Įkraunama...
Įkraunama...

Akmenėliai

QUOTE
Abonentienė,2006 12 07, 22:22
Radau ta savo grozi clap.gif  (tik ilgesnis dar trecdaliu  ir spalva ne tokia stipri) 

user posted image


Va čia ir man patiko! Rožinės spalvos apskritai nemėgstu, bet tokį žiedą pirkčiau! Kiek kainuoja?
Atsakyti
Užteršiau čia aeterį, bet negaliu atsilaikyt wub.gif thumbup.gif

user posted image





QUOTE(klopedija @ 2006 12 07, 22:35)
Va čia ir man patiko! Rožinės spalvos apskritai nemėgstu, bet tokį žiedą pirkčiau! Kiek kainuoja?



LT maciau tokių žiedų iki 500 galima rasti laisvai wink.gif Konkrečiai, kurį nusižiūrėjau apie tris šimtus. Galima sau tai leisti, nes gražu labai wub.gif bet aš nenusipirkau. Gal kada parsisiūsiu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Abonentienė: 07 gruodžio 2006 - 22:44
QUOTE(Abonentienė @ 2006 12 07, 23:40)
Užteršiau čia aeterį, bet negaliu atsilaikyt  wub.gif  thumbup.gif

user posted image
LT maciau tokių žiedų iki 500 galima rasti laisvai wink.gif Konkrečiai, kurį nusižiūrėjau apie tris šimtus. Galima sau tai leisti, nes gražu labai  wub.gif  bet aš nenusipirkau. Gal kada  parsisiūsiu  biggrin.gif


To Abonenetine. Ar iseitu parsisiusti? smile.gif g.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Būtų gerai sužinoti, ar yra akmenų, padedančių stiprinti sveikatą ir pernešti nemenką psichologinį krūvį senyvo amžiaus žmonėms. (Planuojama ilga ir sunki kelionė, kuri gali būti paskutinė verysad.gif visokiom šio žodžio prasmėm.)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo klopedija: 08 gruodžio 2006 - 17:45
QUOTE(klopedija @ 2006 12 08, 18:41)
Būtų gerai sužinoti, ar yra akmenų, padedančių stiprinti sveikatą ir pernešti nemenką psichologinį krūvį senyvo amžiaus žmonėms. (Planuojama ilga ir sunki kelionė, kuri gali būti paskutinė  verysad.gif  visokiom šio žodžio prasmėm.)


Akvamarinas smile.gif
Biski galima rasti cia:
http://www.gemstonet...amarine_SUM.htm

http://www.gemstonet...arine_water.htm

Tik kad kokybiskas akvamarinas yra brangus sad.gif ir daznai padirbinejamas is pigesnio topazo arba tiesiog is dazyto kvarco.
Atsakyti
Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Pasiskaičiau šiandien,ką jūs rašot, ir nusipirkau mėnulio akmenio žiedą ir apyrankę. Iškart tarsi prilipo...
Man įdomu, o kaip tarpusavyje dera akmenys? Ar nėra tokių akmenų, kurie "nesutaria", būdami kartu?
Atsakyti
O gal yra koks senbernio akmuo? hihihi.gif
Atsakyti
Dabar man reik patarimo - KAS CIA?

user posted image

user posted image
Papildyta:
Vaizgante, kai skaitau apie menulio akmens ziedus, iskart pries akis - dabar labai populiarios opalito imitacijos, tokie vientisi ziedukai, kainuoja apie 8-15 litu. smile.gif
ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daniella: 10 gruodžio 2006 - 17:14
Mokėjau 10 Lt. Manai, kad tai gali būti imitacija?
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2006 12 10, 19:41)
Mokėjau 10 Lt. Manai, kad tai gali būti imitacija?


Taip, tikrai. verysad.gif Ziedukai po 10 Lt paprastai yra is imitaciju: hematito, turkio, saules akmens ir opalito (menulio akmens imitacija). Tikra menulio akmeni ziede maciau tik su sidabru, ispjauti tokio dydzio vientisa zieduka butu brangu smile.gif

Tai va,tie ziedukai ir dauguma veriniu yra apdorotas stiklas, vadinamas opalitu. Jis skaidrus, spindi melsva ir truputi rausva spalva. Naturalus vaivorykstinis menulio akmuo yra baltas, spindi tik melsvai ir tik tam tikru kampu,nera visai skaidrus. Na, jis ne toks grazus kaip opalitas.

Va,sitas imitacija:
user posted image

Va, sitas tikras smile.gif
user posted image

Nezinau, ar matosi skirtumas nuotraukoj verysad.gif
Atsakyti
Va, kiek cia imitaciju vienoj vietoj bigsmile.gif Turkis, opalitas (menulio akmens imitacija), saules akmuo (vadinamas avantiurinu, stiklas su variu). Bet vis tiek grazu smile.gif

user posted image
Atsakyti