aš net nežinau, iš kur žmonės tiek pinigų gauna hihihi.gif doh.gif

Bet gal vis tiek kam nors reikia? bigsmile.gif Jei ne, grąžinsiu į Ameriką ir keisiu į mažesnius, bet vargo daug...


http://www.supermama...?...=164453&hl=
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo RRoma: 02 kovo 2007 - 19:58
QUOTE(MELDA @ 2007 03 02, 12:48)
kas dar šiais laikais siuva?



QUOTE(arana81 @ 2007 03 02, 18:05)
ax.gif na as irgi koja kaip laiva turiu 4u.gif mastau siutis, gal zinot kur galima ta padaryti Kaune?


Siuva.

Yra prabangus kažkoks meistras Juzėj, ten kainos - vach vach, bet kokybė labai gera.

Yra siuvykla prie 25mečio turgaus. Perėjus turgų einant ta gatvele link Gulbinienės tortyno, po kairei tokia sukiužus batų taisykla, bet baisi o baisi. Ale batai neblogi ir svarbiausia, gražūs smile.gif Na ne toks lygis, kaip Juzėj, bet vis tiek nieko. Paprasti aukšti batai, žieminiai su pašiltinimu - apie 300 Lt. Siuvausi.

Aišku, kaip va toj nuorodoj, kur skelbime, nepasiūs, pirktinių kokybė - jei brangių - vis tiek geresnė... Bet vaizdas tai tikrai neblogas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(RRoma @ 2007 03 02, 20:55)
Sveikos merginos smile.gif Ieškau nestandartinės merginos su 42-43 koja smile.gif Esmė tame, kad interšope nusipirkau labai brangius labai kokybiškus labai stiliovus (be abejo, mano akim žiūrint) batus, bet numeriuku vienu - dviem apsirikau (mano koja 40-41). Norėjau, kad būtų ne per maži, ir tikrai - ne per maži. Jau tiek ne per maži, kad pirštas niekaip bato galo nesiekia laugh.gif

Kaina, be abejo, klaiki. Kai susiskaičiavau, pačiai negera pasidarė. Nuoširdžiai manau, kad tiek mokėti už batus yra kvaila. Aš net nežinau, iš kur žmonės tiek pinigų gauna hihihi.gif doh.gif

Bet gal vis tiek kam nors reikia? bigsmile.gif Jei ne, grąžinsiu į Ameriką ir keisiu į mažesnius, bet vargo daug...
http://www.supermama...?...=164453&hl=

Nu aš nešioju tokį dydį.....Ir batai labai gražūs....bet kaina..... doh.gif doh.gif doh.gif ...jaučiu tikrai teks siūst....atgal... g.gif
Atsakyti
QUOTE(arana81 @ 2007 03 02, 18:05)
ax.gif na as irgi koja kaip laiva turiu 4u.gif mastau siutis, gal zinot kur galima ta padaryti Kaune?

Kaune kur-tikrai nezinau.
O dideliu batu yra Moletuose.Net iki 44.
Buna ir neblogu.cia tel nr38351750
O siuna Vilniuj.Ilgi batai-iki 300lituku.Bet nebandziau, del kokybes nezinau.
Atsakyti
Galit i taura pabandyt uzeiti, gal ten pasiutu pagal uzsakyma 4u.gif
Atsakyti
Turiu problemėlę, esu apvalutė, bet taip pat noriu gražiai rengtis, kur galėčiau apsipirkti??
Atsakyti
QUOTE(aggnyte @ 2006 12 24, 13:57)
mano irgi tokia maza peda, mano 35, bet kartais ir ji buna per didele, turiu labai daug del to nepatogumu, nes bateliu jokiu nusipirkt negaliu  verysad.gif vasarai perku is vaikisku, bet kad neatrodytu taip vaikiskai, buna nemalonu, kai eina kokia desimtmete su tokiais pat batais kaip mano  doh.gif  ziemai tai perku 36, nes tipo ji maziausia ir apsiaunu pora poru kojiniu  kad batai nenukristu blink.gif

Aš irgi tokia pat verysad.gif Gal jau radot kur kokią parduotuvę, kad būtų mažoms kojoms apavo? Dar kokius batelius kasdienai ir aš įsitaisau iš vaikiškų, žieminius irgi didesnius, bet va artėja vasara, norisi normalių basučių, ne vaikiškų verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolkė @ 2007 03 27, 12:29)
Aš irgi tokia pat  verysad.gif Gal jau radot kur kokią parduotuvę, kad būtų mažoms kojoms apavo? Dar kokius batelius kasdienai ir aš įsitaisau iš vaikiškų, žieminius irgi didesnius, bet va artėja vasara, norisi normalių basučių, ne vaikiškų  verysad.gif



jei kaune, tai yra prancuziskos avalynes parduotuve tvirtoves aliejoje, beveik prie akluju sankryzos, pavadinimo nepamenu, atrodo bolero. mano sesuo ten perka savo kojytems apavo.


o dar maciau maza ismieras botler tinkle.
Atsakyti
QUOTE(janna @ 2007 03 27, 13:45)
jei kaune, tai yra prancuziskos avalynes parduotuve tvirtoves aliejoje, beveik prie akluju sankryzos, pavadinimo nepamenu, atrodo bolero. mano sesuo ten perka savo kojytems apavo.
o dar maciau maza ismieras botler tinkle.

Oi ačiū, reikės nauvažiuot, gal rasiu. Parašysiu, kaip sekėsi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(arana81 @ 2007 03 02, 17:05)
ax.gif na as irgi koja kaip laiva turiu 4u.gif mastau siutis, gal zinot kur galima ta padaryti Kaune?

nu pas mane 41.5 tai Reno lyg tokios ismieros ir yra, bet ten pamazintos, ir kazkaip retai ka ten grazaus randu.. nu ner ir ko noret kur pigu kad butu ir grazu.. g.gif
Atsakyti
nu blyna ta lietuva doh.gif as Danijoje ana savaite vienoj batu parduotuvej maciau moterisku batu yvairiu modeliu-iki 45dydzio bigsmile.gif ir grazus tokie bateliai,yvairiu spalvu...labai llabai nebrangus....su kulniukais kiti....net nusidyvijom su mama thumbup.gif mat jos kojike irgi 41-42dydzio ax.gif tai greit cia isirinko sau wub.gif
Atsakyti
Aha...KARKUSA,tas ir yra, kad Danijoje.O cia Lietuvoj-problema.Sunku atrasti.Nebent is turgaus...tokie kad tik i miska-ir tai bijotum zmoniu susitikt g.gif
Atsakyti