Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Šaltų užkandžių receptai su nuotraukomis
Supermamų klubas > Mūsų namai > Kulinarinės idėjos > Užkandžiai ir sriubos
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Deep Blue
Mėsos tortas (receptas yra šioje temoje, liepos mėn. rašiau)

user posted image

Žele kiaušiniai smile.gif

user posted image
daividija
QUOTE(Deep Blue @ 2008 03 25, 15:32)

[

NU JAU GROZIS!!!!! blink.gif blink.gif blink.gif
Moterys, visos jus kokios saunuoles,tiek visko prigaminot!!!! thumbup.gif
grange
QUOTE(Deep Blue @ 2008 03 25, 17:32)

user posted image
*

Kaip čia juos padarei?
Wedi
QUOTE(naaringiux @ 2008 03 25, 15:28)
įdėjau naujai, nes reikėjo biški apkirpti, nes per daug matėsi ko nereikia  biggrin.gif o receptuko manau kaiop ir nereikia rašyti, nes visos mokat ir žinot kaip daryti....  ax.gif
*

tema yra receptai su nuotraukom kaip saltiena atrodo visos zino o kaip daroma (kiekvienas daro savaip) tai nenuspesi wink.gif
Joana
QUOTE(grange @ 2008 03 25, 17:59)
Kaip čia juos padarei?
*

Sonatinos temoje yra tokie kiausiniai mirksiukas.gif man tai cia kosmosas, net nekisu nagu, aukstoji materija lotuliukas.gif

zele kiausiniuose
grange
QUOTE(JoanaS @ 2008 03 25, 18:03)
Sonatinos temoje yra tokie kiausiniai  mirksiukas.gif man tai cia kosmosas, net nekisu nagu, aukstoji materija  lotuliukas.gif

zele kiausiniuose
*

neskaitau Sonatinos, ačiū pažiūrėsiu, atrodo gražiai, bet įtariu darbo daug doh.gif
Nerytė

user posted image

user posted image
*

wow, kaip viskas graziai atrodo bigsmile.gif kiausiniai nerealiai graziai, o lengvai lukstas nusikrapste? neprilipo? g.gif
Deep Blue
QUOTE(Nerytė @ 2008 03 25, 18:34)
wow, kaip viskas graziai atrodo bigsmile.gif  kiausiniai nerealiai graziai, o lengvai lukstas nusikrapste? neprilipo? g.gif
*

Atsiprašau, mergaitės, kad recepto kiaušinių neįdėjau, išsiblaškius aš blush2.gif blush2.gif
Tikrai žinokit nėr taip sudėtinga thumbup.gif

Aš pirkau tokį pakelį- ale drebučiai šaltienai, prie prieskonių parduotuvėj radau. tas pakelis gaminant šaltiena yra 1 litrui vandens, tai aš supyliau į 0,5 litro, kad kietesni butu. Kai padariau skystį perkošiau per kavos aparato filtrą tą popierinį

Kiausiniu galuose padariau skylute, kad pirštas tilptų, iškračiau turinį, tada sustačiau į kiaušinių dėklą (tą iš parduotuvės) ir į visus pripyliau verdančio bandens (kad iškaitinti)
Tada įpyliau to tirpalo iš pakelio pagaminti- apie 1,5 cm į kiekvieną kiaušinį (kad lengviau būtų įpilti vietoj piltuvėlio (kurio neturiu) panaudojau konditerinio švirkšto vieną antgaliuką (pernai su arbatiniu šaukšteliu pilsčiau tai oho...)
tada į šaldytuvą kokiai valandėlei kol sustings
tada sudedam į kiaušinukus ką vaizduotė pataria ir užpilam tirpalu, kad liktų apie 1,5 cm iki viršaus- vėl į šaldytuvą valandėlei
tada supilam tirmapą iki viršaus ir vėl į šaldytuvą

Luposi man tikrai lengvai, nes tirpalas pakankamai kietai sustingo. Jau šioje temoje skaičiau patarimą prieš lupant į karštą vandenį pamerkti ( bet aš jau buvau be problemų nulupusi)

pernai dariau ir su saldžia žele, irgi puikiai (kadangi pernai dariau pirma kartą, tai kelias dienas priešs velykas pabandziau- tada sugalvojau kad sluoksniais reikia šaldyti, nes viską kartu sudejus ir užpylus, įdaras pakyla į viršų ir lieka vienam gale kiaušinio)
Joana
QUOTE(Deep Blue @ 2008 03 25, 19:03)
Atsiprašau, mergaitės, kad recepto kiaušinių neįdėjau, išsiblaškius aš  blush2.gif  blush2.gif
Tikrai žinokit nėr taip sudėtinga  thumbup.gif

o su kuo reikia kiausinyje tas skylutes padaryt? ir kiek laiko laikyt karstam vandeny?
Boružėlė
QUOTE(naaringiux @ 2008 03 25, 16:55)
kad kaip ir stebuklo nežino, tik kiek jau žinau jos gaunasi labai skanios, o kitų kiek esu mačiusi neišeina tokios skaidrios, o balkšvos...  ax.gif
*

