Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios medicinos centrai

Tarkim, daba ržinau, ad kai kurie maisto produktai man tiesiog netinka (balta plikyta duona, abrikosai, kava ir pan) nuo jų jaučiuosi tikrai nekaip. Gal verta atlikus kažkokį testą sužinoti, ko nereikia vartot, o tada ir išgražėsiu g.gif:
[/quote]

Stebuklų nebūna, jei nori gerai atrodyti, reikia visą laiką savimi rūpintis: tiek vidumi, tiek išore, ir išmokti būti laiminga šiandien.
Dėl mitybos - juk visi tyrimai rodo, kad lietuviai per mažai valgo daržovių (ypač tų mūsiškių). Mano nuomone, naudingiausios daržovės: kopūstai, morkos, burokėliai, ir visa kita.
Dėl kosmetikos - šiandien pasaulis yra užterštas, ypač oras. Tad kosmetikos reikia, svarbiausia, kad ji tiktų tavo odai, kas brangu, nereiškia stebuklinga. mirksiukas.gif

Atsakyti
smile.gif jo:)

Geros savijautos receptas:
užvalgyt kopūstų, pasimylėt miške ir negert kavos:)
O jei rimtai, tai stengtis kuo sveikiau matintis ir stengtis būti laiminga:)

Ką dabar aš ir darau tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2005 04 21, 12:13)
smile.gif jo:)

Geros savijautos receptas:
užvalgyt kopūstų, pasimylėt miške ir negert kavos:)
O jei rimtai, tai stengtis kuo sveikiau matintis ir stengtis būti laiminga:)

Ką dabar aš ir darau tongue.gif



o ką valgai? parašyk kuo grindžiamas tavo sveikas gyvenimo būdas? aš labiau domiuosi negu taikau g.gif biggrin.gif
gal žinai kokių netradicinių receptų sveikatai gerinti? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lauruze @ 2005 04 20, 18:51)
o tau gydytoja sudare spec dieta ar pati deliojies? man sudare dabar laikausi jau 8 dienos, siaip normaliai, alkana neseziu, tik reikejo atsisakyti mylimu produktu, bet ko nepadarysi del grozio ir sveikatos smile.gif Parasyk kaip sekas mest svori? kiek vidutiniskai per diena nukrenta? man vidutiniskai 500 g ..

Man sudare dieta bet perskaicius knygele tai supratau kad pati galiu koreguotis\
man siandien tik 3 diena tai dar kazkaip neivaziuoju sad.gif labai galva skauda o kiek krenta nezinau nes neturiu namie svarstykliu sad.gif
klausyk o kaip manai kramtoma galima kramtyt ar ne?
Atsakyti
QUOTE(Kiskute @ 2005 04 21, 13:18)
o ką valgai? parašyk kuo grindžiamas tavo sveikas gyvenimo būdas? aš labiau domiuosi negu taikau  g.gif  biggrin.gif
gal žinai kokių netradicinių receptų sveikatai gerinti?  biggrin.gif



smile.gif geriu šviežiai spaustas sultis (ypač patinka morkų su burokėliais ir salierų stiebais) Tik po vieno eksperimento net nežiūriu į kopūstų sultis. Suraukia veidą ir supykina vien nuo pavadinimo. Bandžiau su drauge, taij paskui bloga buvo žiauriai....
Toliau - stengiuos kuo mažiau valgyt kepto maisto (valgau folijoje keptą arba garuose virtą). Nemažai daržovių valgau. Man jei šaldytuve nėra daržovių ar vaisių - nėr ką valgyt.
O daržoves perku ne pardėj, o Kalvarijų turguij (O ypač faina būna vasaros pabaigoj, ar rudens pradžioj:) niam niam... Brokoliai, tikri pomidorai, kvepiantys pomidorais.... ech...
Nenaudoju sviesto, margarino, majonezo ir pan.
Labai mažai valgau saldumynų, o jei jau valgau, tai dažniausia džiovintus vaisius.
Praktiškai negeriu kavos, juodos arbatos, sintetinių arbatų (mėgstu žalią su jazminaičiais, Imbieras +citrina+medus; Pu Erh.
Negeriu vaistų, o jei jau labai reikia - teij stengiuosi kuo natūralesnius.
Namie stengiuosi turėti kuo mažiau sintetinių dalykų. Jokių plastikinių dailylenčių ir t.t.
Taij tiek. Ir kas keisčiausia - nelabai norisi tų nelabai sveikų dalykų....

Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2005 04 21, 13:36)
smile.gif geriu šviežiai spaustas sultis (ypač patinka morkų su burokėliais ir salierų stiebais) Tik po vieno eksperimento  net nežiūriu į kopūstų sultis. Suraukia veidą ir supykina vien nuo pavadinimo. Bandžiau su drauge, taij paskui bloga buvo žiauriai....
Toliau - stengiuos kuo mažiau valgyt kepto maisto (valgau folijoje keptą arba garuose virtą). Nemažai daržovių valgau. Man jei šaldytuve nėra daržovių ar vaisių - nėr ką valgyt.
O daržoves perku ne pardėj, o Kalvarijų turguij (O ypač faina būna vasaros pabaigoj, ar rudens pradžioj:) niam niam... Brokoliai, tikri pomidorai, kvepiantys pomidorais.... ech...
Nenaudoju sviesto, margarino, majonezo ir pan.
Labai mažai valgau saldumynų, o jei jau valgau, tai dažniausia džiovintus vaisius.
Praktiškai negeriu kavos, juodos arbatos, sintetinių arbatų (mėgstu žalią su jazminaičiais, Imbieras +citrina+medus; Pu Erh.
Negeriu vaistų, o jei jau labai reikia - teij stengiuosi kuo natūralesnius.
Namie stengiuosi turėti kuo mažiau sintetinių dalykų. Jokių plastikinių dailylenčių ir t.t.
Taij tiek. Ir kas keisčiausia - nelabai norisi tų nelabai sveikų dalykų....



geras tu tiek visko darai thumbup.gif o aš tai tinginė doh.gif
ypač man blogai saldumynai nuo jų spuogai spuogeliai cry.gif
Atsakyti
QUOTE(Kiskute @ 2005 04 21, 15:12)
geras tu tiek visko darai  thumbup.gif o aš tai tinginė  doh.gif
ypač man blogai saldumynai nuo jų spuogai spuogeliai  cry.gif



Nežinau čia labai gerai ar ne... Matai, aš šiek tiek linkusi pilnėti, tai jei valgyčiau kas papuola, taij svoris būtų lengvai + 20 smile.gif
O dabar taij ugis 167 cm. Sveriu 60 - 65 kg (čia priklauso nuo švenčių kiekio ir mano užimtumo:) bet dažniausia laikosi apie 62 smile.gif
O univerkėj 2 kurse taij net 77 vienu metu svėriau... Tada išvažiavau vasarai į JAV. O ten tiek puikių vaisių ir daržovių buvo, taij pripratau kažkaip. TAip ir pasikeitė palaipsniui mano mityba. Vaistų ir šiaip niekada beveik negėriau, gan sveikai augau. Tai dabar patinka viskas kuo natūralesnio skonio.

Ir negaliu atsispirti Japonų ir Kinų virtuvei... niam niam:)
Atsakyti
O vitaminus kokius geri? O konkrečiai parašyk kokią žalią arbatą geri?
Aš geriu Ahmad su jazminais. Kitų neragavau g.gif

Bet tu gi tiek visko darai? Kam tau natūralios medicinos centrai? Tu pati galėtum ten dirbti biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif ir konsultuoti tokias kaip aš biggrin.gif biggrin.gif tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Kiskute @ 2005 04 21, 15:40)
O vitaminus kokius geri? O konkrečiai parašyk kokią žalią arbatą geri?
Aš geriu Ahmad su jazminais. Kitų neragavau  g.gif

Bet tu gi tiek visko darai? Kam tau natūralios medicinos centrai? Tu pati galėtum ten dirbti  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif ir konsultuoti tokias kaip aš  biggrin.gif  biggrin.gif  tongue.gif


