Įkraunama...
Įkraunama...

Tėvų karšinimas (2)

QUOTE(Simense @ 2008 07 21, 22:22)
Nepasirašysi įgaliojimo nei „dovanojimo“, jei ligonis, ir žinodamas diagnozę, pats nesutiks. Psichikos ligos tokios jau yra, kad didelė dalis žmonių galvoja, kad jie vis tiek sveiki, kad daktarai „suklydo“. Mano mama net po insulto nenorėjo pripažinti, jog gulėjo ligoninėje, nes tas laikotarpis kažkodėl į sąmonę jai „neįsirašė“. Jai atrodė, kad aš išsigalvoju apie tą ligoninę. sad.gif



Zinoma, kad taip. Bet manau yra ir kita puse atveju, pvz. musu, kai is tiesu galima apsidrausti tais igaliojimais mirksiukas.gif Mama suzinojusi diagnoze viska sutiko pasirasyti. Turta pasidovanojom tik pernai, ir tik laimes deka, nes realiai notare jau galejo atsisakyti forminti tokia sutarti. Bet taip jau isejo, kad ji pavelavo ir viska pasirase jos padejeja, taip mums palengvindama gyvenima ax.gif Beje, uz mama pasirase kitas zmogus, nes ji pati jau to nesugebetu. Jai tereikejo pasakyti, kad sutinka. Mums tikrai pasiseke, nes ji labai gera, ji ir anksciau ir dabar vis dar musu klauso ir pasitiki... wub.gif
Atsakyti
QUOTE(ajb @ 2008 07 22, 22:12)
Mums tikrai pasiseke, nes ji labai gera, ji ir anksciau ir dabar vis dar musu klauso ir pasitiki... wub.gif


wub.gif
Ir jūs labai geri... 4u.gif
Mes nieko šito nebesuspėjom. Minčių buvo, ir tėtis pats iniciatyvą rodė, bet tai laiko pritrūkdavom, tai dar kažkas... Dabar gailiuos, bet ką jau čia. Taip pat galvojam kreiptis dėl globos.
Beje, apie ligonio sveikatą. Ūmėja Parkinsonas. Šeimos gydytoja buvo senokai mačiusi, tai ganėtinai nustebo, o mums tas nuolatinis "dirigavimas" jau ir įprastas, ir nekliudantis. Pasak jos, šitos ligos retai po vieną vaikšto... Prisimindama savo a.a. mamą galiu tik pritarti verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Simense @ 2008 07 18, 18:49)
Kainos prieš Naujus buvo kitos. Dabar, kai pakėlė pašalpą slaugai, viskai gerokai pabrango. Net privačiuose slaugos namuose, kur mama gulėjo, iki Naujų kaina buvo 1500 Lt, o po jų jau 1800 Lt. O pridėjo ligoniams valdžia tik 200 Lt.  ax.gif
Dar šį gegužį man Alzheimerio klube sakė, kad vidutinė kaina 6 lt, o jei 5 Lt, tai jau pigiai. O dabar tik ranka numojo: atseit, niekas už penkis jau nenori eiti.  schmoll.gif
O kad 25 Lt parai?  g.gif Tai jau tikra sėkmė!  blink.gif Juk po 6 Lt tai jau visa 50-


Kokiuose privačiuose namuose mama gulejo? Kokios sąlygos ligoniams ten? Ar sunku ten pakliūti?

Skrisdama lėktuve varčiau [I]The independent ir kaip tik psitaikė straipsnis apie vaistus alzheimeriui gydyti. Atrastas naujas efektingas vaistas ir šiuo metu tęsiami tyrimai jo poveikiui pagrįsti. Pasirodo tai Dimebonas, Rusijoje kažkada seniai vartotas kaip antihistaminas, tačiau jau kuris laikas nebeplatinamas, nes atsirado efektyvesnių pakaitalų. Jau atliktų tyrimų rezultatai labai efektyvūs ir tolesnis žingsnis gauti licenziją jų platinimui. Na mūsų tėvai manau jo nebesulauks, bet niekada negali žinoti kas laukia mūsų pačių...
Atsakyti
QUOTE(trust @ 2008 07 23, 22:33)
Kokiuose privačiuose namuose mama gulejo? Kokios sąlygos ligoniams ten? Ar sunku ten pakliūti?

kaip tik psitaikė straipsnis apie vaistus alzheimeriui gydyti. ...Na mūsų tėvai manau jo nebesulauks, bet niekada negali žinoti kas laukia mūsų pačių...

