Įkraunama...
Įkraunama...

Tėvų karšinimas (2)

QUOTE(vasara00 @ 2008 11 11, 20:56)
o kitaip negaletume nes esam trise 70-ciai zmoniu...bet ir apspjaudo ir gaunam i kaili kartais ir iskolioja... smile.gif

Kai pagalvoju apie dirbančius slaugos ligoninėse ar senelių namuose, tai negaliu nesižavėt. Kokia laimė, kad yra žmonių, kurie dirba tokį darbą. Tik kartkartėm kirba abejonė - mūsų kartos žmonės visi ketina senti valdiškuose namuose, neužsikart vaikams ant sprando, jų žodžiais, bet ar bebus kas norės dirbti tokiuose namuose, kai mes pasensim? Matau, kad jauniausios medicinos seserys yra mūsų amžiaus, ką jau bekalbėt apie slaugytojas senelių namuose, jaunos ten nė iš tolo schmoll.gif ...
Atsakyti
QUOTE(Una Li @ 2008 11 12, 08:12)
Kai pagalvoju apie dirbančius slaugos ligoninėse ar senelių namuose, tai negaliu nesižavėt. Kokia laimė, kad yra žmonių, kurie dirba tokį darbą. Tik kartkartėm kirba abejonė - mūsų kartos žmonės visi ketina senti valdiškuose namuose, neužsikart vaikams ant sprando, jų žodžiais, bet ar bebus kas norės dirbti tokiuose namuose, kai mes pasensim? Matau, kad jauniausios medicinos seserys yra mūsų amžiaus, ką jau bekalbėt apie slaugytojas senelių namuose, jaunos ten nė iš tolo schmoll.gif ...

Na, nežinau, aš tai visai neketinu sent kažkur senelių namuose. ax.gif Kadangi turiu vaiką tik vieną, tai jam prisakyta, kad ,,kol galės'', turės mane prižiūrėti, nebent visai nebegalės. Tada jau galės poilsiui vežti. O tai labai jau gerai, kaip dabar yra: turtelį sau pasiimi, o tėveliams atia. schmoll.gif
O jau tau, Una Li, tai tikrai pergyvent nereikėtų. Turi penkis. Atidirbt tau turėtų. mirksiukas.gif Žodžiu, pasirūpink testamentais dėl priežiūros. ax.gif

O Raudonam Kryžiui beveik visos jaunokos slaugutės ir privačiuos namuos ne ką vyresnės. 4u.gif
Bet dažnai tokį darbą dirba žmonės arba savo tėvelius nukaršinę, arba patys šiuo metu turintys kokį sunkų ligonį šeimoje (pavyzdžiui, sergantį vėžiu). Tik tokie ir suprasti ir užjausti gali. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Simense @ 2008 11 12, 11:26)
O jau tau, Una Li, tai tikrai pergyvent nereikėtų. Turi penkis. Atidirbt tau turėtų. mirksiukas.gif Žodžiu, pasirūpink testamentais dėl priežiūros.  ax.gif

Natūralu, kad pašnekam šia tema ir su vaikais, bet jie pas mus nepėsti - tik išgirsti: " Čiur, aš imu mamą" lotuliukas.gif . Arba:"Abiejų tai neimsim, dalinsimės." biggrin.gif Tada tėvas piktinasi:"Aš nenoriu atskirai nuo mamos" schmoll.gif . Juokas juokais, bet visokių situacijų gyvenime būna - kartais ir labai geri vaikai negali tėvų prižiūrėti. Kol kas nesuku dėl to galvos, o kadangi turiu širdies ydą, tai gal nusikaršinsiu pati mirksiukas.gif .
Atsakyti
jaunos isvaziuoja arba susiranda geresni darba,pas mus mazas miestelis ir darbu nera,tai dar laikomes,nors nebeturim sveikatos,atsake nugaros,paslijo nervai,nors nenoreciau darbo ne medicinoj,man smagu atiduoti save,jauciu pilnavertiskuma,tik vadovybes pagarbos zmogui nera,del to kartais atrodo viskas liudna....gaunam grasius ir negaunam gero zodzio... smile.gif o kad sensiu pas vaikus-nesitikiu,nes tiek prisiziurim..nenoriu kad manes nekestu ,geriau seneliu namuos,mes visos juokaujam kad uzsiimsim vietas savo istaigoj... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Una Li @ 2008 11 12, 18:04)
kartais ir labai geri vaikai negali tėvų prižiūrėti. Kol kas nesuku dėl to galvos, o kadangi turiu širdies ydą, tai gal nusikaršinsiu pati mirksiukas.gif .

Žinai, pasakysiu, jei ir „labai geri“ vaikai negali tėvų prižiūrėti, tai būna tik laikinai. Bet anksčiau ar vėliau susiklosto tokios aplinkybės, kad jei tikrai nori, tai ir gali. Sunku, beprotiškai sunku doh.gif , bet kažkaip veži.
O dėl „nusikaršinimo“ aš ir pagalvoju, kad gal man taip nebus? cool.gif
Papildyta:
QUOTE(vasara00 @ 2008 11 12, 18:34)
nenoriu kad manes nekestu

