Įkraunama...
Įkraunama...

Vyras knarkia...

Knarkima reikia gydyti.
Atsakyti
Maniškis knarkia tik kai guli ant nugaros, tai dažnai būna kad griežtokai sakau:
"sukis ant šono" smile.gif arba pakutenu truputuką ir prabudęs jau supranta kame reikalas biggrin.gif nebereikia nieko net sakyt...
Esu ne kartą grasinusi kad kai gyvensim kartu ir bus daugiau kambarių, jam pradėjus orkestruot išeisiu į kitą kambarį, bet sakė galiu grasint negrasinus. Atsibudęs ir manęs šalia neradęs parsineš mane atgal biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(gramaz @ 2008 06 24, 14:44)
Maniškis knarkia tik kai guli ant nugaros, tai dažnai būna kad griežtokai sakau:
"sukis ant šono"  smile.gif  arba pakutenu truputuką ir prabudęs jau supranta kame reikalas  biggrin.gif  nebereikia nieko net sakyt...
Esu ne kartą grasinusi kad kai gyvensim kartu ir bus daugiau kambarių, jam pradėjus orkestruot išeisiu į kitą kambarį, bet sakė galiu grasint negrasinus. Atsibudęs ir manęs šalia neradęs parsineš mane atgal  biggrin.gif

kamgi orkestruoti, jai nera klausytojo lotuliukas.gif

o kaip isgydyti ta knarkima?
Atsakyti
QUOTE(gramaz @ 2008 06 24, 15:44)
Maniškis knarkia tik kai guli ant nugaros, tai dažnai būna kad griežtokai sakau:
"sukis ant šono"  smile.gif  arba pakutenu truputuką ir prabudęs jau supranta kame reikalas  biggrin.gif  nebereikia nieko net sakyt...
Esu ne kartą grasinusi kad kai gyvensim kartu ir bus daugiau kambarių, jam pradėjus orkestruot išeisiu į kitą kambarį, bet sakė galiu grasint negrasinus. Atsibudęs ir manęs šalia neradęs parsineš mane atgal  biggrin.gif


Kaip gerai, kad manajam dar nekilo tokia geniali ideja blink.gif lotuliukas.gif is vienos puses jie su tokiu savo poziuriu atrodo siek tiek egoistiski.
Atsakyti
Taip mergaitės. Aš irgi tokius vyrų pasisakymus ir išdaigas laikau savanaudiškumu smile.gif Kita vertus maniškis juokauja taip. Netgi kai juokais kalbėjau apie tai kad tą bėdą kažkaip gal reiktų spręsti (dar gerai kad jis daugiausiai knarkia kai būna išgėręs o ne visą laiką) tai sutiktų net gydytis... gal... biggrin.gif kartais tie pažadai nieko verti būna. Ech...
Ne visą temą skaičiau. Nežinau kokių čia patarimų prirašyta. Kol kas mums labai gydytis dar nereik smile.gif Per vieną laidą mačiau jog stomatologai kažkokius tai protezus padaro, kuriuos reikia įsidėt prieš einant miegot smile.gif
Atsakyti
niu pas mus ta pati problema... bet jos jau kaip ir nelabai isgydysi, nes kai dar jaunesnis buvo sportavo,ir nosi per varzybas sulauze, tai bliamba negaliu.... bash.gif dauzau kas nakti po 5 kartus kad apsisuktu ar pan... kai vaiko nebuvo,as kazkaip negirdedavau,o va kai vaikas atsirado,jautriai miegu ir girdziu kiekviena garseli ax.gif taip,kad daznai buna kad brangusis viduri nakties i sitinga ant sofkos issikrausto hihihi.gif
Atsakyti
Oi jai zmona knarkia ka daryti,beja as neknarkiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Busimasis Tevelis @ 2008 06 27, 14:35)
Oi jai zmona knarkia ka daryti,beja as neknarkiu smile.gif


pertvara iskrypusi gali buti..
as po nosies operacijos sitos problemos nebeturiu smile.gif
Atsakyti
Operacija tam yra ir nera ji tokia sudetinga, kaipkad vyrai bijo.Bet vyras geriau knarks ir moteriai nervus gadins, negu pas daktaru nueis. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ievosius @ 2008 06 28, 11:40)
Operacija tam yra ir nera ji tokia sudetinga, kaipkad vyrai bijo.Bet vyras geriau knarks ir moteriai nervus gadins, negu pas daktaru nueis. doh.gif


labai teisingai pasakyta doh.gif
Atsakyti
na wa, skaitau ir negaliu, viskas taip artima, patirta biggrin.gif pries pora metu maniskis priaugo svorio, gal kokius 7kg ir pradejo knarkti doh.gif is pradziu irgi kutenau, znaibiau, prasiau suktis ant soniuko blink.gif laikui begant, nebepadejo niekas, knarke ir guledamas ant nugaros, ir ant sono wacko.gif kai apsigyvenome kartu, pradzioj kentejau, bet nebeistveriau ir paprasiau, kad nueitu pas gydytoja konsultacijos...nuejo, paskyre operacija smile.gif labai apsidziaugeme! clap.gif operacijos teko laukti apie du menesius( ta laika miegojome skirtinguose kambariuose verysad.gif )...bet stai atejo lauktoji diena, pasidare operacija, gulejo ligonineje savaite, vargselis negalejo kvepuoti per nosi keles paras, kraujas tekejo upeliais mellow.gif valgyti negalejo apie tris savaites, tik suleisdavau nuskausminamuju, greit pavalgydavo ir viskas, vel ziauriai skaudedavo( istikro labai kalta jauciausi schmoll.gif )...bet wa jau kazkur trys menesiai praejo po operacijos, sekmingai miegame drauge, jis ant nugaros, ant pilvo, ant sono, kaip tik nori, o ir as labai saunei issimiegu thumbup.gif mum operacija tikrai padejo lotuliukas.gif net neisivaizduoju kaip butu reikeje gyventi, jei mano brangusis nebutu del musu abieju pasiaukojes g.gif
Atsakyti
Kumšteli į šoną ir sakai: verskis nuo nugaros(pilvo) ant šono, jei nepadeda įspiri, jei tai nepadeda pasiėmi pagalį (na aš tai naudoju iš lovytės- virbą) ir gerai užtvoji, staigiai verčiasi ir kitą naktį būna šilkinis- užtenka prisiliesti iškart verčiasi.
Atsakyti