Įkraunama...
Įkraunama...

Žvynelinė 6

Man pvz sampunas Neutrogena visai nepadejo pirkau I-softa tai jautiesi iskart bet po men vel prasidejo tas pats doh.gif Ir vistiek degutu tai kvapas yra nes visi sitie sampunai su degutu o mano vyars jautrus kvapams yra tai kaip isplaunu galva tai i lova nors negulk ax.gif bet ka darysi blush2.gif
Atsakyti
matyt as tiek pripratusi prie deguto kvapo, kad visai nejauciu ant isdziuvusiu plauku g.gif
ir aisku, nereikia tiketis, kad sampunas visai isgydys pso, tiesiog mazesnis diskomfortas mirksiukas.gif . as ji naudoju jau keleta metu, tai nebuvo tokio baisaus paumejimo, kad galva nusirauti noretus unsure.gif . ir verta net del to menesio. as seniai nustojau svajoti, kad galiu visai issigydyti, dziaugiuosi kai padetis pakenciama rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naca: 16 rugsėjo 2008 - 14:48
QUOTE(`delfine` @ 2008 09 16, 11:31)
.
console.gif tik jau nepanikuokit...
nesupratau, o jus pati irgi turit pso ar tik vaikelis ir vyras?  g.gif
tikrai nusiraminkit, tuo labiau kad mes jau cia tiek vaistu geru atradom  bigsmile.gif  va super psori isbandykit....as sakau, mano forma labai tokia atkakli buvo, net fototerapija sunkiai padejo (gydytoja apgailestavo kad labai atkakli mano zvyneline) bet super psori kazkaip eme ir pagelbejo  bigsmile.gif  nu nezinia kiek ilgam bet tai vis sis tas, bent jau vilties atsiranda
taip kad ir jums viskas bus gerai, surasit tikrai kas pades, tik tegul vyras nepanikuoja, o jus tuo labiau  4u.gif


Tai,kad nei mano giminej,nei MB, odos ligomis niekas niekada nesirgo.Dukrytej atsirado pleiskanotas plemas pries pusantru metu,o vyrui -pries gera men. verysad.gif .Tai dabar ryte ryju visa cia gaunama info ir stengiuos ka nors pritaikyti saviems blush2.gif smile.gif
Atsakyti
kadangi si liga dazniausiai paveldima, tai ir vyras tikrai galejo buti paveldejes polinki sirgti g.gif
Atsakyti
QUOTE(naca @ 2008 09 16, 23:44)
kadangi si liga dazniausiai paveldima, tai ir vyras tikrai galejo buti paveldejes polinki sirgti g.gif



mokslininkai is tiesu dar nezino ar si liga tikrai paveldima unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(viktorija09 @ 2008 09 17, 15:41)
mokslininkai is tiesu dar nezino ar si liga tikrai paveldima  unsure.gif


ka cia mokslininkai umn.gif . tiesiog realus atvejai rodo mirksiukas.gif .
gal cia kokia naujiena, kad mokslininkai nezino g.gif juk net aprasyta procentali paveldejimo tikimybe doh.gif
Atsakyti
Bet,kad neturejom jokiu giminiu,kad turetu sia beda,nebent-vyro sese serga raudonaja vilklige.Odos liga lyg ir... g.gif
Atsakyti
taigi nebutinai is kartos i karta serga. galejo kazkurioj kartoj susitikti genai su polinkiu i sia liga. bet juk tada aisku, kad dukryte bus is tecio paveldejus , nors tai ir nebesvarbu doh.gif
pvz mano giminej sirgo mociute ir jos sesuo is mamos puses. tevo irgi rodos tevas sirgo. dabar ir tevui senatvej lyg pasireiske. mes su sese sergam (mums labiausiai kliuvo). o dar ir vyra sutikau, kurio mama serga doh.gif tai nedidele tikimybe, kad mano vaikai nesusirgs tfu tfu tfu unsure.gif
kai kur raso, kad didesne tikimybe susrigti kas antroj kartoj
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naca: 19 rugsėjo 2008 - 21:26
QUOTE(naca @ 2008 09 19, 22:19)
taigi nebutinai is kartos i karta serga. galejo kazkurioj kartoj susitikti genai su polinkiu i sia liga. bet juk tada aisku, kad dukryte bus is tecio paveldejus , nors tai ir nebesvarbu doh.gif
pvz mano giminej sirgo mociute ir jos sesuo is mamos puses. tevo irgi rodos tevas sirgo. dabar ir tevui senatvej lyg pasireiske. mes su sese sergam (mums labiausiai kliuvo). o dar ir vyra sutikau, kurio mama serga doh.gif  tai nedidele tikimybe, kad mano vaikai nesusirgs tfu tfu tfu unsure.gif
kai kur raso, kad didesne tikimybe susrigti kas antroj kartoj



