Įkraunama...
Įkraunama...

Žvynelinė 6

gazella,perziurejau tavo idetus puslapis ir viena sampuna nusiziurejau is skintreat.nes man didziausi pso zidiniai galvoj tai bandysiu kai alga gausiu uzsisakyt
Atsakyti
QUOTE(gelmytė @ 2008 04 15, 21:02)
mes lankomės pas N. Grušauską, jis dirba antroj ligoninėj  mirksiukas.gif

O jis gal dar kur privaciai dirba?
As ne is Kauno esu rolleyes.gif (prisirasius ne Kaune)
Atsakyti
QUOTE(kicule @ 2008 04 18, 09:45)
O jis gal dar kur privaciai dirba?
As ne is Kauno esu  rolleyes.gif (prisirasius ne Kaune)

nebūtina prisirašyti. mes irgi pas jį iš jonavos važiuojam mirksiukas.gif jis dirba 2oj ligoninėj. 837306084 pasiskambinsi į registratūrą, užsiregsistruosi ir važiuoji. nereikia jokių siuntimų mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(js. @ 2008 04 17, 21:55)
gazella,perziurejau tavo idetus puslapis ir viena sampuna nusiziurejau is skintreat.nes man didziausi pso zidiniai galvoj tai bandysiu kai alga gausiu uzsisakyt


Man tas pats, visa galva apimta pso, bet dabar pradejo lipti ant veido. Zodziu veido pakrasciai raudonom demem ismetyti, tai rytoj einu pas gydytoja. O galvai naudoju T-Gel ir toki tepala nerealios smarves tepuosi, kuri sudaro slapalas, derva ir riebus losjonas. Bijau dar ka nors sakyti, bet lyg ir gereja galvos oda...isskyrus veida. O dar liepe gerti man Triovit. O man va idomu, o ka kitos daro? Kaip kovoja?
Rytoj galesiu parasyti, ka mano gydytoja sake apie Dermarest, ji medikams desto dermatologija, profesore...tikiuosi kad gausiu atsakyma g.gif
Atsakyti
as tai sampunu gydomuoju su dervom galva plaunu-tai puse velnio dabar.bet kai buna paumejimas tai tik dermovate skalpui tepuosi(jei ant kaktos buna islende tai ir ten su dermo patepu blush2.gif ) blush2.gif .kaip tu,gazella,galva su tepalu pasitepi?turejau kruva neblogu,bet man labai sunku teptis
Atsakyti
Sveikos, mergaitės. Jungiuosi ir aš į jūsų būrį 4u.gif Skaičiau, kaip puikiai jūs čia viena kitai padedate, patariate ir pasidžiaugiate kartu.
Sergu šia liga apie 18m. Išmokau su ja sutarti, niekur nedingsi. Guodžia tai, kad mano ligos forma nėra sunki. Nors buvo visko... Sesuo serga nuo 6m., o man tik nuo 14m. buvo ant vieno rankos alkūnės maža dėmelė ir ji "budėjo" net 5metus. Paskui jaunystėje turėjau didelį stresą, išbėrė mane vos ne per dvi dienas. Palikau "kaip velykinis kiaušinis" rolleyes.gif Dar ir dabar su sese prisimenam kaip man baisu tada buvo. Gydžiaus pas gyd.Abubekerovienę, po 2-3k.per metus gulėjau ligoninėje.
Po sūnaus gimimo praėjus metams buvo stiprus paūmėjimas, bet kadangi gulti į ligoninę negalėjau, gydytoja prirašė geriamų vaistų(hormoninių), jų kaina pamenu buvo apie 350LT.O pavadinimo neatsimenu, nors labai stengiuosi. Tai praėjo ši liga man nepatikėsit net 10metui. Buvo maži židinukai tik galvoje, smulkaus bėrimų neliko. Tik ant rankų ir kojų sąnarių laaabaai nedidelės dėmelės.
Tik prieš porą metų liga vėl "pabudo", bet silpniau nei pirmąkart. O dabar neseniai labai paūmėjo galvos bėrimai ir sausumas. Turėjau rūpesčių, tai gal tas prisidėjo. O gal taip liga nusprendė, kad laikas mane "prisimint" tongue.gif
Tai tokia mano istorija.Tikiuosi priimsit , nes daug ką primiršus, daug ko nebežinau 4u.gif
Atsakyti
O galva man istepa vyras ir as dar pabambu, kad per mazai tepalo pritepe...kantrus jis pas mane ax.gif
Jei jis negali, tai pati, bet tada puse plauku istepu, bet tepu ir daug dedu, nes cia jau psichologiskai mane veikia, atseit, kuo daugiau pritepsiu, tuo geriau bus... blush2.gif Tada toki maiseli ant galvos ir raisti...vat ir vaikstau pasipuosusi kokia para namuose smile.gif Svajoniu zmona ir mama thumbup.gif

