Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios medicinos centrai

ziurekite, ar bandete , kuri nors gydytis tokias hormonines bedas kaip plaukuotumas, spuogai, svoris, nereguliarios mm, homeopatiniais vaistais? ar cia menka tikimybe isgydyti, ir tenka tik hormonais tai uzslopinti?
Atsakyti
Nagi nutariau ir aš savo nuomonę išreikšti. Taigi esu labai nepatikli, man visokie Vega, Folio tyrimai kažkaip įtartinai atrodė ir vieną dieną galvoju reikia pabandyt pasidaryt tyrimą. Dariau Kaune, bet kadangi norėjau patikrinti to testo teisingumą tai moteriai kuri darė tą testą aš pamelavau apie savo sveikatą ax.gif Ar jūs pastebėjote kaip pradeda jūsų klausinėti, kokiom ligom sirgome, kokiom ligom sergam, kuom skundžiamės, kuom sirgo tėvai ir t.t. tai grynai psichologiniai dalykai. Tai ką manęs klausia kuom sirgau, sakau visom vaikiškom ligom ir viskas, kartais angina kokia, peršalimai ir viskas. Sako dėl kokių bėdų atėjai, sakau pasižiūrėt ar viskas gerai, nors niekuom nesiskundžiu bet sakau geriau išsitirti kad pamatyt kokią ligą artėjančią. Sako tikrai teisingai, tuoj pasakysim viską g.gif Tai ką tiria ir vis paklausinėja, kaip mano akys, kaip širdis, kaip inkstai ar nebuvę uždegimo ir t.t. Sakau ne, vsikas labai puiku. Taigi ką manot, tyrimas parodė kad pas maen viskas idealu, viskas sveika sad.gif Taigi taip pasitikrinau tų tyrimų tikslingumu,ir jie nieko neparodė, nes nuo gimimo turiu širdies ydą, taip pat neišsivystęs vienas inkstas, yra bėdų su kraujotaka. Bet tipo per tyrimą nustatė kad širdis labai sveika, inkstai nuostabūs. Tipo aš labai sveika ir dar ilgai jokių problemų nematysiu ir ligų ax.gif Taigi jeigu mažiau apie save pasakoji arba pameluoji tada tie tyrimai neduoda jokių rezultatų, tik pinigus išleidi. Jeigu viską pats apie save papasakoji, net nepastebėdamas to, tai ir ligas pataiko. Taigi nepasitikėjau tais tyrimais ir nepasitikiu. Va kas kito yra maisto netoleravimo testai, manau kad ten tiesos daugiau, o jokiais folio ir vega tyrimais netikiu ax.gif
Atsakyti
O kur tyrima dareisi ?
Atsakyti
Panelės, kurios darėtės bei lankėtės Naturalios medicinos centruose.... ar galite pasidalinti patirtimi. Man šiek tiek stinga fantazijos gaminant maistą pagal duota maisto sarašą.

Esmė tame, kad aš pradėjau lankytis NMC jau pusė procedurų pasidariau, o po maisto netoleravimo testo (po gydytosos užuojautų tongue.gif kad toks skurdus meniu) nebežinau kaip paįvairinti savo meniu.
Valgyti galiu isties mazai, na apie mesa zinoma visiskai tyliu irnesakyk.gif , bet kas keiščiausiai nepasakyčiau, kad laikausi dietos, nera badmyriavimo bigsmile.gif
Bet va kaip paįvairinti savo mitybą tai nebežinau doh.gif
Atsakyti
Na paziurejau as Zveryno klinikos kainininka. Tai dabar tas maisto netoliaravimo testas jau 950 Lt kainuoja? Cia del to, kad maistas pabrango?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo raselle: 19 gruodžio 2007 - 17:11
QUOTE(Linetė @ 2007 10 27, 19:22)
Va kas kito yra maisto netoleravimo testai, manau kad ten tiesos daugiau, o jokiais folio ir vega tyrimais netikiu  ax.gif


isikisiu ir as smile.gif

merginos, atsargiau su tais NMC. Skaiciau kazkuriame laikrastyje, kaip zurnaliste dare tyrima - pasidare maisto toleravimo testus NMC Vilniuje ir Kaune ir atsakymai NESUTAPO. Sutapo tokiuose dalykuose, kur ir arkliui aisku, kad daktarai nelabai rekomenduos: kava, saldumynai...

