Įkraunama...
Įkraunama...

Žvynelinė 6

Sveikos Undinėlės 4u.gif
user posted image

Mes jau šeštoje temoje...plepam apie savo išgyvenimus, palaikome viena kitą ir bandome susidraugauti su undiniška prigimtimi 4u.gif

Sėkmės ir stiprybės mums visoms wub.gif

O čia keletas naudingų nuorodų:

5 Tema

Apie žvynelinę

Dieta mums

Šviesos terapija

Šviesos terapija II

Gydymas žuvelėmis

Kita info
Atsakyti
Merginos, gal kas nors šiuo metu gydotės pas J.Grigaitienę Vilniuje?
reikalas toks kad aš norėčiau nuo birželio eiti į fototerapiją pas ją į stacionarą....kiek pamenu pernai ji man siūle biuletenį netgi
tai šiemet aš jį norėčiau gauti smile.gif tik va bėrimų tikrai mažiau negu pernai...įdomu ar iš viso man skirs tą fototerapiją? g.gif
Atsakyti
QUOTE(`delfine` @ 2008 04 02, 09:43)
Merginos, gal kas nors šiuo metu gydotės pas J.Grigaitienę Vilniuje?
reikalas toks kad aš norėčiau nuo birželio eiti į fototerapiją pas ją į stacionarą....kiek pamenu pernai ji man siūle biuletenį netgi
tai šiemet aš jį norėčiau gauti smile.gif tik va bėrimų tikrai mažiau negu pernai...įdomu ar iš viso man skirs tą fototerapiją?  g.gif


o Grigaitiene dirba ir ne privaciai? nes as pas ja lankiausi GL klinikoj. o kur ji dar dirba? ten vizitai turbut daug pigesni ax.gif
Atsakyti
Ačiū Delfine kad atidarei naują namą 4u.gif Kai aš buvau paskutini karta aš pati neprašiau bet man net nepasiūle fototerapijos bet aš galvoju kad man buvo žymus pagerėjimas tai dėl to ir nepasiūle bigsmile.gif
Atsakyti
Noreciau paklausti,o ar galima vaikui iki 10m.,daryti fototerapija?
Atsakyti
QUOTE(Kler @ 2008 04 03, 08:01)
o Grigaitiene dirba ir ne privaciai? nes as pas ja lankiausi GL klinikoj. o kur ji dar dirba? ten vizitai turbut daug pigesni ax.gif


Santariškių dienos stacionare ax.gif

QUOTE(aleksa @ 2008 04 03, 08:49)
Ačiū Delfine kad atidarei naują namą  4u.gif Kai aš buvau paskutini karta aš pati neprašiau bet man net nepasiūle fototerapijos bet aš galvoju kad man buvo žymus pagerėjimas tai dėl to ir nepasiūle  bigsmile.gif


na man Lapinskaitė tai ir šiaip nesiūlė, o Grigaitienė sakė kai norėsiu vėl, paskambinti, užsiregistruoti pas ją ir ateiti...man tikrai daug geriau negu anksčiau, bet gana sparčiai randasi nauji židinukai...todėl norėčiau dar fototerapijos kad efektas būtų tikrai geras ax.gif
Atsakyti
vaisitneje,viename zurnaliuke radau vaistus nuo zvynelines-"PSORIATEN".Gal kas naudojot si preparata ir zinot kaip jis veikia ir ar padaeda? g.gif
Atsakyti
Sveikutes,

norejau paklausti ar kuri nors is jusu pas prf. Baleviciene Vilniuje lanketes? Jei lanketes, tai kokia nuomone apie ja susidarete? Nes as jau cia kaip skestanti siaudo griebiuosi lekdama pas ja. Visa sarasa surase, kokie vaistai netinka, neleido hormoniniu vaistu naudoti, o psoriaze tai ant veido jau lipa doh.gif Tai kompleksuoju dabar nerealiai...Bet kol kas didelio efekto nera, sako, kad turi daug laiko praeiti, kol organizamas nuo visokiu vaistu issivalys...
Ir dar skaiciau, kad padeda organizmo valymas, ypac kepenu valymas visokiomis ten maisto derinimo priemonemis...Ka manote? Ar bandete?
Atsakyti
QUOTE(merga @ 2008 04 03, 16:09)
vaisitneje,viename zurnaliuke radau vaistus nuo zvynelines-"PSORIATEN".Gal kas naudojot si preparata ir zinot kaip jis veikia ir ar padaeda? g.gif


Sveikos,

aš naudojau šituos vaistukus, ir šiaip tiko. Pas mane buvo atsiradę židinukų ant kojų ir po krūtine, tai nuramindavo ir ilgainiui pranykdavo.
Kadangi maitinau tai mažai ką ir galėjau naudot, o šituos gydytoja sakė, kad galima, o ir aprašyme parašyta, kad tinka.
Tiek kad juo dažniau tept reikia, ir ilgiau naudot reikia, šiaip tai man jie patiko. mirksiukas.gif
Atsakyti
sveikos,merginos, norejau paklaust, ar kada buvot sanatorijoj del zvynelines? as dabar galvoju,ar galiu prasyt daktaro siuntimo,na ar tai yra imanoma...
Atsakyti
QUOTE(vittute @ 2008 04 09, 21:31)
sveikos,merginos, norejau paklaust, ar kada buvot sanatorijoj del zvynelines? as dabar galvoju,ar galiu prasyt daktaro siuntimo,na ar tai yra imanoma...


As buvau kelis kartus, bet jau pries kokius 6 metus. Tai tada reikedavo gulet ligoninej, o paskui, gydytoja duodavo kelialapi, bet jau pries kokiu tris metus eiles buvo nezmoniskos taip kad man atrodo nemenka kysiuka reiketu duoti
Atsakyti
QUOTE
lindman
Dekoju uz pasisakyma.Pabandysiu siuos vaistus savo dukrai tepti.tikiuosi,kad pades! mirksiukas.gif
Atsakyti