Įkraunama...
Įkraunama...

Šaltų užkandžių receptai su nuotraukomis

eisiu šiandien ieškoti, kažkaip niekad nesu mačius.
Atsakyti
QUOTE(hobo @ 2008 04 24, 11:38)
eisiu šiandien ieškoti, kažkaip niekad nesu mačius.

Mano kaime tai tortilijos randamos tik IKI prie kinietiškų produktų kažkodėl smile.gif

Va tokios:
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gardenija: 24 balandžio 2008 - 11:41
aš Alytuje irgi tik tokias tortilijas galiu nusipirkt. lavašo, dar neteko niekur gauti nusipirkti schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(daividija @ 2008 04 23, 21:30)
mano lasisos suktinukai,aciu kazkuriai mamytei uz ideja.Tik as vyniojai i tortilija,aptepiau majonezu,sumaisytu su petrazolem ir dziovintais krapais,isdeliojau lasisa,suvyniojau i folija ir palaikiau per nakti saldytuve thumbup.gif
user posted image
rusaite,tavo zuvis atrodo fantastiskai thumbup.gif


vaje kaip skaniai atrodo, savo artejanciam gimtadieniui panaudosiu tavo skanumeli drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Gardenija @ 2008 04 24, 09:40)
Mano kaime tai tortilijos randamos tik IKI prie kinietiškų produktų kažkodėl smile.gif

Va tokios:
user posted image

labai gerai ir tortilijos,kaip tokiu ir reikia thumbup.gif Ir karstiems patiekalams ir saltiems tinka thumbup.gif
Atsakyti
Lavasai buna pirkti Maximose,Rimi,Iki.Jie sudeti yra duonos skyriuje.As perku Maximoje uz vieneta 3,59lt.
Atsakyti
uzrodysiu gera vieta vilnietems biggrin.gif
Lavaso VISADA buna pirkti Europos Maximoj (taip, toj mazytej) prie duonos gaminiu, apacioj padeta. Kaina 3.56 Lt ar 3.52
Atsakyti
Elena - kaip grazu 4u.gif ir skanu..
Daividija 4u.gif ..
Atsakyti
Senokai cia beuzsukau, tik dabar pamaciau Zebros grozybes.Nu tiesiog super thumbup.gif wub.gif 4u.gif Tau reiktu savo tema kokia sukurt, kas liecia papuosimus, ispjaustymus, jetus, kaip butu gerai, kai reikia paruost ka nors sveciams, ateini i tokia tema ir kopijuoji, nereikia per visus puslapius ir temas sokineti ax.gif Alia Zebra apsiimk-ka? biggrin.gif 4u.gif Ir siaip visos, galetu deti, kada turi laiko ir puosniau ka nors suraito ax.gif Manau galetu cia ieti ir salti ir karsti ir iv. farsiruoti gaminiai.Manau ir daugiau atsirastu gaminanciu sventinius patiekalus.Kazi nenusisnekejau g.gif blush2.gif cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Srove: 24 balandžio 2008 - 20:41
QUOTE(Srove @ 2008 04 24, 21:39)
Senokai cia beuzsukau, tik dabar pamaciau Zebros grozybes.Nu tiesiog super thumbup.gif  wub.gif  4u.gif Tau reiktu savo tema kokia sukurt, kas liecia papuosimus, ispjaustymus, jetus, kaip butu gerai, kai reikia paruost ka nors sveciams, ateini i tokia tema ir

Paprastai kai svečių lauki tiems papuošimams nelabai būna laiko. g.gif Dar jei mokėtum schmoll.gif Jaučiu reikia pirma pradėti šeimynai papuošinėti valgius. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Srove @ 2008 04 24, 21:39)
Senokai cia beuzsukau, tik dabar pamaciau Zebros grozybes.Nu tiesiog super thumbup.gif  wub.gif  4u.gif Tau reiktu savo tema kokia sukurt, kas liecia papuosimus, ispjaustymus,

..nu nu...nesikuklink, o kartu su Zebra tema sukurk, gi pati ne prasciau grozybes kuri biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Srove @ 2008 04 24, 21:39)
Kazi nenusisnekejau g.gif  blush2.gif  cool.gif

schmoll.gif schmoll.gif nenusišnekėjai mirksiukas.gif aš irgi pritarčiau tokiai temukei, nes zebros papuošimai tai iš koto verčia, čia gerąja prasme thumbup.gif wub.gif o gal į tokią temą dar mamytės pasijungtų su savo papuošimais, būtų fantastika bigsmile.gif pas mane tai geriausias papuošimas gėlytė iš ridikėlio, negabi aš tokiem dalykam doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JoanaS: 24 balandžio 2008 - 20:48