Įkraunama...
Įkraunama...

Lazdynai: Pakalnutė

Peržiūrejau temas, bet nieko neradau apie darželį Pakalnutę Lazdynuose. Įdomu atsiliepimai apie šį darželį. Gal kas žino nuo kiek metų jie priima vaikučius?
Atsakyti
priima nuo metų.
Atsakyti
Mes jau lankom nuo gegužės mėn. smile.gif Tik labai jau dažnai sergam sad.gif
Atsakyti
Gal galite parašyti ką daugiau apie šį darželį,galvoju gal jau reiktų pradėti kur vesti mažę,tik neapsisprendžiu niekaip..
Atsakyti
QUOTE(anna @ 2005 08 19, 10:11)
Gal galite parašyti ką daugiau apie šį darželį,galvoju gal jau reiktų pradėti kur vesti mažę,tik neapsisprendžiu niekaip..

apie šį darželį galėčiau parašyti daug šiltų žodžių wub.gif Mes jau mėnesį jį lankom 4u.gif Mūsų auklėtoja labai gera, o ir po pabendravimo su vyr.auklėtoja ir direktore likau labai patenkinta.
Prieš užsirašant direktorė pavedžiojo po darželį, viską aprodė, viską paaiškino, atsakė į visus man iškilusius klausimus.
O kokia info būtent tave domina? Šiaip į šį skyrelį retai užsuku, parašyk į až 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mandalina @ 2005 08 19, 10:18)
apie šį darželį galėčiau parašyti daug šiltų žodžių  wub.gif  Mes jau mėnesį jį lankom  4u.gif  Mūsų auklėtoja labai gera, o ir po pabendravimo su vyr.auklėtoja ir direktore likau labai patenkinta.
Prieš užsirašant direktorė pavedžiojo po darželį, viską aprodė, viską paaiškino, atsakė į visus man iškilusius klausimus.
O kokia info būtent tave domina? Šiaip į šį skyrelį retai užsuku, parašyk į až  4u.gif

Sveikos 4u.gif
mes ir uzsirasem i si darzeli. Tik man itarima kelia, kad ten labai mazai vaiku uzrasyta dabar, kai jau visi darzeliai perpildyti g.gif Kazin kodel? g.gif
Pats darzas aisku baisus, bet man ne tai svarbiausia. Man svarbiausia, kad aukletoja butu gera ir myletu vaikus, mokytu juos.
Mamos, pasisakykit, kaip jums sekasi lankyti? Kuri aukletoja geriausia? biggrin.gif
Atsakyti
nežinau, ką tu ten labai baisaus matei blink.gif Aš, kai ieškojom darželio, mačiau tikrai daug baisesnių variantų, žinoma, yra kažkur ir geriau, bet kad ten būtų labai baisu, tai nepastebėjau g.gif o vieta tai visai pasakiška, daug gamtos, toli nuo pagrindinio kelio ax.gif
mes lankom pas auklėtoją Jolantą ir Ireną, einam nuo balandžio mėnesio. Šiaip labai sunku kažką daug parašyti, nes su auklėtojom bendravau nedaug, vaikiuką į darželį nuveža ir parveža tėtis. Tačiau iš to, kiek teko susidurti, auklėtojos mielos. Nesikabinėja prie smulkmenų. Tik jų dėka išmokom daryti į puodelį ir iš viso mes dabar tokie savarankiški doh.gif Kai vaikiukas slogavo, joms nebuvo problemų prieš miegelį įlašint vaistukų.
Dėl vaikų lavinimo ir užimtumo, tai ir pati žinau, ir daug kas pasakojo, kad Jolanta labai užsiima su vaikais. Ji pati groja pianinu, mokina juos dainelių, stato spektakliukus, rodo juos kitiems darželiams, veža į ekskursijas (na, visai tai gal jau vyresniems vaikučiams, bet vis tiek tokie faktai daug pasako apie auklėtojos požiūrį).
Dar labai didelis pliusas, kad darželis vasarą neatostogauja, o mūsų grupė darbą pradeda nuo 6 val. ryto. Rinkliavos nedidelės - 100 lt. per metus (galima mokėti dalimis).
Turiu vieną pažįstamą, kurios abi mergytės lanko darželį nuo lopšelio ir ji labai patenkinta.
Man tik gal kiek užkliūva vienas dalykas - kad auklėtojos ten rusės ar tai lenkės, tai kalba kiek su akcentu. Bet jei pati bendrausi su vaikiuku daug ir gažia taisyklinga kalba, jiems tas įtakos neturėtų turėti.
Tiesa, dėl ašarėlių. Mes ir dabar dar kartais paverkšlenam, kai reikia pasilikti. Bet čia turbūt jau ne dėl auklėtojų kaltės. Nes likusią dienos dalį viskas būna gerai.
Tai tiek 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulyčiukas @ 2006 07 26, 06:38)
nežinau, ką tu ten labai baisaus matei blink.gif Aš, kai ieškojom darželio, mačiau tikrai daug baisesnių variantų, žinoma, yra kažkur ir geriau, bet kad ten būtų labai baisu, tai nepastebėjau g.gif o vieta tai visai pasakiška, daug gamtos, toli nuo pagrindinio kelio ax.gif

