Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukams susirišti

Atsibodo Maximos pasiūla, siūlau tokią temą.

Pasidalinkim visos ilgaplaukės, ką galima pasidaryti gražaus ir įdomaus plaukams susirišti.

Ir apskritai, kaip vadinasi tokie dalykai? Turiu omeny, kai gumytė plaukams susirišti būna apsiūta arba kaip nors gražiai apnerta, ar karoliukais apvyta.

Laukiu idėjų ir čiupsim daryt smile.gif
Atsakyti
Na negi visos mielosios, tokios kūrybingos, o plaukus rišatės tik pirktiniais daikčiukais? g.gif

Kotai nesitiki rolleyes.gif

Man tai pvz. pirktiniai atsibodo cool.gif
Atsakyti
Na, ilgaplaukė aš ax.gif bet dažniausiai kuodą susisuku. Arba palaidais einu. Arba susisegu sege - turiu kelias rankų darbo, ot rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Brūkšniukas @ 2008 04 06, 18:15)
Na, ilgaplaukė aš ax.gif bet dažniausiai kuodą susisuku. Arba palaidais einu. Arba susisegu sege - turiu kelias rankų darbo, ot rolleyes.gif


pasidalink idėjom - įdėk foto mirksiukas.gif
Atsakyti
Kaip tik vakar beklaidžiodama internete radau vienos auksarankės pridarytų grožybių į plaukus:
http://public.fotki....es-i-plaukus-i/

O aš šiandien vieną tokį įdomų nusipirkau. Ech, ir vėl nusipirkau, o ne pasidariau pati doh.gif

Na, nieko, vistiek prisirankiosiu įdomių idėjų ir pasidarysiu kažką originalaus. Va, gal kas nors ir pasidalins įdomiom idėjom ax.gif
Atsakyti
Keliu temą aukštyn ir laukiu idėjų smile.gif
Atsakyti
kadangi esu kelias padariusi tai ir parodau

sages plaukams is veltinio

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

gumytes

user posted image

user posted image

siuvineta ant odos

user posted image

user posted image

Atsakyti
QUOTE(Vaizele @ 2008 04 06, 18:34)
pasidalink idėjom - įdėk foto  mirksiukas.gif


tai jau blansytė įdėjo - turiu jos ketvirtą ir septintą wub.gif
Atsakyti
Blansyte, labai gražu bigsmile.gif Meniški segtukai, liuks thumbup.gif

O va man tai kažkaip, prie mano nekokios išvaizdos, tik palaidi plaukai betinka verysad.gif Bet nešioju kaip nors surištus vis tiek- nes niekaip neprisiruošiu gerą šukuoseną kirpykloj pasidaryti- kažkaip kiek nueinu, tiek rezultatas visiškai netenkina. Trumpai ar taip apytrumpiai kažkaip nenoriu kol kas - tai specialiai stengiuosi nepirkti į plaukus nieko, kad prisiversčiau pagaliau apsispręsti dėl šukuosenos ir nueiti į kirpyklą lotuliukas.gif - bet vis tiek rišu, nes ilgus palaidus nešioti visada labai nepatogu- baisiai veliasi- o maniškiai- ypač lotuliukas.gif

Kažkaip, kai yra toks siauras, kūdas ir pailgas veidas, kaip mano- tai labiau prašosi šonuose, prie veido papūstų plaukų (kad platesnis ir pilnesnis veidas atrodytų)- o beveik visi surišimai, susegimai, gumytės- suima plaukus nuo šonų- todėl kažkaip privengiu aš jų..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo svytejimas ezero dugne: 28 balandžio 2008 - 12:47
blansyte kokie mieli , šilti tavo darbeliai, labai gražu wub.gif
Atsakyti
Blansyte, labai originalus, krupstus darbeliai thumbup.gif
Atsakyti
Ačiū mergaites wub.gif wub.gif
Atsakyti