Įkraunama...
Įkraunama...

Akmenėliai

QUOTE(Nr_X @ 2005 07 15, 04:07)
o gal galit parasyti kur galima butu nusipirkti "saules akmenuka" ir kokia jo kaina? smile.gif

Nelabai matau iš kokio miesto esi, bet jei esi vilnietė, tai centrinėj universalinėj parduotuvėj I aukšte prie knygyno yra skyrius, prekiaujantis kristalais. Akmenuko kain, jei neklystu, apie 3-4 Lt.
Atsakyti
Aš turiu lapį-lazuritą, jei neklystu g.gif toks ryškiai mėlynas akmenėlis. Lašo formos sidabriniame rėmelyje. Didkas. deje, gale įskilęs, tai prisibijau nešioti, bet, kad labai jis man gražus ir mielas (dievinu mėlyną spalvą) wub.gif
Norėčiau dar kokio akmenuko, bet man labai sunku išsirinkti, nes kai užsuku į šapą arba akmenukų skyrelį Girstupyje, tai net galva apsisuka nuo jų gausybės ir gražumo, atrodo pusę namo neščiausi doh.gif O paskutiniu metu baisiausiai norisi deimantuko doh.gif berods jis irgi gan stiprus ax.gif Bet noriu ir nors tu ką doh.gif
O sintetiniai akmenukai galių neturi? Dar turiu tokį sintetinį saulės akmenį (juodas su tokiom sidabro "dulkelėm" viduj, taj jis man irgi mielas rolleyes.gif
Atsakyti
Astromineralogijos centre, rekomendavus jo savininkei, pirkau karneolį, kurį nešiojausi kišenėje. Tiesiog prilipęs buvo prie manęs. Bet vėliau, kai jau gimė duktė ir persikraustėme, kažkur prapuolė. Dar nešiojau žiedą su mėnulio akmeniu ant mažojo kairės rankos piršto. Tas žiedelis irgi buvo nepamainomas draugas. Be jo jaučiausi labai nejaukiai - taip kažko trūksta. Bet ir vėl - po dukros gimimo pasidėjau ir dabar jis gyvena dėžutėje. Matyt, jo misija buvo atlikta ir dabar jis ilsisi.
Dabar yra atidaryta dar viena akmenų parduotuvė Vilniuje, Pylimo gatvėj - Jūratės akmenėliai. Užeini ir sunku išeiti - taip ten gera. Gali pasirinkti sau patinkančius akmenukus, susiverti karolius, užsisakyti pakabuką, auskarus.
Atsakyti
du metus prasinesiojau ametista. net nezinau ar jauciau kazka ar tik itikindavau save del kazkokio poveikio g.gif
o kaip jums ar jauciat realiai kazkokius dalykus ar pokycius nesiojant akmenelius g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ajste @ 2006 01 19, 16:14)
O sintetiniai akmenukai galių neturi? Dar turiu tokį sintetinį saulės akmenį (juodas su tokiom sidabro "dulkelėm" viduj, taj jis man irgi mielas  rolleyes.gif


Ne tai kad neturi, bet gali ir pakenkti. Todel nepatartina juos pastoviai nesioti.
Atsakyti
O kaip atrodo suakmenėjęs medis? Arba kaip jis vadinasi angliškai? labai norėjau pamatyt nuotraukytę, bet neradau sad.gif
Libra, as jo daznai ir nenesioju, bet kartais labai užsinoriu... Jis toks pailgas ir aš jį graužiu smile.gif atrodo kvailai, bet aš taip instinktyviai biggrin.gif
Atsakyti
nupirkau mamai lauktuviu jos akmeni pagal horoskopa, sake laime nesa ir siaip pasiseda tadien, kai nesioja ji thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(spyglele @ 2006 01 19, 20:07)
Pylimo gatvėj - Jūratės akmenėliai

o ten brangu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Leita @ 2006 01 21, 12:17)
nupirkau mamai lauktuviu jos akmeni pagal horoskopa, sake laime nesa ir siaip pasiseda tadien, kai nesioja ji thumbup.gif


o koks čia akmenukas laimę neša g.gif
man tai tai rožiniai kvarcai patinka, gerai nuteikia thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Leita @ 2006 01 21, 12:19)
o ten brangu? g.gif


Žiūrint ko nori. Vieno akmenėlio kaina tai tikrai nėra didelė (kažkur nuo 5 lt.) lyginant su astromineraloginio kainom. Bet jei pas juos norėsi verti karolius ar iš akmenuko darytis pakabuką, tai jau bus brangiau.
LIBRA,
gal galėtum patarti kokie akmenukai labiau tiktų vaikams kaip apsauga? Ar ir jiems reikėtų rinkti pagal zodiako ženklą ar vadovautis kitais kriterijais? Ar geriau daryti pakabuką ar laikyti kambaryje?
Atsakyti
QUOTE(spyglele @ 2006 01 24, 22:16)
Žiūrint ko nori. Vieno akmenėlio kaina tai tikrai nėra didelė (kažkur nuo 5 lt.) lyginant su astromineraloginio kainom. Bet jei pas juos norėsi verti karolius ar iš akmenuko darytis pakabuką, tai jau bus brangiau.

Aš labai abejoju, kad už tokią kainą galima įsigyti tikrą, nesintetinį akmenį. Neseniai norėjau pirkti mėnulio akmenį, tai kai paklausiau ar tikras, gavau atsakymą, kad netikras, bet visi kiti tikri. Matyt, pardavėjas nesiryžo manęs apgauti. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(spyglele @ 2006 01 24, 22:16)
gal galėtum patarti kokie akmenukai labiau tiktų vaikams kaip apsauga? Ar ir jiems reikėtų rinkti pagal zodiako ženklą ar vadovautis kitais kriterijais? Ar geriau daryti pakabuką ar laikyti kambaryje?


Manau kad tokio amžiaus vaikai dar per maži nešioti akmenys. Nes akmenys turi labai stipria energiją, kai kurie net gali paveikti jautrią žmogaus psichiką. Geriausia apsauga vaikams – juos pakrikštyti. Pagal senovines tradicijas, skaitosi jeigu žmogus pakrikštytas tai jis turi savo angelą-sargą.

Galima parinkti ir pagal zodiako ženklą, ir pagal akmenų poveikį, ir pagal situaciją. Bet svarbu, kad akmuo žmogui nepakenktu, geriausiu atveju netesingai parinktas akmuo gali neveikti.

Akmuo geriausiai veikia kai liečia odą, todėl tai gali būti pakabukas, žiedas, auskarai apyrankė ar vėrinys.
Atsakyti