Įkraunama...
Įkraunama...

Žvynelinė 6

QUOTE(aganiux @ 2008 08 16, 12:18)
Vajei, Carvalho, tokiam maziui jau galejo atsirasti zvyneline??? Bliamba kaip baisu, o gal tai ne zvyneline? Man tai nera blogai sia vasara, beveik nieko nesimato, nes nuolat naudoju skip capa, bet bijau pagalvoti ka reiks daryti kai nuspresim turet antra leliu, o ilgai laukt nezadam, nes per pirma nestuma tai buvo labai nekas, nepadejo jokie nehormoniniai tepalai, ziauriai niezejo ir raudona buvo, nu sunkiai istveriau.
Laikykis,  Carvalho!  4u.gif


Matai, man pačiai tokiame amžiuje atsirado, tai tikėtina, kad ir jam tas pats... Nors, tiesą sakant, pas gydytoją dar nebuvau - bandau atitolint tai, kas, ko gero, yra neišvengiama ir akivaizdu. Liūdna, kad visą gyvenimą gydytojai guodė, kad paveldima iš tėvo pusės unsure.gif nė velnio, pasirodo...
Atsakyti
tikrai ne iš tėvo. aš paveldėjau iš močiutės, mažius iš manęs. negaliu atsidžiaugt, bet panašu, kad gyjam tfu tfu tfu. jau vienos kojytės nebetepu, o kitą ištepu su psori nakčiai ir aprišu kepimo popierium.

pas mane jau 2 metai kaip nieko nebuvo, o dabar ant alkūnės viena nelaboji atsirado doh.gif
Atsakyti
sveikos biggrin.gif nors ir be didelio džiaugsmo, bet jungiuosi į jūsų draugišką būrį. Turiu tą "džiaugsmą", na bet ką jau dabar padarysi... Šiaip židinukų nedaug, bet labiausiai ramybės neduoda galva doh.gif Kartas nuo karto su Dermovate losjonu patepu, bet juo piktnaudžiauti nenoriu... Gal turite kokių patarimų? kaip kovojate su ta nelabąja galvoje?
Atsakyti
QUOTE(sadiva @ 2008 08 20, 11:02)
sveikos biggrin.gif nors ir be didelio džiaugsmo, bet jungiuosi į jūsų draugišką būrį. Turiu tą "džiaugsmą", na bet ką jau dabar padarysi... Šiaip židinukų nedaug, bet labiausiai ramybės neduoda galva doh.gif Kartas nuo karto su Dermovate losjonu patepu, bet juo piktnaudžiauti nenoriu... Gal turite kokių patarimų? kaip kovojate su ta nelabąja galvoje?


Sveika smile.gif Aš irgi naudoju dermovate losjoną, po ilgų ir nuobodžių paieškų jį atradau ir jaučiuosi visai patenkinta mirksiukas.gif taip, žinau, kad jis hormoninis, bet kad niekas kitas nebepadėjo...

Tiesa, mergaitės, norėjau klaust : ar tos, kurios bandėte fototerapiją, turėjote sunkesnes pso formas? Ar padėjo? Ar ilgam? Kur darėtės procedūras?
Nebežinau, ko griebtis, vasara baigiasi, o aš tik namie trumpomis rankovėmis galiu vaikščioti... Kad bent nuo ranku praeitų... Tai sakau gal verta tą fototerapiją išbandyt - gi blogiau nebus...
Atsakyti
As mergytes grizau is kalnu thumbup.gif emocijos tik teigiamos, tikiuosi jas islaikyti kuo ilgiau wub.gif

QUOTE(aleksa @ 2008 08 18, 17:07)
Vilniuje galima nupirkt kalvarijos turguje kur yra kioskas maisto papildai  wink.gif



drinks_cheers.gif taip as ten pirkau

QUOTE(gelmytė @ 2008 08 19, 14:27)
tikrai ne iš tėvo. aš paveldėjau iš močiutės, mažius iš manęs.


kazkaip buvau pamirsus kad ir as is mociutes paveldejau unsure.gif vadinasi ir mano leliams tikimybe bus nemaza..... na bet kaip nors kaip nors...sukaupsiu patirti gydant pso ir jeigu prireiks savo lelius isgydysiu nuo jos ... (karinga dvasia biggrin.gif )

QUOTE(sadiva @ 2008 08 20, 11:02)
sveikos biggrin.gif nors ir be didelio džiaugsmo, bet jungiuosi į jūsų draugišką būrį. Turiu tą "džiaugsmą", na bet ką jau dabar padarysi... Šiaip židinukų nedaug, bet labiausiai ramybės neduoda galva doh.gif Kartas nuo karto su Dermovate losjonu patepu, bet juo piktnaudžiauti nenoriu... Gal turite kokių patarimų? kaip kovojate su ta nelabąja galvoje?


su galva tai as visiskai neisgalvoju ka daryti doh.gif kuneli sakyciau valdau, viskas ten su protu vyksta (tfu tfu tfu) nu bet galva visiskai nevaldoma schmoll.gif tik kiek sau padedu tai tepu daivobet hormoniniu tepalu kad bent raudonuma nuimtu ir viskas....buvau sudurniavus ir istepiau super psori galva...pasigailejau, nes smarve tokia, kad visa nakti galva skaudejo doh.gif

