Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Natūralios medicinos centrai
Supermamų klubas > Grožis ir sveikata > Šeimos ir moters sveikata > Poliklinikos ir gydytojai
Pages: 1, 2, 3, 4, 5
Viktualina
Nežiūrėjot vakar "Moterų laimės"? Ten pasakojo kaip šitam centre pasikonsultavę žmonės lieknėja ir svarbiausia sveiksta. atseit visa problema mūsų mityboje, o ten daro tyrimus su krauju - kažkaip testuoja koiks produktas kaip tinka ir sudaro mitybos programą - tą valgyt to nevalgyt. Na kalba gražiai, sakiau paskambinsiu kiek kainuoja, o gal kas jau išbandėt ar girdėjot ką nors???
Kita vertus, jei tai tiesa, tai kodėl visur tokių testų neatlieka? ???
Rigedora
Na va tiesiog mano mintis perskaitei-aš irgi žiūrėjau ir galvojau užklaust wink.gif  Įdomu kiek tai kainuoja?  :-/ įsivaizduoju, kad nemažus pinigus...ir dar reiki pastovių konsultacijų kiek supratau... kažkada mačiau tokio kraujo tyrimo reklamą per rusiškas TV. O kad nedaro kitur, tai turbūt dėl to, kad tokiem tyrimams nevisi įperka aparatūrą ir tuos mėginius maisto... ypač valdiškos įstaigos...  :-/  Na vilnietės, suteikit info daugiau, gal kas jau susidūrėt su tuo ar girdėjot daugiau?
Vilva
Viena ausim klausiau ir as ta laida. Dalykas, manau, geras, ypac sergantiems alergija. Bet bijau, kad netureciau tiek valios maitintis tik kokiais penkiais produktais  :smile.gif Tiek malonumu atsisakyt!smile.gif O tyrimo kaina tai tikrai kad ohoho! Nors gal kai daug ko nebegalesi valgyt, tai atsipirks  ;D
1111
Nu joooo, uz tokia kaina tai turetu ne tik krauja istirti ;D ohmy.gif O gal zinot kitu proceduru kainas, nes kiek skambinu tai vis uzimta-labai daug klientu turbut turi wink.gif?
kivi
Mano anyta vakar ejo ten, jai dare pirmine apziura ar pan. Mokejo 65 Lt. Uz tai nustate silpnasias ir problematiskas organizmo vietas: inkstai, zarnynas ir patare pasidaryti echoskopija. Galima daryti pas juos mokamai, o galima ir savo poliklinikoj, nes viska surase biggrin.gif Atsinese visa kainininka, jei kam kas idomu, pasakysiu kainas. Brangiausia, kaip jau minejo, issitirti pagal kraujo grupe, o visa kita, jei labai nori, galima sau leisti wink.gif Tiesa, dar anytai patare del maisto suderinamumo. Istyre, kad energijos daugiau iseina, nei ieina(cia panasiai kaip feng-shui). ;D Ai, ka as zinau wink.gif
Siaip ji ten kreipesi, nes nugara skaudejo. Galvojo, numes svori ir susireguliuos, o ten rimciau :-/
Board
Oi taip ilgai nebuvau sioj temoj, kazkas anksciau klause apie ta knyga del kraujo grupiu??? Tai rusu knygyne yra knyga kurioj trumpai isdestyta visa teorija ir didziaja dali uzima receptai pritaikyti  musu mytybai, su musu produktais, nes originale (Adamo knygoj) as nei vieno recepto beveik nepritaikiau sau, taip kad jei pirksit patarciau pirkti pigesne bet paziuret kad butu receptu daugiau.
O dar yra toks kalendoriaus tipo plakatas, kur surasyti populiariausi produktai ir maisto grupes, ir prie ju parasyta kaip jie veikia zmogu su skirtingom kraujo grupem. (Pazymeta kvadraciukasi skirtingu spalvu,tai labai gerai pasikabinau ant saldytuvo, ir pries lysdama i saldytuva visad zvilgteli kas kaip ir kada ;D)

O kas del bendriniu patarimu:
Mityba siejama su zmogaus vystymusi nuo pradziu pradzios: pirma kraujo grupe buvo pirma, dar tuo metu kai zmones gyveno urvuose ir pagrindinis maistas buvo mesa: baltymas.
VEliau kai zmones ismoko valgyt "zole" I kr.gr. mutavo i II, ir tos grupes zmones patapo vos ne vegetarais, t.y. valge pagrinde augalini maista.  Dar po  desimties tukstanciu metu atsirado zmones kurie negyvenio vienoj vietoj ir augino gyvulius patys (iskrito tas pavadinimas :-/) Jie prisitaike savai mytybai ir atsirado III grupe, o IV atsirado apie 1000metu atgal, ir sujungia II ir III grupes savybes.

Apie tai kad rukyti mess gaminiai manau sakyt nereikia, jie zalingi visoms kr.gr.

