Įkraunama...
Įkraunama...

Žvynelinė 6

[quote=viktorija09,2008 10 11, 11:07]
tikrai saunuolis thumbup.gif ,
susirgau pries metus, labai staigiai, grupes neturiu.
jei tave tokie skausmai kankina, kaip mane pries metus ir tu kenti, tai labai stiprus ir istvermingas zmogus esi .
blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif g.gif
Ačiū už pagyras ,bet nesu aš ištvermingas žmogus kažin ar kas nors tai gali iškentėti g.gif vasara ir verkiau ir stogas važiavo kojas vos vilkau nemačiau prasmės gyventi juolab kai pasakė kad taip bus nuolat ryžausi važiuoti laimės ieškoti į Izraelį .Grįžus padarė kraują jis puikus CRB -NORMA, UŽDEGIMO NERODO, ŽVYNELINĖ MIEGA, BET SĄNARIAI- NE .daktarė sako, kad norint išlaikyti tokią būsena kaip dabar yra (PUIKI)vistiek turiu gerti metotreksatą tongue.gif nes jis modifikuoja ir pristabdo ligą taip kad giliai įkvėpiau ir jau 2 savaites jį geriu ....šiuo metu jaučiuosi puikiai galiu dirbti ir tvarkytis buityje.vadinasi kito kelio nėra ir su tuo tenka susitaikyti......deja....................
Kiek supratau tu jau nebegeri metotreksato? Kiek laiko ?ir kaip dabar jautiesi?
Atsakyti
QUOTE(zyzane @ 2008 10 08, 16:24)
Gydytoja man patare toki rotacini kursa - kuris man padejo pirmaji karta, siandien ketinu vel viska susipirkti ir kartoti.
Sampunai:
2 kartus is eiles plauti SEBORIN
2 kartus is eiles plauti T-GELTOTAL
1 karta Nizoralis
pabaigus ratuka - vel viska kartoti.
salia to II-ad ir III-ad tepti Kerasal
IV, V, VI ir VII - Elocon
I-adieni nieko.
Blogiausia, kad niekur nerandu Kerasal losjono, tik tepala, o jis bjauriai riebus  doh.gif Jus nebandete kada neseniai pirktis Kerasal losjono?


vaistai.lt raso kad kerasal losjonas netiekiamas nuo 2008.02
o as jusu rekomenduota cikla uzsiraisau, galvoju isbandyti
tik kad tu sampunu kaina ko gero nemaza gausis g.gif vien Nizoralis 40 lt kainuoja o kiti net nezinau kiek unsure.gif
Atsakyti
Atsitiktinai pamaciau jusu temele, as nesu undinele, bet del kitos odos ligos ieskojau info. 4u.gif Isgirdau reklama per viena Ukrainos Tv ir po to knisausi intike.Stai ka pavyko man rasti, gal kuriai nors bus idomu. Atsiprasau, jei ne cia pataikiau blush2.gif Toks prietaisiukas "Екопульс" odos ligoms gydyti: http://www.ekopulse.ru/
Atsakyti
QUOTE(lelija3 @ 2008 10 11, 13:23)
Kiek supratau tu jau nebegeri metotreksato? Kiek laiko ?ir kaip dabar jautiesi?


metotreksato nebegeriu nuo geguzes menesio, kai atliko pazmafereze tongue.gif , kraujo tyrimus dariausi kas menesi, tai rode norma rolleyes.gif
ir visa si laika, kai nebegeriu vaistu jauciuosi gerai smile.gif
tik pries oro permainas jauciu, kad turiu sanarius, bet neskauda thumbup.gif
gydytoja rekomendavo kuo daugiu ilsetis, nepervargti, per para miegoti nemaziau kaip 8 val. ir saugotis persalimu
ne visada pasiseka rekomendaciju laikytis blush2.gif , bet siuo metu viskas gerai cool.gif tfiu tfiu tfiu
Atsakyti
QUOTE(viktorija09 @ 2008 10 11, 21:59)
metotreksato nebegeriu nuo geguzes menesio, kai atliko pazmafereze  tongue.gif , kraujo tyrimus dariausi kas menesi, tai rode norma rolleyes.gif
ir visa si laika, kai nebegeriu vaistu jauciuosi gerai smile.gif
tik pries oro permainas jauciu, kad turiu sanarius, bet neskauda  thumbup.gif
gydytoja rekomendavo kuo daugiu ilsetis, nepervargti, per para miegoti nemaziau kaip 8 val.  ir saugotis persalimu
ne visada pasiseka rekomendaciju laikytis  blush2.gif , bet siuo metu viskas gerai  cool.gif  tfiu tfiu tfiu


Mano artimas žmogus serga žvyneliniu artritu. Geria metotreksatą. Dar labai gerai padeda plaukimas - sustiprina raumenis ir tada ne toks krūvis sąnariams tenka.
Atsakyti
QUOTE(smiltainis @ 2008 10 13, 00:55)
Mano artimas žmogus serga žvyneliniu artritu. Geria metotreksatą. Dar labai gerai padeda plaukimas - sustiprina raumenis ir tada ne toks krūvis sąnariams tenka.


visos atsipalaidavimo proceuros yra super thumbup.gif , kai neskauda drinks_cheers.gif ir ne tik sergantiems ax.gif , aisku ligoniukai daug labiau save turi priziureti 4u.gif
o del vaistu, tai su metotreksatu reikia labai atsargiai unsure.gif , nes kai pati perskaiciau informacini lapeli tai plaukai pasisiause blink.gif , labai issigandau
Atsakyti
QUOTE(`delfine` @ 2008 10 11, 21:43)
vaistai.lt raso kad kerasal losjonas netiekiamas nuo 2008.02
o as jusu rekomenduota cikla uzsiraisau, galvoju isbandyti
tik kad tu sampunu kaina ko gero nemaza gausis  g.gif vien Nizoralis 40 lt kainuoja o kiti net nezinau kiek  unsure.gif


