Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Hemorojus
Supermamų klubas > Grožis ir sveikata > Šeimos ir moters sveikata > Ligos
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
trola
sveikutes, gal kas susidurete su sia problema? kaip su ja kovoti? Man tustinantis itruksta isange ir pakraujuoja. sad.gif skausmas nerealus, nors verk atsisedus. blink.gif po gimdymo dar labiau sustiprejo. skaiciau, kad isanges itrukimai, pirmas hemorojaus pozymis.
laiva
QUOTE (trola @ 2004 02 09, 13:52)
sveikutes, gal kas susidurete su sia problema? kaip su ja kovoti? Man tustinantis itruksta isange ir pakraujuoja.  sad.gif skausmas nerealus, nors verk atsisedus. blink.gif  po gimdymo dar labiau sustiprejo. skaiciau, kad isanges itrukimai, pirmas hemorojaus pozymis.

Patart nieko negaliu, nes susidūrus nebuvau, tik žinau, kad puslapiukas apie hemorojų yra. Pasiskaityk, gal rasi kokios informacijos naudingos http://www.hemorojus.lt/, o geriausia, aišku, pasikonsultuot su gydytoju.
O berods panaši temelė jau buvo, tai gal ir ten rasi ką naudingo parašyta, tik nepamenu kuriam skyriuj huh.gif
trola
dekui uz nuoroda i puslapiuka smile.gif reikia pas gydytoja, bet kai pagalvoji kaip bus apziurima... wink.gif bet teks prisiversti blink.gif
meya
O zvakutes naudoji? As irgi po gimdymo turejau tokiu problemeliu. Bet man praejo, kai tik pradejau naudoti zvakutes nuo hemorojaus+ svarbu neleist viduriams uzkietet. wink.gif O pas gyd. taip ir nenuejau. Dabar jau praejo geri 2 metai, o jokiu problemu. smile.gif
laiva
Įtariu, kad malonumo jokio ir puikiai suprantu ką man pačiai reikštų tokia apžiūra, bet kai jau tai tapo tokia kančia, kaip nors prisiversk. O gal pabandyk pas privatų gydytoją nueit, juk tikrai tokių yra ir privatininkų, kiek gi gali kainuot tokia konsultacija. Visgi aplinka kitokia, darbas ir, svarbiausia, požiūris kitoks, nei poliklinikoj. Ir pačiai turbūt drąsiau būtų smile.gif
trola
Aciu uz palaikyma smile.gif smile.gif smile.gif
Zvakutes bandziau, bet labai skausminga procedura buna, kai isange suplysta. tai ir nebesidedu. bet vakar nulekiau i vaistine ir nusipirkau tepalo. gal jis pades? g.gif bandysiu kartu su zvakutemis panaudot, o jei ne...tai reiks ieskotis gydytojo. blink.gif nes kiek galima kankintis. sad.gif
Rasuole
QUOTE (trola @ 2004 02 10, 12:03)

Zvakutes bandziau, bet labai skausminga procedura buna, kai isange suplysta. tai ir nebesidedu. bet vakar nulekiau i vaistine ir nusipirkau tepalo. gal jis pades? g.gif bandysiu kartu su zvakutemis panaudot, o jei ne...tai reiks ieskotis gydytojo. blink.gif nes kiek galima kankintis. sad.gif

Jei naudosi reguliariai ir jei vaistininke tinkama tepala dave, tai praeit turetu ir be gydytojo. wink.gif Kiek zinau tai gydytojas apziuri ir israso vaistu,o pjauna tik tada kai visai jau ten wink.gif
Murena
Man irgi po gimdymo sustiprejo labai, i tulika ejau su baime unsure.gif buvo blogiau uz gimdyma :blink:toks jausmas buvo kad kruva adatu is ten iseina ohmy.gif +su krauju (sorry kad taip tiesmukiskai tongue.gif ), nuejau i vaistineje ir paprasiau zvakiu. Dabar jau geriau
Smurka
As tai po gimdymo kai is skausmo verkiau, naudojau tepala is banginio tauku. Padejo smile.gif
trola
QUOTE (NEBE nesciuke @ 2004 02 10, 16:27)
Man irgi po gimdymo sustiprejo labai, i tulika ejau su baime unsure.gif buvo blogiau uz gimdyma :blink:toks jausmas buvo kad kruva adatu is ten iseina ohmy.gif +su krauju (sorry kad taip tiesmukiskai tongue.gif ), nuejau i vaistineje ir paprasiau zvakiu. Dabar jau geriau