I gr.: nenaudingos: darzoves: kopustai (visu rusiu, isskyrus brokolius), rugscios darzoves ir vaisiai (geriau saldus  ;D), pieniski produktai, nes jie padidina rugstinguma (ko I gr. tikrai nereikia), su grudais irgi gali kilti problemu: nepatrtina rugiu, ir kukuruzu reiktu ypac vengt, nes jie eina pilnai "i kuna". Nepatariama gert daug kavos, geriau visai negert, is gerimu labiausiai tinka negazuotas mineralinis ir zalia arbata, suris irgi negerai, bulves, alyvuoges, juodieji pipirai... t.t
P.S. valiau parasysisu apie kitus dabar biskis prie vaiko lekiu
-MŠ-
nu bet zinot, man ta mityba pagal kraujo grupes. ... Vat ,jei logiskai, tai kraujo grupe lemia vienas genas (viens is kiausialastes, kitas is spermatozoido, kai suisijungia). Akiu spalva - taipogi vienas genas, plauku spalva ar garbiniuotuma, taip pat. ugi - kiti genai. Visi tie genai yra svarbus vienodai. Tai gal pradekime maitintis pagal akiu spalva ar ugi. Pagal lyti - visgi lyti lemia visa chromosoma ;D
Board
Trumpai apie visas:
I:kiauliena, ikrai, kefyras, jogurtas, pienas(ozkos, karves) visi riebus suriai, lydyti suriai, kukuruzu aliejus, pistacijos, avizos, kukuruzai, duona ir jos gaminiai, kepiniai su ruginiais miltais, aviziniai sausainiai,bulves, baklazanai, kopustai, juodi malti pipirai, apelsinai, mandarinai, zemuoges.

Pereikim prie II kr.gr. surasysiu trumpai tik tai kas nerekomenduojama:  visi mesos produktai, (isskyrus paukstiena), ikrai, krabai, kalmarai, krevetes, veziai, austres, ungurys, sviestas, visi riebus suriai, ledai, pistacijos, baklazanai, bulves (kartais pagalvoju kam isvis tos bulves buvo atrastos  :smile.gif) kopustai (baltaguziai, ir raudonieji), juodosios alyvuoges, pipirai, pomidorai, apelsinai, mandarinai, bananai, mango, koksas, zelatina, ketcupas majonezas.
(Visa kita prasom)

III nerekomenduojama: paukstiena, kiauliena, krevetes, omarai, veziai, austres, ledai, lydytas suris, kukuruzu, saulegrazu aliejus, riesutai (zemes, kedro, pistacijos) grikiai, rugiu selenos, (rus. "jacmen", sorry negaliu prisimint kaip lietuviskai) kukuruzai, alyvuoges, ridikai (tie didieji kartieji) pomidorai, granatai, kokosai.

IV: jautiena, paukstiena, kiauliena, krabai, krevetes veziai, unguriai, sviestas, ledai, pienas, kukuruzu, saulegrazu alieus, saulegrazos, paprika, avokadas, apelsinai, bananai, granatai, mangai, kokosas, ketcupas.

Ir pabaigai, as ir pati netikejau kol nepamaciau realu poveiki zmogui. Tirkai baigusi maitint derinsiuos prie savo kraujo grupes dietos. Dar toks dalykas: atrode kad negalesiu gyvent be mesos (esu IIgr.kr.) bet po savaites nevartojimo, kita savaite jau maziau norejosi, o dar po savaites speju butu dar mazesnis noras, betgi negaliu, nes maitinu, ir nezinau ko prireiks mano mazgei is tos mesos, Taip kad valgau ir  :-/... neliekneju. O vat pabaigsiu... tada "derzite menia troje" ;D
Sekmes ir jums
Rasma
IV: jautiena, paukstiena, kiauliena, krabai, krevetes veziai, unguriai, sviestas, ledai, pienas, kukuruzu, saulegrazu alieus, saulegrazos, paprika, avokadas, apelsinai, bananai, granatai, mangai, kokosas, ketcupas.

Aš nežinau tikėt ar ne, bet vienas dalykas mane stebina..Daugumai išvardintų nerekomenduojamų produktų aš esu tiesiog alergiška ohmy.gif Ar čia sutapimas ar tikrai yra kažkoks ryšys sunku ir spėlioti..Iš šios grupės galėjau valgyti tik kiaulieną, krevetes, pieną, bananus ir granatus, bei šiek tiek ketčupo (šiaip nemėgstu..)..Sunkiausia man bus išgyventi be lieso pieno..Aš jį geriu su arbata :'( Bet pabandyti galima atsisakyti ir tada jau stebėti poveikį pakeitus mitybą.
dani
Labai labai domina bandžiusiųjų šią sritį, nes pati noriu išbandyti Natūralios medicinos klinikos teikiamas paslaugas, tik sunku pasirinkti.. Ar tikrai jos duoda reklamuojamą efektą? Kokias procedūras išbandėte? Koks efektas? Gal pažystami bandė. Pasidalinkite, rekomenduokite ;D ;D
mamulia
Is naturalios medicinos pripazystu gydyma zolelemis,ty arbatomis ir homeopatiniais vaistais,taip pat medumi.

[img]http://members_lycos_nl/barle/gifs/bees/moanimals12.gif[/img]
Ambro
Santuoka ir liaudies medicina

Dabar dažnai šnekama apie sveiką šeimą, liaudies medicinos išsaugotos žinios gali būti ne tik įdomios, bet ir vertingos. Šeimos kūrimui jaunieji ruošdavosi labai ilgai, kartais net dvejetą metų. Tuo metu abiejų pusių tėvai stengėsi parodyti, kad jų pusėje nėra ligų. Ypač rūpinamasi, kad jaunieji nebūtų silpno kraujo (minusinis rezusas).

Pirmos kraujo grupės vaikinas gali tuoktis su bet kokios kraujo grupės mergina, nerizikuodamas palikuonių sveikata, antros – su antros ir ketvirtos, trečios – su trečios ir ketvirtos, o ketvirtos – tik su ketvirtos. Merginai reikėtų pasiieškoti pirmos arba savo kraujo grupės jaunikio. Kraujo atitikimas buvo laikomas ir būtina sąlyga šeimos darnai.

