Įkraunama...
Įkraunama...

Buto fotoalbumai - 5

QUOTE(jooratuke @ 2008 04 06, 12:08)
Sveikutės! Pagaliau pabaigėme remontus  doh.gif ... galime ir pasirodyti ax.gif

[/img]




Labai labai grazu wub.gif thumbup.gif
Ypatingai man patiko svetaines uzuolaidos, issisaugau pas save gal kazka panasaus galvosiu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(laimikė @ 2008 03 26, 19:24)
taip cia 3 kamb butas...tik vaiko kambario foto nera ...

aciu kad neiskritikavot   del ryskiu spalvu.. smile.gif



na man tai asmeniskai miegamasis nepatiko butent del tos besaikes raudonos. cia mano nuomone, neisizeisk: man tokiam kambaryje butu bloga.
o vonios kambarys ir virtuve visai nieko.
Papildyta:
QUOTE(jooratuke @ 2008 04 06, 15:57)
Aciu uz grazius zodelius  4u.gif ... sirmos ne juodos, o tamsiai rudos, tiesiog taip tamsiai atrodo, o miegamajam uzuolaidos tikrai bus ir ne tik... dar truksta spintos, lempos, svetaineje paveikslu ir t.t.  smile.gif



labai fainas butas smile.gif mano stilius 4u.gif tik ta tigra patarciau kazkuom kitu pakeisti cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pampani: 06 balandžio 2008 - 20:49
jooratuke, gražu, tik miegamajam trūksta gražios lovatiesės ir nuo spintos tuos bliūdus nuimk biggrin.gif O šiaip čiki didis.gif Man miegamojo siena ta patiko bigsmile.gif
Ir salione daugiau žalumos užveisčiau rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dalbara: 06 balandžio 2008 - 21:08
QUOTE(Pampani @ 2008 04 06, 20:53)
na man tai asmeniskai miegamasis nepatiko butent del tos besaikes raudonos. cia mano nuomone, neisizeisk: man tokiam kambaryje butu bloga.
o vonios kambarys ir virtuve visai nieko.
Papildyta:
labai fainas butas smile.gif mano stilius  4u.gif tik ta tigra patarciau kazkuom kitu pakeisti  cool.gif

Patikekit mums tas tigras irgi baisus, doh.gif ...miegamajo griebsimes truputeli veliau,
bliudai lotuliukas.gif irgi dings, kai atsiras spinta... dar daug visko reikia, deja finansai riboti verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jooratuke: 07 balandžio 2008 - 06:42
man tai labiausiai istrigo jooratukes svetaines baldai, ypatingai stalas wub.gif beje norejau paklausti ar interjera patys kuretes?
Atsakyti
jooratuke nerealu thumbup.gif labai grazus namukai, spalvos man labai wub.gif
Klausimukas, kur galimotes virtuve? ir kokia spalva stalvirsio (kaip vadinasi) mes toki pati spalvini varianta issirinkom tik tos virsutines spinteles bus su tamsiu stiklu (tikriausiai) , fasadas wenge?
Atsakyti
labai noreciau suzinoti, kiek toks remontas (pilnas) kainuoja....
Man abu butai labai patiko. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jooratuke @ 2008 04 06, 13:08)
Sveikutės! Pagaliau pabaigėme remontus  doh.gif ... galime ir pasirodyti ax.gif
user posted image

Labai grazus namuciai bigsmile.gif man labai patiko svetaines pagrindines sienos spalvyte wub.gif gal gali pasakyti kokia tai spalva ir kokios firmos dazais dazete blush2.gif
Atsakyti
wub.gif mano drauge pasakytu:as neturiu tau ka pasakyt.Man dieviskai viskas grazu.Sveikinu.Turite puiku skoni 4u.gif
Atsakyti
Jooratuke grazus,jaukus namuciai. wub.gif wub.gif
Atsakyti
Jooratuke, thumbup.gif Skoninga ir gražu, nepaisant, kad kelių detalių dar trūksta (paveikslas, mano manymu, labiausiai tiktų toks horizontaliai pailgas). Kažkas rašė, kad gėlyčių galima būtų daugiau užveisti - sutinku, tik, aišku, botanikos sodo nereikia, bet kokia didelė ir graži gėlė pagyvintų vaizdą, nes svetainė nėra maža, nereikia bijoti, kad bus perkrauta. Sėkmės mirksiukas.gif
Atsakyti
man labai patiko thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti