Įkraunama...
Įkraunama...

Buto fotoalbumai - 5

Gražus butukas 4u.gif

migliux7, ar ne sutapimas biggrin.gif

user posted image

user posted image

user posted image

tongue.gif Sorry, kad nuotraukos ne parodinės ax.gif ant greičio idėjau iš to ką radau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolė @ 2008 08 24, 18:56)

labai grazu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(lotute @ 2008 08 24, 21:22)
labai grazu  wub.gif


ačiū 4u.gif dar pilna nebaigtų darbų, neplanavau net rodytis blush2.gif
bet pati nustebau savo idejas kituose namučiuose pamačiusi bigsmile.gif Ypač romanetes blink.gif

čia buvo pasiulymas ...mes turim ir akvariumą nišoj biggrin.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(migliux7 @ 2008 08 20, 15:20)
Pledas tai žinau kad ne į tema, bet dar vis kažkaip nerandu tinkamo ir fotkint nesinorėjo neužklotos lovos, užluolaidos tai irgi laikinai miegamajame, pas mergaite viena siena tapetuota, o ta sofa pasidaro dvigulė tai patogu gulėt ax.gif ai dar kažkas klausė ar čia butas, taip butas biggrin.gif  dekoratyvines plytas pirkom senukuose, kaina kai mes pirkom prieš du metus buvo 99Lt, bet kiek mačiau tai ir dabar tiek pat kainuoja, tik dabar yra jau atsirade kampai tu plytų, mes kai pirkom tai dar nebuvo ir kur sienos kampas tai reikėjo jas suleidinėt doh.gif

labai grazus namuciai thumbup.gif o jusu butas ne per du aukstus? nes pro vaiku kambariu langus atrodo jog butas antrame ar net treciame aukste o svetainei ir kituose kambariuose tarsi pirmame g.gif
Atsakyti
QUOTE(dute_a @ 2008 08 24, 22:41)
pro vaiku kambariu langus atrodo jog butas antrame ar net treciame aukste o svetainei ir kituose kambariuose tarsi pirmame g.gif


oba, rimtai bigsmile.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(dute_a @ 2008 08 24, 21:41)
labai grazus namuciai thumbup.gif o jusu butas ne per du aukstus? nes pro vaiku kambariu langus atrodo jog butas antrame ar net treciame aukste o svetainei ir kituose kambariuose tarsi pirmame g.gif


vaizdai pro langa is tiesu skiriasi - ta as irgi pastebejau, kai bandziau suprast kaip cia tas butas isplanuotas, bet svetaines nuotraukoje (ten kur televizorius) matosi ir dukros kambarys truputi ax.gif taigi panasu, kad butas tikrai ne per 2 aukstus, o kodel taip skiriasi vaizdas gali pasakyt tik migliux7
Atsakyti
QUOTE(Vi_zija @ 2008 08 20, 19:09)
man idomus kitas dalykas,svietaines stovi krosnele, bet nematau jos kamino ji tadu elektrine? ar mano akys kitaip mato

Čia tai elektrinė, bet šiaip... Aš prieš porą savaičių mačiau reklamą apie naujieną LT- židinius be kaminų bigsmile.gif Pasirodė labai įdomu, bet plačiau nesidomėjau, nes mes turim kaminą lotuliukas.gif

migliux7, gražūs namai thumbup.gif Dėl miegamojo užuolaidų ir pledo viskas aišku tongue.gif Man dar spinta įdomi- tokia mažutė unsure.gif

Jolė, gražu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Will @ 2008 08 25, 15:09)
Jolė, gražu  thumbup.gif


ačiū bigsmile.gif

blush2.gif Gal man jau nieko nebedaryt, jei ir taip gražu lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolė @ 2008 08 25, 21:02)
ačiū  bigsmile.gif

blush2.gif Gal man jau nieko nebedaryt, jei ir taip gražu  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Tai priklauso nuo to, kas dar numatyta lotuliukas.gif lotuliukas.gif Visada gali būti dar gražiau wub.gif
Atsakyti
Butas pas mus ne per du auksštus biggrin.gif ( bet apie tokį svajoju), bet kol pas mus Jurbarke tokių atsiras tai dar ilgai ir nuobodžiai reikės laukti lotuliukas.gif , taip atrodo todėl , kad namas stovi ant tokio kaip ir kalnelio, o ten kur vaikų kambariai jis eina žemyn, del to taip ir atrodo, nežinau ar aiškiai parašiau doh.gif , bet gal suprasit ax.gif, ai dėl akvariumo, tai mes irgi labai noėtume, bet į tą nišą jis mums netelpa schmoll.gif , o daugiau jau neturim kur jo padėt rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(Jolė @ 2008 08 24, 19:56)
Gražus butukas  4u.gif

migliux7, ar ne sutapimas  biggrin.gif

user posted image

user posted image

user posted image

tongue.gif Sorry, kad nuotraukos ne parodinės  ax.gif ant greičio idėjau iš to ką radau  blush2.gif

Gražu thumbup.gif o ypač romanetės lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo migliux7: 26 rugpjūčio 2008 - 13:35
Merginos gal galit patarti kas geriau rpmanetes ar roletai. Kad romanetes graziau, tai tikrai, bet idomu kas patogiau? Gal pas kuria namuciuose yra ir tas ir tas, tai galetu pakomentuoti.
Atsakyti
Aš taip pat norėčiau paklausti apie romanetes. Kaip jas skalbti, prižiūrėti? rolleyes.gif
Atsakyti