Taip pat ieškota nepagydomų ligų: žvynelinės, cukraligės, nuomario. Nepritariama santuokoms iš šeimų, kur būta psichinių ligonių, sergančių vėžiu. Prieš išvažiuojant pas jaunąją, jaunieji turėdavo dviese pasikalbėti, ar jų šeimose nėra kokių pašaliniams nežinomų ligų. Jeigu tokių ligų būta, sutuoktuves galima atšaukti. Jau XXa. pr. šis paprotys buvo suvulgarintas, užtekdavo tik merginai pasakyti, ar nėra su kuo miegojusi, o vaikinui, ar nėra palikęs kokios besilaukiančios merginos.

Dabartinėse vestuvėse piršlio korimas – tik linksmas vestuvinis epizodas, o iki XIXa. buvo kitaip: jeigu paaiškėdavo, kad piršlys ar svočia žinoję ir įsukę partnerį su slapta šeimos liga, jei vaikai gimę nesveiki – nukentėjusios pusės susirinkdavo ir teisdavo nusikaltėlį. Po teismo svočią nurengdavo, ištepdavo degutu, apibarstydavo plunksnomis, įrioglindavo į suskilusią geldą ir, barškindami senais puodais, išveždavo į lauką. Ten išvertę, geldą sudegindavo, kad svočia galėtų pelenais nusiprausti. Nuoga ir šakomis apsidangsčiusi parsigaudavo namo tik sutemus. Nors likdavo sveika, bet jos namai užsitraukdavo nešlovę. Nuteistą piršlį nuvilkdavo į kluoną, uždėdavo ant krūtinės duris ir visi vyrai pereidavo keliais. Jei piršlys stiprus žmogus ir neiškvėpdavo oro, tai atsipirkdavo tik mėlynėmis ir baime, bet jeigu iškvėpdavo orą, subliukšdavo krūtinės ląsta, lūždavo šonkauliai. Žmogus susirgdavo, greitai įsimesdavo džiova, mirdavo.

Paruošta pagal Hab.Dr. E. Šimkūnaitės straipsnį.
Ambro
Papostrigavimai apie žoleles, nužiūrėjimus, būrimus, raganavimus ir kitokio “plauko” ...avimus ...

http://www.zpasaulis.lt/archyvas/22/sgb.html
dani
Tai niekas is jusu ar jusu pazystamu nesilanke  Naturalios medicinos klinikoje? Gydymas delemis, svelnioji klizma, organizmo valymas, adateles - akupunktura, manualine terapija, kapsules ir t.t.
Labai labai idomu isgirsti atsiliepimus :smile.gif ;D ;D
Vasara
Dani, neatsimenu kurioj temoj prie grozio rasiau apie ta Mikelkeviciutes laida kur rode ta naturalios medicinos centra. Visko nemaciau, nes vaikas reikalavo demesio.. Rode, kaip tiria kazkokias daiktu bangas, bet isivaizduok istirs tau kad netinka tavo mobilus telefonas, rankine, kosmetika ir visa kita. Tai ka, ismesi? O jei naujus nusipirksi, gal vel netiks? Juk i parduotuve aparato nesinesi. Manau jei butu labai efektyvu, tikrai daug sveiku ir graziu zmoniu padaugetu gatvese ir visi ten lektu.
Katinele
Dani, neatsimenu kurioj temoj prie grozio rasiau apie ta Mikelkeviciutes laida kur rode ta naturalios medicinos centra. Visko nemaciau, nes vaikas reikalavo demesio.. Rode, kaip tiria kazkokias daiktu bangas, bet isivaizduok istirs tau kad netinka tavo mobilus telefonas, rankine, kosmetika ir visa kita. Tai ka, ismesi? O jei naujus nusipirksi, gal vel netiks? Juk i parduotuve aparato nesinesi. Manau jei butu labai efektyvu, tikrai daug sveiku ir graziu zmoniu padaugetu gatvese ir visi ten lektu.

