Įkraunama...
Įkraunama...

Burokėliai

Skanios burokeliu salotos su obuoliais ir grietine prieskoniai pagal skoni.
Papildyta:
Kai buvo kraujas blogas dariausi tokias salotas,sveika ir skanu;
Burokeli sutarkuojam smulkia tarka butinai,tada itarkiojame obuoli stambia tarka, siek tiek rugsteles,pipiriuko ir valgom.Tiesa burokelis zalias.
Atsakyti
QUOTE(alles @ 2005 04 21, 15:46)
Naujausias atradimas: karšti troškinti burokėliai. Skamba keistokai, bet skanu.  biggrin.gif

Virtus burokėlius sutarkuoti burokine tarka. Keptuvėje aliejuje pakepinti kubeliais supjaustytą svogūną, suversti burokėlius, uzpilti trupučiuką vandens, paskaninti kalendra, juodaisiais pipirais, druskyte, jei trūksta rūgštumo, įspausti citrinos. Ir patroškinti. Štai ir visas sudėtingumas. Ypač gerai tinka prie veršienos arba jautienos (sorry, Burbulyti, tu lyg ir vegetarė mirksiukas.gif ).


dar vienas TROšKINTŲ BUROKĖLIŲ- MOLIŪGŲ SALOTŲ receptas

Šiuo metu labai daug doh.gif turiu moliūgo (to geltono Helovyninio biggrin.gif ), tai dedu bil kur. biggrin.gif
Pora virtų burokėlių sutarkuoti burokine tarka. Keptuvėje pakepinti du svogūnus, sutarkuoti burokine tarka 0,5-1kg moliūgo, pilti į keptuvę ant svogūnų, išmaišyti, porą obuolių sutarkuoti irgi supilti. Vėliausiai suberiame burokėlius, nes jie virti. Druskos, pipiriukų, moliūgas išskirs truputį sulčių. Aš dar įpyliau šaukštą sojos padažo ir citrinos įvarvinau.
Skanu ir kaip karštas garnyras ir šaltom salotom.
Atsakyti
Anyta pridėjo burokėlių marinuotų obuolių sultyse. Aš mėgstu ir naudoju tik žalius, virtus arba marinuotus paprastai. Marinuoti obuolių sultyse man nelabai... tiksliau labai nelabai biggrin.gif Išmesti lyg ir gaila. Gal kas turit kokių įdomesniu receptų ką su jais galima gero nuveikti? Bsiu dėkinga už pagalbą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(alexxandra @ 2009 03 26, 23:28)
Anyta pridėjo burokėlių marinuotų obuolių sultyse. Aš mėgstu ir naudoju tik žalius, virtus arba marinuotus paprastai. Marinuoti obuolių sultyse man nelabai... tiksliau labai nelabai  biggrin.gif Išmesti lyg ir gaila. Gal kas turit kokių įdomesniu receptų ką su jais galima gero nuveikti? Bsiu dėkinga už pagalbą  4u.gif

Kaip tik siandien dariau saltibarscius su tokiais burokeliais,man labai thumbup.gif
Atsakyti
Uošvenė daro labai paprastai,bet skonis tai pasaka wub.gif .
Burokus išverda,sutarkuoja.Pakepina daaaug svogūno pjaustyto kūbeliais.Sumeta tarkuotus burokėlius,druskos,cukriuko,pipiriuko,lauro lapo,kmynus kelis ir patroškina.Mūsų šeimyna litrinį stiklainį sudoroja iš kart thumbup.gif .Tinka visur kaip garnyras.Netgi prie žuvies laabai skanu 4u.gif
Atsakyti
Man,labai skanūs burokeliai kepti folijoje{juos kepa ir J.Oliveris}
Keptuvėje aliejuje pakepinama svogūnėlis,obuolys,prieskoniai
Tuomet papjaustyti česnako keletą skiltelių{smulkiai}
Sumaišyti su sutarkuotais burokėliais.
Ant viršaus užberti smulkintų riešutų.
Atsakyti
QUOTE(ferari @ 2008 10 16, 14:10)
Skanios burokeliu salotos su obuoliais ir grietine prieskoniai pagal skoni.
Papildyta:
Kai buvo kraujas blogas dariausi tokias salotas,sveika ir skanu;
        Burokeli sutarkuojam smulkia tarka butinai,tada itarkiojame obuoli stambia tarka, siek tiek rugsteles,pipiriuko ir valgom.Tiesa burokelis zalias.

