Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukai kaip šiaudai

QUOTE(ruda lape @ 2008 03 21, 08:08)
Vat tokios:

user posted image

Nors man dar kilo mintis, kad gal tavom plaukas yra permaitintas???  Ir todėl nebereaguoja į nieką. Tada reikėtų kokio giliai valančio šampūniuko ir paprastutės kaukės, kad nuimtų visus nešvarumus....

man daug kas taip sako,kad per daug visko,o kiek tos ampules kainuoja?ziuriu ten lorealio firma
Atsakyti
Didžioji dalis temų čia kaip tik plaukams-šiaudams ax.gif
Aš tai naudoju namines kaukes-aliejus,(majonezo kaukė, alyvuogių, ricinos aliejai). Manau kad natūraliomis priemonėmis yra geriausia gaivinti chemijos išvargintus plaukus. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(gabria @ 2008 03 21, 11:12)
Didžioji dalis temų čia kaip tik plaukams-šiaudams  ax.gif
Aš tai naudoju namines kaukes-aliejus,(majonezo kaukė, alyvuogių, ricinos aliejai). Manau kad natūraliomis priemonėmis yra geriausia gaivinti chemijos išvargintus plaukus. rolleyes.gif

as dabar naudoju alyvuogiu alieju.laikau per nakti,jau dariau 2sykiu
Atsakyti
O jums lengvai tepasi majonezas? Man kažkaip įsivelia, jis kaip guma prie plauku prikimba, išsiraunu kiek plaukų, kol majonezą paskirstau blink.gif
Atsakyti
QUOTE(gisita @ 2008 03 22, 08:51)
O jums lengvai tepasi majonezas? Man kažkaip įsivelia, jis kaip guma prie plauku prikimba, išsiraunu kiek plaukų, kol majonezą paskirstau  blink.gif

Visos namines priemones sunkiai tepasi doh.gif Bet ju poveikis atperka viska ax.gif
Pabandyk plaukucius suskirstyt sruogomis ir kiekviena tepk atskirai.....elkis svelniai su plaukuciais, jokiu budu nerauk ju mirksiukas.gif
Atsakyti
tai ka nieks nebesneka ar kita tema yra kur nors?
Atsakyti
QUOTE(pandutė @ 2008 03 29, 09:48)
tai ka nieks nebesneka ar kita tema yra kur nors?

4u.gif
Atsakyti
visis susitvarke plaukus gal smile.gif
Atsakyti
Gera sampuna sau paderink - labai geras Fitoval sampunas vaistinese parduodamas. Plaukai minksti pasidaro ir jokiu balzamu nereikia smile.gif ...tikrai verta pabandyt....
Atsakyti
QUOTE(saulevandeny @ 2008 03 22, 09:51)
O jums lengvai tepasi majonezas? Man kažkaip įsivelia, jis kaip guma prie plauku prikimba, išsiraunu kiek plaukų, kol majonezą paskirstau  blink.gif

Siais laikais niekam majonezo nepatarciau naudoti,nes jie nebe tokie kokie buvo anksciau,nezinia kokios chemijos primaisyta,galima dar labiau pakenkti. schmoll.gif
Papildyta:
Patarciau rusiskas kaukes,man labai patiko.Plaukai taip atsigauna,reikia naudoti viena karta i savaite. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Skine @ 2008 05 03, 14:53)
Siais laikais niekam majonezo nepatarciau naudoti,nes jie nebe tokie kokie buvo anksciau,nezinia kokios chemijos primaisyta,galima dar labiau pakenkti. schmoll.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif as tikrai nedeciau majonezo ant galvos, ten tokiu dalyku prideda, jei jau norit namines kaukytes tai jau geriau kokia gero alyvuogiu aliejaus ar dar kokia nors bigsmile.gif
Atsakyti
Niu bet mergaitės forume taip giria majonezą g.gif Pati porą kartų bandžiau - po tiek negaliu pasakyti, geriau ar nea, bet tikrai ne su plaukų kuokštais jį išploviau lotuliukas.gif

Svarbu, kad toms, kurios naudoja - padeda 4u.gif

Tai gal gyviname šią temą? cool.gif

Kas turi naudingų patarimų "šiaudiniams" plaukams? bigsmile.gif
Atsakyti