Įkraunama...
Įkraunama...

Ar verta važiuoti apsipirkti į Lenkiją?

QUOTE(PoMoRa @ 2010 01 29, 11:37)
Sveikos, gal kas turit naujos info kokios kainos Lenkijoj kiaulienos skerdienos?ar puselių?man reikia daug mėsos  doh.gif  kokios tonos.Kaip ten su ūkinykais?ar jie rašo sąskaitas?ar turi leidimus skersti?o kaip skerdyklose jei pirkčiau puseles ar eitų susitarti {aišku už papildomą kainą}, kad išpjaustytų kaip aš noriu?ar pigiau pirkti atskiras pozicijas?kumpis,sprandinė,nugarinė,kauliukai ir t.t.

as is ukininku nepirkciau. Pazistu zmones, kurie is Lenkijos lietuviu ukininku nusipirko kiaule, kuri buvo serganti (ja reikejo utilizuoti, o ne parduot). O mano giminaite nusipirko seno kuilio mesa, valgyt nebuvo imanoma, viska ismete. Ir saskaitu jie neraso. Jei rasit saziningus ukininkus - valio, bet kaip juos rast?
Skerdykloj manau, kad ir be papildomo mokescio ispjaustytu.
Atsakyti
gal kas zinot kur iskeltas Suvalku turgus, tas didelis kur vykdavo tik sestadieniais
Atsakyti
Sveikos. greitai mano vestuvės, todėl su mama nusprendėme, kad reiktų nuvažiuoti į Varšuvą apsipirkti, nes reikėtų proginės suknelės, trijų vyriškų kostiumų ir gal man suknelės. manome, kad ten nuvažiavusios turėtumėm tikrai nemažai sutaupyti, todėl norėčiau sužinoti Jūsų nuomonę. Ka Jūs manote? be to, gal kas galėtų parekomenduoti kur viso to galima Varšuvoje įsigyti? ačiū 4u.gif

Atsakyti
Nežinau kur jūs gyvenate, vis vien per vieną dieną neapsipirksite, teks nakvoti.Varšuva labai didelis miesta tad gali tekti nemažai paklaidžiot.Nakvoti patariu užmiestyje ten daug pigiau ir viežbutukai normalūs.Be navigacijos net nebandykit važiuoti schmoll.gif patariu iš savo patirties.O taip jei ruošiatės daug pirkti tikrai apsimoka.Įsidėkite daugiau pinigų nenumatytom išlaidom.SĖKMĖS 4u.gif
Atsakyti
ačiū PoMoRa. dar norėčiau sužinoti kur geriausiai važiuoti, į kurią bazę ar turgų.
Atsakyti
Laba diena,

norejau paklausti, gal kas pirkote ar perkate auksa Lenkijoje (labiausiai domintu Suvalkuose). Ar jis vis dar pigesnis? Kur galima rasti aukso parduotuviu? Dekui uz atsakymus mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveiki,
ar apsimoka vaziuot apsipirkti , tarkim i Suvalkus, jei ketini pirkt hig.priemones ir visokia seip chemija? Na zinoma ta proga ir maisto prigriebt.
nes kelione kainuotu apie 200lt, tai nznia ar verta vaziuot.
Atsakyti
QUOTE(klimte @ 2010 03 07, 20:28)
Sveiki,
ar apsimoka vaziuot apsipirkti , tarkim i Suvalkus, jei ketini pirkt hig.priemones ir visokia seip chemija? Na zinoma ta proga ir maisto prigriebt.
nes kelione kainuotu apie 200lt, tai nznia ar verta vaziuot.

lietuviskas prekiu kainas jei gerai ivaldzius, bandyk...nors kad atpirkti 200 lt keliones...nu nezinau kiek reikia isleist.
Atsakyti
QUOTE(aurasta2 @ 2010 02 16, 21:50)
norejau paklausti, gal kas pirkote ar perkate auksa Lenkijoje


laba diena.
Auksa geriausia pirkti ne parduotuvese, o aukso kasyklose.
Artimiausia yra mieste Zlota Gora.
Ten nusiperki bilieta , pavyzdziui vienai valandai. Gauni kastuva, kibiriuka. Ir pirmyn i kasykla. Kiek per valanda prisikasi, tiek tavo.
Bilietu kainu dabar nepasakysiu..nepamenu, bet aukso prisiveziau tai nerealiai.
Dabar pas mane namie viskas is aukso.

clap.gif thumbup.gif biggrin.gif yahoo.gif

Atsakyti
Siaip Balstogeje turguje yra paviljonai su auksu, pagal viska auskas ten pigesnis, bet atrodo, kad jis is Turkijos, todel nera jokios garantijos del priemaisu.
Atsakyti
labas vakaras. ketiname sekancia savaite vaziuoti i Belystoka, zadame pirkti statybines medziagas, el laidus, vonia, wc, dailylentes naturalias. kas esate ten ka pirke is statybiniu medziagu, kas kur pigiau, kokios parduotuves ten kur yra statybiniu medziagu?
Atsakyti
QUOTE(ginuze @ 2010 03 21, 18:36)
labas vakaras. ketiname sekancia savaite vaziuoti i Belystoka, zadame pirkti statybines medziagas, el laidus, vonia, wc, dailylentes naturalias. kas esate ten ka pirke is statybiniu medziagu, kas kur pigiau, kokios parduotuves ten kur yra statybiniu medziagu?

Vaziuokit i Leroy Merlin, ten tipo kaip Senukai.
Jei pirksti dailylentes, butinai apziurekit kiekviena pakuote, ar ta pati spalva, nes buna, kad spalvos numeris sutampa, o realybej grindys margos gaunasi verysad.gif
Atsakyti