Įkraunama...
Įkraunama...

panikos atakos

Mireja, va cia ir problema, kad is tu kursu visko nepritaikai 100 %, tad ir nepasiteisina, atsimeni kaip sake? smile.gif Manau ir yra esme visumoje, o ne keliuose pratimuose smile.gif Juk tas pats pvz.kai ruosiesi egzams, nepaskaitai keliu temu ir negauni auksciausio ivertinimo tongue.gif Gal butent tie 40 % tau ir butu reiksmingi, kuriu nedarai 4u.gif As pilnai suprantu, kad del mitybos sunku kai esi seimoje, taciau as galiu drasiai pasakyti, as darau viska 100 % tiniai ka ismoke kursai: negeriau ne lasiuko alkoholio jau labai ilgai laika, sveikai ir vegetariskai maitinuosi, darau kvepavimus (tiesa ne visada kiekviena diena) , sportuoju, rupinuosi gamta ir ekologija ir gyvenu pagal ta visa filosofija ir svarbiausia - siuo budu issigydziau visas PA, aisku buna dienu kai sunkiau, bet AS MYLIU GYVENIMA!!!!!!! 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mereveja: 16 birželio 2008 - 10:24
nu tu tikra saunuole, kad esi tokia stipri ir ryztinga.... 4u.gif Na bet nezinau, kaip ir vakar, pakviete kaimyne mane ant pietu....Ji gyvena viena, nelabai norejau eit....bet nuejau, galvoju zmogus visa laika vienas, jai irgi norisi pasikalbet su kuo nors...ruose pietus su meile...noredama mane pavaisinti. Jos patiekalas buvo mesiskas....Neisivazduohju kaip reiktu pasakyt jai, sorry as mesos navalgau.....Man atrodo jai butu labais skaudu...Paskui pripyle taure vyno, net nespejau sureaguot kaip ji ta padare....sako nu uz praejusias Antaninas, o jos vardas Antanina....Nu kaip tada atsisakyt.....nu nezinau, o jau taip nenorejau gert...po sestadienio ir taip bloga buvo.....bet neistengiau paskyti ne.....
Atsakyti
Istiesu nera sunku atsisakyti, kiek man kartu buvo tokiu situaciju, ir niekas neliko iskaudintas, nes cia yra kiekvieno asmeninis pasirinkimas ka valgyti ar ko nevalgyti ar gerti smile.gif Cia svarbiausia begalinis noras, o tada imano viskas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mereveja @ 2008 06 16, 12:26)
Istiesu nera sunku  atsisakyti, kiek man kartu buvo tokiu situaciju, ir niekas neliko iskaudintas, nes cia yra kiekvieno asmeninis pasirinkimas ka valgyti ar ko nevalgyti ar gerti  smile.gif Cia svarbiausia begalinis noras, o tada imano viskas 4u.gif

Sveikos,
Grizau pas jus,nes mano PA sugryzo pas mane... cray.gif
Nakti vyras i ligonine veze...nebesugebejau saves kontoliuoti,nei is sio uzejo stiprus panikos priepolis...(truko oro,stipriai plake sirdis,drebejo visas kunas ir paniskai bijojau...)
Pasidariau kraujo,sirdies tyrimus...viskas OK.Tai beliko viena iseitis,lankytis pas psihaterapiauta. verysad.gif Israse vaistus"Seroxat 20mg".Siandien 7d. kaip juos vartoju..bet nesuprantu,kazkokia keista busena..Pirmas dienas kazko labai irzli buvau(toks depresiakas uzejo)net vyras tai pastebejo,kad kazko labai jau stiprus.Dabar toks kaip nenustygimas vietoje,vis kazka turiu daryti.O kavos is viso nebegaliu gerti,pradeda drebeti visas kunas,sirdies ritmas padazneja.Bandziau skambinti daktarei,bet vis nekelia rageli.O vaziuoti kaip ir nesinori,gal tai normalu,gal taip ir turi buti?
Ar kuri is jusu vartojo siuos vaistus?Daugiau noreciau apie tai zinoti,nes informaciniame lapelyje man info nepakako ax.gif
Kokie dazniausi pasaliniai poveikiai?Ar tai kokie hormonai?


Atsakyti
QUOTE(ateni @ 2008 06 19, 18:20)
Sveikos,
Grizau  pas jus,nes mano PA sugryzo pas mane... cray.gif
Nakti vyras i  ligonine veze...nebesugebejau saves kontoliuoti,nei is sio uzejo stiprus panikos priepolis...(truko oro,stipriai plake sirdis,drebejo visas kunas ir paniskai bijojau...)
Pasidariau kraujo,sirdies tyrimus...viskas OK.Tai beliko viena iseitis,lankytis pas psihaterapiauta. verysad.gif Israse vaistus"Seroxat 20mg".Siandien 7d. kaip juos vartoju..bet nesuprantu,kazkokia keista busena..Pirmas dienas kazko labai irzli buvau(toks depresiakas uzejo)net vyras tai pastebejo,kad kazko labai jau stiprus.Dabar toks kaip nenustygimas vietoje,vis kazka turiu daryti.O kavos is viso nebegaliu gerti,pradeda drebeti visas kunas,sirdies ritmas padazneja.Bandziau skambinti daktarei,bet vis nekelia rageli.O vaziuoti kaip ir nesinori,gal tai normalu,gal taip ir turi buti?
Ar kuri is jusu vartojo siuos vaistus?Daugiau noreciau apie tai zinoti,nes  informaciniame lapelyje man info nepakako  ax.gif
Kokie dazniausi pasaliniai poveikiai?Ar tai kokie hormonai?

