Įkraunama...
Įkraunama...

Hemorojus

gerai, kad kazkam sekasi.... smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Amry @ 2007 06 01, 09:23)
Aš tai va tris dienas naudoju tas hemorol, tai man bent jau akivaizdžiai matosi, kad viskas tvarkosi daug greičiau, nei vien itk su kremu..



o tu papildomai naudoji ir krema? koki?
Atsakyti
QUOTE(marrtina @ 2007 06 01, 12:37)
gerai, kad kazkam sekasi.... smile.gif
Papildyta:
o tu papildomai naudoji ir krema? koki?

taip, aš iš pat pradžių tik kremu tepiau, vaistinėj patarė - Procto-Glyvenol (18 Lt su ct).. jis padėjo labai, apmažėjo tie gūzai, bet visiškai kad išnyktų, tai nesiseka su juo... mėnėsį tepiau, tai neišnyko visai, užtai dasipirkau žvakučių..
Atsakyti
Man ir tokios problemos kamuoja kaip ir jus blush2.gif Gyd.patare naudot MASTU S,ziuresiu kaip bus g.gif
Atsakyti
Labas visoms merginoms, as irgi isigijau sita beda visai neseniai (gal pries pora savaiciu). Is pradziu nesupratau kas vyksta. Tiesiog "ten" atsirado labai didelis skausmas, per kuri galejau vos paeiti ar pasedeti. Tada i galva atejo tokia mintis kaip hemarojus, bet galvojau kad negali buti, kadangi man buvo "uzsifiskave" kad jei turi hemaroju tai is "ten" butinai turi begti kraujas ir kad dar viena butina salyga-viduriu uzkietejimas. Bet panarsiusi internete su sia PROBLEMA susipazinau is arti. Pas manes atsirado du guzeliai, vienas maziukas, o kitas dvigubai didesnis, ir tas didesnis guzelis labai skausmingas. Skaiciau kad juos reikia pabandyti "sukisti" atgal, bet deja man nieko nepavyko, nes atrodo kad ten kazkas neleidzia jiems isistumti. Kazkur internete buvau radusi kad visai neblogas tepaliukas tokiems dalykams- "Lidoposterin". Tai as ji pradejusi naudoti iskart pajutau pagerejima. Aisq jis nebuvo zymus, bet nors vaikscioti galejau normaliai. O naudoju as ji taip: is pradziu patepu viduj, po to paimu truputi binto, ant jo uztepu kremo ir dedu "ten". Atrodo kad efektas sioks toks yra. Ir pastebejau toki dalyka, kai tuo kremu tepiesi kas valanda ar dvi efektas tikrai geras, bet kadangi yra dienu kai kas valanda ar dvi tepti neiseina, atrodo viskas grizta vel.
Na vienu zodziu man atrodo kad tas hemorojus kaip ir antsvoris, prisiziureti reikia pastoviai schmoll.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Indeniuke @ 2007 06 01, 13:31)
Man ir tokios problemos kamuoja kaip ir jus blush2.gif Gyd.patare naudot MASTU S,ziuresiu kaip bus g.gif

va šituos draugė naudojo,sakė labai padėjo, tik buvau pamiršus pavadinimą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(marrtina @ 2007 06 01, 12:37)
gerai, kad kazkam sekasi.... smile.gif
Papildyta:
o tu papildomai naudoji ir krema? koki?