Norint, kad šaltiena būtų skaidri:wub: Reikia, kai užverda primažinti liepsną iki minimumo ir virti 3-4val. Virimo ilgumas priklauso nuo to, ką verdi.
Deep Blue
QUOTE(JoanaS @ 2008 03 25, 19:16)
o su kuo reikia kiausinyje tas skylutes padaryt? ir kiek laiko laikyt karstam vandeny?
*

Aš paprasčiausiai su peiliuku, bukame kiaušinio gale- išmušu mažą skylutę o tada ją praplatinu, kad būtų patogu pro skylutę dėti žalumynus ir pan.
Kaitinu aš vieną kartą- pripilu verdančio vandens ir palaikau kol pravėsta- tarkim pusvalandį
Camea
Lezuvis user posted image

Vieno kasnio sumustinukai ir marinuoti agurkai, sampinionai ax.gif

user posted image

Deep Blue, tavo sedevrai bigsmile.gif thumbup.gif
norkele
user posted image
*

lyg iziuriu, kad ikru dejai, o jie nepraskiede tau kiausiniu? g.gif As matyt per pigius sudejau ir neilgai islaike mano meno sedevras lotuliukas.gif

Sveikinu visas merginos su taip greit praejusiom sventem ir linkiu nepailst sukiotis virtuvej mirksiukas.gif ir toliau su mumis dalintis idejomis. Labai graziu dalyku pridedat, saunuoles thumbup.gif
Deep Blue
QUOTE(norkele @ 2008 03 26, 02:42)
lyg iziuriu, kad ikru dejai, o jie nepraskiede tau kiausiniu?  g.gif  As matyt per pigius sudejau ir neilgai islaike mano meno sedevras  lotuliukas.gif

*

Dėjau ikrų, bet labai mažai, tik dėl spalvos- dėjau irgi tuos pigiausius, dirbtinius.
lineva
bigsmile.gif kiek visokių skonybių ir grožybių, o tie kiaušiniai atrodo fantastiškai thumbup.gif
Deep Blue
Dar keli užkandžiai:
Pomidorai su pikantiška mišraine ir lašiša:

user posted image

Šioje temoje aprašyti lašišos suktinukai ( su iškočiota balta duona) ir vėrinukai ( juoda layvuogė, medžiotojų sūris, žalia alyvuogė)

user posted image
justina_r
deep blue jau tavo pomidorus tai per ekrana tuoj suvalgysiu lotuliukas.gif
Nerytė
deep blue, labai skaniai pomidoriukai atrodo rolleyes.gif
mikki
mergytes kulinares,cia taip skaniai darot.sugalvojau suktinuku su lavasu padaryti sveciam.Pasakykit kur Kaune galima tu lavasu rasti?????nu savanuoriuose maximoj ne karto nemaciau blink.gif
justina_r
QUOTE(mikki @ 2008 03 26, 13:23)
mergytes kulinares,cia taip skaniai darot.sugalvojau suktinuku su lavasu padaryti sveciam.Pasakykit kur Kaune galima tu lavasu rasti?????nu savanuoriuose maximoj ne karto nemaciau blink.gif
*

man rodos visose didesnese parduotuvese ju yra g.gif gal tiesiog neuzmatei 4u.gif
mikki
QUOTE(justina_r @ 2008 03 26, 12:29)
man rodos visose didesnese parduotuvese ju yra  g.gif  gal tiesiog neuzmatei  4u.gif
*

nu tortilijas perku,o situ kazkaip neuzmaciusi esu. blink.gif
laukine
QUOTE(della @ 2008 03 24, 22:36)
laukine,gal galetum parasyti tu baronkyciu receptuka kaip jos yra daromos.aciu 4u.gif
*

baronkas pamerkt i silta vandeni (kitos dar i piena merkia, as nebandziau) kokiai 15 min. man skaniausiai gaunasi su arbatinemis baronkomis, kitos ne taip graziai isbrinksta smile.gif tada dedi i skarda ir dedi i jas idara (mesyte, suris, marinuotas agurkas, kukuruzai, svogunu laiskai, majonezas, picos prieskoniai arba grybai su svogunais pakepti ir su suriu ir majonezu, vnz, fantazijos reikalas biggrin.gif ) ir kepi kokiu 15 min, paziuret reikia kad suris apsilydytu wink.gif