Nu bliamba,kad juos kur tuos genus blush2.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(naca @ 2008 09 19, 20:19)
taigi nebutinai is kartos i karta serga. galejo kazkurioj kartoj susitikti genai su polinkiu i sia liga. bet juk tada aisku, kad dukryte bus is tecio paveldejus , nors tai ir nebesvarbu doh.gif
pvz mano giminej sirgo mociute ir jos sesuo is mamos puses. tevo irgi rodos tevas sirgo. dabar ir tevui senatvej lyg pasireiske. mes su sese sergam (mums labiausiai kliuvo). o dar ir vyra sutikau, kurio mama serga doh.gif  tai nedidele tikimybe, kad mano vaikai nesusirgs tfu tfu tfu unsure.gif
kai kur raso, kad didesne tikimybe susrigti kas antroj kartoj

Sveikos merginos bigsmile.gif
O vat pas mus gimineje niekas nesirgo,,o man islindo unsure.gif
Tiesa mano istorija kiek kitokia galbut,nes pirmieji pozymiai islindo pries 10 metu doh.gif tik ant veido budavo,bet niekas nesake,kad butent ta liga cool.gif israsydavo tepaliuka,kai paklausdavau nuo ko cia man taip,tai paaiskino paprastai...turbut nuo plauku lako blink.gif kurio as nenaudoju cool.gif Bet tik po antro vaikelio gimimo,pries beveik 3 metus islindo ant alkuniu ir koju sulenkimu doh.gif tada pakeiciau gydytoja,kuri is karto man pasake,kas ir kaip unsure.gif ....sia vasara buvo itin suaktyveje,bet.....isvaziavau i Kreta 2 savaitem,liepos menesi pailseti,netepiau jokiais vaistukais,nieko nedariau,tiesiog ilsejausi...viskas uzgijo,viskas puikui iki siol..tiesa tik galvoje dar zaisdeliu liko,bet daugiau kol kas niekur thumbup.gif Man gydytoja ir sake,kad ten mano oda atsigaus ir apgis... thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(naca @ 2008 09 17, 18:07)
ka cia mokslininkai umn.gif . tiesiog realus atvejai rodo  mirksiukas.gif
gal cia kokia naujiena, kad mokslininkai nezino g.gif  juk net aprasyta procentali paveldejimo tikimybe  doh.gif



tikimybe tai ne simtas procentu 4u.gif
literaturoje, skaiciau, kad ji visiskai isgydoma, bet mokslininkai, kiek domejausi, nera zvynelines iki galo istyre, ir nelabai stengiasi tai daryti verysad.gif
Atsakyti
jei kas ir pasistengtu istirti, tai manau taip ir liktu paslapty - juk sitoks pelnas doh.gif . kaip beje ir kitu ligu, nuolat pelna nesanciu doh.gif tokie tyrimai mokslininkams turbut mirti nesantys g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naca: 21 rugsėjo 2008 - 20:41