Labukas ateni mirksiukas.gif Kaip gerai tave suprantu, nelengva mūms su tom PA gyventi. schmoll.gif Dabar apie Seroxata20 vartuoji ji jau beveik 5 mėnėsius, jis man laaabai padėjo. Nesijaudink ,kad dabar jautiesi keistai TAIP IR TURI BŪTI ,pakentėk. Viska ka aprašei jausdvau ir aš, net pas gydytoja nuvažavau, norėjau mesti, bet iškentejau tos nemalonius šalutinius poveikus ir dabar jaučiosiu gerai. Galiu tik pasakyti, kad PA vistiek užeina, bet jos netokios ilgos ir baisios.Exstra atveju turiu Clonezepana, jis sustabdo PA. Užejus PA turi žinoti kad tai laikina ir nemirtina, ji tikrai praeis. Laikykis ir rašyk kaip jautiesi. 4u.gif
P.S man šalutiniai poveikiai praejo po 3 savaičių.
Atsakyti
QUOTE(ateni @ 2008 06 19, 19:20)
Sveikos,
Grizau  pas jus,nes mano PA sugryzo pas mane... cray.gif
Nakti vyras i  ligonine veze...nebesugebejau saves kontoliuoti,nei is sio uzejo stiprus panikos priepolis...(truko oro,stipriai plake sirdis,drebejo visas kunas ir paniskai bijojau...)
Pasidariau kraujo,sirdies tyrimus...viskas OK.Tai beliko viena iseitis,lankytis pas psihaterapiauta. verysad.gif Israse vaistus"Seroxat 20mg".Siandien 7d. kaip juos vartoju..bet nesuprantu,kazkokia keista busena..Pirmas dienas kazko labai irzli buvau(toks depresiakas uzejo)net vyras tai pastebejo,kad kazko labai jau stiprus.Dabar toks kaip nenustygimas vietoje,vis kazka turiu daryti.O kavos is viso nebegaliu gerti,pradeda drebeti visas kunas,sirdies ritmas padazneja.Bandziau skambinti daktarei,bet vis nekelia rageli.O vaziuoti kaip ir nesinori,gal tai normalu,gal taip ir turi buti?
Ar kuri is jusu vartojo siuos vaistus?Daugiau noreciau apie tai zinoti,nes  informaciniame lapelyje man info nepakako  ax.gif
Kokie dazniausi pasaliniai poveikiai?Ar tai kokie hormonai?

Visi jusu aprasyti pojiciai praejo po mazdaug,dveju savaiciu.O po tuo,tik pagerejimas tongue.gif Reikia islaukti 4u.gif
Atsakyti
Informaciniame lapelyje buvo parasytas vienas salutinis poveikis(kuris man labiausiai nepatiko rolleyes.gif )"svorio priaugimas"... blink.gif
Ar tai kokie hormoniniai vaistai,kurie turi itakos musu hormonams???Gal kam ir juokinga pairodys,bet tai man aktualu...
O siandien jauciuosi gerai,linksmesne, ramesne tapau.Bet be sviesos dar negaliu uzmigti,rodos,kad su tamsa ir oro maziau doh.gif
Labai bijau priprasti prie vaistu(pirmakart vartoju),bijau,kad kai nustosiu vartoti,tai vel prades kartotis PA.Beje,kai kurioms forumietems,kiek skaiciau,taip ir atsitiko.
Daktare minejo,kad tai isgydoma ir grizti prie vaistu nereikes.
Atsakyti
QUOTE(ateni @ 2008 06 20, 15:57)
Informaciniame lapelyje buvo parasytas vienas salutinis poveikis(kuris man labiausiai nepatiko  rolleyes.gif )"svorio priaugimas"... blink.gif
Ar tai kokie hormoniniai vaistai,kurie turi itakos musu hormonams???Gal kam ir juokinga pairodys,bet tai man aktualu...
O siandien jauciuosi gerai,linksmesne, ramesne tapau.Bet be sviesos dar negaliu uzmigti,rodos,kad su tamsa ir oro maziau  doh.gif
Labai bijau priprasti prie vaistu(pirmakart vartoju),bijau,kad kai nustosiu vartoti,tai vel prades kartotis PA.Beje,kai kurioms forumietems,kiek skaiciau,taip ir atsitiko.
Daktare minejo,kad tai isgydoma ir grizti prie vaistu nereikes.