Jei nepažįsti ligos, tai ir neapykantos daugiau, jauti nuoskaudą. Bet kai žinai, kas ir kaip, būna lengviau ištvert. Nuostabu, kad vertini savo darbą. good.gif Manau, kad tau tai tikrai neteks karšintis svetimuose namuose. Juk tavo vaikai turi galimybę stebėti, ką tu veiki darbe, nors retkarčiais? Be to, mažam miestely sunkiau „atsikratyti“ savo tėvų – kaimynai „užgrauš“. blush-anim-cl.gif
Atsakyti
na,gal zmogus turi savo likima-10 metu turejau problemiska mama,bet niekur neveziau smile.gif ,teveli issarginau,dabar svetimus-turbut karma smile.gif siaip tik tiek kad tokiam darbe salia mirties pats keitiesi-daraisi ciniskesnis,daugiau juodo jumoro.tad jei jums atrodo kad medikai ne vietoj juokauja ar atrodo salti--nepykit,bet zinokit kad tai -apsauga,kitaip tokio darbo nepadirbsi-per daug mirties ir kancios-reikia kazkaip atsiriboti,kad ir dalinai...
Atsakyti
QUOTE(vasara00 @ 2008 11 12, 23:37)
na,gal zmogus turi savo likima-10 metu turejau problemiska mama,bet niekur neveziau smile.gif ,teveli issarginau,dabar svetimus-turbut karma smile.gif siaip tik tiek kad tokiam darbe salia mirties pats keitiesi-daraisi ciniskesnis,daugiau juodo jumoro.tad jei jums atrodo kad medikai ne vietoj juokauja ar atrodo salti--nepykit,bet zinokit kad tai -apsauga,kitaip tokio darbo nepadirbsi-per daug mirties ir kancios-reikia kazkaip atsiriboti,kad ir dalinai...

Man atrodo, visi mes, nuolatos būdami su tokiais savo artimaisiais, kartais būname ir ciniški, ir pilni juodo humoro. Ypač tada, kai mūsų niekas nepavaduoja. sad.gif Lengva būti geram, kai viskas vyksta lengvai ir sklandžiai. 4u.gif
O tą karmą mes čia turime visos. smile.gif
Atsakyti
labukas visoms 4u.gif kazkaip aptilot jus cia biggrin.gif kaip laikotes?kaip laikosi jusu ligoniukai?gal ir geresniu naujienu turite?o mane vel kirminukas griauze,vakarai ilgi kazko truksta.
Radvyle kaip jus su mama?
Simense kaip tavo reikalai?ar gyja tos zaizdeles pas mama nors kiek?
as cia pas jus kaip pas psihologa lankausi ir paverkiu ir pasidziaugiu kartu .kazkaip ramiau pasidaro ir stipresne jauciuosi biggrin.gif kazkur kazkokia nesamone apie morkas skaiciau.tai esme kad svieziu valgyt nepatartina,o virtos stabdo alzheimerio atsiradima.rasau del to kad kazkada apie morku sultis snekejom.siaip kazkoks absurdas sakiciau juk ir vaikam morku duodam g.gif .as vis kuriu plana kaip apsisaugot arba bent atitolint senatve lotuliukas.gif .jei turit kokiu minciu patarkit.
na gal kazkiek prajuokinau,tada gerai .
Atsakyti
na,nuo senatves morkom neapsisaugosi biggrin.gif daug lemia paveldejimas,stresai,silpnesne nervu sistema,o siaip sunku pasakyti,nuo ko gali ''pavaziuot''...
Atsakyti
QUOTE(vasara00 @ 2008 11 25, 20:06)
na,nuo senatves morkom neapsisaugosi biggrin.gif daug lemia paveldejimas,stresai,silpnesne nervu sistema,o siaip sunku pasakyti,nuo ko gali ''pavaziuot''...

tai va del paveldejimo,streso ir silpnos nervu sistemos as jaudinuosi. biggrin.gif jei zinociau kad sienas pades tai ir ta valgyciau.zinai kaip buna baisu kai kalbi ir zodzius sumaisai?visi juokiasi ,o as galvoju gal jau prasideda g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irculia10: 25 lapkričio 2008 - 21:00
QUOTE(irculia10 @ 2008 11 25, 18:13)
Simense kaip tavo reikalai?ar gyja tos zaizdeles pas mama nors kiek?

Žaizdelės lyg ir gyja, nors nežinau, labai iš lėto. Naudot pradėjom (jau gal trys keturios savaitės) tą betadiną, kur Vasara rekomendavo. Lyg geriau. Bet nežinau, ar pavyks išgyti visiškai, labai jau ilgai viskas trunka, net nežinau, ko griebtis. Sėdim beveik ištisai, kai nemiegam, pavaikščiot daugiausia 10 minučių ir tris kartus keičiant sauskelnes pastovėti. Bandom sėdėt kartais ant to rato, bet jį sunku vienam ištraukti, tai ir naudojam retai. Kad visko ir nesuspėju. Atrodo, be darbo ir mamos, nieko ir neveikiu. Nors jau pavyksta kartais ištrūkt porai valandų didesnę parduotuvę, tai man didelė pramoga. blush2.gif Atsigavimas šioks toks. Kas žino, gal kada bus geriau? g.gif Tiesa, sykį visai dienai buvau ištūkus į kelionę paturistaut ir į spektaklį, tai pasijutau visai lyg kitame pasaulyje, kažkaip susinormalizavau, o tai buvo visiškas užsidarymas. 4u.gif
Mama sąmonindesnė, supratingesnė, vis daugiau frazių pasako, džiugina tuo. wub.gif
Atsakyti
O pas mus velniava, švelniai tariant... Problemos ne tik su seneliu, bet ir su jį slaugyti padėjusiais kaimynais. Kažkaip nebesusišnekam (čia aišku dėl pinigėlių viskas). O senelis Mažeikiuose. Gydymui nepasiduoda. Kai visai prislopintas - ramu. Vaistų kiek sumažina - keliasi ir ruošiasi malkų miškan važiuot doh.gif O naktim bruzda bet kuriuo atveju. Be to, ir su senelio namu problemos. Visiškai sukiužo santechnika. 500lt jau sukišom, bet čia dar ne pabaiga.
Atsakyti