Aaaaisku... As kaip tik panasiu metu jo ir pradejau ieskoti (Kerasal losjono). Taip, sampunai brangus, sutinku. T-gel total siek tiek pigesnis uz Nizoraly, o Seborin tai nebrangus, 12-14-16lt, buna net paprastuose supermarketuose pirkti. Visi kartu apie 100lt ir kainuoja.. Bet ko tik nepadarysi, siekdama svarios galvos odos, ar ne? doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zyzane: 13 spalio 2008 - 07:26

Sveikutes.Mano paniecka vel "pasipuose".Mokytoja biski su ja susieme,panike susinervijo ir vel galima ant kuno saskem zaisti verysad.gif
taip pat pradejo skustis koju sanariu skausmais ir stuburu.Net nebe zinau ar cia nuo to,kad auga ar cia nuo pso g.gif
Bet turiu kuo pasidziaugti:musu naguciai isgijo(na vos vos galima izureti,kad jie truputka lyg taskuoti ax.gif ) drinks_cheers.gif .
Atsakyti
QUOTE(gelmytė @ 2008 10 01, 11:38)
jonavoj.
delfine vilniuj sakė pirko, dar kažkas sakė, kad ir vaistinėse yra

o koks ipakavimas, kokios spalvos?Sekmadieni prasiejau per turgu, issiklausinejau, tai nerdau...O kuriose vaistinese buvo?


As lankau impuls sporto kluba ir kasdien einu i infra pirti, ten sedziu apie pusvalandi, tai pastebejau dideli pagerejima!ir sanariu pataruoju metu jau nemaudzia...

Pries 8 metus, mano mama surado laikrasty skelbima kad vezami vaistai is izraelio nuo psoriazes.Susiradom, nusipirkom, tikrau nemazai kainavo.Toks butelaitis kapsulyciu ir zinokit man dviems menesiams visiskai buvo viskas pranyke...Dabar vis ieskau tu vaistu pagal pavadinima, tik niekur nerandu, gal kas girdejot Psoriklin?
Atsakyti
[Pries 8 metus, mano mama surado laikrasty skelbima kad vezami vaistai is izraelio nuo psoriazes.Susiradom, nusipirkom, tikrau nemazai kainavo.Toks butelaitis kapsulyciu ir zinokit man dviems menesiams visiskai buvo viskas pranyke...Dabar vis ieskau tu vaistu pagal pavadinima, tik niekur nerandu, gal kas girdejot Psoriklin?
Šio vaisto ten nemačiau bet buvo purškalas nuo žvynelinės galvai ir kūnui norėjau pirkti tipo žolių pagrindu, labai efektyvus kaina 130 lt (vieno buteliuko) bet gygytoja patarė pinigų veltui nešvaistyti
dabar apie Ekopuls aparatą
susidūriau ir aš su juo labai susigundžiau, skambinau į Maskvą keletą kart kalbėjau, tariausi bet supratau vieną tai aferizmas už 2500t. dolerių man pasiūlė atsiusti aparatą ir visą gydymo miltelių kursą sakau tai o gal norite pirma mane apžiūrėti sako ne , o kam ?gerkit ką atsiūsim, dirbkite tuo aparatu ir praeis na galvoju neeeee gerti nežinia ką ačiū o pinigus geriau tada kitur investuoti tai va tokia buvo mano patirtis schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(lelija3 @ 2008 10 15, 20:21)
[Pries 8 metus, mano mama surado laikrasty skelbima kad vezami vaistai is izraelio nuo psoriazes.Susiradom, nusipirkom, tikrau nemazai kainavo.Toks butelaitis kapsulyciu ir zinokit man dviems menesiams visiskai buvo viskas pranyke...Dabar vis ieskau tu vaistu pagal pavadinima, tik niekur nerandu, gal kas girdejot Psoriklin?
Šio vaisto ten nemačiau bet buvo purškalas nuo žvynelinės galvai ir kūnui norėjau pirkti tipo žolių pagrindu, labai efektyvus kaina 130 lt (vieno buteliuko) bet gygytoja patarė pinigų veltui nešvaistyti
dabar apie Ekopuls aparatą
susidūriau ir aš su juo labai susigundžiau, skambinau į Maskvą keletą kart kalbėjau, tariausi bet supratau vieną tai aferizmas už 2500t. dolerių man pasiūlė atsiusti aparatą ir visą gydymo miltelių kursą sakau tai o gal  norite  pirma mane apžiūrėti sako ne , o kam ?gerkit ką atsiūsim, dirbkite tuo aparatu ir praeis na galvoju neeeee gerti nežinia ką ačiū o pinigus geriau tada kitur investuoti tai va tokia buvo mano patirtis schmoll.gif

LAbai aciu uz info aciuks.gif As jau beveik buvau susigundzius ji pirkt , dabar susilikysiu 4u.gif Tik lb keista, kodel ji taip daznai per Ukrainos viena TV reklamuoja g.gif
Atsakyti
keliu temele i virsu ir tuo paciu noriu paklausti ar naudojant tuos sampunus galvos psoriazei gydyti galima naudot kitas priemones plaukams, tokias kaip balzama, plauku krema, putas ir kt?? g.gif kaip jus darot?? gal esat klaususios gydytojo, kazkaip as nesumasciau paklaust blush2.gif , bet dabar iskilo toks klausimas.
Atsakyti