QUOTE(kavute @ 2008 03 24, 23:46)
Laukine,koks misraines receptas? Labai skaniai atrodo  wub.gif
*

namiskiai vadina ja skaniaja biggrin.gif

pekino salotos (si karta su icebergo dariau, ir tiesa pasakius skaniau man)
kumpis
suris
pomidoras
alyvuoges
pakepintas batonas (as tosteryje pasiskrudinu toste duona thumbup.gif )

prie salotu atskiram indely padarau padaza - majonezas, kecupas, cesnakas ir dar ivariu prieskoniu pagal skoni 4u.gif

QUOTE(grange @ 2008 03 25, 14:40)
user posted image

mano viena iš mėgiamųjų mišrainė su žuvim.
Dėjau žirnelių, puse smulkiai pjaustyto svogūno ir karštai rūkytą skumbrę. Sumaišiau su majonezu ir trupučiu grietinės, dėl kitokio skonio.
*

sian darysiu, uosviai priveze rukytos zuvies, jau su alum nusibodo valgyt biggrin.gif

*

eina sau koks grozis bigsmile.gif

QUOTE(mikki @ 2008 03 26, 12:23)
*

as ir VLN ne visur randu, dazniausiai tai buna RIMI 4u.gif
Boružėlė
laukine, bigsmile.gif tos baronkos, tai thumbup.gif wub.gif
Buvau visai užmiršusi šį receptėlį. blush2.gif
laukine
QUOTE(Boružėlė @ 2008 03 26, 13:23)
laukine, bigsmile.gif tos baronkos, tai thumbup.gif  wub.gif
Buvau visai užmiršusi šį receptėlį. blush2.gif
*

mes jau buvom atsivalge ju, tai ilga laika nekepiau, ale va velykom vel padariau, tai sunaikintos laaaabai greit buvo smile.gif
Boružėlė
QUOTE(laukine @ 2008 03 26, 17:47)
mes jau buvom atsivalge ju, tai ilga laika nekepiau, ale va velykom vel padariau, tai sunaikintos laaaabai greit buvo smile.gif
*

Ir man panašiai, tik aš prisiminiau, kai čia pamačiau. tongue.gif O šiaip aš tik dėdavau varškę su razinomis, cukriuku ir kiaušu. skanu. thumbup.gif mirksiukas.gif
burbulioke

OHO bigsmile.gif kiek skanumynu, tikri sedewrai thumbup.gif Nuostabiai skaniai wiskas atrodo net newardinsiu, nes dar ka praleisiu biggrin.gif

QUOTE(laukine @ 2008 03 24, 10:31)

lavaso suktinukai su lasisa ir su mesyte/marinuotais agurkeliai smile.gif
user posted image
*

O ta lawasa tepi ten kaskuo?
6663
..visas su praejusiom shventem 4u.gif ..
o shiaip tai zodziu neturiu net..po tokiu vaizdu..silpna..buna..
foox
Labutis, galiu nuliūdinti gyvenančias kaune ir ieškančias lavašų doh.gif norėjau baliui daryti tuos suktinukus, išieškojau visur net nžn kur dar galima būtų ieškoti ir niekur nėra mad.gif gal kas žino kokią vietelę? aš tai jau netekau vilties ir perku tuos brangius lavašus tortilijas
geisha
QUOTE(foox @ 2008 03 26, 22:36)
Labutis, galiu nuliūdinti gyvenančias kaune ir ieškančias lavašų  doh.gif  norėjau baliui daryti tuos suktinukus, išieškojau visur net nžn kur dar galima būtų ieškoti ir niekur nėra  mad.gif  gal kas žino kokią vietelę? aš tai jau netekau vilties ir perku tuos brangius lavašus tortilijas
*

as ir jau kuri laika ju ieskau,nu niekur nera doh.gif kai paklausiu sako nebuna pas mus doh.gif nezinau jau kur ieskot verysad.gif
grange
user posted image

salotos su icebergu, pomidoru ir agurku, ir prieskoniais iš maišiuko salotoms, kuriuos sumaišiau su šaukšteliu aliejaus. keptos mėsytės gabaliukas ir riekelė karšto sumuštinio su sūriu česnaku ir majonezu essen.gif
Boružėlė
Kas tas "icebergu" g.gif schmoll.gif blush2.gif
grange
QUOTE(Boružėlė @ 2008 03 27, 10:19)
Kas tas "icebergu" g.gif  schmoll.gif  blush2.gif
*

icebergo salotos smile.gif tokios traškios ir sultingos
va tokios: user posted image