Maciau ta laida.. Man ten kazkas is fantastikos srities ir man visai nepriimtina...
O kas liecia gydyma zolelemis, arbatomis, medumi-pritariu Mamuliai wink.gif Praktikuoju ir pati namuose ta metoda. Kai vaikas serga, litrais girdau vaistazoliu arbatomis. Karta vaikui nakti sukilo temperatura,neturejau nei Panadolo, nei paracetamolio. Tai vaikui daviau isgerti dvi stiklines liepzedziu ir avieciu arbatos, tai kol atvaziavo greitoji, temperatura jau buvo nukritusi iki 37 su keliom dalim  8)
Libra
Labai geras vaistas mazam vaikui nuo temperaturos paprasta degtyne. Tik nepagalvokit ko.. ;D Reikia isrengti nuogai vaika ir visa istrinti degtyne. Paskui aprengti ir po antklode. Temperatura nukris per 15-20 min. Toki buda ne pati sugalvojau, parode gydytojas is greitosios pagalbos.
Naktine
Tie visi "bangų"  ;D metodai nėra kažkoks būrimas iš kavos tirščių. Folio metodas oficialiai pripažintas, bet naudojamas tik privačioj medicinoj, matyt todėl, kad brangu.Dirba su juo tikri gydytojai pasitobulinę netradicinės medicinos srityje. Yra dar kitas toks panašus diagnostinis metodas- vegeto- rezonansinis ar kažkaip panašiai skamba- verčiu iš rusų kalbos. Aparatūra jo užpatentuota, tik va nežinau , ar Lietuvoj su juo dirbama. Šitie metodai leidžia nustatyti ligą pačiose pradinėse stadijose, o antrasis net tada , kai pakitimai būna tik biolauko lygyje. tarp kitko Folio metodą dažnai naudoja homeopatai, nes tiek homeopatinis gydymas , ties Folio diagnostika remiasi biolauko teorija- nu čia ilgai aiškint reikėtų.Tik va, nuodugniai ištirti visą organizmą labai ilgas darbas- pratestuoti visus sukelėjus tikrai užtrunka.
1111
Dani, pris kokius tris metelius smalsumo vedama apsilankiau Naturalios medicinos centre. Dar tada nebuvo tiek daug naujoviu kaip dabar. Pirmiausia mane istyre su kazkokiu keistu aparaciuku (bet ne su tokiu kur Mikelkeviciute tyre) ir isvardino kokios ligos mane kankina-kuriu as pati net nenutuokiu kad sergu. Tada pirmiausiai pasiule issivalyti organizma. Susigundziau, nes gydytoja pazadejo, kad dings visi pilvo skausmai ir svoris "tipo" kris (man pries pat vestuves tai itin rupejo).
Jums rupi kokio efekto sulaukiau? Papasakosiu kiek veliau nes turiu begti
Libra
Suintrigavai mamusiuka ir begt?
Negrazu negrazu... wink.gif
Noa
Aha, dingo sad.gif
Nu klizmos, klizmos... kaip naturalus gydymo budas? Gal ir nieko ??? Pasirodo, mano shefas - uzkietejes homeopatas, nes klizmas stato klasiskai, tik kas ne taip, tuoj gausi klizma, ypac gamybininkai... Tik kai dirbau ko tai neivertinau biggrin.gif
dani
Musu seima taip pat gydosi degtine wink.gif Darome kompresus gerklei, krutinei. Kompresas toks: gausiai suvilgyti vata degtine, apdeti kakla, uzdengti maiseliu ir maiseli apristi; ant virsaus dar salika, kad siltai butu. Su tokiu kompresu pabuti per nakti (vaikui maziau, kad nenudegintu). Ir viskas. Kita ryta jautiesi kaip agurkelis, visi persalimo simptomai ir gerkles skausmai greitai praeina.
Degtine tinka ir kudikeliams numusti auksta temperatura. Tik patariama skiesti vandeniu, kad odos nenudegintu.
-MŠ-
Dani,
na mano mama sugalvojo, prisiziurejus visokiu ladu, apsilankyti netradicines medicinos viename is centru. Na mane tai labiausiai nuvyle ta viso kuno diagnostika, na su tais elektrodais. Visa procedura, lyg tai 150 lt. kainavo!
Atejau as , atsisedau ir laukiu, kaip cia mano organizma istirs. Na oji sako:"Kokiom ligom esi sirgus". As pora pasakiau, tai ji sako:"Vat ta ir matau."Nors ekrane tas signalas kur bedurtu, taip pat sokineja, o as klausiu paaiskint, ka cia rodo. Gydytoja tik numykia ir nukreipia kalba. Ji klausia dar kuo sirgau, ar ka skauda. na, galvoju, sumeluosiu, juk tas aparatas viska rodo. Sakau, kasdien galva skauda ir kakla, spranda kazkaip maudzia....( Ko man gyvenime nera buve).Ji sako:"va, butent ta ir rodo, jums ir dabar galva skauda, o kaklo - tai su slanksteliais kazkas ne taip.". Akys man isoko ohmy.gif
Ir toliau visa procedura taip vyko:ji apie kiekviena organa klausia, o as viena kart sakau tiesa, kita - meluoju... Ir jai viskas tinka :opagal mano sapaliojimus diagnozes sukure, vaistuku pripyle, ant to pacio aparato sukalibravo... dar pasake, kad reikia zarnyna valyti(matyt 150litu paaukoti per maza). Grizau namo , na labai gaila tu pinigu butu, bet mama mokejo... Nors ji po mano istyrimo nesityre... Ji tik zarnyna valesi - viena procedura po 100lt. (nors girdejau , kad Druskininku sanatorijoj uz 18 lt. padaro...). Na labai as jais nusivyliau... bado i du taskus elektrodais, ir vis klausineja, kas man yra. Tarsi, as ne tam atejau, kad is ju ka nors naujo suzinociau. efektas matyt toks, kad issipasakojus palengvet turetu...
O kai pasakiau, kad vaika turiu, ji sako:"o jus zinot, kad jusu vaika dar ligoninej paskiepijo?". Sakau "zinau.". O ji: "ir kokia teise jie turejo ji skiepyti!" Issiziojau... ohmy.gif
1111
Soryyyy, nedingau, tik labai daug darbu buvo. Taigi, kuo baigiau ??? A, istyrusi aparatu gydytoja nusiunte mane organizmo valyti >:( Vienas seansas- trys "klizmu" kartai (nezinau kaip dabar)Patikekit-nieko malonau nejauciau, o jau kai suriesdavo tai....o dar guleti visa laika reikia. Viena paguoda, kad salia sesute sedi, pilveli glosto ir apie sveika mityba postringauja tongue.gif Bet po triju kartu (kas savaite) iki siol nei karto pilvo skausmu nepasiskundziau, o per nestuma taip ir nesuzinojau ka reiskia "remens edimas". Nereklamuoju, bet savijauta tikrai pagerejo, oda atsigavo, visi slakai issiklizmino :-/ , be to ir keturiu kilu netekau!
Ir dabar tokia procedura atkenteciau, tik vat neisdrystu seimos saskaita saves lepinti-nemazai kainuoja (neklauskit dabar kainu nezinau)
Lijana
Soryyyy, nedingau, tik labai daug darbu buvo. Taigi, kuo baigiau ??? A, istyrusi aparatu gydytoja nusiunte mane organizmo valyti >:( Vienas seansas- trys "klizmu" kartai (nezinau kaip dabar)Patikekit-nieko malonau nejauciau, o jau kai suriesdavo tai....o dar guleti visa laika reikia. Viena paguoda, kad salia sesute sedi, pilveli glosto ir apie sveika mityba postringauja tongue.gif Bet po triju kartu (kas savaite) iki siol nei karto pilvo skausmu nepasiskundziau, o per nestuma taip ir nesuzinojau ka reiskia "remens edimas". Nereklamuoju, bet savijauta tikrai pagerejo, oda atsigavo, visi slakai issiklizmino :-/ , be to ir keturiu kilu netekau!
Ir dabar tokia procedura atkenteciau, tik vat neisdrystu seimos saskaita saves lepinti-nemazai kainuoja (neklauskit dabar kainu nezinau)

