Įkraunama...
Įkraunama...

panikos atakos

Labas rytas 4u.gif

Na ka mergaites, vel grazi pavasarine diena 4u.gif


Mirabelle
, nemanau kad PA nutinka pilkoms pelytems (jos stiprios asmenybes), o greiciausiai kompanijos megejoms biggrin.gif As irgi buvo laikas is vakareliu neiseidavau biggrin.gif Visur dalyvaudavau biggrin.gif Dabar suaugus keiciaisi poziuris i daugeli dalyku smile.gif

Gotika, kaip tavo sesija? 4u.gif

Siulau susiimti ir sveikti!!!!!!!!! drinks_cheers.gif
Atsakyti
Tai cia savaime suprantama, kad vakareliu liute visa gyvenima nebusi, nes tai ne gyvenimas, tik linksmesne jo dalis. As jau dabar pradejau keisti poziuri i tai. Net keista. Yra dalyku, kuriu jau nebenoriu daryti kaip anksciau ir netgi tuo dziaugiuosi. Sveikim drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Mirabelle @ 2008 04 14, 23:06)
Aciu uz palaikyma, mergaites  4u.gif  As nepyksiu, kad jus mane pabarsit. Zinau, kad turiu myleti save, bet tai taip sunku, kai jautiesi neivertinta. Draugu as turiu ir nemazai, nesu is tu pilku pelyciu, megstu kompanijoj pabuti, lankytis susiburimuose ir panasiai. Del alkoholio tai reik kazka daryti, tiesiog seniau, kol neturejau PA, jis nebuvo problema, o dabar ir pati pastebiu, kad tiek, kiek seniau per savaitgali isgerdavau tai man jau peilis, kita diena nei gyva, nei mirus vaikstau. Nesu as alkoholike siaip, negalvokit sitaip  biggrin.gif Jauciu teks apsiribot sidro skardinele savaitgaliais ar dlight'u ir uzteks. Tikiuosi atsigausiu kazkada. Pasinervinau siom dienom, tai vel uzejo simptomai kaip pirmai, nors jau praeidinejo, Taciau siandien jau neverkiau  thumbup.gif  Laikykites ir jus  smile.gif  As poryt jau pas gydytoja einu.

Labutis biggrin.gif Baig,niekas ir nepagalvuoja,kad esi alkoholike doh.gif Visi mes esame normalus žmones ir nemanau,kad išgerti tai blogai,kartai net padeda atsipalaiduoti.Bet matai,mums tas alkoholis dar labaiu apsunkina gyvenima.Aš pati žinau,kai išgeri lig ir nieko ,trumpam atsipalaiduoji,bet kai praeina tas apsvaigimas taip sunku būna morališkai ir psihologiškai.Parašyk ,kaip sekasi pas gydytoja,kai nueisi.Iki. 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(mereveja @ 2008 04 15, 08:48)
Labas rytas 4u.gif

Na ka mergaites, vel grazi pavasarine diena 4u.gif 


Mirabelle
, nemanau kad PA nutinka pilkoms pelytems (jos stiprios asmenybes), o greiciausiai kompanijos megejoms biggrin.gif  As irgi buvo laikas is vakareliu neiseidavau biggrin.gif Visur dalyvaudavau biggrin.gif  Dabar suaugus keiciaisi poziuris i daugeli dalyku smile.gif

Gotika, kaip tavo sesija? 4u.gif

Siulau susiimti ir sveikti!!!!!!!!! drinks_cheers.gif

Labas mereveja.Dienelė tikrai super thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ksėna: 15 balandžio 2008 - 10:23
QUOTE(Lera @ 2008 04 14, 22:21)
reiškia sveik blimba pagaliau, kiek galima !!!!!!! biggrin.gif  4u.gif

tease.gif jau gi beveik pasveikau



O pas gydytojus nenoriu schmoll.gif - vėl clonazepamą lieps gert doh.gif
Manau, kad vasarą bandysiu mest savarankiškai.
O kad tiek metų vartoju - nieko nesakė, jei jau tinka man, vadinasi tinka...
Atsakyti
QUOTE(Ratatankė @ 2008 04 15, 12:03)
tease.gif jau gi beveik pasveikau
O pas gydytojus nenoriu  schmoll.gif  - vėl clonazepamą lieps gert  doh.gif
Manau, kad vasarą bandysiu mest savarankiškai.

O kad tiek metų vartoju - nieko nesakė, jei jau tinka man, vadinasi tinka...

teisingai jau nekartą sakiau daktarai tik gilina liga tai faktas doh.gif
po biškiuką gali drasiai mest tik po iškiuka mažink dozes ir tiek
mirksiukas.gif
sekmes tau, ir visoms 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes mergaites 4u.gif As vis labai uzsiemusi su tais mokslais doh.gif gryzusi tik kalu i galva visa informacija,jauciuosi pavargus.Man labai padeda gyventi saule....taip gera kaip lauke silta thumbup.gif Skaiciau ka buvau praleidusi,ir labai dziaugiuosi,kad atsiranda zmoniu,kurie uzeina cia jau pasveike...tai mums suteikia vilties pasveikti ir nebesirgti:4u: As juk buvau pasveikusi...tik vel nelemta diena uzejo ta liga,bet tikiu,kad pasveiksiu tikrai ir cia esancios,ta liga pagydoma....tik reikia tam laiko.Juk cia ne gripas doh.gif savaite ir tu sveikas tongue.gif Mums tik laiko daugiau reikia mirksiukas.gif

Mirabelle kaip tau sekesi pas daktara,laukiu ziniu smile.gif
Atsakyti
Man irgi saulute kaip geriausi vaistai veikiai drinks_cheers.gif

Tai pat ir didelis darbo kruvis veikia teigiamai kazkaip biggrin.gif

Na ka mergickos gero vakaro, ramios nakteles 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ratatankė @ 2008 04 14, 14:09)
Labas, mergaitės,
Jau taip buvau dingus iš šio skyrelio, bet vis tenka susidurti su panika  doh.gif  kad ją kur... unsure.gif
Jau nuo 2005 metų vartoju seroxatą, dabar tik palaikomąją dozę (po 10 mg dienoje), clonazepamo nevartoju beveik metai (net pagal poreikį), nes nepernešu galvos skausmo po jo vartojimo.
Panika pame aplanko kiekvienoje viešo maitinimo įstaigoje ir pasireiškia dusuliu beigi gerklės apmirimu, na prekybos centruose ji reta. Kokius metus gyvenau be priepuolių, tačiau po skrandžio mažinimo operacijos jie nori grįžti (gal bėda tame, kad skrandukas neįsisavina pilnai medikamento?). Pas medikus nėjau, nagi nėr kada per darbus  doh.gif
Taip nenoriu vėl pajusti tuos baisius priepuolius, kai turėdavo lipti lauk iš važiuojančio mikriuko, bėgti iš parduotuvės, drebančiom rankom kuistis rankinuke ieškant clonazepamo  doh.gif
Stresai, va kas mus suėda.
Sveikatytės visom  4u.gif


Na aš irgi panašiai tiek laiko gėriau seroxatą ir jaučiausi jau gerai, bet nutraukus vėl viskas prasidėjo doh.gif Jau buvau ir pamiršus visas panikas, o dabar vėl negaliu susitvarkyt su savim. Dabar vėl pradėjau gerti tik kitus-cipralexą, tik dar poveikio nepajaučiau, o jau laukiu tai kasdien doh.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Na siandien nelabai sauleta dienele , tai ir man nuotaika ne tokia pakili biggrin.gif Bet gera, stengiuosi visda save dziuginti biggrin.gif

Linkiu is jums siandien neparasti optimizmo 4u.gif
Atsakyti
Na va, sveikos. Buvau pas psichoterapeuta ar tai psichiatra. Isklauses visas mano litanijas skyre "Lexotanil" ir "Fluanxol" bei po menesio su puse uzsirasiau pas neurologa enfacilogramai, kai prie smegenu laidukus prijungia, patikrina ten lygtais kaip kraujagysles dirba. Sake jei negeres po keli savaiciu pasirodyt, bet kad as kuo labiausiai skundziausi tai tom depersonalizacijom, kurias vaistai turetu nuimti, o man ir siaip jau gereja tik dar tokia isitempus jauciuosi, be to dabar isgyvenu laikotarpi kai tenka su mylimu zmogum issiskirt, nes jis negerais keliais eina, zole ir negeri draugai jam tampa svarbiausia. Sunku prarasti gera drauga ir buvusi vaikina, bet as turiu saves ziureti, sutiksiu dar vertesni su manimi buti zmogu. Del vaistu, kuriuos man paskyre, tai kas vartojat parasykit kaip jie jums, ar padeda, ar ner salutiniu poveikiu smile.gif Be to manes laukia keli gimtadieniai per kuriuos noreciau bent kelias vyno taures isgert blush2.gif Gal ta diena man vaistu negerti, nes juk negalima su alkoholiu.
Atsakyti
Sveika Mirabelle, gerai kad apsilankei pas gydytoja 4u.gif Viskas bus tik aiskiau smile.gif Del vaistu nieko pasakyti negaliu, na lexotanili kazkada esu gerus, kiek pamenu tai nestiprus vaistai:hm Del alkoholio tai as pasilieku prie savo nuomones pries jo vartojima biggrin.gif Bet esu su vaistais anksciau kai gerdavau juos ir keleta taureliu isgerus - nieko nenutikdavo baisaus, bet ir negeredavo smile.gif Beto ziurek kaip tau juos liepe gerti, ar kiekviena diena ar ne, nes jei taip tai ju nutraukimas kad ir dienai i nauda nebus doh.gif
O del draugo nepergyvenk, toks yra gyvenimas...vieni ateina, kiti iseina. Galu gale kartais nors ir atrodo pasaulio pabaiga, poto supranti kad tai buvo kaip tik nauja pradzia 4u.gif

Saldziu sapnu mergaites 4u.gif Einu dar apsitvarkysiu, pakvepuosiu ir miegot biggrin.gif
Atsakyti
4u.gif
Atsakyti