Įkraunama...
Įkraunama...

Senoji animacija lietuviškai ir ne tik - 8 dalis

QUOTE(byne @ 2008 04 09, 19:03)
Pasitaisysiu, daugiau nebedėsiu rusiškųunsure.gif


Byne, tau sekas temas naujas užvest, užvesk mums tėmelę senoji animacija ir filmai RU blush2.gif ir vėl turėsim kur dėti tikrai gražius filmukus bei filmus 4u.gif

Man kažkaip nedrąsu temas užvedinėt, tu kaip vedančioji dabar esi wub.gif
Atsakyti
QUOTE(vėtrė @ 2008 04 09, 18:09)
Byne, tau sekas temas naujas užvest, užvesk mums tėmelę senoji animacija ir filmai RU  blush2.gif  ir vėl turėsim kur dėti tikrai gražius filmukus bei filmus  4u.gif

Man kažkaip nedrąsu temas užvedinėt, tu kaip vedančioji dabar esi  wub.gif

Kodėl nedrąsu, nesuk sau galvos ir užvesk mirksiukas.gif .

Dar svarelis ax.gif
Svarelis ir senelė

Svarelis cirke
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo byne: 09 balandžio 2008 - 19:00
Labai ačiū Byne už Svarelį!!!!! thumbup.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Nėr už ką, kuom galiu, tuo padedu 4u.gif .

Saulės grūdelis
Atsakyti
Isirasiau as is jusu "Keistuoliu" "Bremeno muzikantus" ir vakar patenkinta perziurejau bet...tik puse filmo verysad.gif Kur kita dalis unsure.gif
Atsakyti
Senajai animacijai ir filmams rusų kalba atidariau čia. . Taigi čia bus keliama tik Lt kalba. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kipse @ 2008 04 10, 09:52)
Senajai animacijai ir filmams rusų kalba atidariau čia. . Taigi čia bus keliama tik Lt kalba.  mirksiukas.gif

Tepam slides lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kipse @ 2008 04 10, 09:52)
Senajai animacijai ir filmams rusų kalba atidariau čia. . Taigi čia bus keliama tik Lt kalba.  mirksiukas.gif


Pagaliau bus tvarka, visų norai ir lūkesčiai bus patenkinti thumbup.gif
Atsakyti
gerbiamosios, gal galite ikelti na palauk 2, 5, 6 serijas, visas parsisiunciau o siu nerandu 4u.gif
Atsakyti
Gal galėtumete pasidalinti filmuką „Jaunystės obuoliai“ 4u.gif Esančios nuorodos nebeveikia verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(grranata @ 2008 04 11, 09:39)
gerbiamosios, gal galite ikelti na palauk 2, 5, 6 serijas, visas parsisiunciau o siu nerandu 4u.gif


Na palauk 2 serija

Na palauk 5 serija

Na palauk 6 serija
Atsakyti
QUOTE(vėtrė @ 2008 04 11, 12:48)

aciu kad taip operatyviai sureagavote i mano pagalbos sauksma thumbup.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti