Įkraunama...
Įkraunama...

Tėvų karšinimas (2)

QUOTE(Simense @ 2008 03 19, 21:47)
Kada globėjas pripažįstamas netinkamai atliekantis pareigas?

Hm g.gif , per 14 metų mūsų niekas nei karto netikrino g.gif .

QUOTE(irculia10 @ 2008 03 20, 06:36)
nuolatiniai slaugos namai tai seneliu namai.labai abejoju ar musu ligonius imtu ten,nes jiems reikalinga nuolatine prieziura.

Visas blogumas tame, kad senelių namuose jie suteikia tik pačią reikalingiausią gydymo pagalbą, neturi kompetetingų gydytojų, dažniausiai jie turi tik slaugos statusą, susirgus iškart reikia išvežti žmogų į ligoninę. Pvz. vieni Vilniaus senelių namai turi tik 1 gydytoją 240-čiai gyventojų. Jo specializacija- plaučių ligos. Apie kitas ligas jis mažai nusimano.

Į senelių namus priima pagal ligonio gydytojo užpildytus popierius apie ligos ir būtinos slaugos tipą ir pagal senelių namų taisykles (vieni priima turinčius psichines negalias, kiti- tik sulaukusius 75metų ir pan.). Priima ir tuos, kuriems reikalinga nuolatinė priežiūra, sergančius Alzheimerio bei Parkinsono ligomis, bet tai padaryti paprastam mirtingajam Vilniaus rajone yra praktiškai beveik neįmanoma (kyšiai, pažintys, labai ilgai eilė).
Atsakyti
QUOTE(Simense @ 2008 03 21, 13:51)
Tu gali pasirinkti, kam tą senatvę „užkrauti“. Juk dar gali pareikšti savo valią?  mirksiukas.gif

pareiskiu savo valia - sergant nepagydoma noriu buti uzmigdyta kaip suniukas g.gif kad nejausti skausmo.
Atsakyti
QUOTE(laureta @ 2008 03 21, 18:24)
pareiskiu savo valia - sergant nepagydoma noriu buti uzmigdyta kaip suniukas  g.gif kad nejausti skausmo.

Ir kieno adresu tu tą valią pareiški? Kas bus tavo testamento vykdytojas? Pirma reikia kreiptis į notarą. Jis tavo testamentą pakoreguos pagal galiojančius įstatymus. mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Soul @ 2008 03 21, 17:41)
Visas blogumas tame, kad senelių namuose jie suteikia tik pačią reikalingiausią gydymo pagalbą, neturi kompetetingų gydytojų, dažniausiai jie turi tik slaugos statusą, susirgus iškart reikia išvežti žmogų į ligoninę. 

Kaip kažkas šiame forume apie senelių namus sakė, kad tai yra taip pat namai, tik kitokie. Tai ir sveikata, jei žmogutis neveiksnus, rūpinasi globėjas. Beje, globėja gali būti ir valdiška įstaiga.
Atsakyti
QUOTE(Simense @ 2008 03 21, 09:18)
Globėjui neatitenka globojamojo turtas. Tu negali juo naudotis savo poreikiams. Didinti jo turtą gali, jam ką nors dovanoti, o mažinti ar kitaip ,,prichvatizuoti'' ne. Po mirties, turtą dalijasi visi palikuonys po lygiai, jei nėra parašyto testamento.

kazkaip jau viskas sudetingai gaunasi.negaliu tiksliai pasakyti kaip kas butu buve,bet man advokate kaip aiskino kad as galesiu butent disponuoti mamos turtu.tik kad ta turta mama pradzioj lygos dar siaip taip spejo sutvarkiti.
matomai tau taip sudetingai gaunas del brolio ir sesers.mano brolis visiskai nesikiso i ta reikala ,kitaip sakant nebebuvo ka dalint viska buvau uzsigrobus as.
o del globejo tikrinimo irgi neteko nieko girdet,pazistu zmoniu kurie globoja savo artimuosius.jokiu cekiu nerenka ir ataskaitu neraso,bet velgi ten nieks pretenziju niekam nereiskia.
Atsakyti
QUOTE(irculia10 @ 2008 03 21, 19:57)
kazkaip jau viskas sudetingai gaunasi.negaliu tiksliai pasakyti kaip kas butu buve,bet man advokate kaip aiskino kad as galesiu butent disponuoti mamos turtu.tik kad ta turta mama pradzioj lygos dar siaip taip spejo sutvarkiti.
matomai tau taip sudetingai gaunas del brolio ir sesers.mano brolis visiskai nesikiso i ta reikala ,kitaip sakant nebebuvo ka dalint viska buvau uzsigrobus as.

