Įkraunama...
Įkraunama...

Buto su paskola pardavimas

Parduodu butą su neišmokėta paskola. Ji beje nedidelė 23'000lt.
Iš pirkėjų jau paėmėm rankpinigius. Jie butą pirks irgi su paskola.
Kas mane gali paprotinti kokie butu sio sandorio niuansai,
...kaip persidengs sios paskoleles,
...kaip butu geriau pasielgti?

Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vejo_vaikas @ 2008 03 12, 17:17)
Parduodu butą su neišmokėta paskola. Ji beje nedidelė 23'000lt.
Iš pirkėjų jau paėmėm rankpinigius. Jie butą pirks irgi su paskola.
Kas mane gali paprotinti kokie butu sio sandorio niuansai,
...kaip persidengs sios paskoleles,
...kaip butu geriau pasielgti?

Ačiū  4u.gif


mano galva eiga butu tokia: tu paimi avansa is pirkeju 23000 Lt su preliminaria pirkimo sutartimi, grazini savo skola bankui, nuimi visus hipotekos apribojimus ir tada laisvai parduodi pirkejui , i pirkimo sutarti itraukdama anksciau sumoketa avansa... 4u.gif
Atsakyti
kai tokia maza suma tai tikrai galima daryti kaip minejo silainiai. jei kartais nepavyktu gauti tokio avanso, tai gauni leidima is banko ir viskas. pirkejas perveda dali sumos bankui kad padengtu kredita, likuti perveda jums.
Atsakyti
Bet vat niuansas tame ir yra, kad jie perka su paskola ir tu grinu 23k neturi. As ir neturiu siai dienai. Gal pasikolint g.gif:

Tai vat suprantu, kad reikia leidimo is banko parduoti buta, ar ne?
Sio rasto notarui uztenka?
Patarkit kas jau esat susidure ar zinote plonybes.
Atsakyti
Kaip ir maniau, patogiausia grazinti is anksto grinais, nes jau buvau banke ir paaiskino taip, kad jei nori parduoti su paskola buta, turi is ikeitusio banko gauti leidima pardavimui, bet turi nurodyti jau konkrecias sandorio sumas, jos turi buti nekintancios ir bankas per menesi priims sprendima del leidimo parduoti. Notaras tai aprasys, reikiama suma paskirstys garantuotai i reikiama banko saskaita ir bus isregistruota hipotekoje is sio banko, ir iregistruota kito banko.
doh.gif tai vat tokios tokeles.
Atsakyti
QUOTE(lietutis @ 2008 03 13, 07:52)
Bet vat niuansas tame ir yra, kad jie perka su paskola ir tu grinu 23k neturi. As ir neturiu siai dienai. Gal pasikolint g.gif:

Tai vat suprantu, kad reikia leidimo is banko parduoti buta, ar ne?
Sio rasto notarui uztenka?
Patarkit kas jau esat susidure ar zinote plonybes.



QUOTE(vejo_vaikas @ 2008 03 13, 08:56)
Kaip ir maniau, patogiausia grazinti is anksto grinais, nes jau buvau banke ir paaiskino taip, kad jei nori parduoti su paskola buta, turi is ikeitusio banko gauti leidima pardavimui, bet turi nurodyti jau konkrecias sandorio sumas, jos turi buti nekintancios ir bankas per menesi priims sprendima del leidimo parduoti. Notaras tai aprasys, reikiama suma paskirstys garantuotai i reikiama banko saskaita ir bus isregistruota hipotekoje is sio banko, ir iregistruota kito banko.
doh.gif tai vat tokios tokeles.

