Įkraunama...
Įkraunama...

Akmenėliai

QUOTE(kunigunda78 @ 2007 02 01, 00:33)
nu buna, kad viena kita (nors pas mane tas super retas dalykas-iki siol geles labai gerai augo)- bet sikart praktiskai visos, kad ir ka darau - su kiekviena diena tik blogiau  verysad.gif

Gal kuri turite CIBJO reikalavimus  ax.gif

reikia vieta pakeisti gelem ir patresti ir maziau estis smile.gif
Atsakyti
Mano gėlės lapoja-bujoja net viduržiemį thumbup.gif , tačiau nežydi, nors pasiusk. Turėjau 3 klivijas. Gal 5m. auginau. Storos kaip dramblio kojos, bet... Dvi atidaviau darbe, tai trečioji kaipmat sukrovė žiedyną doh.gif . Simuliantė!
Kas tas CIBJO? Gal ir man reikia g.gif ?

Oi, atrodo, nubridau į lankas doh.gif .
Atsakyti
QUOTE(klopedija @ 2007 02 01, 00:51)
Mano gėlės lapoja-bujoja net viduržiemį  thumbup.gif , tačiau nežydi, nors pasiusk. Turėjau 3 klivijas. Gal 5m. auginau. Storos kaip dramblio kojos, bet... Dvi atidaviau darbe, tai trečioji kaipmat sukrovė žiedyną  doh.gif . Simuliantė!
Kas tas CIBJO? Gal ir man reikia  g.gif ?

Oi, atrodo, nubridau į lankas  doh.gif .

pas mus tai kaktusinas buvo apmire trasu vietom sukeitem net zydet pradejo. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(alius @ 2007 01 31, 22:48)
reikia vieta pakeisti gelem ir patresti ir maziau estis  smile.gif


viskas isbandyta ir jokiu pokyciu i geraja
kad ir orchidejos -tai jomis rupinausi- o viena ju eme ir visus 6 pumpurus numete, kita lapus numete

na pavasariui bus daug laisvos vietos naujoms gelems g.gif
Papildyta:
QUOTE(klopedija @ 2007 01 31, 22:51)
Kas tas CIBJO? Gal ir man reikia  g.gif ?


ten turetu buti nurodyta kokia info turi pateikti pardavejas apie akmenis (bent jau susidariau toki ispudi), pvz. jei kas buvote nesenai Jurates akmeneliuose- tai jie ten labai susitvarke - visur parasyta koks akmuo -sintetinis, dazytas, kaitintas ir t.t. -anksciau to nera buve schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(klopedija @ 2007 01 31, 23:51)
Kas tas CIBJO?


CIBJO - is an international confederation of national jewellery trade organizations.
Tarptautine konfederacija, vienijanti nacionalinius (atskiru saliu) prekiautojus juvelyriniais dirbiniais.
http://www.cibjo.org/

CIBJO neturim. smile.gif

Tas saules akmenelis tikrai is interneto smile.gif ir yra brangus.
Kai turesim truputi laisvu pinigu, atsigabensim visokios egzotikos, va kad ir toki saules akmeneli:
user posted image

Slifuotas, apie 1 cm, kainuos apie 30 litu.
Topazas, 5 mm, 60 litu:
user posted image
Parasysiu, kai egzotika uzsakinesim.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daniella: 31 sausio 2007 - 23:03
QUOTE(kunigunda78 @ 2007 02 01, 00:56)
viskas isbandyta ir jokiu pokyciu i geraja
kad ir orchidejos -tai jomis rupinausi- o viena ju eme ir visus 6 pumpurus numete, kita lapus numete

na pavasariui bus daug laisvos vietos naujoms gelems  g.gif

dar vieta priklauso kur jos randasi ,pavasaris visada padeda nes ir mes atsigaunam saules daugiau ir gelems linksmiau./ smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kunigunda78 @ 2007 01 31, 23:59)
ten turetu buti nurodyta kokia info turi pateikti pardavejas apie akmenis (bent jau susidariau toki ispudi), pvz. jei kas buvote nesenai Jurates akmeneliuose- tai jie ten labai susitvarke - visur parasyta koks akmuo -sintetinis, dazytas, kaitintas ir t.t. -anksciau to nera buve  schmoll.gif


Yra tarptautiniai kodai, kuriais reikia zymeti akmenu apdorojimus.
Pagal taisykles pardavejas PRIVALO atskleisti tik tuos apdorojimus, kurie laikui begant gali isnykti. Ir, zinoma, parasyti jei akmuo imitacija, sintetinis, rekonstruotas. Ar zymejimas teisingas,priklauso nuo pardavejo saziningumo, ta problema yra visam pasauly.

Kodu pavyzdys: H (heated) - kaitintas; D (dyead) - dazytas; R (irradiated) - apsvitintas.

O as maniau, kad busim pirmieji biggrin.gif, nuo kitos savaites galvojom pradeti zymeti ant etikeciu. Aplenke ta Jurate lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Daniella @ 2007 01 31, 23:00)


nu jau labai grazus, mano ne toks puosnus, bet man jis patinka- vis paziurau i ji ir taip gera ax.gif

Papildyta:
QUOTE(Daniella @ 2007 01 31, 23:07)
O as maniau, kad busim pirmieji biggrin.gif, nuo kitos savaites galvojom pradeti zymeti ant etikeciu. Aplenke ta Jurate  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


na nors ir ne pirmieji- bet vis tiek sveikintina 4u.gif
Atsakyti
QUOTE
Daniella,2007 01 31, 23:00
CIBJO - is an international confederation of national jewellery trade organizations.
Oi, geras! Na ir žiopla gi aš! Ir jau nepirmąsyk. Kartą skaitau: "vaikų po-po-pe-ra"(tipo skiemenuoju). Galvoju, kas ta po-po-pe-ra g.gif ... Taip ir likau nesupratus. Kitą dieną staiga protas nušvinta: taigi "vaikų pop-opera"!

QUOTE
Parasysiu, kai egzotika uzsakinesim.

Būtinai mirksiukas.gif.
Atsakyti
šiandien per ''Labą rytą '' mačiaukaip įžymybės vėrė Valentino dienai vėrinius, gal žinote, kur veiksmas vyko? g.gif
Atsakyti
NATURALUS saules akmuo - ivairus derinukai.
Zadejau kunigundai, bet gal bus idomu. Jei koks derinys sudomins, pritasysim uzsegima - bus grazus 3 eiliu verinys. Visi akmenys naturalus, papildomai neapdoroti:

1. Naturalus saules akmuo (aventurininis lauko spatas) su peridotu:
user posted image

2. Naturalus saules akmuo su jolitu:
user posted image

3. Naturalus saules akmuo su labradoritu:
user posted image

4. Naturalus saules akmuo su turmalininiu kvarcu:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(MELDA @ 2007 02 01, 08:39)
šiandien per ''Labą rytą '' mačiaukaip įžymybės vėrė Valentino dienai vėrinius, gal žinote, kur veiksmas vyko? g.gif


Man atrodo "Jurates akmeneliuose" ax.gif
Atsakyti