labai taikliai pasakei - tikrai kaip kruva adatu ir dar tas kraujas... huh.gif po to prisigalvoji visokiu nesamoniu... blink.gif
tikiuos, kad tepalas pades biggrin.gif
Limit
Man po gimdymo Kauno II klinikinėj darė kažkokias procedūras su elektra (tarp kitko, visai malonias), kol gulėjau su naujagimiu. Sakyčiau, kad net labai padėjo. Gal tokias galima ir atskirai susirasti, nereikės operacijų.
trola
QUOTE (Limit @ 2004 02 12, 19:35)
Man po gimdymo Kauno II klinikinėj darė kažkokias procedūras su elektra (tarp kitko, visai malonias), kol gulėjau su naujagimiu. Sakyčiau, kad net labai padėjo. Gal tokias galima ir atskirai susirasti, nereikės operacijų.

as ir toj pacioj ligoninej gimdziau, bet niks tokiu proceduru nepasiule sad.gif reiks ginekologes pasiteiraut g.gif
Limit
QUOTE (trola @ 2004 02 13, 10:23)
as ir toj pacioj ligoninej gimdziau, bet niks tokiu proceduru nepasiule sad.gif reiks ginekologes pasiteiraut g.gif

Gal dėl to, kad su gydytoju buvau susitarusi, tai visą servisą po gimdymo pasiūlė: ir dėl hemorojaus, ir, kai speneliai sutrūkinėjo, ir tarpvietės siūles kažkokiu aparatu greičiau gydė. Žinau, kad viskas kažkuriame viršutiniame aukšte.
Dėl šių procedūrų net ligoninėj ilgiau pabuvau (4 d.). Ir aptarnavo ten kažkokia labai maloni pusamžė moteriškė thumbup.gif .
Ingulė
siaip man po gimdymo net tokie 3 guzai islinde buvo, pupeles dydzio. Nepadejo, nei tepalas, nei zvakutes. Padejo nepatikesit - medus, patepdavau ant binto ir priklijuodavau (na medus prilipdavo biggrin.gif ), o siaip yra vaistai detralex ,sako jei jie nepadeda, tada jau pas gydytoja butinai reik doctor.gif
Ele
Man irgi "pazystami" hemorojiniai guzai (tiesa, be iplysimu), atsirade po gimdymo. Ne paeiti negalejau. Kraupus jausmas. ohmy.gif Man padejo dazni apiplovimai saltu dusu ir tepalas nuo venu issipletimo.
eva
Na, pas mane net 3 ar 4 men, po gimdymo ta prob. buvo, maniau pasikarsiu ohmy.gif , galvoju viespatie gimdyti lengviau buvo, tai man paprastos zvakes nepadejo, tai per TV laida pamaciau kitokias, jei noresi pavadinima pasakysiu, tai jos yra su lidokainu, o lidokainas gerai nuskaumina, tu siaip darai klaida kad zvakiu nenaudoji, zinau kad skauda, bet pamazu, prades gereti g.gif
dar geriau Duphalaka, kad viduriai neuzkietetu, valgiau visokius sveikuoliu pusrycius, kukuruzinius dripsnius, burokelius, na zodziu maistas turi buti, ligoniu biggrin.gif , bet kad kitaip niekaip...dar pagerk kokiu FIgura 1 ar 2 arbata, jos liuosina vidurius...
Sekmes...
trola
Aciu merginos uz palaikyma ir patarimus thumbup.gif bandau dabar ir tepala ir zvakes. bet vis dar trukineja, tik gal jau nebetiek.
Eva, jei gali parasyk man tu zvakuciu pavadinima, nes as jau savo baigineju ir pirksiu naujas. Aciu
ramuneb
