Įkraunama...
Įkraunama...

Hemorojus

tai žvakutės ir tepalas tau išgydys tą hemorojų, o kad jis neatsinaujintų - tiks visi išvardinti būdai, nes hemorojus ir išsivysto dėl vidurių užkietėjimo
Atsakyti
QUOTE(morta @ 2005 05 23, 09:38)
Mergele, o kaip tas zvakutes is bulviu daryt? (gal kur pasiskaityt yra? g.gif ), ir gal prisimeni tu rusiškų žvakučių pavadinimą? buk gera, parasyk, pagelbek smile.gif , nes nu jau man nejuokinga cry.gif



Žinok tikrai pavadinimo neprisimenu, doh.gif ,nors naudojau jų nemažai, bet aš manau nueik į vaistinę ir paklausk, tai tikrai vaistininkė pasakys. Bet dabar gali būti juk kai kurie rusiški vaistai uždrausti, tai gal kas gali parvežti iš Rusijos.
O dėl žvakutės. Tai nusilupi bulvę ir pasidarai iš jos žvakutę, tokio dydžio kaip pirktinė ir naudoji. Pasiskaityti, tai nežinau kur, man papasakojo tokia moteris kuri pati taip gydėsi. Bandyk gal gi pavyks, nors kiek sumažinti skaumus.
Atsakyti
Kas susidure? Kur Kaune galima pasitikrint ir kiek gali kainot konsultacija?
Atsakyti
Nuo ko pradėti hemorojaus gydymą naminėmis priemonėmis?
Atsakyti
QUOTE(cudo @ 2005 11 09, 19:37)
Kas susidure? Kur Kaune galima pasitikrint ir kiek gali kainot konsultacija?


Kaune konsultuoja ir jei reikia operuoja Privacioj klinikoj Terramedica, Baznycios g. 19 (prie autobusu stoties), jie turi ir internetini puslapi, turetum rasti per google;)
Zinau, kad operacija (ten kazkoks ziedu dejimas ant mazgeliu) kainuoja 60 Lt, o konsultacija turbut zymiai pigiau.
Atsakyti
nors gal ne į temą, bet nerandu vietos kur nosį ikišt.
Kitą savaitę man darys tyrimą zarnyno, pasakė kad leis kontrastinį skystį (bario klizmą). kai pasakė, kad tyrimas truks apie pusantros valandos tai kyla natūralus kalusimas kaip neapsiš per tiek laiko? man tai iš viso problema, nes įtariu, kad neminėtinas raumuo gerokai praisitampęs
gal kas susidūrėt su šita procedūra? verysad.gif cry.gif
Atsakyti
gal kas zino kur pigiausiai salina hemarojinius mazgus vilniuje
Atsakyti
ir panevezyje
Atsakyti
man reike operotis,idomu gal kam jou praeinomas etapas.
Atsakyti
As jau viska isbandziau ir liaudiskus metodus, ir posterizan zvakutes ir detralex'a, ir ANUSALVE brangu krema.... Bet padejo tik operacija. Ja teko daryti net 2 kartus verysad.gif Viena karta privaciai, kita- valstybinej dariausi. Truko apie 30 minuciu ir isleidzia namo mirksiukas.gif
Skauda ir laabai nemalonu, bet po keliu savaiciu pooperacinio laikotarpio pajunti tikra malonuma- kad pagaliau esi normalus zmogeliukas, gali ramiai gyventi ir net stringus deveti mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos. Jau 2mėn mane vargina ta problema. Kol vartoju žvakutes, viskas lyg ir susitvarko, bet vos tik nutraukiu vartojimą - po kelių dienų vėl pasirodo mazgeliai. Gal blogai darydavau, kad suvartojusi pakuotę (ir pajutusi pagerėjimą) žvakučių vartojimą nutraukdavau? Gal reikėjo vartoti kelias pakuotes iš eilės?

O pas kokį gydytoją tokiu atveju reikia kreiptis? Pas chirurgą?
Atsakyti
QUOTE(liepaziede @ 2006 03 10, 20:47)
gal kas zino kur pigiausiai salina hemarojinius mazgus vilniuje


Raudonajam Kryziuj man kirpo tuos mazgus. Nemokamai, aisku g.gif Nerealus daktaras pasitaike, norejom atsidekoti, bet ne uz ka pinigeli neeme, jei reikes kontaktu, rasyk az mirksiukas.gif

QUOTE(daido @ 2006 04 19, 21:23)
Sveikos.  Jau 2mėn mane vargina ta problema. Kol vartoju žvakutes, viskas lyg ir susitvarko, bet vos tik nutraukiu vartojimą - po kelių dienų vėl pasirodo mazgeliai. Gal blogai darydavau, kad suvartojusi  pakuotę (ir pajutusi pagerėjimą) žvakučių vartojimą nutraukdavau? Gal reikėjo vartoti kelias pakuotes iš eilės?

O pas kokį gydytoją tokiu atveju reikia kreiptis? Pas chirurgą?



Jei posterizan forte vartoji, tai ju ilgai negalima, nes stiprios, reikia pertraukas daryt.
Konsultuoja chirurgas ir proktologas mirksiukas.gif
Atsakyti