girdejau ir apie ju sudaromus valgiarascius is penkiu produktu, ar cia irgi normalu?

besaikiai zarnyno valymai irgi varo siauba. Taip pat buvo spaudoje rasyta, kaip kazkokia verslininke "pravale" keliolika kartu, sunaikino visa zarnyno mikroflora, dabar jinai tukstancius Prancuzijos medikams moka, kad nors trumpam laikotarpiui savijauta pagerintu.

saikas, organizmo valymas, be abejones, gerai, bet turi buti ribos. Tame tarpe - ir pinigu nesvietisko grezimo...
Atsakyti
Sutinku, saikas turi buti visur... taciau dristu ir pasigincyti... cool.gif
Keliolika kartu zarnyno valymo negali daryti, tai draudziama... as dariausi valymus, tai visa programa valymu dare tai yra 5 kartai ir nedaugiau... jei asmuo nori toliau valytis, tai ne anksciau kaip po puses metu, o be to nuo pirmos valymo dienos reikia gerti tam tikrus vaistukus, su zarnyno bakterijomis - ir tai yra privaloma.
o del maisto, tai tikrai nera taip (zinoma as galiu pasakyti tik is savo puses), is pradziu pas mane buvo gan skurdus valgiarastis, taciau kad as badauciau, tai tikrai ne schmoll.gif
po keliu menesiu, valgiarasti padidina... svarbiausia maitinimosi reguliarumas bei dozavimas, na ir jokiu uzkandziavimu mirksiukas.gif
Siaip kolei kas einu tikslo lonk, nors dar tolokai reiks keliaut, bet jau 12 kg nebera, smagu kai daugelis pastebi permainas ax.gif
Atsakyti
zinau, kad vienas is penkiu man nupasakoto valgiarascio produktu buvo bananai.

na kokia cia sveikata bananuose, kurie laivu triumuose plukdomi apipurskiami visokiais chemikalais (aisku, kaip juos kitaip islaikyti) ? Ir tai penktadalis valgiarascio? Pamaitintu mane tokiais kiekiais bananu, nuo tu chemikalu taip isbertu, kad neisgydytu nei naturalios medicinos centrai, nei iprastos poliklinikos.... Suvalgau banana karta i menesi daugiausiai ir man per akis biggrin.gif

sveikai maitintis imanoma ir taip: jokiu kavu, saldumynu, cipsu, Mc'Donald's maisto, pusgaminiu, kuo maziau riebalu - viska virti, troskinti garuose, gerti skysciu pakankamai.

