Įkraunama...
Įkraunama...

Akmenėliai

QUOTE(Žiedė @ 2006 02 21, 14:03)
o mane visada traukia granatas, ir nesuprantu kodėl g.gif  g.gif  dabar ieškau savo mergelkai, kad truputuką apramintu, nes labai aktyvi doh.gif


smile.gif
Perskaiciau Libros minti, kad tikras akmenukas negali kainuoti 5 litu. Is tikruju - gali, tuose krastuose, kur jie isgaunami [pvz. Indijoj], jie yra LABAI pigus, tik tie sukciai musu prekybininkai "lupa 9 skuras". Pati dirbu su akmenim. Neslifuotu kamenu verinys kainuoja 20 litu, apyranke - 15, aukariukai - 6-12 litu, ziedukai - 8. Slifuotu akmenuku 30 - 50 litu.


P.S. Ziede, man irgi granatas patinka - vaikui turbut geriausia butu apyranke. Matau, kas esi Klaipedoj. Ateik, pasakyk, kad is supermamos, nuolaidele padarysim. wink.gif
P.P.S. Pabandysiu imesti kelias nuotraukas.
Papildyta:
user posted image

Gaila, paveikslelis prastos kokybes. ;(
Granatas. Raudono vyno spalvos. "Siltas" akmuo.
http://www.all-that-.../se/garnet.html

Papildyta:
user posted image

Tigro akis. Man nerealiai grazus. Toks geltonai - rudai - juodas.
Angliskai skaityti cia:
http://www.all-that-...tigers_eye.html
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daniella: 17 kovo 2006 - 18:32
user posted image

Saules akmuo. Rudai oranzinis - plytos spalvos, su aukso spalvos taskeliais. "Siltas" ir mielas. Man - graziausias is visu pusbrangiu akmenu.

Atsakyti
QUOTE(Daniella @ 2006 03 17, 18:34)
smile.gif
Perskaiciau Libros minti, kad tikras akmenukas negali kainuoti 5 litu. Is tikruju - gali, tuose krastuose, kur jie isgaunami [pvz. Indijoj], jie yra LABAI pigus, tik tie sukciai musu prekybininkai "lupa 9 skuras".



As turejau omeny kad Lietuvoje tikri akmenys kainuoja kur kas brangiau nei 5 Lt. Pirkau sidabrini zieda su opalu (80 Lt), pirkau kaip tikra "gyva" akmeni. Astromineralogijos centro vadove ivertino ji kaip sintetini. Tai as visai pasimeciau, prekybininkai tiesiog mulkina zmones ir tiek. unsure.gif
Gal Vilniuje yra koks jusu firmos filialas?
Atsakyti
Ačiū Gaile už nuorodas.. visada norėjau akmenų, bet nežinodavau ką reiškia, o ta spatarimas, patinkantis labiausiai man netinka, nes man jie visi labai gražūs... o apsisręst tikrai man yra sunku, kai matau du patinkančius daiktus,o kai matau bent šešis... tas puslapėlis mineralogijos tikrai padės.. pamatysiu ko labiausiai reikia, ir ishsirinksiu...

tiesa, vienas klausimėlis... kur jūs įsigyjate tikrus? ar būtina važiuot i specializuotas parduotuves? ax.gif ax.gif
Atsakyti
Libra.. kaip opalo veikimas tau pasireiškė? aš irgi svarstyklės, norėčiau, žinau kad brangus.. tikrai nerizikuočiau, pirkčiau specializuotoj parduotuvėj.. kita vertus, gal netiksliai pažiūrėjo, gali būt ir tikras.. kiek žinau, opalo tikrumą įvertinti labai sunku..