nelabai suprantu ka tos klizmos gero duoda. Manyciau, kad ne is lauko zarnyna reikia valyti, o is vidaus. Maziausiai 2 litrus per diena mineralinio vandens isgerti, galima per puse su 100% sultim skiesti. Raudonos arbatos vidurius kietina, tai geriau ju negerti, jei kieti viduriai ir taip yra. Klizmas statant, yra is zarnyno isvalomas ne tik blogis, bet ir geros zarnyno bakterijos, kurios visa darba ir reguliuoja. Todel jas is zarnyno pasalinus, kazi kas ta darba beatlikines. O kol likusios bakterijos pasidaugins iki reikiamo kiekio, ilgai praeis. Ir per ta laika zarnynas vargs. Zarnyno bakterijos yra vos ne svarbiausias dalykas. Sutrikus ju darbui, galime pasidaryti visiski ligoniai, imunitetas gali visiskai nusilpti.
Taigi ne klizmas reikia statynetis, o pasiklausti vaistinej ar neturi Symbio Flor laseliu, kurie ir yra tos gerosios bakterijos ir niekas kitas.
#Mia#
As irgi neseniai tyriausi tuo Folio metodu. Siaip tai labiausiai kad galvos skausmai beprotiski uzeidavo. Tai issaiskino, kad galva skauda nuo kepenu ir kad nagerai su gimda (as visai buvau pamirsus, kad zaizdele yra). Israse kazkokiu zirniuku, galvos skausmai praejo ( per 2 men,), bet skausmai butent kepenu tai atsirado, bet jau dabar pradedu issiaiskinti ko negaliu valgyt, tai gal priepuoliai preis. Man patiko, nezinau netycia pataike ar rimtas dalykas, bet liepa uzsiregistravau antram kartui. Gal po keliu metu galesiu visus skausmus pamirs. O kaina: 100Lt pirmas kartas plius vaistai 60Lt ( po 15 lt), bet jei rimtai praeis visi galvos skausmai tai greit taupyt galesiu.
Ingaaa
nery o gal zinai tiksliau kurioj ten sanatorijoj Druskininkuose atlieka zarnyno valyma. as irgi girdejau kad ten pigiua brt nezinau tiksliai kur ar pagrindinese gydyklose ar sanatorijoj kazkurioj ???[
dani
Kazka girdejau apie Druskininku sanatorija (pavadinimo nepamenu :-/), kur viskas atnaujinta, sutvarkyta, tik atvaziuok. Proeduros mokamos, bet laaaaabai pigios. Ziema vyra kalbinau vaziuoti ten nors 2 savaitem.
Kas patikslins tos "stebuklingos" sanatorijos koordinates? ;D
lota
http://www.is.lt/draugyste/lodging.htm

Kazka girdejau apie Druskininku sanatorija (pavadinimo nepamenu :-/), kur viskas atnaujinta, sutvarkyta, tik atvaziuok. Proeduros mokamos, bet laaaaabai pigios. Ziema vyra kalbinau vaziuoti ten nors 2 savaitem.
Kas patikslins tos "stebuklingos" sanatorijos koordinates? ;D