Slaugos namai yra pakaunėj. Jeigu jau tikrai neturi kur palikti savo artimąjį, tokiu atveju tau bet kokios sąlygos tiks. Šiaip jau ten lovos režimas. Vietų turėtų būti. Slaugutės pastaruoju metu ten geros.
O dėl vaistų, tai kaip su vėžiu. Atrandama vis daugiau vaistų, bet niekas nesidžiaugia sužinojęs diagnozę... Tokios ligos dažnai paveldimos. 4u.gif
Taigi susitiksim visos kažkuriuose slaugos namuose. biggrin.gif Nes mūsų senatvėje slaugos namai jau bus madingi. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Simense @ 2008 07 24, 09:34)
Taigi susitiksim visos kažkuriuose slaugos namuose.  biggrin.gif Nes mūsų senatvėje slaugos namai jau bus madingi.  mirksiukas.gif

drinks_cheers.gif
Su bičiuliais dažnai pasijuokiam, kad jau reikėtų pradėti tuo rūpintis... blush2.gif
Kad kambarius gretimai gautume ir panašiai. Gera kompanija - sveikatos garantas lotuliukas.gif

Ir dėl stebuklingų vaistų tau pritariu. Juk kažkam ir esami tinka bei padeda, kažkam nė velnio. Ir jei išties efektingų būtų, Reigano šita pati bėda nekamuotų... ax.gif Bet panašūs straipsniai suteikia vilties, ir tai gerai. 4u.gif
Atsakyti

tai mane irgi i savo kompanija traukit,nenoriu but tarp svetimu lotuliukas.gif .apie vaistus tai manau kad kuo anksciau pradesi vartot tuo efektas didesnis bus.klausimas tik no kokiu pradet biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irculia10: 27 liepos 2008 - 13:35
QUOTE(irculia10 @ 2008 07 27, 14:30)
tai mane irgi i savo kompanija traukit,nenoriu but tarp svetimu lotuliukas.gif .apie vaistus tai manau kad kuo anksciau pradesi vartot tuo efektas didesnis bus.klausimas tik no kokiu pradet biggrin.gif


Mielai įtrauksim! mirksiukas.gif
Bus daugiau patyrusių, pakonsultuosim vieni kitus lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Alan @ 2008 07 27, 19:54)
Bus daugiau patyrusių, pakonsultuosim vieni kitus  lotuliukas.gif

Kažin ko verta bus bus mūsų patirtis, jei nepajėgsime prisiminti, kurioje vietoje kambaryje už 2 metrų nuo mūsų stovi tualeto kėdė, ir to reikės vis klausti aplinkinių. verysad.gif
Bet jeigu jau sugebame iš savo bėdos juoktis, tai, vadinasi, šiuo metu nėra taip jau blogai. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Simense @ 2008 07 27, 21:58)
Kažin ko verta bus bus mūsų patirtis, jei nepajėgsime prisiminti, kurioje vietoje kambaryje už 2 metrų nuo mūsų stovi tualeto kėdė, ir to reikės vis klausti aplinkinių.  verysad.gif
Bet jeigu jau sugebame iš savo bėdos juoktis, tai, vadinasi, šiuo metu nėra taip jau blogai.  smile.gif


Žinai, jei be humoro... skradžiai žemę sykiais norėtųsi. Tai nepraraskim šito jausmo nieku gyvu! mirksiukas.gif
Na, o dėl tos mūsų ateities bendruose namuose... galvoju šitaip: ko gero, ligom sirgsim skirtingom, o jei ir ta pačia, tai skirsis stadijos. Pvz aš vis klausiu ir klausiu, kur ta kėdė, o tu man vis atsakysi ir atsakysi lotuliukas.gif Abi jausimės patenkintos - nes išsamiai pasišnekėjom, sulaukėm dėmesio lotuliukas.gif
Ir dar iš humoro skyrelio - savaitgaly pas tėtį buvo seniai matytas brolis. Sveikas, sako tas, aš tavo brolis Jonas, ar prisimeni mane? Tėtis žiūri žiūri, įtariai prisimerkia: reikia įrodymų, atrėžia. Kikenau pusę dienos smile.gif
Atsakyti
pritariu del stadiju,teks vienai kita papildit.kaip nors issiversime biggrin.gif
alan o kokie irodimai buvo pateikti?mano mama irgi prajuokindavo mus kartais.tada kazkaip pasimirsdavo jos isdaigos.zinot jauciu trukuma tevuku,vis pagalvoju jauni galejo dar ilgai gyvent.laikikites ir saugokit humora .
Atsakyti
Įrodymai - keli stiklainiai medaus (brolis bitininkas) smile.gif Tėtis sakė - reiks patikrint.
Dėdė pergyveno, sako, neatpažino manęs, o po valandos paaiškėjo, kad kuo puikiausiai atpažino. Tai vat. Diena pasitaikė tokia, kai šnekėjo nedaug, bet pakankamai aiškiai ir rišliai. Būna, kad marmatuoja kažką nesuvokiamai - nieks nesupras. Ale kai aiškiai, tai to humorėlio netrūksta. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Alan @ 2008 07 28, 08:14)
Na, o dėl tos mūsų ateities bendruose namuose... galvoju šitaip: ko gero, ligom sirgsim skirtingom, o jei ir ta pačia, tai skirsis stadijos. Pvz aš vis klausiu ir klausiu, kur ta kėdė, o tu man vis atsakysi ir atsakysi  lotuliukas.gif  Abi jausimės patenkintos - nes išsamiai pasišnekėjom, sulaukėm dėmesio  lotuliukas.gif 

Juokas juokais, bet mano mama kažkaip iš tiesų pasišnekėdavo su panašaus likimo moterėle slaugos namuose. Viena kas dvi minutes nerandanti tualeto kėdės, o mano mama, galima sakyti, nekalbanti. 4u.gif Bet jos kažkaip susišnekėdavo, akimis, galvos palinksėjimu, ir suprantančiai abi ūturiuodavo. Būdavo nuostabu žiūrėti. wub.gif
Atsakyti