Jeigu tu buvai „užsigrobus“, tai tau už karšinimą gal ir priklausė. Todėl tavo brolis ir nereiškia pretenzijų (jeigu ir nebegali jų reikšti, nes yra testamentas).
Mano situacija yra kiek kitokia. Todėl jaučiu, kad reikia kažkaip pasiryžti nueiti pas juristą, kad nors kiek sutvarkyčiau savo turtinius reikalus. Nors apskritai, ko vertas turtas, jei dėl jo reikia su artimaisiais kautis. doh.gif Aš vieno nežinau, kam tvarkyti globą. Vyras lyg ir palaikė, kad tvarkyčiausi, bet kai pradėjau svarstyti, o kaip viską organizuosim, patekom į spąstus. doh.gif Vyras nebenori jos vežtis namo (net per Velykas), o aš neįsivaizduoju, kaip reikės laikyti tuose namuose, kuriuose jaučiuosi labai svetima. g.gif
Atsakyti
tavo situacija simense labai paini,gal geriausia butu su juristu konsultuotis.matai pas mus pas kiekviena kitaip iseina.mes mama globojom namie,bet neslepsiu budavo dienu kai noredavosi kazkur ja isvezt kad pailset.ka cia tau pasakoti tu puikiai zinai ka reiskia namie toks ligonis.kazkaip bandik sprest kad ir seimai butu gerai ir mamai .
Atsakyti



Pažadinus, kas buvo užmigdyta, Velykų saulė patekėjo rytą, Prikelė žolę, medį, plukės žiedą Ir vis linksmiau per aukštą dangų rieda.


su sventem!sveikatos,istvermes ir meiles! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Simense @ 2008 03 21, 20:33)
Ir kieno adresu tu tą valią pareiški? Kas bus tavo testamento vykdytojas? Pirma reikia kreiptis į notarą. Jis tavo testamentą pakoreguos pagal galiojančius įstatymus.  mirksiukas.gif

Tokio istatymo nera ir joks notaras netvirtins mirksiukas.gif


Velykų rytą varpam nuaidėjus, širdis te pražys žiedais orchidėjų!
Atsakyti
QUOTE(laureta @ 2008 03 23, 14:16)
Tokio istatymo nera ir joks notaras netvirtins  mirksiukas.gif

Tai ir sakau „pagal galiojančius įstatymus. mirksiukas.gif biggrin.gif

Ačiū visoms už sveikinimus! wub.gif Gražių švenčių ir jums! heart.gif
O Velykos tikros ir mano šeimoje – parsivežėm mamą. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Simense @ 2008 03 21, 00:14)
Įdomu, o kaip jūsų ligoniukai praleidžia dieną? Ką jie veikiag.gif
Papildyta:

Tokiu atveju, reikėtų arba pačiam pasiimti atostogų ir laikinai apsigyventi ligoninėje, arba samdyti slaugę (būti prie ligonio ligoninėje – yra ir tokia paslauga).  4u.gif


Mano mama neveikia nieko. Vaiksto is kampo i kampa, paguli, pasedi pro langa paziuri. Eina i lauka pasivaikscioti, valgo...Na va taip va. Faktiskai visada sedi...Ziuri televizoriu, bet realiai juk neziuri...

Kai mama gulejo ligonineje, mes kas nors nuolat buvom salia, nes juk ir nepavalgo pati, o nieks ten nesiteike maitinti. Ir tualeto neranda, ir siaip pamirsta kur ir kodel yra... O nakciai dedavo pampersus ir uzdarydavo lova, uzkeldavo tokia sienele... verysad.gif Buvo sunku, dabar jei tektu gultis, butu dar sunkiau. O salia nakvoti nieks lovos nedave schmoll.gif

QUOTE(Simense @ 2008 03 23, 23:54)

Ačiū visoms už sveikinimus!  wub.gif Gražių švenčių ir jums! heart.gif
O Velykos tikros ir mano šeimoje – parsivežėm mamą.  wub.gif


Dziugu del taves, vis sirdelei lengviau 4u.gif

Su Sv. Velykom user posted image
Atsakyti
O mano senukai per Velykas atšventė Auksinį vestuvių jubiliejų! Vis dėlto sulaukė... Į bažnyčią nenuėjo, bet parvežėm kunigą į namus, buvo labai gera žiūrėti, kaip jie susijaudinę laikėsi už rankų, kaip džiaugėsi suvažiavusiais vaikais ir anūkais, kurių turi net septyniolika. Taip smagu, kad visiems pavyko atvažiuoti - ir studentams, ir "užsieniečiams". Labai nenorėjau, kad visi susitiktų tik per laidotuves, kaip dažniausiai būna. Tai va, pasidžiaugiau blush2.gif .
Atsakyti
QUOTE(Una Li @ 2008 03 27, 11:41)
O mano senukai per Velykas atšventė Auksinį vestuvių jubiliejų! Vis dėlto sulaukė... Į bažnyčią nenuėjo, bet parvežėm kunigą į namus, buvo labai gera žiūrėti, kaip jie susijaudinę laikėsi už rankų, kaip džiaugėsi suvažiavusiais vaikais ir anūkais, kurių turi net septyniolika. Taip smagu, kad visiems pavyko atvažiuoti - ir studentams, ir "užsieniečiams". Labai nenorėjau, kad visi susitiktų tik per laidotuves, kaip dažniausiai būna. Tai va, pasidžiaugiau blush2.gif .

labai grazu
Atsakyti