Įkraunama...
Įkraunama...

Gera kirpėja Alytuje

Sveikutes visos smile.gif
Noriu paprasyti jusu pagalbos, kad pasidalintumete savo patirtimi. Kaip sekesi pas kokia kirpeja, kokiame salone? Kuria nesate nusivyle? ar nusivyle? kurios gerai kerpa, o kurios gerai daro sukuosenas? su kuriomis galima susitarti asmeniskai, pvz. nedarbo diena?
Turiu tiek daug klausimuku, nes jau nebegyvenu Alytuje, o kirpeja reikalinga butent cia 4u.gif
Nes kai paskutini karteli buvau kirpykloje, salia buvusio "Palermo" ir norejau padazyti plaukucius, atrodo ji mane suprato, bet kai pamaciau rezultata, supratau, kad ne. Na as perdaug nepergyvenau, bet paskui kur beeidavau, tai visi klausdavo, kas man taip plaukus sudarke.
Atsakyti
Labutis. As jau seniai negyvenu Alytuj, bet kol gyvenau LT visada vazinedavau pas savo puikiaja kirpeja tvarkytis plauku.
Kuo ji tokia ypatinga? Po keliu apsilankymu, jau tave pazista, zino tavo stiliu, net paciai nereikia galvoti kaip kirptis. Tik uztenka pasakyt, ar nori kirpti, ar auginti, ar keisti plauku spalva ir t.t. O tada kartu nutariat kas tau labiausiai tinka. Pas ja nebijojau nei is ilgaplaukes pavirsti berniuku, nei is raudonplaukes blondine. Dirba be galo profesionaliai, nuolat lankosi ivairiuose kursuose.
Skamba kaip reklama. Cia turbut mano nostalgija suveike blush2.gif Jau 2m. kaip gyvenu ne LT ir labai jau jos pasiilgau...Kaip tik dabar esu pasiruosus radikaliai keistis ir nezinau ka daryt, nes iki vaziavimo i LT dar trys men. O zinau, kad ja galiu visiskai pasitiketi. Net jei busiu uzsidegus, kad noriu taip ir nekitaip kirptis, ji atkalbes, jei matys, kad man tai netinka.

Ji dirba Grozio salone Asta. Yra pati savininke. Tai jos vardas Asta. Tik pas ja gali tekti palaukti pora savaiteliu, nes laaabai daug klienciu turi.
jei eisi butent pas ja, tai labai butu idomu isgirsti atsiliepimus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(pepilota @ 2008 03 28, 05:56)
Labutis. As jau seniai negyvenu Alytuj, bet kol gyvenau LT visada vazinedavau pas savo puikiaja kirpeja tvarkytis plauku.
Kuo ji tokia ypatinga? Po keliu apsilankymu, jau tave pazista, zino tavo stiliu, net paciai nereikia galvoti kaip kirptis. Tik uztenka pasakyt, ar nori kirpti, ar auginti, ar keisti plauku spalva ir t.t. O tada kartu nutariat kas tau labiausiai tinka. Pas ja nebijojau nei is ilgaplaukes pavirsti berniuku, nei is raudonplaukes blondine. Dirba be galo profesionaliai, nuolat lankosi ivairiuose kursuose.
Skamba kaip reklama. Cia turbut mano nostalgija suveike blush2.gif  Jau 2m. kaip gyvenu ne LT ir labai jau jos pasiilgau...Kaip tik dabar esu pasiruosus radikaliai keistis ir nezinau ka daryt, nes iki vaziavimo i LT dar trys men. O zinau, kad ja galiu visiskai pasitiketi. Net jei busiu uzsidegus, kad noriu taip ir nekitaip kirptis, ji atkalbes, jei matys, kad man tai netinka.

Ji dirba Grozio salone Asta. Yra pati savininke. Tai jos vardas Asta. Tik pas ja gali tekti palaukti pora savaiteliu, nes laaabai daug klienciu turi.
jei eisi butent pas ja, tai labai butu idomu isgirsti atsiliepimus mirksiukas.gif

As ir visada Astoj tvarkau plaukus,pas kirpeja juodais plaukais,nzn jos vardo.man patinka smile.gif
Atsakyti
Sakykit, brangiosios, o kaip jus manot, ar sutiktu ji priimti nedrabo metu, t.y. nedarbo diena 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Karolyteee @ 2008 03 28, 14:30)
As ir visada Astoj tvarkau plaukus,pas kirpeja juodais plaukais,nzn jos vardo.man patinka smile.gif