manpoantro vaikleio gimimo buvo irgi ši problema,gal 2 mėn.kankinausi, gydytoja išrašė Duphalac ir MAstu S, per savaitę galir susitvarkė......o ligtolir slyvas valgiau ir daržoves netbloga būdavo nuo tos žolės ir nieko.........
NERA
Man padėjo vaikiškas aliejukas-tisiog patepdavau išeinamąją angą, bet čia matyt tik pradžioje, nes tos adatos ir kraujas man nepažystami unsure.gif
Ingelė
O aš maniau, kad man vienai tokia baisi lamtis teko susidurt su šia "bėda".
Pirmą vaikelį kai gimdžiau, iškart buvau "apdovanota" už pastangas. Su antruoju maniau, kad nieko panašaus neįvyko, bet važiuojant namo pasireiškė. Esu skaičiusi, kad tie mazgeliai gali išlįst net keletas dienų po gimdymo. Būsena namo grįžus buvo siaubinga - didelis noras verkt ir skausmas kartu sumišę. Jokie tepalai anei žvakutės nepadėjo, o vizitą pas gydytoją, kaip ir daugelis jūsų, atidėliojau net penkias dienas. Bet bemiegės naktys ir, kai jau galėjau slinkt tik prilaikoma, padarė savo. Nustūmiau gilyn gėdos jausmą ir pasiekaiu gydytoją (tarp kitko tai buvo vyras). Kažkiek tuos mazgelius sustūmė gilyn ir liepė naudot (niekada nebūčiau patikėjus) VIŠNEVSKIO tepalą. Geriau jaustis pradėjau jau tą patį vakarą.
Pabandykit būtinai. aiškus jis nėra labai malonus, bet tai išeitis. Juo reikia aptepti vatos ar binto skaitę ir apgaubti tuos mazgelius. Per dieną pakeisti kokius 2~3 kartus ir sveikti.
Jurgita Steponaviciene
Sveikute,
buvau susidurusi su ta pacia problema sad.gif , bet issigydziau pati biggrin.gif ir sakyciau labai paprastai . Man padejo "hemorol" zvakutes, sunaudojau ju gal kokias tris pakuotes ir pranyko visiskai! taigi labai dziaugiuosi clap.gif

Jei dar kamuoja ta problema - rasyk man, gal galesiu padeti...

Jurgita rolleyes.gif
Čiauškutė
Man ir po gimdymo buvo sis " malonumas " mad.gif as naudojau šaltalankių aliejų - tiesiog su pirštu ten tepdavau ir praėjo , nors buvo vidurių užkietėjimas , su krauju tuštinaus , bet išsigydžiau clap.gif
sunnyday
Man irgi budavo isanges itrukimai. As kazkaip zvakuciu nesiryzau naudoti, per daug skausmingai atrodo. Isisgydziau su duphalac (ji galima vartoti ir maitinant), kai praejo viduriu uzkietejimas, sugijo ir itrukimai. O dabar labai zuriu ka valgau, bent jau kas antra diena stengiuosi valgyti jogurta su zarnyno bakterijom, kuo maziau bulkos ir pries kiekviena valgyma isgeriu stikline vandens, kad kamsciu nesusidarytu biggrin.gif
Limcamca
QUOTE (Jurgita Steponaviciene @ 2004 10 24, 11:29)
Sveikute,
buvau susidurusi su ta pacia problema sad.gif , bet issigydziau pati biggrin.gif ir sakyciau labai paprastai . Man padejo "hemorol" zvakutes, sunaudojau ju gal kokias tris pakuotes ir pranyko visiskai! taigi labai dziaugiuosi clap.gif

Jei dar kamuoja ta problema - rasyk man, gal galesiu padeti...

