Įkraunama...
Įkraunama...

Vitražiniai dažai - pieškime ;)

Sveikutes,

Štai naujas būdas dailinti viską kas pasirodo per tuščia 4u.gif

Įdedu keletą savo darbukų, tikiuosiu, kad sulauksiu ir Jūsų darbelių mirksiukas.gif

Čia daryta ant stiklinės vazelės 4u.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Jej bus susidomėjimų viską tada papasakosiu ir paaiškinsiu wink.gif

Tikiuos kad isejo susitvarkyt su foto doh.gif palaukit kol uzkraus ju turi buti 5 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irmulia: 29 spalio 2008 - 20:26
Dalininkų parduotuvėse yra profesionalių dažų ir kontūrų stiklui- darbeliai atrodytų subtilesni...šitie gal daugiau vaikams papaišymui.... g.gif
Atsakyti
va ir aš pagalvojau, kad mano sūnėnas jau trejų metų tokius "menus" darė smile.gif
Atsakyti
O man ydomu būtų sužinoti kas ir kaip nes nesu mačiusi tokių darbų berods smile.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif Gal zn, kokia cia technika panaudota, darant sias atvirutes?
http://picasaweb.goo...jeteriaEspanola
Atsakyti
QUOTE(winia @ 2008 03 16, 14:28)
va ir aš pagalvojau, kad mano sūnėnas jau trejų metų tokius "menus" darė smile.gif

Tai,kad su šiais dažais neką ir išspausi. Užtai ir parašiau,kad yra spec. dažiukai- va tie tai thumbup.gif - kitas reikalas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(DarkMind @ 2008 03 17, 11:35)
O man ydomu būtų sužinoti kas ir kaip nes nesu mačiusi tokių darbų berods  smile.gif

Nu va kitos ispeikia kitos nori suzinot biggrin.gif

Na as situs dazut tik nusipirkau pabandyti ir paziureti kas cia per idomybe, ir tai buvo mano pirmieji darbeliai. tad nereikia iskart taip imt ir prilygint ju prie 3ju metu vaiko schmoll.gif Dabar zadu isigyti padoresniu prekiu ir su jais bandyti kazka orginalesnio padaryti tongue.gif

Na o DarkMind as situs dariau su sitais dazais

 ! 
Per didelės nuotraukos, prašome prieš įkeliant sumažinti

Situos pirkau senukuose apie 10 lt kainavo, bet ju yra ir ivairiu su blizguciais ir pan, bet tai ir kaina tada atitinkamai didesne buna 4u.gif
O juos padaryti labai paprasta mirksiukas.gif Su tais dazais piesi ant imautes, po to palauki kol isdzius, apie kelias valandas, net nestebejau kiek laiko jos ten dziuna, na o po to graziai nulupi nuo imautes ir klijuoji kur nori mirksiukas.gif pvz. man tai labai pagyvino stikline vazele 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aga: 18 kovo 2008 - 22:11
QUOTE(Koxamte @ 2008 03 17, 21:05)
Nu va kitos ispeikia kitos nori suzinot   biggrin.gif

Na as situs dazut tik nusipirkau pabandyti ir paziureti kas cia per idomybe, ir tai buvo mano pirmieji darbeliai. tad nereikia iskart taip imt ir prilygint ju prie 3ju metu vaiko  schmoll.gif  Dabar zadu isigyti padoresniu prekiu ir su jais bandyti kazka orginalesnio padaryti tongue.gif

Na o DarkMind as situs dariau su sitais dazais

Situos pirkau senukuose apie 10 lt kainavo, bet ju yra ir ivairiu su blizguciais ir pan, bet tai ir kaina tada atitinkamai didesne buna  4u.gif
O juos padaryti labai paprasta  mirksiukas.gif Su tais dazais piesi ant imautes, po to palauki kol isdzius, apie kelias valandas, net nestebejau kiek laiko jos ten dziuna, na o po to graziai nulupi nuo imautes ir klijuoji kur nori  mirksiukas.gif  pvz. man tai labai pagyvino stikline vazele  4u.gif


Man labai reikia paslėpti įskilusį veidrodį tai pamaniau kad nieko visai butų smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aga: 18 kovo 2008 - 22:12
Manau iseitu visai graziai mirksiukas.gif tad kibk i darbeli ir lauksim darbeliu wink.gif 4u.gif
Jatau kokia didele ta foto doh.gif unsure.gif
Atsakyti
O cia kalbame apie Glass Deco?? As tai bandžiau situos dažus, bet neteriu idėju, kaip piešinį užtvirtinti, kad jis nesiluptų unsure.gif Pasidalinkite patirtimi, kas jau išbandė ką nors 4u.gif
Atsakyti
kiap tik masciau kaledoms kazka tokio sukurpt smile.gif kaip fain kad tema tokia atsirado smile.gif
bet man vat toks klausimas kilo, o kode cia reik ant imautes daryt? o nera tokiu daziuku kur iskart ant stiklo piesti? smile.gif hmmm.... o kaip poto nuo tos imautes? su klijais? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mylinti_sirdis @ 2008 12 18, 14:42)
kiap tik masciau kaledoms kazka tokio sukurpt smile.gif kaip fain kad tema tokia atsirado smile.gif
bet man vat toks klausimas kilo, o kode cia reik ant imautes daryt? o nera tokiu daziuku kur iskart ant stiklo piesti? smile.gif hmmm.... o kaip poto nuo tos imautes? su klijais? smile.gif

as tai ne ant imautes, o tiesiai ant stiklo piesiu smile.gif
Atsakyti