Įkraunama...
Įkraunama...

Buto fotoalbumai - 5

niu, meginsiu visu smalsuma patenkint biggrin.gif
interjera kurem patys su vyru, vartem daug zurnalu, o ir pati turejau susikurusi vizija, kaip turetu viskas atrodyti. taigi, medaliai mums cool.gif gyvenam nuo birzelio, pro langus sukasta zeme, nes kaimynu dar irgi nera, tai pasejus zole, labai gretai nueitu piktzolem. ech, ne jura matosi tongue.gif

angeliukai ir man labiau patiko tamsus, taip. jie is 'retroformos' ir kol kas roziniai, bet ta bjauri spalva nublunka. tokius nublukusius ir matem, o is dezes istrauke rozinius. tai vyras vis zyzia, kad nudazyciau. bet as noreciau, kad jie savaime igautu savo balzganuma. to ispaisyto veidelio del manes irgi galetu nebuti, bet bijau sugadinti, taigi, kol kas kabo tokie. o del sniuro per nugara - reikia is arti neziureti biggrin.gif zodziu,mums patinka tie angelai.

o del detaliu, pvz., miegamajame, tai yra minciu, bet juk viskas kainuoja, taigi, ne viskas is karto; noreciau kokio kresliuko, komodukes ir viskas bus isbaigta. beje, man tos rudos kedes truputi prablasko pilka zydra ivienoduma - atsiranda intrigele. taigi, man jos visai patinka. net nenoriu dazyti. o ir jokiu spinteliu prie lovos nebenoriu tradiciniu.

aciu visoms uz gera zodeli. 4u.gif



Atsakyti
QUOTE(0jura @ 2008 09 26, 00:09)
niu, meginsiu visu smalsuma patenkint  biggrin.gif
interjera kurem patys su vyru, vartem daug zurnalu, o ir pati turejau susikurusi vizija, kaip turetu viskas atrodyti. taigi, medaliai mums  cool.gif gyvenam nuo birzelio, pro langus sukasta zeme, nes kaimynu dar irgi nera, tai pasejus zole, labai gretai nueitu piktzolem. ech, ne jura matosi  tongue.gif

angeliukai ir man labiau patiko tamsus, taip. jie is 'retroformos' ir kol kas roziniai, bet ta bjauri spalva nublunka. tokius nublukusius ir matem, o is dezes istrauke rozinius. tai vyras vis zyzia, kad nudazyciau. bet as noreciau, kad jie savaime igautu savo balzganuma. to ispaisyto veidelio del manes irgi galetu nebuti, bet bijau sugadinti, taigi, kol kas kabo tokie. o del sniuro per nugara - reikia is arti neziureti  biggrin.gif  zodziu,mums patinka tie angelai.

o del detaliu, pvz., miegamajame, tai yra minciu, bet juk viskas kainuoja, taigi, ne viskas is karto; noreciau kokio kresliuko, komodukes ir viskas bus isbaigta. beje, man tos rudos kedes truputi prablasko pilka zydra ivienoduma - atsiranda intrigele. taigi, man jos visai patinka. net nenoriu dazyti. o ir jokiu spinteliu prie lovos nebenoriu tradiciniu.

aciu visoms uz gera zodeli.  4u.gif


Labai viskas gražiai išpildyta, šaunuoliai thumbup.gif
Atsakyti
netradicines mintys ir sprendimai visad pagirtinos thumbup.gif
Atsakyti
prisidedu prie pagyru Ojuros namuciams bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(0jura @ 2008 09 26, 00:09)
niu, meginsiu visu smalsuma patenkint  biggrin.gif
interjera kurem patys su vyru, vartem daug zurnalu, o ir pati turejau susikurusi vizija, kaip turetu viskas atrodyti. taigi, medaliai mums  cool.gif gyvenam nuo birzelio, pro langus sukasta zeme, nes kaimynu dar irgi nera, tai pasejus zole, labai gretai nueitu piktzolem. ech, ne jura matosi  tongue.gif

angeliukai ir man labiau patiko tamsus, taip. jie is 'retroformos' ir kol kas roziniai, bet ta bjauri spalva nublunka. tokius nublukusius ir matem, o is dezes istrauke rozinius. tai vyras vis zyzia, kad nudazyciau. bet as noreciau, kad jie savaime igautu savo balzganuma. to ispaisyto veidelio del manes irgi galetu nebuti, bet bijau sugadinti, taigi, kol kas kabo tokie. o del sniuro per nugara - reikia is arti neziureti  biggrin.gif  zodziu,mums patinka tie angelai.