ir nutirps visi kilogramai biggrin.gif

aisku, labai smagu, kad su saiku dalis sugeba ir jiems padeda 4u.gif

man asmeniskai priimtinesne amzinatilsi Simkunaites filosofija - sveikiausia, kas auga salia musu ax.gif
Atsakyti
Labas visiems,jei kam idomu galiu papasakoti savo istorija apie zveryno ta centra. Sumasciau as ten eit del svorio.Be abejo pasiule pasidaryt ta testa (tada dar kainavo 650),pasidariau,tai pasirodo,kad mano organizmui netinka produktai,kuriu ir taip nevartoju biggrin.gif :juros gerybes,vaisiai,kuriu nemegstu,alyvuoges. Be abejo,vienas is man tinkanciu produktu,tai strutiena,kuri beje nemazai kam "tinka",nes matai centriukas turi sudares sutarti su struciu ferma,kad plaus zmonems smegenikes ir taip atstumines nepigia mesyte. Tada be abejo man pasiule zarnyna issivalyt,kuri valiausi 4 kartus, tada praejau kursa LPG ir Alice Major.Pinigai isejo nemenki,bet liudniausia,kad nenumeciau as nei kilogramo ir jie tai matydami man svaigo kaip cia kiekvienas organizmas individualus,reikia laiko, gal dar kitas kokias proceduras isbandyt ir t.t. Tiesa, dar "patiko "tai,kad pries darantis proceduras LPG ir Alice Major nebuvo pasakyta,kad reiks pirkti spec.kostiuma (100lt) ir elektrodus ar kaip jie ten vadinos (100lt),ta suzinojau,kai atejau darytis proceduru.Ziuri i mane tokiu nustebusiu veidu - o jus neturit,tai nieko nebus,reikia nusipirkt,nes kitaip proceduru atlikti negalesime (uz kurias sumoketa ir kai mokejau nepasake,kad dar reiks kazka pirkt).Kai niekas kaip minejau nepadejo,pasiule n tyrimu dar pasidaryt ir pasikonsultuot ne su vienu gydytoju.Nieko as daugiau nebedariau ir kai man jie po kiek tai laiko paskambino vykdydami kazkokia apklausa - ar patiko,ar dar grisit? Tai pasiunciau as juos toli toli ir siai dienai prisiminimas apie ta nuostabuju centriuka liko spintoj gulintis LPG kostiumukas.Tiesa,po kokiu metu sutikau mergina,kuri tuo metu dirbo centre,kadangi pinigiuku klojau nemazai,tai ji mane atsimine.(Pasirodo ji mano pazistamos drauge), tai tada ji jau nebedirbo tam centre,nes sake algos tiesiog juokingos ir siaip idomiu dalykeliu papasakojo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgis1815 @ 2008 01 03, 01:55)
Labas visiems,jei kam idomu galiu papasakoti savo istorija apie zveryno ta centra. Sumasciau as ten eit del svorio.Be abejo pasiule pasidaryt ta testa (tada dar kainavo 650),pasidariau,tai pasirodo,kad mano organizmui netinka produktai,kuriu ir taip nevartoju  biggrin.gif  :juros gerybes,vaisiai,kuriu nemegstu,alyvuoges. Be abejo,vienas is man tinkanciu produktu,tai strutiena,kuri beje nemazai kam "tinka",nes matai centriukas turi sudares sutarti su struciu ferma,kad plaus zmonems smegenikes ir taip atstumines nepigia mesyte. Tada be abejo man pasiule zarnyna issivalyt,kuri valiausi 4 kartus, tada praejau kursa LPG ir Alice Major.Pinigai isejo nemenki,bet liudniausia,kad nenumeciau as nei kilogramo ir jie tai matydami man svaigo kaip cia kiekvienas organizmas individualus,reikia laiko, gal dar kitas kokias proceduras isbandyt ir t.t. Tiesa, dar "patiko "tai,kad pries darantis proceduras LPG ir Alice Major nebuvo pasakyta,kad reiks pirkti spec.kostiuma (100lt) ir elektrodus ar kaip jie ten vadinos (100lt),ta suzinojau,kai atejau darytis proceduru.Ziuri i mane tokiu nustebusiu veidu - o jus neturit,tai nieko nebus,reikia nusipirkt,nes kitaip proceduru atlikti negalesime (uz kurias sumoketa ir kai mokejau nepasake,kad dar reiks kazka pirkt).Kai niekas kaip minejau nepadejo,pasiule n tyrimu dar pasidaryt ir pasikonsultuot ne su vienu gydytoju.Nieko as daugiau nebedariau ir kai man jie po kiek tai laiko paskambino vykdydami kazkokia apklausa - ar patiko,ar dar grisit? Tai pasiunciau as juos toli toli ir siai dienai prisiminimas apie ta nuostabuju centriuka liko spintoj gulintis LPG kostiumukas.Tiesa,po kokiu metu sutikau mergina,kuri tuo metu dirbo centre,kadangi pinigiuku klojau nemazai,tai ji mane atsimine.(Pasirodo ji mano pazistamos drauge), tai tada ji jau nebedirbo tam centre,nes sake algos tiesiog juokingos  ir siaip idomiu dalykeliu papasakojo  biggrin.gif

Na na. Kokie tie dalykeliai? Labai idomu. Papasakok trumpai.
Atsakyti
[quote=raselle,2008 01 03, 07:50]
Na na. Kokie tie dalykeliai? Labai idomu. Papasakok trumpai.
[/quote
i smulkmenas nesileisiu,bet tik tiek,kad nera ten jau taip viskas veiksminga,efektyvu kaip jie peza.Tikslas kuo daugiau pakraut makaru ir padaryt didesne apyvarta.Tai ji ir sako,kai dirbau,tai aisku issizioti negaledavau,bet daznai ,kai zmogus mokedavo uz proceduras pagalvodavau,kad gaila man tavo babkiu ir taves.
Atsakyti
o kai susikukuos su kalakutų ferma, tai tada visi kalakutieną pradės labai gerai toleruoti? lotuliukas.gif
Atsakyti