Įkraunama...
Įkraunama...

Vyro bernvakaris: ar neramina?

Ar neramina jusu isrinktojo bernvakaris? g.gif As savuoju pasitikiu, bet kazkodel vis tiek kazkas viduje tokio nesmagaus jauciasi... blush2.gif Pasidalinkit savo mintimis bigsmile.gif ar kuri panasiai jautesi? ar cia tik man taip.... tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vita_uk: 31 kovo 2008 - 01:40
pries tai turetum atsakyti i klausima, o kas tave labiausiai neramina?
Atsakyti
na ir man ta mintis kad maniskis gal tures bernavakary nepatinka! doh.gif bet tik tiek nusiraminu kad jo ne tokie darugai kad ta sugalvotu! biggrin.gif
Atsakyti
mes su brangiausiuoju susitarem, kad mano mergvakaryje nebus berniuku "kalakolciku" ir pas ji nieko panasaus nebus smile.gif Ir mes vienas kitu pasitikime thumbup.gif Jis planuoja islenkt viena kita bokala vyriskoje kompanijoje, o as...dar nezinau, ka mano mergaites sugalvos, bet prasiau, kad pusnuogiai vyrai nelakstytu per vakareli lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Vita_uk @ 2008 03 31, 00:38)
Ar neramina jusu isrinktojo bernvakaris?  g.gif  As savuoju pasitikiu, bet kazkodel vis tiek kazkas viduje tokio nesmagaus jauciasi...  blush2.gif  Pasidalinkit savo mintimis  bigsmile.gif  ar kuri panasiai jautesi? ar cia tik man taip....  tongue.gif

a as dziaugiuosi kad jis tures bernvakari,kad ir bus striptizo sokeja del to nepergyvenu kazkaip g.gif o kas cia tokio,pasoks jam soki ir viskas-pakankamai zinau mb,zinau kaip elgiasi jis,tai esu pakankamai rami biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(svedyjona @ 2008 03 31, 09:24)
na ir man ta mintis kad maniskis gal tures bernavakary nepatinka! doh.gif bet tik tiek nusiraminu kad jo ne tokie darugai kad ta sugalvotu! biggrin.gif


tada reiketu pagalvoti, kad ir mes turesim, mergvakari ir kaip tada jausis musu brangieji? Kazkaip nezinau: jeigu jau pasitikiu, tai pasitikiu, buves tas bernvakaris ar nebuves (na, nebet tris dienas is namu dingtu). O jei del sokejos... Bet kada isejes su draugais isgerti alaus, gali nueiti i striptizo bara ir nieko cia nepadarysi...
Atsakyti
šią tema perskaičius pamaniau, kad reik pasikalbėt su MB. Tikra tiesa, ne tik jam bus bernvakaris, bet ir man mergvakaris. Reikia pasikalbėti ir abiem nuspręsti, ar mums reikia tų striptizų ar ne. Manau jei abu tai abu, ką nuspręsim tą, o paskui su vyr. pamerge ir pabroliu galėsim paderint tą klausimą cool.gif
Nors šiaip nematau čia kažko labai baisaus, buo draugų bernvakaris ir mergvakaris, buvo ten šokėjai, ir niekam žalos nepadarė smile.gif
Atsakyti
blush2.gif
Na, kad bus tos sokejos ar nebus, nieko labai bloga gal ir nera... tongue.gif O saknys viso sito tuno nuo seniau. Ta prasme as labai nemegstu jo, galima sakyt,i geriausio draugo. schmoll.gif O aisku bernvakari organizuos jis. Jis man ir nelabai prijaucia, kartais uzmeta, kad as lyg "slagbaumas" aceit per MANE maniskis maziau laiko praleidzia su draugais ir t.t. nors as tikrai jam nedraudziu ir nieko tokio nesakau, jis pats mieliau laika leidzia su manimi. Tai va, tas dragas mano, kad as "stabdau" ir t.t. Jis ne karta lyg juokais sake, kad sito bernvakario maniskis neuzmirsis bus taip ir taip... verysad.gif zinau, kad erzina mane blink.gif ir manu, kad jam pavyko...
Atsakyti
na o as manau kad svarbiausia pasitiket ir neisijungti savo vaizduotes ax.gif Uzsiimt kuo reiketu arba daryt mergvakari ta pacia diena ir nebus kada prisigalvot nesamoniu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(lianuza @ 2008 03 31, 16:16)
na o as manau kad svarbiausia pasitiket ir neisijungti savo vaizduotes  ax.gif  Uzsiimt kuo reiketu arba daryt mergvakari ta pacia diena ir nebus kada prisigalvot nesamoniu  ax.gif

na kad tą pačią dieną tai jau būtinai. Nesmagu man vienai būt namuose ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Vita_uk @ 2008 03 31, 16:32)
blush2.gif
Na, kad bus tos sokejos ar nebus, nieko labai bloga gal ir nera...  tongue.gif  O saknys viso sito tuno nuo seniau. Ta prasme as labai nemegstu jo, galima sakyt,i geriausio draugo.  schmoll.gif  O aisku bernvakari organizuos jis. Jis man ir nelabai prijaucia, kartais uzmeta, kad as lyg "slagbaumas" aceit per MANE maniskis maziau laiko praleidzia su draugais ir t.t. nors as tikrai jam nedraudziu ir nieko tokio nesakau, jis pats mieliau laika leidzia su manimi. Tai va, tas dragas mano, kad as "stabdau" ir t.t. Jis ne karta lyg juokais sake, kad sito bernvakario maniskis neuzmirsis bus taip ir taip...  verysad.gif  zinau, kad erzina mane  blink.gif  ir manu, kad jam pavyko...

darykit tam paciam bariuky, tik prie atskiru stalu.ir bus ramu tongue.gif mano draugai taip padare, sake buvo nerealu.visiem gerai isiaudrinus, berniukai patys atslinko prie mergaiciu stalo ir visi drauge likusia dali gerai pasilinksmino. mirksiukas.gif

o draugas tai labai negraziai daro.
Atsakyti
o kas cia gali neramint? jus ka - savo brangiuju nepazistat? ar isivaizduojat kad jam santuoka bus tokia 'katorga' kad paskutini karta kai driogstels tai uz visus skaistybes 50 metu i prieki biggrin.gif

juk ne vakar susipazinot mirksiukas.gif zinot, uz ko tekat biggrin.gif

[o draugai... dzin tie draugai. sb draugus pazistu, ne visi man patinka, ne visiems as patinku, bet, is pagarbos ir meiles MB - su tais draugais tiesiog laikomes 'pagarbaus atstumo' per daug nelysdami vienas kitam i akis bet ir neversdami MB 'rinktis')
Papildyta:

tiesa, del tu susitarimu, kas mergvakiariuose / bernvakariuose bus ar nebus..
juk ne jus organizuosit mirksiukas.gif maza ka jusu drauges suorganizuos, ir ka jo draugai suorganizuos ...
[kazkada vienai draugei per mergvakari buvo suorganizuotas sokejas, jos busimasis viska zinojo, bet nesipriesino, priesingai - labai mums padejo organizuojant jai mergvakari-siurpriza. aisku, sokejas buvo baisi klaida... nes ta drauge siek tiek isiuto....
na to berniuko buvo greit atsikratyta ir vel viskas buvo gerai biggrin.gif

kaip sakant, mes gal ir itarem koks jos gali but poziuris i ta reikala, bet kartais organizaciniuose klausimuose laimi tos kurios garsiau rekia kad REIKIA, BUS FAINA... (pasirodo - ne... smile.gif
Atsakyti