o del detaliu, pvz., miegamajame, tai yra minciu, bet juk viskas kainuoja, taigi, ne viskas is karto; noreciau kokio kresliuko, komodukes ir viskas bus isbaigta. beje, man tos rudos kedes truputi prablasko pilka zydra ivienoduma - atsiranda intrigele. taigi, man jos visai patinka. net nenoriu dazyti. o ir jokiu spinteliu prie lovos nebenoriu tradiciniu.

aciu visoms uz gera zodeli.  4u.gif


Be galo gražu wub.gif O gražiosios ąžuolinės palangės pasiliko sename būste? Negaliu aš jų pamiršt - taip patiko tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Limit @ 2008 09 23, 12:49)
Norėjau paklaust šeimininkės ir pas ką irgi yra tokios lubos smile.gif Kaip sprendžiat dulkių problemą? g.gif  Viskas labai gržu, bet vat valymas tai mane neramina g.gif


Kodel neramina, lubos tai juk ne grindys lotuliukas.gif
Juk paprastai lubu nevalome, nemanau, kad ir sitas lubas reikia valyti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Emerencija @ 2008 09 28, 16:29)
Kodel neramina, lubos tai juk ne grindys  lotuliukas.gif
Juk paprastai lubu nevalome, nemanau, kad ir sitas lubas reikia valyti  ax.gif


Aha, bet įprastinės lubos būna be karnizų, o čia - su karnizais, ant kurių dulkės sėkmingai kaupiasi. Man irgi aktualu kaip tokias lubas turintys dulkių problemą sprendžia ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ringa @ 2008 09 26, 12:03)
Be galo gražu  wub.gif  O gražiosios ąžuolinės palangės pasiliko sename būste? Negaliu aš jų pamiršt - taip patiko tongue.gif

taigi cia tas naujas ir yra su azuolinem mirksiukas.gif senasis tai buvo beveik be palangiu biggrin.gif o jos tai daug kam patinka. nors vienas meistras, dirbantis su medziu, islazdavojo - sako, ''kazkoki s.. pakiso''. na, ne visi supranta, kad cia ir yra 'razinka' tokios pasenusios, su sakom. tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(0jura @ 2008 09 28, 21:50)
taigi cia tas naujas ir yra su azuolinem  mirksiukas.gif  senasis tai buvo beveik be palangiu  biggrin.gif o jos tai daug kam patinka. nors vienas meistras, dirbantis su medziu, islazdavojo - sako, ''kazkoki s.. pakiso''. na, ne visi supranta, kad cia ir yra 'razinka' tokios pasenusios, su sakom.  tongue.gif


Nemažai jūsų namie tų "razinkų" sakyčiau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2008 09 28, 16:26)
Aha, bet įprastinės lubos būna be karnizų, o čia - su karnizais, ant kurių dulkės sėkmingai kaupiasi. Man irgi aktualu kaip tokias lubas turintys dulkių problemą sprendžia  ax.gif

Pas mane irgi tokios lubos,bet kazkaip nesusimasciau kad ten dulkes gali kauptis g.gif blush2.gif na dar tik pusmetis nuo remonto praejo,kol nekrenta ant galvos tai ir neziuriu kas ten..net nezinau ka reiks daryt ,nes pas mane aplink visa kambari tos kiaurymes ir dar metrines dienos sviesos lempos ten imontuotos,va kai jas reiks apvalyt g.gif dabar susimasciau..
Atsakyti
QUOTE(zebrina @ 2008 09 29, 14:08)
Pas mane irgi tokios lubos,bet kazkaip nesusimasciau kad ten dulkes gali kauptis g.gif  blush2.gif na dar tik pusmetis nuo remonto praejo,kol nekrenta ant galvos tai ir neziuriu kas ten..net nezinau ka reiks daryt ,nes pas mane aplink visa kambari tos kiaurymes ir dar metrines dienos sviesos lempos ten imontuotos,va kai jas reiks apvalyt g.gif dabar susimasciau..

na tokias lubas valo su dulkiu siurbliu, kiek pasieki blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(lotaa @ 2008 09 29, 23:07)
na tokias lubas valo su dulkiu siurbliu, kiek pasieki blush2.gif


pas mane yra tokios lubos. 2k. per metus - pries sventes praeinu su siurbliu uzsidejusi baldu minksta antgali ir viskas OK
Atsakyti