Jurgita rolleyes.gif

As taip pat sias zvakutes naudojau, nes turejau ta "dziaugsma" po gimdymo. Labai padejo.
mimoze
Labas,

norėjau pasiteirauti, kaip gydomas hemarojus??? Jau vargina ilgokai, bet į gydytojus kreiptis vengiu, kažkaip nedrąsu blush2.gif Gal kuri turėjote šią problemą ir žinote, kaip su ja tvarkytis? Gal turite kokių patarimų?
Ačiū.
organzza
QUOTE(mimoze @ 2005 05 10, 16:34)
Labas,

norėjau pasiteirauti, kaip gydomas hemarojus??? Jau vargina ilgokai, bet į gydytojus kreiptis vengiu, kažkaip nedrąsu blush2.gif  Gal kuri turėjote šią problemą ir žinote, kaip su ja tvarkytis? Gal turite kokių patarimų?
Ačiū.
*

Naudok zvakutes"preparation H" ir jei yra mazgai iskrite,tai isoreje tepala"troxevasin"
morta
4u.gif Po gimdymo isigijau ir as si malonuma...JAu penktas menuo kankinuos, lyg praeina, ir vel maratonas is pradziu. NAudoju Hemorol zvakutes, bet nepadeda...na lyg laikinai padeda, bet jei tik nustoju naudoti, uz keliu dienu vel skaudziai tustinuos. Gal kas zino priemoniu maitinancioms mamytems!!! HElp!
rasuliukas
Priklausomai ar tai tikrai hemarojus ,ar yra mazgeliu ir pan.ar tai tik skausmingas tustinimasis-siam sureguliuoti reikalinga tik teisinga mityba,judejimas,pratimu ,stiprinanciu tarpvietes raumenys darymas.Savo mitybos racione naudokit daug kiviu(kasdien po 2-3),jie labai padeda ir nekenkia maitinanciom mamoms+rupi, valgykit tikivairiu grudu duona,nes baltoji tikuzkemsa zarnyna o neskatina peristaltika..o jei problema daug rimtesne,teks keliauti pas daktariuksti ,nedelskit ir nesikankinkit ilgai schmoll.gif
Mergelė
Aš irgi turiu šią problemą, dabar tai jau netokia aktuali, bet yra. Aš tai naudojau rusiškas žvakutes su šaltalankiu. Po to dar gydžiausi liaudies patarimais. Darydavausi žvakutes iš bulvių arba iš sviesto. Aišku bulves turėtų būti ekologiškai švarios. Man tai labai padėjo. Yra dabar mazgai, bet jau ne tokio lygio, kad kraujuotų ar skaudėtų. O po gimdymo tai praėjo tikrai nemažai laiko kol susitvarkė.
morta
Mergele, o kaip tas zvakutes is bulviu daryt? (gal kur pasiskaityt yra? g.gif ), ir gal prisimeni tu rusiškų žvakučių pavadinimą? buk gera, parasyk, pagelbek smile.gif , nes nu jau man nejuokinga cry.gif
jėga
QUOTE(rasuliukas @ 2005 05 22, 15:01)
Savo mitybos racione naudokit daug kiviu(kasdien po 2-3),jie labai padeda ir nekenkia maitinanciom mamoms
*

Va čia tai schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif Nuo pusės mano suvalgyto kivio vaiką taip išbėrė doh.gif