ziurint koks bankas
mano buvo VB, pirkejo - Hansa. mano bankas man leidima parduoti isdave per 2 darbo dienas nuo prasymo pateikimo. hansa bankas turejo paprasyt VB leidimo ikeisti antriniu ikeitimu, tai vadybininke vepla 2 savaites uztruko, kol prasyma mano bankui pateike.
as turejau notarui pateikti banko leidima parduoti buta, kuriame buvo nurodytos dvi saskaitos - banko saskaita ir suma kuria jam pervesti (siek tiek didesne nei buvau skolinga, likuti grazino ta pacia diena kai gavo pinigus ir pasieme kiek jam prikaluse) ir mano saskaita, kur pirkejas likusia suma turi pervesti.
siaip man problemu nebuvo jokiu. sandorio sumu bankams nereikejo nurodyti, tik notarui.
kai buvo pervesti pinigai, bankas isdave hipotekos laksta su irasu,kad atsiskaityta, su tuo hipotekos lakstu nuejau pas notara kad padarytu nuorasa (tuo paciu pasirasiau, kad pirkejas pilnai su manim atsiskaite). su hipotekos lakstu, jo nuorasu ir kvitu,kad susimokejau uz hipotekos laksto isregistravima nuejau i hipoteka ir ten viska pateikiau.
Kvita,kad susimokejau dave banke, vadybininke sutvarke, kad man nuskaiciuotu nuo saskaitos, atvaziavusi i banka tik pasirasiau ant pavedimo ir gavau kvita.
Atsakyti
Ooo, aciu kad pasidalinai issamia info. Susinumeruosiu pazingsniui ir keliausiu pas savo hansos vadybininke - isterike kazkokia, kaip pradejo nervintis, kad as buta parduodu, net drebet pradejo blink.gif
Atsakyti
QUOTE(vejo_vaikas @ 2008 03 13, 09:13)
Ooo, aciu kad pasidalinai issamia info. Susinumeruosiu pazingsniui ir keliausiu pas savo hansos vadybininke - isterike kazkokia, kaip pradejo nervintis, kad as buta parduodu, net drebet pradejo  blink.gif

kiek turiu pazistamu, visi su Hansa turi problemu doh.gif
jau kai parasei, kad per MENESI isduos leidima ir dar sandorio sumu reikia, tai taip ir pagal;vojau,kad hansoj kredita turit doh.gif
vienu zodziu dar pasikartosiu:
einat i banka ir pateikiat prasyma, kuriame parasyta - prasau isduoti leidima parduoti buta adresu tokiu tai, kredito sutarties numeris toks tai. leidimas bus pateikiamas tokiam tai notarui.
pas notara atsinesat asmens dokumenta, banko leidima, jei turit vaiku - teismo leidima parduoti, pirkimo pardavimo sutarti kai pirkot sudaryta. notara dar infformuojat apie gauta/negauta avansa, gavimo data ir suma (sutarty bus irasyta).
pasirasot pas notara sutarti.
kai gauna bankas pinigus, isduoda hipotekos laksta su irasu,kad jus atsiskaitet pagal kredito sutarti.
einat pas notara pasirasyti,kad is pirkejo gavot pinigus ir pasidarot hipotekos laksto nuorasa (galima tuos du dokumentus atskirai).
susimokat banke uz hipotekos laksto isregistravima.
su hipotekos lakstu, jo nuorasu, asmens dokumentu ir kvitu einat i hipoteka, pateikiat isregistravimui.
pasakytu ateiti laiku ateinat pasiimti isregistruoto hipotekos laksto, pranesat pirkejams, kad jusu ikeitimas bankui jau nuimtas.
Atsakyti
QUOTE(ooo @ 2008 03 13, 11:32)
kiek turiu pazistamu, visi su Hansa turi problemu  doh.gif
jau kai parasei, kad per MENESI isduos leidima ir dar sandorio sumu reikia, tai taip ir pagalvojau,kad hansoj kredita turit  doh.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
beveik juokinga.... biggrin.gif
dar syki aciu. Isbuciuot maza 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
jei perka per paskola, tai bankas turi isduoti leidima pardavimui ir antriniam ikeitimui. ir daugiau del nieko nereikia rupintis 4u.gif
Atsakyti
Gal kam teko susidurti su Šiaulių banku?

Kaži kaip jie tuos reikalus tvarko? Jau atsibodo nuomoti būtą doh.gif , atsibodo važinėti į Šiaulius doh.gif ...

4u.gif
Atsakyti
O kaip su atvirkštiniu variantu? Perku DNB bankui įkeistą turtą
pardavėjas eina į DNB, gauna banko sutikimą turtą parduot
bankas kur imu paskolą (Swed) patys prašo DNB antrą kartą įkeist turtą, kai gauna pažymą apie antrinį įkeitimą, einam pas notarą ir forminam pardavimą
ten turi būti dvi sąskaitos, viena banko, kita savininko? kaip man žinoti, kad savininkas nepasiims tų pinigų sau, o aš liksiu ant ledo su skola abiem bankam?
Atsakyti