Aš virtą burokėlį supjaustau kubeliais, obuolį irgi, ir su majonezu rolleyes.gif visai skanu
Atsakyti
QUOTE(regna @ 2009 03 28, 02:16)
Man,labai skanūs burokeliai kepti folijoje{juos kepa ir J.Oliveris}
Keptuvėje aliejuje pakepinama svogūnėlis,obuolys,prieskoniai
Tuomet papjaustyti česnako keletą skiltelių{smulkiai}
Sumaišyti su sutarkuotais burokėliais.
Ant viršaus užberti smulkintų riešutų.

Labai skaniai skamba,dar kokios grietines,o jei dar prie silkutes doh.gif
Atsakyti
vienasyk vaisino burokeliu troskiniu pasirode labai skanu tik nedasuto recepto paklausti. gal kas zino ka tiksliau? prisimenu tik kad ten buvo kopustas stambiai supjaustytas, morka ir burokai irgi stambiai supjaustyti gal dar kokia paprika ir viskas su kmynukais ir pomidoru tyre sutroskinta. turbut ten dar ko nors dejo g.gif bet buvo skanu tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(alexxandra @ 2009 03 26, 22:28)
Anyta pridėjo burokėlių marinuotų obuolių sultyse. Aš mėgstu ir naudoju tik žalius, virtus arba marinuotus paprastai. Marinuoti obuolių sultyse man nelabai... tiksliau labai nelabai  biggrin.gif Išmesti lyg ir gaila. Gal kas turit kokių įdomesniu receptų ką su jais galima gero nuveikti? Bsiu dėkinga už pagalbą  4u.gif

as kaup tik siandien mastau daryti burokelius ziemai su obuoliu sultimis g.gif
As pernai padariau, tai viskas suejo ir saltibarsciam ir salotom thumbup.gif Ir labais sveika be jokio acto. Kiti deda acta g.gif
Bet as uzpernai dariau su actu, tai man kai kurie stiklainiukai gerai laikesi, o kiti nelabai, o vat su obuoliu sultim tai skonis pasaka buvo wub.gif
Aplamai, kas turi problemeliu su krauju, tai burokleis geriausias vaistas thumbup.gif
Atsakyti
Man labai skanu virti burokeliai+pakepintas svogūniukas+keptas obuolys{jeigu jo neturime galima pakeisti raugintu agurku}supjausčius nedidukais kūbeliai+prieskoniai+pasrudinti saulėgrąžų branduoliai.
Aš,nemėgstu majonezo,nebent kraštutiniu atveju,geriau aliejus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(alexxandra @ 2009 03 26, 23:28)
Anyta pridėjo burokėlių marinuotų obuolių sultyse. Aš mėgstu ir naudoju tik žalius, virtus arba marinuotus paprastai. Marinuoti obuolių sultyse man nelabai... tiksliau labai nelabai  biggrin.gif Išmesti lyg ir gaila. Gal kas turit kokių įdomesniu receptų ką su jais galima gero nuveikti? Bsiu dėkinga už pagalbą  4u.gif

as su tokiais verdu "tinginiu" barscius.10 min paverdu sultinyje su prieskoniais frikadeles (kotletu tesla) ir morkytes griezinelius,po 10 min sudededu bulviu kubelius paverdu dar 10min.tada sukratau is stiklainiuko burokelius su visom sultim.pakaitinu iki uzvirimo ir valgom.
Atsakyti