Naktine
Aš vienų kursų metu prie pietų stalo atsidūriau šalia vienos moteriškės, kuri puolė pasakoti,kaip kiekvienais metais bent kartelį kokiai savaitėlei važiuoja į Druskininkus praeiti organizmo valymo kursą: klizmos, purvo vonios ir t.t.  Sakė , kad kiekvienąkart po sanatorijos jaučiasi kaip naujai gimusi, oda susitvarko, virškinimas, jokios peršalimo ligos nekankina,Sakė, kad ir mėsos stengiasi vengti, maistą bando derinti.Moteriškė tai amžiuje, bet išvaizdosir odos skaistumo tikrai pavydėti galima.O dėl bakterijų- nemanau, kad labai didelis nuostolis jų kažkiek prarasti , nes labai retas iš mūsųš turi sveiką mikroflorą.Jei nekeičiam mitybos po žarnyno valymo po kokios savaitėlės turėsim lygiai tokią pačią , kaip iki tol.O jei pakeisim , patobulinsim savo racioną, kartu pavartojant mikrofloros preparatų, greičiausiai turėsim daug geresnę mikroflorą, nei tą , kurią išplovėm.
-MŠ-
Alvija, reiks paklaust tetos, ji ten prie Druskininku gyvena, viska jau isnarsius. Ji ten zarnyna ir valesi.
Va, prisiminiau kaip ta viso kuno diagnostika vadinosi- Folio metodu. Nu nezinau, ar tik  Kaune juo tirti nemoka, ar tai visiska nesamone ??? Nors kai logiskai pagalvoji, ka tie du elektrodai gali rodyti...Juk gydytojai daug sudetingesne aparatura tiria, o visko paaiskint taip ir negali... :-/ Na turbut visur tik pelno siekiama. Kad ir tai, kad Lietuva viena is pirmaujanciu saliu pasauly aiskiariagiu skaiciumi... Kai suzinojau, vos is juoko nenukritau ;D
Naktine
 Elektrodai parodyti gali daug ką.Sveikos ląstelės krūvis būna vienas, o kai joje pradeda vykti ligos sukelti pakitimai jos sienelės krūvis pasikeičia- elementari fiziologija.Negalima neigti visko, ko nežinai ir nesupranti. wink.gif Kitas klausimas - pas kokį specialistą papuolei ir ar moka jis tinkamai pasinaudoti tokia diagnostika.Bet tas pats gali būti, atliekant bet kokius tyrimus- tai ne metodo kaltė, o to,kas diagnozę nustatinėja.
-MŠ-
Naktine, tai ji tik i du taskus su tuo elektrodu bade. Ir tai tik rankoj. Tai ar tikrai viska pasakyt galejo? O jei galejo, tai kodel manes visko klausinejo ir pati nieko nepasake ??? Ir 150lt. paeme. Na kaip ir uz nieka. Antraip, jei tas metodas butu toks efektyvus, tai juk nereiketu ir tradicines medicinos, ar ne?
-MŠ-
Kitas dalykas. Tai keliu lasteliu sieneles kruvi taip ismatuoti galima? iseina, kad taip tik odos lasteles tiriamos...
Taurė
mano vyrui per visa jo gyvenima buvo du kartus paralyzuota viena veido puse. pirma karta jis buvo jaunas, 16 metu. gydesi Vilniuje visa menesi, gere visokius vaistus ir tt.-pagijo. antra karta tai nutiko pries pora metu, jau Amerikoje, vel suparalyzavo. mano drauge kiniete pasiule akupunktura. kadangi neturejom kitos iseities sutikom. ir nepasigailejom, nes po 4 seansu (kiekvienas po 20 minuciu) veido paralyziaus kaip nebuta  ;D jokiu vaistu vartoti nereikejo  ;D
Board
As pries kokiu 2 metus (oi jau 3) buvau Kauno g. masazo kabinete. Ten masazai gydomieji skiriami po tokios idomios proceduros: aki nufotografuoja kazkokiu spec irengineliu ir po to isvede i kompiuteri sako kokias ligas turejai, ko neissigydei dar ir kokiom zolelem ar masazais tau galima padet.  Sako kad aky (rainelei) skirtingos dalys atsako uz tam tikru organu grupe (parodo ju bukle) atsiranda  pakitimu kazkokiu, atsiranda linijos ar dar kazkas, as nesigilinau kas ten atsirado man, bet ejau ten tirtis del galvos skausmu, tai jis man paaiskino kadangi mano kreivas stuburas buvo tai kazkoks slankstelis ar nervas buvo uzspaustas ir del to nuolat skaudedavo galva. Dar jis man "atrado" padidejusi limfazgi, siokias tokias ginekologines problemas, kurios velaiu pasitvirtino pas gydytoja. Is gydymo kaip tokio, jis rekomenduoja tik zoleles, arbatas. Daugiau jokiu preparatu  ir masazas. Pati ta procedura pirma kart atejusiems kainuoja 50Lt (kainavo) pakartotinai po masazu  nemokamai. O patys masazai 20Lt uz seansa, kursas 10 kartu. nors tiesa pasakius masazus ten daro neypatingai gerus (nors pliusas tame kad tas zmogus kuris tiri asu kompu pasako kokiu butent masazu reik tam tikram zmogui, ir i kokias vietas butent atkreipt demesi masazuojant)
Siaip likau patenkinta galvos skausmai sumazejo ir labai suretejo po to. Dabar labai jau retai skauda galva  8)
Gal po kokiu  metu pakartosiu ta procedura dar karteli wink.gif
Naktine
Kiek žinau, yra ant tos pačios odos taškai ar ploteliai, pagal kuriuos sprendžiama apie tam tikrų organų būklę.Tai susiję su odos  inervacija.Ir tuos nervinius impulsus(krūvius) galima išmatuoti.Jei organo ląstelių veikla kinta, kinta ir nervinis impulsas iš to organo, tą pokytį ir gali pamatuoti palyginus su standartu.Labai sudėtinga tema, visą sistemą tik specialistas nuodugniai galėtų paaiškinti. Visos mano žinios iš bendro išsilavinimo, bet ir to užtenka , kad nematyčiau pagrindo abejoti tokia diagnostika.
Naktine
Tiems, kas ieško homeopatų, masažistų ar nori kitaip natūraliai pasigydyti.Čia adresų visoje Lietuvoje sąrašas ir paslaugų sąrašai. http://www.medicina.lt/index.php?page_id=r...ius=&rubrika=32
Naktine
Čia truputį peno auksčiau minėtų diagnostikos metodų kritikams ir šalininkams biggrin.gif
Čia kritikams 8) http://www.delfi.lt/archive/index.php?id=2...003&categoryID=
O čia šalininkams 8) www.eliseeva.ru
Rasma
Gal tie diagonostikos metodai būtų ir tesingi, tik prieš darant ir mokant reikia gerokai pasiklausinėti apie "spacialisto" klasifikaciją. Mane "akcijos" metu ištyrė. Beveik per prievartą biggrin.gif Nesupratau nieko, baksnojo kažkokiu pagalėliu mano vargšę pėdą, ir žiūrėjo į tipo "ampermetrą" biggrin.gif Schemą prieš nosį pasidėjo, baksteli ir pasižymi, baksteli ir pasižymi. po to jei neklystu vienos rankos krumplius taip štyrė. Gavau super išvadą: Nesveikos kepenys (labai norėjo išgauti atsakymą kad rūkau ar bent jau geriu ohmy.gif ) ir geriausiai padėtų man natūralūs vaistai. Pripylė žirnelių į terbikę ir sako čia gydymosi kursas. Aš klausiu nuo ko? O tos moteriškės "nuo nesveikų kepenų". Kaip sakau "nesveikų kepenų", jei jos visiškai sveikos? blink.gif O jos sako, tai "ko galvą linkčiojot, kai kalbėjome apie tai, jog kepenis gydyt reikia". Aš nepraradau sveiko jumoro jausmo ir sakau "tai, jei galvą kratau, tai gal su ja kas negerai?". Vienu žodžiu, baigėsi viskas recepto išrašymu: išrašė vit. C. Čia turbūt nuo pragertos sveikatos sutrikimų ;D Sumokėjau 15 Lt. (žinokit už tokią atrakciją ir teigiamas emocijas juoko metu nieko negaila) ir buvau paprašyta po gydymo vėl pasirodyti pakartotinei diagnostikai (už 100 ar 150 Lt.). Kaip aš galėjau patikėti? Jei kiekvienas, net antro kurso studentas man nustatytų pakitimus širdyje ir gal net įvardintų diagnozę, o čia tyrė tyrė ir nematė? Gali žmogus nežinoti visų savo negalavimų, bet tegul randa nors tokius, kurie tikrai yra. Visgi esu labiau linkusi pasikliauti "normaliais" gyd., bet neneigiu alternatyviosios medicinos išgalių. Reikia tik su saiku ir protu jomis naudotis. Man prie širdies vaistažolės, homeopatija, masažai, mankštos.
Jei aš nueisiu į natūralios medicinos centrą ir prieš mane sustos idealių, sveikų žmonių grupė, tai aš sumokėsiu daug, kad būčiau žvali, sveika, graži ir energinga. Bet tokios mintys man nekyla, žvelgiant kaip dar gerokai galima pakoreguoti to centro įkūrėją Tulčiną su visomis jos "išrastomis" klizmomis, alfa kapsulėmis ir t.t. pateisinu tik tuomet jos  "sveiką" išvaizdą, jei ji neįperka savo įsteigtame centre siūlomų procedūrų wink.gif Nueisiu ir kas man garantuos, kad išeisiu tokia pati graži kaip atėjau ??? biggrin.gif Neleisiu klizmų terapijos metodu man išplauti sveiko mąstymo likučių.
Springlet
Neleisiu klizmų terapijos metodu man išplauti sveiko mąstymo likučių.