Aciu uz pasakojima 4u.gif Ramiau pasidare rolleyes.gif
Na del baisumo, tai kiek maciau, galiu sakyti, kad baisesnio nemaciusi. Bet as maciau gal tik kokis 5 blush2.gif Spinteliu dureles beveik visos apluzusios, tualetai ir kriaukles nesvarus, musu grupeje maziukams gelezines loveles blink.gif Nezinau, maniske tai trankosi ten toj lovoj, bijau, kad neuzsigautu g.gif blush2.gif
Na bet kaip sakiau, man tas nera pats svarbiausias dalykas, jei vaikui bus gerai, tai man nieko daugiau nereikia rolleyes.gif
O jei sssakai, kad buna ir baisesniu, tai isvis thumbup.gif
Tik jei jis neblogas, kodel jis tuscias? g.gif Man keista, nes apskambinau jau gal 30 darzu, ir visi perpildyti cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Valery @ 2006 07 25, 23:20)
Tik man itarima kelia, kad ten labai mazai vaiku uzrasyta dabar, kai jau visi darzeliai perpildyti  g.gif Kazin kodel?  g.gif
Pats darzas aisku baisus, bet man ne tai svarbiausia. Man svarbiausia, kad aukletoja butu gera ir myletu vaikus, mokytu juos.
Mamos, pasisakykit, kaip jums sekasi lankyti? Kuri aukletoja geriausia?  biggrin.gif

darželyje tikrai nėra mažai vaikų. Pvz. šiandien mažųjų grupėje buvo labai daug - ir dvimetukų, ir mažiausiųjų naujokų cool.gif Jei neklystu net 16 jų buvo susirinkę. O Lazdynuose, kiek girdėjau, bet kuriame darželyje vietų yra. Pasirinkimas išties didelis.
Niu kad darželis baisus, tai nesakyčiau. Ne toks, aikšu, kaip privatūs, bet tikrai daug širdies kolektyvas įdėjo, kad jį sutvarkyti kaip įmanoma gražiau. Koridoriuose prikabinėta įvairių darbelių (kiek žinau, viena auklėtoja yra prie meno), priešinių ant sienų pripiešta, kad būtų jaukiau, yra liaudies buities muziejus antrame aukšte. Tai vedėjos, auklėtojų ir tėvelių įdirbis. Kelios knygos, austos juostos, drabužiai, senoviniai daiktai ir t.t. Manekenai moters ir vyro tautiniais drabužiais aprengti - vedėja siuvo. Aktų salėje kilimas naujas, žiemą ten didelę gražią eglutę pastato. Sporto salė irgi labai faina - ir muzika yra, ir priemonių pasportuoti. Vaikučius ten veda, kai į lauką išeiti neturi galimybės. Man ten tikrai labai gražu ir miela wub.gif
O lankyti mažei labai patinka. kartais ir ašarų būna pasiliekant, bet tais atvejais, kai nuotaikos neturi biggrin.gif Kai tą pačią dieną pasiimti ateinam, namo eiti nenori smile.gif Auklėtojos, kaip jau ir minėjau, labai fainos. Tiek mūsų, tiek ir ta, kuri nuo rudens bus mažiausiųjų auklėtoja . Su kitom neteko bendrauti.
Galiu papasakoti, kaip jaučiausi pirmais mėnesiais vesdama mažę į daržą. Nors ir graudu buvo skirtis su dukra, tačiau visada buvau rami, jog vaikas bus gerai prižiūrėtas. Kai užsukdavau jos pasiimti anksčiau, matydavau, kaip auklėtojos užsiima su kitais naujokais. Net ašarą išspausdavo - tiek pastangų, tiek meilės, kad tik nei viena mažylio ašara neišriedėtų rolleyes.gif Ir pavalgydina vaikučius, ir užmigdo. Visada randa išeitį, kad visiems būtų gerai. To nupasakoti neįmanoma - tai reikia pamatyti wub.gif
Mes darželį lankome nuo metukų. Metų ir dviejų mėnesių mažė jau valgė savarankiškai, dar po poros mėnesių šoko pagal "Du gaideliai" ir t.t. Su jais tikrai ten užsiima. Per Kalėdinį vakarėlį auklėtojos tokią programą padarė, kad tėvai visus kompleksus pamiršo ir dūko kaip maži vaikai thumbup.gif
O ir šeimininkė labai thumbup.gif Ji ten kaip vijurkas sukasi biggrin.gif Tikrai labai energinga ir miela moteris 4u.gif

Atsakyti
valery kaip supratau musu mergaites eis i viena grupe smile.gif As Adrijana vedzioju jau geras 2 savaites ir tikrai nieko blogo negaliu pasakyti. Vakar su dar vieno vaikiuko teveliu buvome apzureti naujosios grupes tai is pradziu irgi issigandom tu metaliniu lovyciu , bet gi nebeda .. atnesim apsaugeles.nuo pirmadienio jau paliksiu visai dienai .. siek tiek baisu nes ji pati neuzmiega ja reik supti doh.gif

beja mandalina biggrin.gif tavo dukryte kiekviena ryta ateina pasitikti Adrytes ir lygiai taipapt graziai islydi biggrin.gif peraunant tapkutes istraukia is krepsio o iseinant galvyte paglosto ir ate parodo lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo boruzka: 27 liepos 2006 - 09:01
pas mus grupėj tai lovytės medinės g.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulyčiukas @ 2006 07 27, 08:56)
pas mus grupėj tai lovytės medinės g.gif


taip .. maciau kad sitoje grupeje lovytes medines bet maziukus apie rugseji perkels i kita salimais esancia grupe "Voveriukai" tai ten loveles metalines, bet pati grupe graziai sutvarkyta ten siemet remonta dare thumbup.gif
Atsakyti