Įkraunama...
Įkraunama...

Buto fotoalbumai - 5

QUOTE(burbuliukasbum @ 2008 04 28, 10:33)
kaip turkai, ant žemės  mirksiukas.gif  lotuliukas.gif
susirietę sėdim prie mažo staliuko.
virtuvinis stalas laukia pirkinių sąrašo eilėje biggrin.gif

visai smagu ir ant zemes biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(emrata @ 2008 04 28, 13:39)
visai smagu ir ant zemes  biggrin.gif  biggrin.gif


Aha, man patinka ant žemės sėdėt thumbup.gif jau labai rimtai ėmiau galvot apie sėdmaišių įsigijimą ar kažko panašaus arčiau žemės ax.gif
Atsakyti
man irgi labai smagu ant žemės, turim pagalvėlių tai ant jų ir sėdim, tiksliau aš, nes man taip patinka
Atsakyti
QUOTE(burbuliukasbum @ 2008 04 25, 11:25)
pagiras priimu, labai ačiū. laukiu ir kritikos
turi omenyje tą, kur tarp stalviršio ir virš spintelių?ar pačią sieną?
jei tarp spintelių tai čia mediena, t.y. taspats masyvas iš kurio darytos spintelių korpusai. visiškai nenorėjau plytelių, tai sugalvojau, kad galbūt galima medinę sienelę pasdaryti. atrodo liuksiškai, taip prabangiai. net patys gamintojai su tuo sutiko, kad gera idėja.

Aš irgi nenoriu plytelių, tik vis abejoju, gražu tai aišku, kad gražu, bet ar praktiška tarp spintelių dėti baldinę plokštę? Ar ta ploštė pas tave papildomai nuo drėgmės laminuota? Norėtųsi, kad pasidalintum patirtim, ar gerai valosi ir prižiūrisi tas grožis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(burbuliukasbum @ 2008 04 28, 12:33)
kaip turkai, ant žemės  mirksiukas.gif  lotuliukas.gif
susirietę sėdim prie mažo staliuko.
virtuvinis stalas laukia pirkinių sąrašo eilėje biggrin.gif

vestuvines foto labiau tiktų kambaryje,kaip tik ten tuščia siena,antra televizorių išmest lauk, o šeip jauku,puiku thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(čelsė @ 2008 04 28, 16:33)
Aš irgi nenoriu plytelių, tik vis abejoju, gražu tai aišku, kad gražu, bet ar praktiška tarp spintelių dėti baldinę plokštę? Ar ta ploštė pas tave papildomai nuo drėgmės laminuota? Norėtųsi, kad pasidalintum patirtim, ar gerai valosi ir prižiūrisi tas grožis 4u.gif

ten deda auksto slegio laminata, toki pati, is kurio pagamintas stalvirsis, tik plonesni 1cm storio, taigi jis nebijo nieko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vardė @ 2008 04 16, 17:58)
Aūūū... na tai bus dar butelių, ar išsigandot kritikos? Iš tiesų, dėl skonio nesiginčijama. Butas gali atrodyti tamsus ir dėl nuotraukų kokybės. Kokie bebūtų tie butai, AČIŪ šeimininkėms už drąsą. biggrin.gif  4u.gif Gal ir kitos įsidrąsins? mirksiukas.gif

įsidrąsins po mėnesio. kai susiremontuos ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Master @ 2008 04 28, 15:52)
ten deda auksto slegio laminata, toki pati, is kurio pagamintas stalvirsis, tik plonesni 1cm storio, taigi jis nebijo nieko  smile.gif

Ačiū 4u.gif Supratau. O aš galvojau, kad tos blizgios sienos (tarp virtuvės spintelių) yra iš tos pačios plokšts, kaip ir baldai blush2.gif Aš darysiu stalviršį juodą, o tarp spintelių norėčiau baltos plokštės. Ir kaip nepagalvojau doh.gif , kad niekas netrukdo man stalviršį ir tą tarpą tarp spintelių daryti vieną baltą, kitą - juodą.
Atsakyti
QUOTE(čelsė @ 2008 04 28, 15:33)
Aš irgi nenoriu plytelių, tik vis abejoju, gražu tai aišku, kad gražu, bet ar praktiška tarp spintelių dėti baldinę plokštę? Ar ta ploštė pas tave papildomai nuo drėgmės laminuota? Norėtųsi, kad pasidalintum patirtim, ar gerai valosi ir prižiūrisi tas grožis 4u.gif

jokių nepatogumų nepajutau, valau, kaip pačias spinteles valau ir nieko jai nesidaro. papildomai nieko jai nedaryta, o nuo riebalų ją apsaugo grūdinto stiklo plokštė ties kaitlente.

QUOTE(trutru @ 2008 04 28, 15:36)
vestuvines foto labiau tiktų kambaryje,kaip tik ten tuščia siena,antra televizorių išmest lauk, o šeip jauku,puiku thumbup.gif

tos nuotraukos ten laikinai, kad liūdna siena nebūtų, daug laiko praleidžiu virtuvėje, todėl ir apsupta daugybės man mielų žmonių ir įvykių nuotraukų. o kambario siena laukia piešiamo paveikslo.o telikas laukia savo kelionės į miegamąjį, kai jam bus paruošta vieta.

QUOTE(Master @ 2008 04 28, 15:52)
ten deda auksto slegio laminata, toki pati, is kurio pagamintas stalvirsis, tik plonesni 1cm storio, taigi jis nebijo nieko  smile.gif

pas mus tokia pati plokštė kaip ir spintelės korpusas
Atsakyti
jooratuke, man tavo namučiai thumbup.gif mano skonio, man juose patiktų gyventi ax.gif
Atsakyti
jooratuke, puikus, neperkrautas butas.. o su laiku ir jaukumas ateis, atsiras kasdienė netvarkėlė, aksesuarai visokie per laiką smile.gif .. pamenu, kai įdėjau savo foto, taip pat vienas kitas komentaras buvo toks, kad nejauku ir tt.. bet su laiku visi namai ,,sujaukėja " smile.gif .. aišku jei nemėgsti tokio va stiliaus tai gal ir nepamėgsi.
kažkada turėjau tokį butuką kaip bumbuliukasbum.. ir sieną bordavą turėjau smile.gif .. bet įsirenginėdama namą jau nebenorėjau .. nenustebčiau jei ir burbuliukas kada įsirenginėdama naują būstą pasirinks kitokias spalvas.. kaip ir aš nesu garantuota, kad po šio namo kitas nebūtų spalvotas kaip Velykų margutis biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo westa: 03 gegužės 2008 - 09:09
QUOTE(westa @ 2008 05 03, 10:07)
ir sieną bordavą turėjau  smile.gif .. bet įsirenginėdama namą jau nebenorėjau .. nenustebčiau jei ir burbuliukas kada įsirenginėdama naują būstą pasirinks kitokias spalvas.. kaip ir aš nesu garantuota, kad po šio namo kitas nebūtų spalvotas kaip Velykų margutis  biggrin.gif

drinks_cheers.gif dabar pas mus sienos oranzines, nebenoriuuuu schmoll.gif isirenginejant namucius renkuosi ramias spalvas rolleyes.gif
Atsakyti