QUOTE(dianike__ @ 2007 06 03, 23:04)
Labas visoms merginoms, as irgi isigijau sita beda visai neseniai (gal pries pora savaiciu). Is pradziu nesupratau kas vyksta. Tiesiog "ten" atsirado labai didelis skausmas, per kuri galejau vos paeiti ar pasedeti. Tada  i galva atejo tokia mintis kaip hemarojus, bet galvojau kad negali buti, kadangi man buvo "uzsifiskave" kad jei turi hemaroju tai is "ten" butinai turi begti kraujas ir kad dar viena butina salyga-viduriu uzkietejimas. Bet panarsiusi internete su sia PROBLEMA susipazinau is arti. Pas manes atsirado du guzeliai, vienas maziukas, o kitas dvigubai didesnis, ir tas didesnis guzelis labai skausmingas. Skaiciau kad juos reikia pabandyti "sukisti" atgal, bet deja man nieko nepavyko, nes atrodo kad ten kazkas neleidzia jiems isistumti. Kazkur internete buvau radusi kad visai neblogas tepaliukas tokiems dalykams- "Lidoposterin". Tai as ji pradejusi naudoti iskart pajutau pagerejima. Aisq jis nebuvo zymus, bet nors vaikscioti galejau normaliai. O naudoju as ji taip: is pradziu patepu viduj, po to paimu truputi binto, ant jo uztepu kremo ir dedu "ten". Atrodo kad efektas sioks toks yra. Ir pastebejau toki dalyka, kai tuo kremu tepiesi kas valanda ar dvi efektas tikrai geras, bet kadangi yra dienu kai kas valanda ar dvi tepti neiseina, atrodo viskas grizta vel.
Na vienu zodziu man atrodo kad tas hemorojus kaip ir antsvoris, prisiziureti reikia pastoviai  schmoll.gif  verysad.gif

Pas mane irgi gūziukai, ir aš pirkau kremą nuo homorojaus "Procto-glyvenol" (apie 19 LT),apmažino, bet visiškai su juo išsigydyt nemanau, kad pavyktų... Nusipirkau "Hemorol" žvakutes (apie 7 Lt) thumbup.gif ten jų yra 12, tai man 6 sunaudojus nebėr jokių gūzų thumbup.gif Kitas davartopsiu tiktai dėl profilaktikos, bet aš jau manau, kad man baigės bėdos clap.gif clap_1.gif yahoo.gif yahoo.gif yahoo.gif
pabandyk ir tu tas žvakutes panaudot, jos iš žolelių yra, nemanau, kad pablogins situacija mirksiukas.gif ir dar man vaistininkė kaip patarė, kad gerai su ąžuolo žievės arbatos nuoviru praplaut ten, kad sutraukia odą mirksiukas.gif Sėkmės, tikrai išsigydysi mirksiukas.gif
Atsakyti
Labai dekui, butinai pabandysiu smile.gif paskui parasysiu kaip sekesi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dianike__ @ 2007 06 05, 13:49)
Labai dekui, butinai pabandysiu  smile.gif paskui parasysiu kaip sekesi smile.gif

Sėkmės mirksiukas.gif
tikiuos gerų naujienų iš tavęs mirksiukas.gif būtinai pranešk 4u.gif
Atsakyti
ir as pradejau naudoti Hemorol zvakutes ir poveikis pasimate po pirmos zvakutes smile.gif o pries tai naudojau Posterisan forte zvakutes ir jos man nepadejo, bet gal kazkam jos tiks smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo marrtina: 06 birželio 2007 - 09:07
QUOTE(marrtina @ 2007 06 06, 10:06)
ir as pradejau naudoti Hemorol zvakutes ir poveikis pasimate po pirmos zvakutes smile.gif o pries tai naudojau Posterisan forte zvakutes ir jos man nepadejo, bet gal kazkam jos tiks smile.gif

Sveikinu thumbup.gif 4u.gif
Man irgi jau po pirmos žvakutės poveikis matės thumbup.gif o pusę pakuotės suvartojus jau sveika buvau yahoo.gif bet visgi baigsiu visas, kiek ten yra - profilaktikai bigsmile.gif
Atsakyti
nu va kaip faina, savo patarimu "išgydysiu" visų uodegas bigsmile.gif thumbup.gif Sakau, man tai iškart padėjo, kad ir augalinės jos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Čili @ 2007 06 06, 11:43)
nu va kaip faina, savo patarimu "išgydysiu" visų uodegas bigsmile.gif  thumbup.gif Sakau, man tai iškart padėjo, kad ir augalinės jos smile.gif

Aš ir stebėjaus, kad augalinis produktas, o gydo tai thumbup.gif
Už kremą tą trigubai suplojau, tris sav sąžinigai tepiau, nu kaip nepraėjo ik galo, taip nepraėjo.. o su žvakutėm tai migam thumbup.gif

Lenkiu žemai galvą prieš tamstos patarimus aciuks.gif doctor.gif
Atsakyti