;D ;D ;D
Teisingas pastebejimas!
Springlet
Ir dar labai teisingas Rasmos pastebejimas apie pacia centro vadove, as irgi ziuriu i ja, o mintys tokios pacios wink.gif gi turetu geriau atrodyti.
Prisiminiau, jog sveikuoliu mokykloje vieni organizmo isvalymui siule klizmas, o kiti (Br. Vysniauskas) tai teige, kad klizmos jam nepriimtinos ir kad geriau Glauberio druska.  
Board
Aš net nežinau ar čia dėt ar atskirą temą atidaryt, bet radau kelis gydomųjų vonių receptus inete, tuoj pabandysiu kelis čia įkelt:

Augalų mišinio vonios alergijos gydymui. Imti po lygiai dobilų lapų bei žiedų, beržų bei aviečių lapų, ramunėlių žiedų ir mėtų. 200 gr. mišinio užpilti 2 stiklinėmis verdančio vandens, 15 min. pakaitinti ant silpnos ugnies. Perkošti ir supilti į vonią. Procedūros trukmė-15 min. Tokia vonia naudinga net alergijos kamuojamiems naujagimiams. Ji padeda iš organizmo pasišalinti nereikalingoms medžiagoms. Galima daryti atskirai kiekvieno mišinį sudarančio augalo vonias.

Lakišiaus vonios. Viena iš efektyviausių alergijos gydymo priemonių. Rekomenduojamos 37-38°C temp. vonios. 4 valgomus šaukštus susmulkintos žolės užpilti 1 litru verdančio vandens. 15 min. palaukti ir supilti į vonią. Vonios daromos kasdien arba kas antrą dieną. Jų trukmė-20 min. Gydymo kursas-10 procedūrų.

Ši vonia tinka odos pagražinimui, atnaujinimui. Išspausti 5 citrinų sultis ir įlašinti 8 lašus citrinų aliejaus, 2 litrus išrūgų (galima naudoti ir pasukas). Mišinį supilti į 34-36°C vonią ir 15-20 min. maudytis.

Raminanti nervus ir gydanti nemigą vonia.
Ji atnaujina odą ir saugo ją nuo aplinkos poveikio, be to yra labai malonaus aromato. 2 saujas eglių spyglių užpilti 1 litru verdančio vandens, 10 min. pavirinti, perkošti ir supilti į vonią. Vandens temperatūra-34-35C. Trukmė-20 min.