Aij, taij kad man įdomu baisai:) Matai, aš negaliu visiškai valgyti džiovintų abrikosų. Po jų užvalgymo 3 dienas būnu negyva, o pakanka tik mažiuko gavaliuko. TAi įdomu, gal yra dar kokių produktų, kurie mane taip pat veikia. Kurie daro mane apsunkėjusia ir t.t. dėl to ir domina mane tie centrai:)

O arbatas dažniausia aš perku sveriamas. Jei Vilniuj yra faina parduotuvyte prie operos ir baleto teatro:) Dar paskutiniu metu geriu baltą (žolelių rūšis, ne su pienu:) arbata "Pai mu tan" berods vadinas. Man patinka jos švelnus skonis.
Dar mėgstu žolelių arbatas. Pvz. mėtų su medum prieš miegą arba čiobreliųsmile.gif niam niam:)

Vitaminus taij retai geriu. Dažniausia alaus mielių tabletes, kad nagučiai ir kailiukas žvilgėtų arba Bional serijos pasirenku kokius kai jaučiu kad reikia.
Atsakyti
Vitaminus taij retai geriu. Dažniausia alaus mielių tabletes, kad nagučiai ir kailiukas žvilgėtų arba Bional serijos pasirenku kokius kai jaučiu kad reikia.
[/quote]






[COLOR=purple]As apsilankau nat. medicinos centre laiks nuo laiko.Aplamai tai labai susidomejau visais tais sveikais dalykais.Po apsilankymo tame centre,nori nenori pakeiti poziuri i daugeli dalyku.jie kazkaip moka praplauti smegenis siek tiek biggrin.gif O kas liecia alaus mieliu tabletes,uzdraustu gert iskart tau jas.Su daktare sia tema esu nemazai diskutavusi,bent jau ji labai kategoriskai yra nusiteikusi pries jas.
Atsakyti
[quote=laura333,2005 04 21, 17:14]
Vitaminus taij retai geriu. Dažniausia alaus mielių tabletes, kad nagučiai ir kailiukas žvilgėtų arba Bional serijos pasirenku kokius kai jaučiu kad reikia.
[/quote]
[COLOR=purple]As apsilankau nat. medicinos centre laiks nuo laiko.Aplamai tai labai susidomejau visais tais sveikais dalykais.Po apsilankymo tame centre,nori nenori pakeiti poziuri i daugeli dalyku.jie kazkaip moka praplauti smegenis siek tiek biggrin.gif O kas liecia alaus mieliu tabletes,uzdraustu gert iskart tau jas.Su daktare sia tema esu nemazai diskutavusi,bent jau ji labai kategoriskai yra nusiteikusi pries jas.
[/quote]

Kažin kodėl daba? bent jau man visai patiko jos... kailiukas žvilgėt pradėjo, oda lygesnė pasidarė ....
taij ką tada rekomenduoji? Nes gydytojai poliklinikose perša tik tą kokią kompaniją jie atstovauja. Mano poliklinikoje Perfectili ir viskas. Tipo tobuli vitaminai...
Fu!!!! man jie nepatiko!
Atsakyti
QUOTE(gutė pinkutė @ 2005 04 21, 14:23)
Man sudare dieta bet perskaicius knygele tai supratau kad pati galiu koreguotis\
man siandien tik 3 diena tai dar kazkaip neivaziuoju  sad.gif labai galva skauda o kiek krenta nezinau nes neturiu namie svarstykliu sad.gif
klausyk o kaip manai kramtoma galima kramtyt ar ne?

speju kad galvos skausmas normalu, nes ir man kiekviena diena skaudejo galva kazkur apie savaite, dabar maziau, tik kai pavargstu, sako, lyg valosi organizmas..manau kramtoske galima, keik ten jos sukramtai...o svarstykles butinai nusipirk, juk yra po 7 lt ar 10 lt.rasysi kaip rezultatas, o pas tave didelis virssvoris?
Atsakyti