Tu tikriausiai apie Vilmą kalbi? ax.gif Aš pas ją tvarkausi plaukus ir vestuvinę šukuoseną ji man darė - buvau kaip lėlė thumbup.gif Labai patenkinta esu jos darbu, dėmesingumu ir patarimais. Anksčiau centre tvarkydavausi "Visai šeimai" kirpykloje pas Lidiją tai nelabai... blush2.gif
Atsakyti
sveikos merginos 4u.gif

turejau ir as gera kirpeja, ji dirba prie Vidzgirio IKI kirpykloj, muriniam geltonu plytu name, Rasa jos vardas... bet labai jau as ja nusivyliau ne del rezultato, bet del to kaip ji man pakele kaina, kai suzinojo, kad gyvenu ne Lietuvoj doh.gif siaubas, visada mokedavau uz padazyma sruogelem ir pakirpima 35 lt., o dabar 57 lt., tik uz padazyma, o su kirpimu 70 lt., AS TIKRAI BUVAU APAKUS KAI PASAKE KAINA blink.gif tai va geriau jau kirpejom nesakykit, kad ne Lietuvoj gyvenat, nes kaina bus dviguba, bet manu tikrai labai negrazu, nes lankiausi pas ja 4 m., o dabar ji sitaip padare doh.gif
kazkaip ieskotis ir as naujos kirpejos eisiu, nes 70 lt., uz pakirpima ir padazyma sruogelem, nesupykit absurdas schmoll.gif
Atsakyti
Tai kad uztenka pasakyti, jog nors Vilniuj gyveni ir joms to uztenka kainai pakelti. O va kai pasakei, kad uzsienyje, tai as manau, kad nepasikuklino. Nors del kainu tai nesuprasi. Viena karta gali atrodytu maziau uztrukti, maziau kazka daryti, o paimti daug daugiau.
Atsakyti
QUOTE(ataner.s @ 2008 03 28, 18:17)
Sakykit, brangiosios, o kaip jus manot, ar sutiktu ji priimti nedrabo metu, t.y. nedarbo diena  4u.gif


Asta dirba sestadieniai, juk vestuviu diena smile.gif O sekmadieni priimtu turbut tik labai gera pazistama g.gif
Papildyta:
QUOTE(Nanda @ 2008 03 29, 14:37)
Tu tikriausiai apie Vilmą kalbi?  ax.gif  Aš pas ją tvarkausi plaukus ir vestuvinę šukuoseną ji man darė - buvau kaip lėlė  thumbup.gif  Labai patenkinta esu jos darbu, dėmesingumu ir patarimais. Anksčiau centre tvarkydavausi "Visai šeimai" kirpykloje pas Lidiją tai nelabai...  blush2.gif


Vilma labai fainas zmogus, bet iki Astos jai dar labai toli. Tiesiog daug mazesne kirpejos darbo patirtis. As karta, kai Asta buvo uzimta, pas ja kirpausi, bet nelikau labai patenkinta. Tiesiog jauciau kirpejos neuztikrintuma, nes patarti nelabai ka galejo. O taip kaip as buvau sugalvojus, man nelabai tiko schmoll.gif Nors tai jau senokai buvo. Gal jau ir ji lygi pasiekus. Bet jei klausimas eina apie pacia paciausia kirpeja, tai as tik uz Asta thumbup.gif
Atsakyti
Cia visos taip giriat ta Asta salona ir jos seimininke tai net ir as uzsimaniau pabandyt.. o kiek kainuoja apsikirpt pas ja? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(doviliuke21 @ 2008 03 29, 22:27)
Cia visos taip giriat ta Asta salona ir jos seimininke tai net ir as uzsimaniau pabandyt.. o kiek kainuoja apsikirpt pas ja? ax.gif


Jau 2m. kaip LT negyvenu, tai ir kainos bus pasikeite. Kai paskutini karta kirpausi, tai kainavo 18Lt. Manau, dabar gali buti ir daugiau g.gif Geriausia pasiskambint arba tiesiog nueiti ir paklaust mirksiukas.gif
Atsakyti
Ape Asta tikrai jau susidariau gera nuomone, o apie kitas kokiu ispudziu turite? Kad ir blogu, nes tokias irgi butu gerai zinoti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ataner.s @ 2008 03 30, 19:25)
Ape Asta tikrai jau susidariau gera nuomone, o apie kitas kokiu ispudziu turite? Kad ir blogu, nes tokias irgi butu gerai zinoti  4u.gif

O kiek tu mokeji? ir koks kontaktinis telefonas.. g.gif
Atsakyti