Įkraunama...
Įkraunama...

Tėvų karšinimas (2)

sveikutes 4u.gif gal jau ir buvot situose puslapiuose,bet jei ne tai pasidomekit

http://www.slaugivit...-ciuziniai.html gal ka tinkamo rasit.aisku kainos nebus mazo
s,bet ka daryt.

Čiužinys nuo pragulų su kompresoriumi
Čiužinys padalintas į skyrelius, kuriuose cirkuliuoja pučiamas oras. Pripūsto čiužinio dydis: 2x0,9x0,06m. Maksimali apkrova 100kg. Kompresoriumi oras į čiužinį pučiamas 5l/min greičiu. Kompresoriaus dydis: 12x25x11cm.
Kaina: 375.00 Lt.
http://www.teida.lt/...c...&pcat_id=94
sitas ciuzinis pigiausias is tu ka teko matit.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irculia10: 14 gruodžio 2008 - 09:38
Labas rytas 4u.gif
Ačiū, Irculia , už nuorodas. Sudomino dirbtinio kailio paklotas nuo pragulų. Paieškosiu daugiau informacijos.
Tą savo poroloninį čiužinį patiesėm ant išskleistos sofos. Pasisėdėjimui ir t.t. šalia stovi fotelis - perkeliam ligonį ten, tad ant tos sofos sėdėt ir nebereikia. Gal ir jums, Simense, reiktų išgalvot ką panašaus?.. g.gif Fotelyje sėdėt ir šiaip patogiau - atramos ir iš šalių.
Šiaip nieko naujo...
Gero sekmadienio! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(irculia10 @ 2008 12 14, 09:27)
Čiužinys nuo pragulų su kompresoriumi

Ačiū, Irculia, tokį mačiau Puodžių gatvėje. Kaina buvo panaši.
Mane sudomino ten parodyta kryžkaulio apsauga. Tik kaina už tą mažą ,,gabaliuką'' dviguba. Žiūrėsim. Kad tik padėtų, o tai jau nežinau, ką daryt. Namie neužsigydom pragulų. Liūdna. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Alan @ 2008 12 14, 10:42)
Labas rytas 4u.gif
Sudomino dirbtinio kailio paklotas nuo pragulų. Paieškosiu daugiau informacijos.
Tą savo poroloninį čiužinį patiesėm ant išskleistos sofos. Pasisėdėjimui ir t.t. šalia stovi fotelis - perkeliam ligonį ten, tad ant tos sofos sėdėt ir nebereikia. Gal ir jums, Simense, reiktų išgalvot ką panašaus?..  g.gif  Fotelyje sėdėt ir šiaip patogiau - atramos ir iš šalių.

Aš ir pastebėjau tą dirbtinio kailio čiužinį. Kaina nedidelė ir plotis lyg geras. Jis irgi turėtų būti ten pat, senamiestyje. Reikės nueit ,,gyvai'' pasikalbėt.
O dėl sėdėjimo, tai mums tas pats, kur sėdėti. Nes vis tiek sėdime. O pragulos nuo nejudėjimo susidaro. verysad.gif Kilnoti mamą darosi vis sunkiau. Mama nerodo didelių pastangų vaikščioti (tiksliau, sutiktų, vietoj suskelnių keitimo, bet mes pirmiau tą darbą turime padaryti, o paskui jau jėgų jai neužtenka). Jau galvoju apie funkcinę lovą. Ji aukštesnė ir pakelti nuo jos sėdinčią lengviau.
Atsakyti
QUOTE(Simense @ 2008 12 14, 10:54)
Namie neužsigydom pragulų. Liūdna.  verysad.gif

Širdele, neužmiršk, kad pragulos nėra vien dėl priežiūros stokos, jos rodo tam tikrą organizmo būklę, todėl, ko gero, ir nepavyksta jų užgydyt.
Atsakyti
neskubekit pirkt apsiziurekit ir ieskokit skelbimuose ar pacios duokit skelbimu.kai as ruosiausi isigit tai tikrai buvo skelbimai internete (kalbu apie ciuzini).dar vienas variantas ieskokit pazistamu mediku gal but per juos galima rast.juk lietuvoj ir neimanoma yra imanoma biggrin.gif
nedekokit jus man -pati esu jums dekinga.esam to paties likimo.dziaugiuosi kad jus sutikau juk sunkiom akimirkom kreipiausi i jus.visada geriau isikalbet kai sunku ,tik nevisada tave supras ir atjaus.o mes cia viena kita suprantam ir palaikom. 4u.gif
geros ir ramios savaites jums ir artimiesiems
Atsakyti
QUOTE(Una Li @ 2008 12 14, 17:28)
pragulos nėra vien dėl priežiūros stokos, jos rodo tam tikrą organizmo būklę, todėl, ko gero, ir nepavyksta jų užgydyt.