Informacijos dar yra čia:
http://www.hemorojus.lt/

ir čia:
http://www.hemorojus.com/ mirksiukas.gif Sėkmės
Ode
Rasuliukas teisingai parashe: tinkama mityba ir judejimas turetu reikalus sutvarkyt. Mat ishbrinkusios kraujagysles turi 'ishsivaikshchioti'. Vaistai tik pagreitina ta procesa. Ash norejau pabandyt ishsikapstyt be medikamentu, todel pasirinkau dieta ir judejima. Padejo. Pirma, negalima leisti viduriams sukietet, todel reikia gerti daug skyschiu (geriausia vanduo), valgyti maista, kuris turi daug skaidulu (angliavandeniu), kaip antai rupi duona, zhalios darzhoves. Daug vaikshchiot.
Night
Man tai irgi buvo toks dalykas (nors dar ne negimdziau sad.gif ). Kai vduriai uzkietedavo - tai kraujuodavo tustinantis.. atrode kad plysta kazkas. Gumbu lyg ir nebuvo. Tai man padejo šiame forume aprašytas organizmo valymas.
Pasidariau toki mišinį iš:
400g džiovintų slyvų
200g džiovintų datulių
200g džiovintų abrikosų
200g figų.
Viska sumalti su mėsmale, idėti 200g. medaus. Viska gerai išmaišyti ir susidėti į stiklainį.
Kas vakarą prieš miegą suvalgyti po 1 šaukštą. Naudoti kas 3 mėnesius.
Aš valgiau tą košę ne dėl hemarojaus, o norėdama išvalyt žarnyną. Bet žinokit jau po savaitės baigėsi visos problemos. Dabar su tuo vskas čiki piki. Jei ir užkietėja viduriai, tai vistiek jokio kraujavimo.
Greit darysiu antrą raundą smile.gif
Čili
mane irgi kamavo šitas reikalas po gimdymo doh.gif bet padėjo paprastas dalykas - porą dienų panaudojau augalinės kilmės žvakutes "Hemorol" ir rytais išgeriu stiklinę -dvi vandens ant tuščio skrandžio su keletu džiovintų slyvų - veikia laisvinančiai ax.gif nekietėja viduriai. smile.gif
morta
Aciu uz patarimus, bandysiu is eiles visus :)Tikrai negalvojau, kad tai taip nemalonu ir skausminga, ir pasiguost nera kam...Bet manau kad teisingas maitinimasis tik viduriam neleidzia sukietet, bet nuo hemorojaus reikia ir kitaip juk gydytis..Jei kas dar ka zino, pasidalinkit
Čili
tai žvakutės ir tepalas tau išgydys tą hemorojų, o kad jis neatsinaujintų - tiks visi išvardinti būdai, nes hemorojus ir išsivysto dėl vidurių užkietėjimo
Mergelė
QUOTE(morta @ 2005 05 23, 09:38)
Mergele, o kaip tas zvakutes is bulviu daryt? (gal kur pasiskaityt yra? g.gif ), ir gal prisimeni tu rusiškų žvakučių pavadinimą? buk gera, parasyk, pagelbek smile.gif , nes nu jau man nejuokinga cry.gif
*

Žinok tikrai pavadinimo neprisimenu, doh.gif ,nors naudojau jų nemažai, bet aš manau nueik į vaistinę ir paklausk, tai tikrai vaistininkė pasakys. Bet dabar gali būti juk kai kurie rusiški vaistai uždrausti, tai gal kas gali parvežti iš Rusijos.
O dėl žvakutės. Tai nusilupi bulvę ir pasidarai iš jos žvakutę, tokio dydžio kaip pirktinė ir naudoji. Pasiskaityti, tai nežinau kur, man papasakojo tokia moteris kuri pati taip gydėsi. Bandyk gal gi pavyks, nors kiek sumažinti skaumus.
cudo
Kas susidure? Kur Kaune galima pasitikrint ir kiek gali kainot konsultacija?
Bajm
Nuo ko pradėti hemorojaus gydymą naminėmis priemonėmis?
XXS
QUOTE(cudo @ 2005 11 09, 19:37)
Kas susidure? Kur Kaune galima pasitikrint ir kiek gali kainot konsultacija?
*