Board
Ši vonia tinka nuvargusioms kojoms. Citrinos sultis sumaišyti su 5 lašais citrinų aliejaus, 3 lašais levandų aliejaus, 1 valgomu šaukštu grietinės. Viską gerai išmaišius supilti į vonelę su šiltu vandeniu. Mirkyti kojas apie 15 min. Nudžiovinus įtrinti odą šviežiomis citrinų sultimis

Raminanti nervus ir gydanti nemigą vonia.
Ji atnaujina odą ir saugo ją nuo aplinkos poveikio, be to yra labai malonaus aromato. 2 saujas eglių spyglių užpilti 1 litru verdančio vandens, 10 min. pavirinti, perkošti ir supilti į vonią. Vandens temperatūra-34-35C. Trukmė-20 min

Raminanti, medžiagų apykaitą gerinanti vonia. 1 dalis raudonėlio žolės, 5 dalys didžiosios dilgėlės lapų ir stiebų, 3 dalys ramunėlių, 2 dalys juodojo serbento lapų, 2 dalys čiobrelio žolės, 5 dalys lakišiaus žolės. Viską pakaitinti ant silpnos ugnies, perkošti ir supilti į vonią. Vonios temp. 35-38°C, tačiau priklausomai nuo organizmo individualumo gali būti aukštesnė arba žemesnė
Board
Naudoti esant peršalimo ligoms. 300 gr. pušų spyglių užpilti 3 l verdančio vandens ir ant silpnos ugnies pavirinti 15-20 min. Perkošti ir supilti į vonią. Vandens temp. 36-38°C.

Naudoti esant peršalimo ligoms. Imti 350-500 gr. stambiai maltų miežių miltų. Maišant supilti 3 l verdančio vandens ir kaitinti 10-15 min. Kai viskas atvės, supilti į vonią. Vandens temp. 36-37°C.

Naudoti esant peršalimo ligoms. Imti 200 gr. beržų pumpurų (arba 300 gr.džiovintų lapų, ar 500 gr. šviežių lapų), užpilti 3 litrais verdančio vandens, kaitinti 15-20 min. ant silpnos ugnies. Supilti į vonią. Vandens temp. 36-37°C.

Naudoti esant peršalimo ligoms. 200 gr. sausų ajero šaknų (300 gr. šviežių šaknų) užpilti 3 litrais verdančio vandens, kaitinti 15-20 min. ant silpnos ugnies. Supilti į vonią. Vonios temp. 36-37°C. Vonia vertingesnė, jei kartu su ajero šaknimis įmaišoma ir ajero lapų.

Naudoti po peršalimo ligomų. Pilnai voniai imti 50-60 gr. medaus. Vandens temp. 36-37°C.

laiva
Čia radau puslapiuką apie liaudies mediciną, su receptėliais kaikurioms ligoms gydyti, vaistažolių aprašymais, arbatėlėmis....
http://www.geocities.com/lmedicina/ivadas.htm
Nijole
As zinau apie si centra, pati ten dariausi proceduras - tikrai puikius dalykus ten daro. Testa irgi pasidariau. Numeciau 17 kilu per 2 menesius.
Manau, kad visiems jo nedaro, todel kad brangus jis yra ir jokia ligonine negaletu sau to leisti. As Amerikoj buvau, apie testa ten irgi girdejau, tai ten jis apie 500 doleriu kainuoja. Bet geriau sumoketi uz toki testa dabar, negu paskui moketi simtus hirurgui ir anasteziologui.
Tokia mano nuomone.
Marmiska
Kaip grybai po lietaus rolleyes.gif dygstantys natūralios medicinos centrai siūlo “stebuklingų” gydymosi būdų nuo visų ligų. Gal teko tai išbandyti?. Ar natūralioji medicina daro stebuklus.

Žarnyno, inkstų, kepenų valymas, limfodrenažinis masažas, garų kapsulės, angliarūgštės vonios, termografinė diagnostika ir t.t. — tokias paslaugas siūlo natūralios medicinos centrai. Jos nepigios, bet ar efektyvios? O gal net kenksmingos? Išsakyk savo nuomonę apie natūralų gydymą. O jei teko naudotis natūralios medicinos centrų paslaugomis — papasakok savo įspūdžius. g.gif
Mytera
Mano mama pries menesi atliko Zveryne Vega testa ir ka? Rezultatai thumbup.gif Sveikata labai pasitaise, nebepucia pilvo, netinsta kojos, nustate, kad kepenys padidejusios, nuejo i poliklinika pasidaryti echoskopija ir pasirode, kad tikrai doh.gif Zodziu, pasake, kokiu produktu negalima jai ir klausydama nurodymu numete 7 kg per menesi clap.gif Ir toliau kusta, visi drabuziai jau nebetinka, kabo visiskai doh.gif Dabar ji dar karta ten eis gydyti kepenu ir dar kazkokiu organu, antram kartui taikomos zymios nuolaitos... Ji ir mane nori ten nusiusti, bet as vis sveika vaidinu, nors amzinai turiu problemu su alergija ir skrandziu.... reiktu nueiti, bet lyg ir gerai jauciuosi, lauksiu eilinio savo ligu paumejimo, tada jau gal apsilankysiu, nes labai noreciau suzinoti, kodel mane ta alergija dabar taip kankina, nes jau daug metu nebuvo... g.gif
Ai, dar tiesa jai liepe gerti ten kazka nuo kirmeliu, nes sake, kad pas daug ka ju yra, zodziu liepe issivalyti parazitus... unsure.gif
xxxsaulyte
O kas tai yra "maisto netoliaravimo testas" ??? g.gif
Kas tinka is produktu o kas ne??? g.gif

Bus labai idomu kai atliksi. wink.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.