Įkraunama...
Įkraunama...

Šaltų užkandžių receptai su nuotraukomis

QUOTE(daividija @ 2008 03 24, 13:53)
Silke sluoksniuota su darzovemis.user posted image
Virtos bulves,marinuoti svogunai,virtos morkos,silkute,burokeliai,aptepta majonezu.Manau daug kas moka. blush2.gif

oj kaip skanu ir kaip graziai padaryta thumbup.gif
Atsakyti
laukine,gal galetum parasyti tu baronkyciu receptuka kaip jos yra daromos.aciu 4u.gif
Atsakyti
Vištienos drebučiai:

Vištą supjaustyti gabaliukais ir virti su druska, pipirais, lauro lapeliu, česnako skiltelėmis ir kitais mėgiamais prieskoniais apie 1,5 val. Susmulkinti.
Likusį sultinį perkošti. Aš dar dedu želatinos (1L sultinio - 1 pakelis Dr.Oetker želatinos), nes vištienos pas mane daug, o skystymėlio - mažai, tai grynai, kad gerai laikytų formą.
Puošti pagal fantaziją. Aš naudojau virtus putpelės kiaušinius, žirnelius, morkas ir pertažoles.
user posted image

Silkė pataluose:

Virti burokėliai, bulvės, morkos, kiaušiniai. Su majonezu iš kart sumaišiau visus sluoksnius, o po to sluoksniavau.
user posted image
Atsakyti
Laukine,koks misraines receptas? Labai skaniai atrodo wub.gif
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif su Šv. Velykom bigsmile.gif

pradžiai tik viena užkandėlė - melionas su vytintu kumpiu (naudojau Biovelos "Jubiliejinį"), vaizdas ne koks, dariau vakare po darbo, tai buvo ne kad gražiau, bet kad tik greičiau lotuliukas.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(JoanaS @ 2008 03 25, 09:09)
pradžiai tik viena užkandėlė - melionas su vytintu kumpiu (naudojau Biovelos "Jubiliejinį"), vaizdas ne koks, dariau vakare po darbo, tai buvo ne kad gražiau, bet kad tik greičiau  lotuliukas.gif

atrodo labai graziai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2008 03 25, 10:27)
atrodo labai graziai  thumbup.gif

man labai patiko, MB išbrokijo, bet net nesistebiu, nes jam mėsa su vaisiais, silkė su obuoliais nesuderinami dalykai, tai jo nenustebinsiu tokiais išmislais lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(JoanaS @ 2008 03 25, 10:29)
man labai patiko, MB išbrokijo, bet net nesistebiu, nes jam mėsa su vaisiais, silkė su obuoliais nesuderinami dalykai, tai jo nenustebinsiu tokiais išmislais  lotuliukas.gif

o man labai skanu... nors maniskis irgi nemegejas saldaus us mesa maisyti pvz. mesa su slyvom, slyvos keptos su sonine ir pan. (silkes nebalgo)
Atsakyti
user posted image

mano viena iš mėgiamųjų mišrainė su žuvim.
Dėjau žirnelių, puse smulkiai pjaustyto svogūno ir karštai rūkytą skumbrę. Sumaišiau su majonezu ir trupučiu grietinės, dėl kitokio skonio.
Atsakyti
mano mamos daryta, velniškai skani šaltiena essen.gif

user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naaringiux: 25 kovo 2008 - 15:27
QUOTE(naaringiux @ 2008 03 25, 15:06)
mano mamos daryta, velniškai skani šaltiena essen.gif

nematau nei nuotyraukos nei receptuko cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2008 03 25, 15:25)
nematau nei nuotyraukos nei receptuko  cool.gif

įdėjau naujai, nes reikėjo biški apkirpti, nes per daug matėsi ko nereikia biggrin.gif o receptuko manau kaiop ir nereikia rašyti, nes visos mokat ir žinot kaip daryti.... ax.gif
Atsakyti