Įkraunama...
Įkraunama...

panikos atakos

QUOTE(daivoska @ 2008 09 04, 09:23)
Laba, as geriu seroxata jau du metus ir man normaliai unsure.gif Taip pat tuos pacius du metus geriu ir Bromazepama kasdien, jis tas pats kaip lexotanilis.


Galima klausimeli, tai jei jau gerai jautiesi tai kam dar geri? mirksiukas.gif Juk negersi amzinai... smile.gif

QUOTE(l-aura @ 2008 09 04, 10:01)
na gersiu ir aš tą seroxatą, tik mes vaikiuką planuojam, bijau kad neatsilieptų  g.gif  DAr tiesa laukiu skydliaukės hormonų tyrimo atsakymo, kažkodėl manau kad tai gali įtakoti PM


Zinoma ypac vaikiuka planuojant AD negalima 4u.gif O del skydliaukes, as manau visiems sergantiems PA tyre biggrin.gif Nes pozymiai panasus. Man irgi galvojo, kas skydliauke, bet viskas ok su ja thumbup.gif
Atsakyti
Atvirai pasakius bijau nutraukt AD, nes panikos baime didesne verysad.gif Pries menesi irgi planavau antra vaika, tai masciau kaip reikes tuos AD nutraukt unsure.gif Taciau kai kas pasikeite ir antro vaiko kol kas neplanuoju schmoll.gif Juk nera garantijos, kad nutraukus AD vel neprades kartotis PA. Labai gerbiu tuos zmones, kurie be AD sugebejo iveikti sita bjauria liga 4u.gif Manau, tam reikia tuter daug vidines stiprybes, o siuo metu as esu gyvenimo kryzkeleje ir jos man labai truksta. verysad.gif
Atsakyti
Daivoska, laikykis, viskas imanoma 4u.gif Svarbiausia esi tu pati ir tavo nusteikimas, poziuris ir pasiryzimas 4u.gif Negalima, gyvenimo paleisti is ranku, kad ir kaip sunku, kad ir kokios nelaimes istinka, turi judeti i prieki, nes tik pats esi atsakingas uz save, kaip jausies, kaip atrodysi - viskas priklauso nuo poziurio 4u.gif Mylek save 4u.gif
Atsakyti
DAivoska laikykis, svarbiausia kad turėtum palaikymą, aš šį forumą paskaitinėju kažkaip ramiau pasidaro, gerų minčių prisirenku ir kai pas gydytoją buvau ligos diognozuot pora savaičių puikiai jaučiausi, galėja kontroiuot PA thumbup.gif
Na dabar nežinau ką daryt, taip norim vaikiuko, bet kentet nuo PA irgi nekas, kas bus kai atostogos baigsis ir tks į darbą grįžt, bus streso ir tt. IR vėl galva plyyš... verysad.gif O jums galvos skausmų nebūna?
Atsakyti
QUOTE(l-aura @ 2008 09 04, 13:20)
DAivoska laikykis, svarbiausia kad turėtum palaikymą, aš šį forumą paskaitinėju kažkaip ramiau pasidaro, gerų minčių prisirenku ir kai pas gydytoją buvau ligos diognozuot pora savaičių puikiai jaučiausi, galėja kontroiuot PA  thumbup.gif 
Na dabar nežinau ką daryt, taip norim vaikiuko, bet kentet nuo PA irgi nekas, kas bus kai atostogos baigsis ir tks į darbą grįžt, bus streso ir tt. IR vėl galva plyyš...  verysad.gif O jums galvos skausmų nebūna?