o aš noriu ryžtingo akmens, kad padėtų karjeroj, sprendimuose, padėtų gaut darbą biggrin.gif gal citrinas tiktų? o jį reiktų nešioti, ar ant stalo padėti? o kaip kitas akmenukas ametrinas? jis turėtų būt arčiau.. tai gal nešiot tiesiog kišenukyje? ačiū už bet kokius patarimus..
Atsakyti
Kaip opalas veikia? Ko gero pasidariau ramesne, atsirado labai glaudus rysys su pasamone. Pradejau labai idomiai sapnuoti. Kiek skaiciau tai opalas gana apgaulingas akmuo. Silpniems ir emociskai nepastoviems zmones jo nepatartina nesioti. Be to, nepatartina pastoviai nesioti ant vienos rankos.
Sakai ryztingo akmens nori? Manau kad citrinas tam reikalui tiktu. Ji patartina nesioti pakabuko pavidale, praktiskai ant saules rezginio. Reiketu suaktyvinti sirdies cakra. Apie ametrina namuose paziuresiu. smile.gif
Atsakyti
Taip, girdėjau kad opalas nėr geras akmuo, netgi vagių savybę gali suaktyvinti ax.gif o aš to visai netrokštu, ką gali žinoti jei pasielgt tave privers nesuvokiamos jėgos, nesusimasčius g.gif..
dar susiradau pagal aprašymą tokius akmenis:
chrizoprazas- drąsa, veikla, šalina blogus pirisminimus ir šlakus...
ametrinas- tiesiog teki pasroviui, jokių nelaimių, gyvenimo džiaugsmas..
haulitas- saugo nuo blogos akies, padeda siekti norimo tikslo, gerina atmintį.. laimės akmuo..
labai norėčiau hematito- jis vadinamas magišku akmeniu nuo senovės, nes skatina milžinišką energiją, padeda stresinėse situacijose, taip pat stiprina kraują.. jį galima nešioti tik atradus save. bet.. jei jis toks geras, drąsina ir suteikia veiklos, gal kaip tik atrasi save??? g.gif norisi to magiškumo..
ir dar vienas klausimukas- ar nuo dydžio akmens poveikis nestiprėja? pvz. man siūlė didelę kristalų duza.. sakau, kodel mažos nesiūlot? sako- didelė geriau veikia, tai gal ir akmeni po kaklu pasikabinti? kokį 50g??? smile.gif kad tik veiktų.. jei nejausiu poveikio, tai nustosiu nešiot ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lepune: 30 kovo 2006 - 00:18
Gal kuri ka nors esate girdeje apie akmenuka Obsidiana?Gavau dovanyte juoda akmenuka, nelabai randu kokios jo savybes. schmoll.gif
Atsakyti
OBSIDIANAS – labai stiprus akmuo. Todėl nepasiruošusiems su juo geriau nejuokauti. Dirbantiems su savimi rimtai jis būtinas, nes pažadina pasąmonėje glūdinčius jausmus, baimes, traumas, skausmus. Jo pagalba galime pamatyti savo šešėlinę pusę. Taip pat į dienos šviesą iškelia ir užmirštus sugebėjimus, net iki aiškiaregystės.
Naudojamas energijos, kraujotakos cirkuliacijos pagerinimui, todėl ypač naudingas pastoviai šąlantiems ar linkstantiems į peršalimo ligas, padeda greičiau užgyti žaizdoms, mažina skausmus.
Energetinių puolimų atveju patartina kartu, vienoje rankoje, palaikyti su kalnų krištolo gabalėliu 5 – 7 min.
Rėminamas į sidabrą.
Meditacijoms naudojamas auksinis, sidabrinis ar vaivorykštinis obsidianai, kurie tiesiog stebimi.
Painiojamas su "oniksu" arba juodu turmalinu.
Imitacijos iš dažyto chalcedono retos. Labiau sutinkamas juodas, žalias ar mėlynas stiklas.
Atsakyti
QUOTE(Daniella @ 2006 03 17, 20:03)
user posted image

Saules akmuo. Rudai oranzinis - plytos spalvos, su aukso spalvos taskeliais. "Siltas" ir mielas. Man - graziausias is visu pusbrangiu akmenu.



Čia sintetinis. Tikras atrodo kitaip.
Papildyta:
[quote=Daniella,2006 03 17, 19:34]
smile.gif


Teko būti Indijoje. Pilna ten netikrų akmenų. Stengiasi įbrukti kvailiems turistams. doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lenora: 02 balandžio 2006 - 21:15
Jau kokį mėnesį nešioju karneolio pakabuką. Gavau dovanų iš mamos. Labiausiai žavi šios jo savybės: suteikia žaismingumo, seksualumo, gerą nuotaiką. Skatina norą veikti ir padeda lengvai išspręsti sunkias problemas; šildo kūną, sužadina medžiagų apytaką, kraujotaką, gerina kraujo kokybę, stimuliuoja virškinimą ir gerina apetitą, pagerina vitaminų ir mineralinių medžiagų įsisavinimą. Man, pastoviai kenčiančiai mažakraujystę ir šalančias galūnes tikrai geras akmuo. Gerai jaučiuosi jį nešiodama ir nenusiimu nei prasudamasi, nei miegodama.
O po pagalvę laikau rožinio kvarco akmenį, tikrai pastebėjau, kad miego kokybė pagerėjo, o jei negaliu užmigt, užtenka akmenuką palaikyt rankoj ir kaip mat užmiegu.
Dar turiu oniksą. Toks visai nemažas akmuo, niekaip nesugalvoju, ką daryt su juo. Ar mažint ir rėmint į sidabrą ar taip ir palikt. Nesinori sugadint, nes kainavo tikrai nemažai. Tai taip ir guli jis pas mane vargšiukas ant lentynos sad.gif
Atsakyti
O koks turkio poveikis? ax.gif
Atsakyti