dabar kaip tik rimi akcija yra jų biggrin.gif
aguonele
O as iceberg salotu atsisakiau, kai tyrimus parode (D), jog nei vieno vitamino jose nerasta.Tai tas pats, kaip tempo nosines susislapint ir valgyt huh.gif
grange
QUOTE(aguonele @ 2008 03 27, 10:31)
O as iceberg salotu atsisakiau, kai tyrimus parode (D), jog nei vieno vitamino jose nerasta.Tai tas pats, kaip tempo nosines susislapint ir valgyt  huh.gif
*

kur čia rodė taip? g.gif
kažko nenoriu tikėt. nu tegu nebūna tų vitaminų, bet vistiek daržovė cool.gif
Boružėlė
QUOTE(grange @ 2008 03 27, 11:38)
kur čia rodė taip? g.gif 
kažko nenoriu tikėt. nu tegu nebūna tų vitaminų, bet vistiek daržovė  cool.gif
*

Ačiukas. 4u.gif 4u.gif Tai tamsuolė blush2.gif Aš irgi pritariu dėl tų vitaminų. Juk dabar pavasaris, tų vitaminų labiau galima rasti savo užaugintose daržovėse...O salota, kaip ir atgaiva pavasarį pilvui. 4u.gif bigsmile.gif
KAMANĖ
Žinot, kur yra daugiausiai vitaminų? O gi - vaistinėj. lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
aguonele
Na cia jau kiekvieno reikalas ka jis valgo. Vokietijoj daznai testuoja maisto produktus ir butent iceberg salotos bei paprikos darzoviu vardo nevertos. O jei jau nuomone tik tokia, kad vitaminu papildai sveikaiusia tai cia jau jusu reikalas. as tik savo nuomone pareiskiu, ka as nevalgau ir kodel wink.gif
Nerytė
o as aisberga ir paprikas labai megstu.. jei ziureti, kad nieko nevertos tai is vis nieko negasletumem valgyti, netgi kvepuoti unsure.gif
Neryte
Gal ir nera tu vitaminu,bet vis skaniau negu tempo nosinaites su padazu lotuliukas.gif
Boružėlė
QUOTE(Neryte @ 2008 03 27, 13:12)
Gal ir nera tu vitaminu,bet vis skaniau negu tempo nosinaites su padazu  lotuliukas.gif
*

Net nusipurčiau perskaičius. mega_shok.gif hihihi.gif
burbulioke
Is kur tu witaminu bus jei darzowes, waisiai su hemija auginami g.gif Nusiperki pomidora, agurka... walgai ir jokio skonio nera tik kad matai ka walgai.
Na Lietuwoj tai dar yra ir naturaliai uzaugintu smile.gif O uzsieni jokio kwapo jokio skonio schmoll.gif
ANŽELINA
Labai jūsų prašau recepto tu legendiniu baronku su mesa ir grybais. Nu niekaip nerandu. Labai ačiū 4u.gif
Boružėlė
QUOTE(ANŽELINA @ 2008 03 27, 16:32)
Labai jūsų prašau recepto tu legendiniu baronku su mesa ir grybais. Nu niekaip nerandu. Labai ačiū 4u.gif
*

Tos baronkos šioj temelėj 3 puslapy. thumbup.gif biggrin.gif
ANŽELINA
Tos baronkos šioj temelėj 3 puslapy.

Bet ten tik nuotrauka. O kaip pagaminti verysad.gif
Boružėlė
QUOTE(ANŽELINA @ 2008 03 28, 13:08)
Tos baronkos šioj temelėj 3 puslapy. 
Bet ten tik nuotrauka. O kaip pagaminti verysad.gif
*

O pagaminimas aprašytas 6 puslapy, laukine aprašo. wub.gif bigsmile.gif
ANŽELINA
Ot akla, liktai viska skaičiau ir nepastėbėjau. doh.gif Labai ačiū aciuks.gif
rusaite
mano velyku lydeka, skanumelis tongue.gif
*AMRI*
O i sitas legendines baronkeles mesyte zalia dedate ar jau rukyta,ar virta?Labai jau apetitnai atrodo noreciau pabandyti pasigaminti. 4u.gif
linaslau
QUOTE(irmaMO @ 2008 03 28, 20:40)
O i sitas legendines baronkeles mesyte zalia dedate ar jau rukyta,ar virta?Labai jau apetitnai atrodo noreciau pabandyti pasigaminti. 4u.gif
*

Mėsytė dedasi žalia , juk jos labai nedaug telpa ir ji greit iškepa smile.gif .
daividija
QUOTE(rusaite @ 2008 03 28, 18:21)
mano velyku lydeka, skanumelis  tongue.gif

blink.gif vaje koks grozis,kaip uzsimaniau lydekos,pas mus nera verysad.gif jau ir pamirsus buvau kas cia per daiktas?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.