Kai budavo man PA, ko tik nebudavo, ir galvos skausmu, ir dusimu, salcio, karscio priepoliu, visko... doh.gif Nes sergant PA labai sureiksmini savo avijauta ir kiekvienas sunegalavimas atrodo labai svarbus smile.gif Dabar kai pagalvoju, kad visi zmones negaluoja ir nekreipia i tai demesio biggrin.gif O nerimautojams visi negalavimai su PA susije biggrin.gif
Atsakyti
taip, tu teisi, kai dar nezinojau kas man yra atrodė kad širdis, nes kairė ranka tirpdavo, net šaukšto neišlaikydavau, iš darbo atsiprašydavau ir tt. Gydytojus keikiau kad negali nieko surasti blink.gif MB kartu su manim būdavo ir visada palaikydavo, nežinau ką be jo daryčiau. Prireikė laiko susitaikyt su mintim kad sergi psichine liga, verkdavau ir nesuprasdavau už ką ir kodėl. Dabar manau kad tam, kam apmąstyum savo gyvenimą ir pakeistum mąstymą, nes tikrai gyvenu gerai, tik vis rasdavau prie ko prisikabint ax.gif
Atsakyti
As visa nestuma sirgau PA ir nezinojau kas man darosi, maniau, pagimgysiu ir praeis. Bet pagimdziau ir dar metus kentejau PA, tik MB zinojo kas man darosi, nes galvojau jog esu nenormali unsure.gif Viena niekur neidavau, net i kiema. Pirmas PA ivyko troleibuse, tai iki siol ne uz ka nesesciau i visuomenini transporta schmoll.gif Ir po dveju metu kanciu as vienam geram draugui papasakojau kas man darosi, o tas iskart pasake diagnoze: PA. Tuomet kreipiausi pas psichiatra ir suzinojau, kad daug jaunu zmoniu serga sia liga. Tik vat man kyla dideles abejones ar ji isgydoma verysad.gif
Atsakyti
aš manau kad išgydoma, bet reikia radikaliai pakeisti savo mąstymą, ieškot atsipalaidavimo būdų. Kažkaip tikiu netradicine medicina, savitaiga. Žmogaus pasąmonės galia didžiulė. KAip tik turiu knygutę "autogeninė treniruotė", turėsiu progą paskaityt biggrin.gif Na gal mano toks mąstymas per daug optimistinis, kiti ilgai serga, aš tik pora mėnesiu... Ir dar namie atostogauju, stresuot nereikia kaip darbe būnant.. smile.gif
Atsakyti
Na matai, as labai dideliu optimizmu nepasizymiu blush2.gif Esu cholerisko budo, tai man gyvenime buna arba juoda, arba balta, per vidury niekada doh.gif Gal tai ir itakoja, kad esu psichologiskai silpna unsure.gif Idomu ar yra tarp musu stipriu asmenybiu, kurios serga PA rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(l-aura @ 2008 09 04, 18:34)
aš manau kad išgydoma, bet reikia radikaliai pakeisti savo mąstymą, ieškot atsipalaidavimo būdų. Kažkaip tikiu netradicine medicina, savitaiga. Žmogaus pasąmonės galia didžiulė. KAip tik turiu knygutę "autogeninė treniruotė", turėsiu progą paskaityt  biggrin.gif  Na gal  mano toks mąstymas per daug optimistinis, kiti ilgai serga, aš tik pora mėnesiu... Ir dar namie atostogauju, stresuot nereikia kaip darbe būnant..  smile.gif


Labas, merginos 4u.gif
Kazkaip kuri laika ramu pas mus, panikuotojas, buvo mirksiukas.gif
Man vel naujas rugsejis - mano vaikinams mokykla, siek tiek daugiau rupesteliu, bet gal ir gerai, vis maziau lieka laiko galvoti apie savo savijauta ir besiartinancia kokia pasalune PA tongue.gif
Perskaiciau Jusu zinutes ir pamaniau, kad tikrai labai svarbu gydantis kuo nors PATIKETI ir nueiti visa kelia iki galo. BUTINAI smile.gif
Mano pradziu pradzia - jau pries gerus astuonis metus - buvo skirti ir vaistukai, bet gi ne, as jokiu "chemiju" negersiu lotuliukas.gif , pati kaip nors...
Taip banguojanciais periodais ir stumiausi i prieki, dabar vel sviesesnis etapas, nors viena NIEKUR neinu, tik su kuo nors arba isgeriu kruopyte raminanciu.
Taciau tai vel mano savigyda, todel pasiryzau ir ABIO ( KUR DINGAI ?) patarimu uzsirasiau pas psichiatra Daubara.
Manau, kad siuo etapu derindama medikamentus ir psichoterapija gal atsitiesiu blush2.gif
O gal psichiatras isklausys mane ir jokiu vaistu negausiu, zodziu , ziuresim.
Manau , ir musu pastangos ir vidiniai resursai tikrai ne paskutineje vietoje - tiesiog reikia tiketi ir kabintis uz ko tik imanoma, o laikas parodys, kas labiausiai mums tinka. Tik nereikia laukti ir KANKINTIS, jei vienas budas negelbsti - ieskoti kito, NEPASIDUOTI cool.gif
Laikykimes wub.gif
Atsakyti
Na aš dar neapsisprendžiu ką daryt - gertt ar ne AD Seroxatą, pastot kol kas nesiseka 8 mėn., bet laukiam, o jei pradėsiu gert tai jsu bus ilgam ir staigiai mest negalėsiu, bijau kad vaikiukui nepakenktų. straipsnį radau Ech.. Dar nespėjau perskaityt visos ir ankstesnių temų, gal kokių homeopatinių vaistukų yra...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo l-aura: 04 rugsėjo 2008 - 18:54
QUOTE(l-aura @ 2008 09 04, 19:53)
Na aš dar neapsisprendžiu ką daryt - gertt ar ne AD Seroxatą, pastot kol kas nesiseka 8 mėn., bet laukiam, o jei pradėsiu gert tai jsu bus ilgam ir staigiai mest negalėsiu, bijau kad vaikiukui nepakenktų. straipsnį radau  Ech.. Dar nespėjau perskaityt visos ir ankstesnių temų, gal kokių homeopatinių vaistukų yra...

Labutis l-aura. Kada man paskyre Seroxata aš negalvojau gerti ji ar negerti,todėl kad kitos išeitės jau nebūvo. O jeig tu jauti kad gali ir be AD tai gal geriau paieškok kito būdo g.gif Ir dar rašai kad planoji vaikiuka. Iš savo patirties galiu pasakyti kad ne taip lengva paimti ir męsti gerti AD doh.gif O jeigu dar staigiai be pasiruošimo( jeigu pastosi vartuodama AD) tai tikrai labai negerai. Šiap esu už AD,bet dėl vaikelio tai tikrai negerčiau AD. Bet tu žiūrek pagal savijauta. Mes galima tau tik patarti o spręsti tau mirksiukas.gif
Atsakyti