Aš manau, kad vis dėlto dėl tinkamos priežiūros stokos. g.gif Juk iš pradžių aš nežinojau, kas ta pragula, niekad nebuvau su jomis susidūrusi (atrodė, kažkokia žaizdelė dėl gal nešvaros, nenuprausimo, ir tiek). O dabar dar nepritaikiau, ką daryti, kad krūvis ant tos vietos nebūtų nuolatinis. Norisi sudaryt ir namų sąlygas (kad ligonis galėtų sėdėt ir gulėt ant savo mėgstamos sofos), ir kad sveikatai būtų gerai ir slaugantieji ne per sunkiai galėtų tai įvykdyti. Nes kai nusigaluoji nuo priežiūros (kilnojimo ar rūpinimosi pagal valandas), tai irgi nėra gerai. sad.gif
Papildyta:
QUOTE(irculia10 @ 2008 12 14, 18:53)
neskubekit pirkt apsiziurekit ir ieskokit skelbimuose ar pacios duokit skelbimu.kai as ruosiausi isigit tai tikrai buvo skelbimai internete (kalbu apie ciuzini).dar vienas variantas ieskokit pazistamu mediku gal but per juos galima rast.juk lietuvoj ir neimanoma yra imanoma biggrin.gif

Gal ir galima nusipirkt pigiau. Man, pavyzdžiui, siūlė už pusę kainos. Bet ligonė jau buvo išėjusi amžinybėn po aštuonerių metų ligos. Neaišku, kiek iš jų ji gulėjo ant to čiužinio ir kokia jo jau liko kokybė. Kad paskui nenusipirktum katės maiše. verysad.gif O man nusimato dar ilga priežiūra galbūt, tai naujas yra naujas. Kad tik padėtų ir pritaikyt prie esamų sąlygų būtų galima.

Kaip pati laikais, Irculia? Kaip darbai, namai, šeimyna? 4u.gif
Atsakyti
aciu Simensiele viskas tvarkosi i gera puse kada nors papasakosiu . o Jus del linu semenu nebijokit juk tie grudeliai kas kiek laiko turi buti keiciami.Vaistinej jie brangus ir nedaug ju tai Jums teks ieskoti toliau nuo Vilniaus mazu miesteliu ukininku parduotuvelese . ju savybes yra tuo ,kad jie lygtai juda turi toki riebalini pavirsiu . Kaliopermarganatas tai ne tik dezinfekuoja, bet ir dziovina . Jus turit pasidaryti gan stipru tirpala ir tamponu pamirkius tame tirpale tepti zaizdas is pradziu tai nebus maloni procedura , bet pokeliu kartu deginancio skausmo nebeliks ir efekta patys pamatysit . tai seni gydimo metodai gal dabar jie atrodo barbariskai ,bet pries20 metu mes kitaip isgydit ligoniu negaledavom jei ne , tai jie seniai butu supuve gyvi . as esu nupirkusi mamai funkcine lova o ciuzini pirkom Lone -Krityna tai mums viskas gerai nors tai kainavo 2500lt (cia viskas iejo ir lova ir automatines groteles ir ciuzinys )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kudle: 14 gruodžio 2008 - 23:10
QUOTE(Simense @ 2008 12 14, 20:25)
.
Kaip pati laikais, Irculia? Kaip darbai, namai, šeimyna?  4u.gif

