Įkraunama...
Įkraunama...

Nestandartiniai rūbų/batų dydžiai

QUOTE(šviesi lapė @ 2011 08 26, 09:24)
Mano brolis nešioja 47 batų dydį, viską siunčiasi iš UK smile.gif

hmz ,o gal galima tiksliau ...? smile.gif
pvz koks puslapis ar pan ... blush2.gif
Atsakyti
Mano sūnus nešioja 47 -48 batų dydį, perkame Gariūnuose.
Atsakyti
QUOTE(Brendy @ 2011 08 07, 10:42)
raso,kad batai is prancuzijos biggrin.gif  yra ju website gali pasiskaityt,nors per daug info nera smile.gif

Mačiau, bet galvoju paklausiu, gal kas gyvai esat buvę ir matę, kaip ten iš tikrųjų, nes man biški toloka doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Satina @ 2011 04 26, 12:04)
Elegant line, "Panoramoj" vokiškų batų parduotuvėj antram aukšte (neatsimenu, kaip vadinasi, bet žieminius batus rinkausi iš trijų porų), Batų kalne Ukmergės g., Baltų kalno outletuose Trakų ir Vilniaus g., Geox parduotuvėse Vilniaus Akropoly ir "Panoramoj", Diva parduotuvėse (Akropolis).
smile.gif
Kas nori, tas randa wink.gif

dar dažnai būna deichman 35 dydžio, na o Gariūnuose tai išvis - nors vežimu vežk biggrin.gif


QUOTE(Lu Lu @ 2011 05 20, 13:20)
o gal galit pasidalinti info butent kokiose Londono ir Vrsuvos parduotuvese perkat batelius ? cia internetu ar kai vaziuojat ten?  4u.gif o gal kas zino kur siuva batelius ? 4u.gif

Man taip pat įdomu, kuriose būtent Uk parduotuvėse būna mažų dydžių (mano 33,5). Kai buvau Londone prisipirkau batų iš vaikų/paauglių skyriaus labai papigiai, tiesiog kad būtų ką nešioti, ir negaliu atsistebėt kokybė (ypač kai už basutes mokėta buvo 2savarai, už rudeninius batus 10 svar.), plius ten vaikų skyriuose būna tikrai ne vaikiškų, o stilingų ir merginoms/moterims tinkamų batų.



Aš tai jau įpratau prie to, jog savo dydžio batų jokioj parduotuvėj Lietuvoje tikrai nerasiu (mano pėda ne tik trumpa bet ir labai siaura), vienintelė išeitis gariūnai, yra viena moteriškaitė, pas jau jau keli metai kaip perku, bet ji turi mažų dydžių batų tik ant labai aukšto kulno 10-12cm, kasdienai norėtusi kokiu 6-8cm bent jau, ir būtent tokių variantų nėr biggrin.gif todėl siunčiuosi internetu, tik bijau siųstis brangiau kainuojančius, nes jei man bus per platūs, ar šiek tiek per dideli, sunku bus parduot, todėl siuntiniai su batais iš Kinijos pas mane keliauja. Kokybė ne super, bet kai už batus 40lt sumoki, tai po sezono negaila išmesti wink.gif jei kam aktualu tų kiniečių internetiniai adresai, rašykit až.
Atsakyti
QUOTE(Wunderbar @ 2011 11 24, 01:40)
Aš tai jau įpratau prie to, jog savo dydžio batų jokioj parduotuvėj Lietuvoje tikrai nerasiu (mano pėda ne tik trumpa bet ir labai siaura), vienintelė išeitis gariūnai, yra viena moteriškaitė, pas jau jau keli metai kaip perku, bet ji turi mažų dydžių batų tik ant labai aukšto kulno 10-12cm, kasdienai norėtusi kokiu 6-8cm bent jau, ir būtent tokių variantų nėr biggrin.gif todėl siunčiuosi internetu, tik bijau siųstis brangiau kainuojančius, nes jei man bus per platūs, ar šiek tiek per dideli, sunku bus parduot, todėl siuntiniai su batais iš Kinijos pas mane keliauja. Kokybė ne super, bet kai už batus 40lt sumoki, tai po sezono negaila išmesti wink.gif jei kam aktualu tų kiniečių internetiniai adresai, rašykit až.