As tikriausiai grysiu prie AD doh.gif Nes ir vel nesamones prasideda doh.gif O daktarai is anksto negali zinoti,kaip bus butent tau smile.gif Del svorio,kai pradejau gerti Zolofta (antidep.)savaime pameciau-10 kg,kurie sekmingai ataugo,kai organizmas priprato prie vaisto tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(ateni @ 2008 06 20, 14:57)
Informaciniame lapelyje buvo parasytas vienas salutinis poveikis(kuris man labiausiai nepatiko  rolleyes.gif )"svorio priaugimas"... blink.gif
Ar tai kokie hormoniniai vaistai,kurie turi itakos musu hormonams???Gal kam ir juokinga pairodys,bet tai man aktualu...
O siandien jauciuosi gerai,linksmesne, ramesne tapau.Bet be sviesos dar negaliu uzmigti,rodos,kad su tamsa ir oro maziau  doh.gif
Labai bijau priprasti prie vaistu(pirmakart vartoju),bijau,kad kai nustosiu vartoti,tai vel prades kartotis PA.Beje,kai kurioms forumietems,kiek skaiciau,taip ir atsitiko.
Daktare minejo,kad tai isgydoma ir grizti prie vaistu nereikes.

Labutis mirksiukas.gif Taip kaip ir tu vartuoju Seroxata ir šiaip AD pirmą kartą gyvenime. Po pora mėnėsiu gydytoja sake kad mažinsiu ir nustosiu gerti, tada ir galesiu parašyti kaip jaučiosiu be AD. O ka liečia svoriu tai jis man neauga, atvirksčiai net numėčiau pora kg.,bet tai jau mano kitos bėdos, turiu su skydliauke problema. Galiu pasakyti kad keleta mėnėsiu trupučiuka pikino ,net nežinau nuo Seroxata ar sutapimas toks. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ksėna @ 2008 06 20, 18:34)
Labutis mirksiukas.gif Taip kaip ir tu vartuoju Seroxata ir šiaip AD pirmą kartą gyvenime. Po pora mėnėsiu gydytoja sake kad mažinsiu ir nustosiu gerti, tada ir galesiu parašyti kaip jaučiosiu be AD. O ka liečia svoriu  tai jis man neauga, atvirksčiai net numėčiau pora kg.,bet tai jau mano kitos bėdos, turiu su skydliauke problema. Galiu pasakyti kad keleta mėnėsiu trupučiuka pikino ,net nežinau nuo Seroxata ar sutapimas toks. doh.gif

Sveika,Ksena 4u.gif Ir man su skydliauke problemos,autouminis uzdegimas(tikiosi teisingai parasiau doh.gif )Ka vartuoji nuo jos g.gif
Atsakyti
QUOTE(kornellita @ 2008 06 20, 18:01)
Sveika,Ksena 4u.gif Ir man su skydliauke problemos,autouminis uzdegimas(tikiosi teisingai parasiau doh.gif )Ka vartuoji nuo jos g.gif

Man diognozavo skydliaukės hiperfunkciją, dabar vartuoju pusė Thyrazolio ryte, prieš tai vartuojau Metizolį 6 tablės per dieną doh.gif Paskui mažinau pagal gydytojos rekomendacijas. Vartuoju vaistus jau 6 mėnėsius ir dar ilgai vartuosiu. Tu tikriausiai žinai, kad jei skydliaukė blogai funkcianuoja labai dažnai moteris kamoja blogą nuotaiką, depresija. Kiek pažistu moteru kuriems diagnazuota ligos susijusios su skydliaukė laaabai dažnai panašių problemų kaip ir mes: PA.,nerimas, prislegtą nuotaiką, depresijos.
Atsakyti
QUOTE(Ksėna @ 2008 06 20, 20:20)
Man diognozavo skydliaukės hiperfunkciją, dabar vartuoju pusė Thyrazolio ryte, prieš tai vartuojau Metizolį 6 tablės per dieną doh.gif Paskui mažinau pagal gydytojos rekomendacijas. Vartuoju vaistus jau 6 mėnėsius ir dar ilgai vartuosiu. Tu tikriausiai žinai, kad jei skydliaukė blogai funkcianuoja labai dažnai moteris kamoja blogą nuotaiką, depresija. Kiek pažistu moteru kuriems diagnazuota ligos susijusios su skydliaukė laaabai dažnai panašių problemų kaip ir mes: PA.,nerimas, prislegtą nuotaiką, depresijos.

Taip,zinau smile.gif Tik nesuprantu,kodel gydant skydliaukes sutrikimus (as jau puse metu vartuoju Thyroxin)depresines nuotaikos,nerimas sugryzta,kai tik nujemi AD g.gif aS GALVOJAU,RADAU PREZASTI NUO KUO CIA MAN VISKAS prasidejo,vartuosiu vaistukus,pasalinsiu prezasti,O iseina,nieko panasaus doh.gif Kol geriau AD,viskas super,tik nustojau ,vel tas pats.Nors skydlaiukes tyrimai jau geresni,nei buvo g.gif
Atsakyti