aciu kad teiraujies.kol kas dirbam biggrin.gif ,nesergam tai manau gerai.dabar jau atrodo kad niekada nebuvo tu metu tokiu.viskas lig kaip blogas sapnas.mama prisimenu tokia kokia ji buvo iki ligos is sapnuoju ja tokia.aisku trukuma jauciu ,o dar mazylis retkarciais primena.cia koki vakara net verkt pradejo liepia vaziuot i kapines bobule parvezt namo.sako nereik man to kambariuko ,bobules reik.kazkur skaiciau kad isisenejusia pragula reiktu persviest su rentgenu .kad zinot jos gili ir santiki su kaulu.tada gydimas kitoks,nei iprastai.ir del pabarstu rase kad nelabai gerai nes pavirsiuje susidaro pluta kuri neleidzia zaizdai kvepuoti.reikia gydit is gilumos,o ne nuo pavirsiaus.
o kaip tavo giminaiciai ar padeda kiek nors tau ?gal duoda poilsio nors dienele?
Atsakyti
O as esu tos nuomones, kad geriausia apsauga nuo pragulu tai vartymas. Jeigu gules ar sedes tik ant to paties sono, pragulu isvengt ar uzgydyti sansu mazai. Pas mus pacientas guli ant pragulinio ciuzinio, jau lyg atrodo tokio audiniu spaudimo ir nera ir vartom ( bet del ligos galim tik ant vieno sono) tai vistiek paraudimas kryzkaulio srity atsirado. O jei paliktum ant nugaros tai pragula garantuota.
O kazkas cia minejo apie funkcine lova, jei tik yra galimybe zinoma ar issinuomuokite ar pasiskolinkite nes pirkt brangu. O jus pasidomekite ar tokios organizacijos kaip raudonas kryzius neturi isnuomuot, gal socialinis skyrius kur nors galetu nukreipt ir parupinti tokias lovas.
O vietoj linu semenu galima ir grikiu supilt i maiselius ir po kulnais padeti po alkunemis.
Atsakyti
QUOTE(edre @ 2008 12 15, 11:05)
O as esu tos nuomones, kad geriausia apsauga nuo pragulu tai vartymas. Jeigu gules ar sedes tik ant to paties sono, pragulu isvengt ar uzgydyti sansu mazai. Pas mus pacientas guli ant pragulinio ciuzinio, jau lyg atrodo tokio audiniu spaudimo ir nera ir vartom ( bet del ligos galim tik ant vieno sono) tai vistiek paraudimas kryzkaulio srity atsirado. O jei paliktum ant nugaros tai pragula garantuota.
O kazkas cia minejo apie funkcine lova, jei tik yra galimybe zinoma ar issinuomuokite ar pasiskolinkite nes pirkt brangu. O jus pasidomekite ar tokios organizacijos kaip raudonas kryzius neturi isnuomuot, gal socialinis skyrius kur nors galetu nukreipt ir parupinti tokias lovas.
O vietoj linu semenu galima ir grikiu supilt i maiselius ir po kulnais padeti po alkunemis.

jei zinotum kad reikes menesiui galetum nuomotis.o siaip pigiau pirkt yra.socialinis skyrius stato i eile ir jei kada nors atsilaisvins tai ko tau reikia tai gausi biggrin.gif eiles tvarka.o siaip kas del pragulu tai man atrodo tiesiog organizmas jau silpsta ir ka bedarytum to neisvengsi schmoll.gif turejau galimibe pati but su mama praktiskai istisai.raust pradejo viska dariau ir tepiau ir varciau.keliau kad pastovetu,sodinau .vienu zodziu ramybes nebuvo,nuolatinis judejimas.taip gera pusmeti. o pragulos atsirado pirmiausia toj vietoj kur lengvute kaldra lietesi .kunas nustojo reguliot temperatura.uzkloji temperatura kila ,atkloji krenta.tada drauge man ir pasake stebek blauzdas ir ruoskis.visa laika bijojau pragulu man irgi atrode kad jos nuo neprieziuros,o pasirodo ju visokiu buna.laimej turejau tu spec.pleistru.tai kai juos uzklijavau tai ir pakeist nebeteko.labai bijojau suteikt dar daugiau skausmo brangiam zmogui.
Atsakyti
Be abejo jeigu kraujotaka sutrinka, tai pragulos atsiranda labai greitai ir isgydyti labai sunku. Taciau galima pasitarti su gydanciu gydytoju, galbut jis vaistuku rekomenduotu kraujotakos gerinimui. g.gif
Atsakyti