Gal galėtumėte konkrečiau pasakyti, kur ta moteris prekiauja? Arba dar geriau būtų gauti jos kontaktus, nes Gariūnuose visiškai nesiorientuoju.
Beje, o kokybė tikrai gera? Nes šiaip jau esu nusistačiusi prieš Gariūnus, nors jau iš kelių žmonių girdėjau, jog yra porą vietų, kur galima įsigyti kokybišką avalynę.
Man kaip tik greitu metu reikės aukštakulniu ant aukšto kulno, o kol kas mano paieškos mane tik į neviltį varo.. verysad.gif Ir dar vienas klausimas, kokios maždaug kainos? Labai ačiū už atsakymas bei atsiprašau, jog tiek daug! 4u.gif
Atsakyti
Gyvenu su ta pacia problema, pedos dydis 42-43. Tai paskutiniu metu atradau NEXT firmos avalyne, ja parsisiunciu is UK, tik beda kad ji nelabai kokybiska, nes dazniausiai buna ne odine, tai sunesioju per viena sezona, bet vis tiek dziagiuosi, dabar nors elegantisku bateliu turiu.
Keleta poru batu 42 dydzio pridaviau i Kestucio g., Kaune esanti KOMISA, jeigu kam idomu uzsukit.
Atsakyti
QUOTE(Wunderbar @ 2011 11 24, 00:40)
dar dažnai būna deichman 35 dydžio, na o Gariūnuose tai išvis - nors vežimu vežk biggrin.gif
Kokybė ne super, bet kai už batus 40lt sumoki, tai po sezono negaila išmesti wink.gif jei kam aktualu tų kiniečių internetiniai adresai, rašykit až.

na Gariunuose jau antras sezonas 35d batu nerasta...
outletuose seniai jau kas nors gero tokio didumo buvo
visose pardese, panoramose, elegant line ir akropoliuose nera..vln ir kauna apvaziavau... akropoly 2 pardes, kuriose dar buna..
bet vel...arba su nerealaus dydzio kulnais, arba 700..kazin ar variantas smile.gif
ta kinieciu adresa bruksltelkit 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo errachka: 27 kovo 2012 - 12:35
gal žinote ar yra 35 d. batukų Kauno Akropoly atsidariusioje Aldo batų parduotuvėje?
Atsakyti
kur perkat moteriska avalyne progai? kulnas 8-9cm? domina Vilnius.
Atsakyti
QUOTE(ra2ga @ 2012 04 15, 13:15)
kur perkat moteriska avalyne progai? kulnas 8-9cm? domina Vilnius.


Jei domina dideli dydziai, tai vakar buvau uzsukusi i parduotuve Vokieciu gatveje, labai nustebau, kad pasirinkimas yra ne tik 42, bet ir 43 dydzio moterisku batu. Kainos, deja, nedziugina...Parduotuves pavadinimo neatsimenu, nuo Didziosios g. isukus i Vokieciu, ji yra desineje puseje, nepriejus Apple parduotuves.
Atsakyti
QUOTE(Ayaan @ 2011 08 07, 01:02)
Kažkada esu mačius žurnale reklamą atseit nestandartinių dydžių avalynės parduotuvės "Bordo stilius" Kaune, gal kas esat buvę ir žinot, kaip ten yra iš tikrųjų? Kokių gamintojų avalyne prekiauja?



Seniai lankiausi ne kartą, bet po kokio 4-5 karto nieko neradusi, daugiau niekada nebeinu ten ir nebegaištu laiko, man negražūs ten batai ir kainos oho ho, kalbu apie 42dydį, mažų batukų neapžiūrėjau, kaip taisyklė mažų būna gražesnių batų.
AG avalynėj didelių rasdavau gan padorių batų, bet ir nepigūs būna ~300lt wink.gif Dar Kaune "Juzėj" darydavo išeina brangiai taipogi, gal maži batukai dėl medžiagų mažiau kainuotų, nors patys kurpaliai yra brangu.
Atsakyti

 i 
Skelbimai forume draudžiami. Bet kokios užuominos apie pirkimą/pardavimą/dovanojimą/mainymą laikomos skelbimais. Norint kooperuotis rašykite į temą "Internetinės parduotuvės be tarpininkų", kuri yra skyrelyje "Internetinės parduotuvės".
Skelbimam skirta Skelbimų lenta..
Atsakyti