Kaune konsultuoja ir jei reikia operuoja Privacioj klinikoj Terramedica, Baznycios g. 19 (prie autobusu stoties), jie turi ir internetini puslapi, turetum rasti per google;)
Zinau, kad operacija (ten kazkoks ziedu dejimas ant mazgeliu) kainuoja 60 Lt, o konsultacija turbut zymiai pigiau.
Putytėlė
nors gal ne į temą, bet nerandu vietos kur nosį ikišt.
Kitą savaitę man darys tyrimą zarnyno, pasakė kad leis kontrastinį skystį (bario klizmą). kai pasakė, kad tyrimas truks apie pusantros valandos tai kyla natūralus kalusimas kaip neapsiš per tiek laiko? man tai iš viso problema, nes įtariu, kad neminėtinas raumuo gerokai praisitampęs
gal kas susidūrėt su šita procedūra? verysad.gif cry.gif
liepaziede
gal kas zino kur pigiausiai salina hemarojinius mazgus vilniuje
liepaziede
ir panevezyje
cudo
man reike operotis,idomu gal kam jou praeinomas etapas.
Avokado
As jau viska isbandziau ir liaudiskus metodus, ir posterizan zvakutes ir detralex'a, ir ANUSALVE brangu krema.... Bet padejo tik operacija. Ja teko daryti net 2 kartus verysad.gif Viena karta privaciai, kita- valstybinej dariausi. Truko apie 30 minuciu ir isleidzia namo mirksiukas.gif
Skauda ir laabai nemalonu, bet po keliu savaiciu pooperacinio laikotarpio pajunti tikra malonuma- kad pagaliau esi normalus zmogeliukas, gali ramiai gyventi ir net stringus deveti mirksiukas.gif
daido
Sveikos. Jau 2mėn mane vargina ta problema. Kol vartoju žvakutes, viskas lyg ir susitvarko, bet vos tik nutraukiu vartojimą - po kelių dienų vėl pasirodo mazgeliai. Gal blogai darydavau, kad suvartojusi pakuotę (ir pajutusi pagerėjimą) žvakučių vartojimą nutraukdavau? Gal reikėjo vartoti kelias pakuotes iš eilės?

O pas kokį gydytoją tokiu atveju reikia kreiptis? Pas chirurgą?
Avokado
QUOTE(liepaziede @ 2006 03 10, 20:47)
gal kas zino kur pigiausiai salina hemarojinius mazgus vilniuje
*

Raudonajam Kryziuj man kirpo tuos mazgus. Nemokamai, aisku g.gif Nerealus daktaras pasitaike, norejom atsidekoti, bet ne uz ka pinigeli neeme, jei reikes kontaktu, rasyk az mirksiukas.gif

QUOTE(daido @ 2006 04 19, 21:23)
Sveikos.  Jau 2mėn mane vargina ta problema. Kol vartoju žvakutes, viskas lyg ir susitvarko, bet vos tik nutraukiu vartojimą - po kelių dienų vėl pasirodo mazgeliai. Gal blogai darydavau, kad suvartojusi  pakuotę (ir pajutusi pagerėjimą) žvakučių vartojimą nutraukdavau? Gal reikėjo vartoti kelias pakuotes iš eilės?

O pas kokį gydytoją tokiu atveju reikia kreiptis? Pas chirurgą?
*

Jei posterizan forte vartoji, tai ju ilgai negalima, nes stiprios, reikia pertraukas daryt.
Konsultuoja chirurgas ir proktologas mirksiukas.gif
Ede
QUOTE(Bajm @ 2005 11 16, 13:24)
Nuo ko pradėti hemorojaus gydymą naminėmis priemonėmis?
*

Šaltus kompresus dėti mirksiukas.gif
vaivor
Man irgi yra buve toks dziaugsmas, kaip hemorojus, tai as stengiuosi kiekviena ryta issitustinti, stengiuosi gerti daug skysciu, ir jau 2 men kaip jauciuosi gerai...tfiu tfiu tfiu..
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.