Įkraunama...
Įkraunama...

Vardų reikšmės

Tik dabar sužinojau. Dangelas - itališkas vardas D'angelo. Iš vardo Deangelo, reiškia nuo angelo. Ir tai tiesa. Tai dovana nuo angelo Šv. velykų rytą iš mirusių prikeltas stebukliukas.
Atsakyti
zinau 4u.gif sumani deive biggrin.gif arba brangakmenis, mano turtas wub.gif Deimante 4u.gif
Atsakyti
Julija - garbanė wub.gif matyt tokia ir bus wub.gif
Atsakyti
mano dukrosvarda Ginte Ginta, Gintė (01.08, 06.09) – trumpinys iš Gintautė lietuvių gin- (ginti) + taut- (tauta), o mantas Mantas (07.15, 10.01), Mantė – lietuvių mantus „sumanus“
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GRAŽINA25: 03 spalio 2007 - 14:34
Aš pati- "gyvybinga, gyvenimo davėja" vyras -"dvynys", dukrelė -"kova" Visai nieko šeimyna mirksiukas.gif
Atsakyti
as augalas - "linas", MB -Dievo "išklausytas, palaimintas“, viena dukra - deivės Aušrinės karoliai ir perlai, o kita dukra - "raudonplaukė“ lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Atsakyti
Mano vardas prancuziskas, o reiskia "garbe" + "krastas"
Atsakyti
sveikos.. smile.gif skaitau cia jusu visu komentarus net pasimeciau....ar gerai ar blogai padarem, kad savo suneliui varda idejome Milius...nu bet jis taip tinka.Tada apie vardo reiksme net nepagalvojau,o db paziuriu tai emilijus ismeta g.gif si varda radau 'tavo vaikas'zurnale..pagalvojau,kai turesiu suneli tai bus Milius,o jis tuo metu jau buvo mano pilvelyje tai taip ir "prilipo"........
Atsakyti
QUOTE(Fainulka @ 2007 11 21, 22:30)
sveikos.. smile.gif skaitau cia jusu visu komentarus net pasimeciau....ar gerai ar blogai padarem, kad savo suneliui varda idejome Milius...nu bet jis taip tinka.Tada apie vardo reiksme net nepagalvojau,o db paziuriu tai emilijus ismeta g.gif si varda radau 'tavo vaikas'zurnale..pagalvojau,kai turesiu suneli tai bus Milius,o jis tuo metu jau buvo mano pilvelyje tai taip ir "prilipo"........


na ir kur jūs tą vardą vaikui įdėjote? doh.gif Jie būtumėt pavadinę, gal būtų nieko, bet kad įdėjot, tai čia jau labai blogai
Atsakyti
Mano vardas senovinis lietuviskas, upevardis ax.gif Retas vardas ir as tuo patenkinta ax.gif
Atsakyti
nu bral tikrai idejome nekaip skamba, kaip as taip galejau parasyti netaisiglinga zodi g.gif juk valstybini lietuviu kalbos egza laikiau...pavadinome suneli vardu Milius thumbup.gif , db gerai jau parasiau rolleyes.gif
Atsakyti
mano sūnelis vardu Rėjus- rašo, kad vardas ispaniškas, reiškia "karalius"
Atsakyti