QUOTE(carvalho @ 2008 08 20, 14:17)
Tiesa, mergaitės, norėjau klaust : ar tos, kurios bandėte fototerapiją, turėjote sunkesnes pso formas? Ar padėjo? Ar ilgam? Kur darėtės procedūras?



as bandziau...nepasakyciau kad turiu sunkia forma isberimu gausa, bet turejau sunkiai pasiduodancia foto spinduliams forma....na kaip gydytoja pastebejo kad labai sunkiai manoji pasidave
bet zinokit 100% nors ir nenunyko (nezinau kaip taip gali buti, bet gydytoja tvirtino kad daug kam taip buna), bet paskui gavau gana ilgalaiki poveiki....as kazkur pasidariau geguzes menesi praeitais metais, dar vasara pabuvo sumazejosios demeles, o apie rrugpjuti jos visiskai dingo !!!!!!!!!!!! ir isbuvau iki kokia vasario menesio pakankamai svari (na tik buvo like baltesnes odos demes tose vietose ir viskas) tai tikrai poveikis labai teigiamas
na ir dabar sakyciau kad nebuvo jos sugrize i tokio dydzio ir intensyvumo demes kaip kad buvo pries fototerapija, todel tikiu kad tai ilgalaikis poveikis


del super psori isitikinau, jis tikrai veikia! as nepamenu kada kuna tepiau hormonu - as vien tik super psori tepu 1,2 kartus per diena, kai prisimenu ir 3 patepu, bet manau kad tikrai padeda wub.gif
Atsakyti
aš vaikinui nakčiai ištepu koją ir apvynioju kepimo popierium. efektas akivaizdus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(gelmytė @ 2008 08 20, 20:39)
aš vaikinui nakčiai ištepu koją ir apvynioju kepimo popierium. efektas akivaizdus  thumbup.gif


su super psori?
ogo
gal man pabandyti ant demeliu tiesiog kazka uzklijuoti su tuo kremuku
bintas kazint tiktu? g.gif as nelabai ten rusiskai kertu tai nezinau kas ant to kremuko rasoma blush2.gif
Atsakyti
ten ir rašo, kad efektui sustiprinti, pateptas vietas padengti sviestiniu popierium ir pritvirtinti pleistru arba tampomu bintu.
aš visą koją jam tuo popieriu apvynioju ir užmaunu jo pėdkelnę ( kadangi tik vieną koją tepam, tai nuo pėdkelnės nukirpau vieną koją ir ją užmaunu ant to popieriaus biggrin.gif )
Atsakyti

Tiesa, mergaitės, norėjau klaust : ar tos, kurios bandėte fototerapiją, turėjote sunkesnes pso formas? Ar padėjo? Ar ilgam? Kur darėtės procedūras?
Nebežinau, ko griebtis, vasara baigiasi, o aš tik namie trumpomis rankovėmis galiu vaikščioti... Kad bent nuo ranku praeitų... Tai sakau gal verta tą fototerapiją išbandyt - gi blogiau nebus...
[/quote]
Manau kad verta man galvai labai padeda puse metu buna ramu man taiko taip vadinama Lokali PUVA
Papildyta:
[viskas....buvau sudurniavus ir istepiau super psori galva...pasigailejau, nes smarve tokia, kad visa nakti galva skaudejo doh.gif
thumbup.gif thumbup.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
nepyk bet teigiamu emociju ir mums parvezei nu sakes kad prajuokinai jooo
as bandau isivaizduoti kokia ten smarve buvo ir plaukai... doh.gif doh.gif doh.gif
bet kita vertus kai yra beda tai grebiesi ir siaudo doh.gif vis viltis mazu pades thumbup.gif o nors kiek galvai geriau pasidare gal uz kancias buvo atlyginta thumbup.gif
Atsakyti
sveikutės,

ar pasiilgot savo temelės pradininkės? biggrin.gif

Aš grįžau kaip sakant doh.gif

Visą nėštumą džiūgavau,kad neturiu nei dėmelės,nei lopinėlio, o dabar vėl sugrįžo budintys židinukai ant alkūnių... cray.gif Negana to, užvakar atsirado sausos dėmelės aplink akis ohmy.gif baiminuosi,kad tik jos nevirstų į pso... verysad.gif

Tiesa, ir pusė galvos niežti...


Einu paskaitinėti kas čia naujo, gal kokių naujų vaistų per metelius atsirado...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Čili: 22 rugpjūčio 2008 - 11:12
sveikutes 4u.gif

gal padėtumėte... kur Kaune galima būtų gauti to kremuko-superpsiori...
hepl
Atsakyti
QUOTE(kleopatra25 @ 2008 08 22, 13:34)
sveikutes  4u.gif

gal padėtumėte... kur Kaune galima būtų gauti to kremuko-superpsiori...
hepl

visose eurovaistinėse yra smile.gif tik ne super psiori, o super psori 4u.gif
Atsakyti