Man si liga jau kokius 12 m, bet dabar ji laaabai paumejo ir as ziauriai issigandau.
Hormoniniu vaistu bijau, nes kiek zinau, po ju veliau dar blogiau buna (apie tabletes nieko nezinau, cia labiau apie tepalus). O Dermovate skystis mano galvai nebepadeda ir pastaruoju metu net maniau, kad blogiau man nuo jo...
Na, ruosiuosi pas gydytoja, kai grisiu pasidalinsiu naudinga informacija biggrin.gif

O zinote kaip man odos ligu dispanseryje diagnozavo pso? Pasake, kad rasykime, jog tai pso, bus pigiau vaistus pirkti lotuliukas.gif
Atsakyti
man atsirado 27 metų, buvo keli židinukai kūne ir galvoj, praėjo savaime kai išsiskyriau su pirmuoju vyru. matyt nervai savo darė. didelis paūmėjimas buvo kai persirgau angina prieš 2 metus, tada išrašė dermovate ir dar kažkokio tepalo mišinį, nuo jo praėjo ir kol kas (tfu tfu tfu) nieko nėra, o sūneliui pernai pavasarį atsirado bėrimai ant kojyčių ir su jais kovojam po šiai dienai. nuo kelių iki pat pėdučių niekaip negalim išnaikint tų bjaurybių. dabar pradėjau jam voneles su ugniažole daryt, kaip patarė kažkuri mamytė, žiūrėsim, gal kiek apmažins.
Atsakyti
O gal kuri galite patarti su kokiu tepalu galima galvą tepti. Turiu dar Elokono, Ftorokorto ir vaistinėje LorindenA pasiūlė ax.gif9,net nežinau ar jie hormoniniai Galvą plaunu su Nizoral šampūnu, įtrinu ir 3min palaikau. Bet man atrodo, kad nuo jo blogiau. Gal turi praeiti laikas unsure.gif Bet kaip nuimti tą niežėjimą, galva sausa, sausa. Išplaunu ir vėl tepu doh.gif Gerai, kad dar pleiskanos smulkios, luobelis nestoras. Tai šukuoju atsargiai, patepu. Gal sakau labai nesuerzinu odos.
Mergaitės, dar klausimas ax.gif Man tai tos smulkios pleiskanėlės ant drabužių krenta, tai baigiu kompleksą įsivaryt doh.gif Stengiuosi į darbą eiti šviesesnių atspalvių drabužiais, o taip mėgstu juodus ax.gif O jei einu su kuom susitikt (tai vis nerviškai jau turbūt)bėgu prie veidrodžio ir valau, kad tik nebūtų apibyrėjus pleiskanom megztuko nugar.Nekreipti dėmesio negaliu, nes jau viena kolegė pastebėjo"tu gal kokį šampūną keisk ar ką"... tai taip dėjo per nervukus. Kitas gal nekreiptų dėmesio, o aš tokia jautruolė verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Ita*: 19 balandžio 2008 - 10:35
QUOTE(*Ita* @ 2008 04 19, 09:28)
O gal kuri galite patarti su kokiu tepalu galima galvą tepti. Turiu dar Elokono, Ftorokorto ir vaistinėje LorindenA pasiūlė ax.gif9,net nežinau ar jie hormoniniai Galvą plaunu su Nizoral šampūnu, įtrinu ir 3min palaikau. Bet man atrodo, kad nuo jo blogiau. Gal turi praeiti laikas unsure.gif Bet kaip nuimti tą niežėjimą, galva sausa, sausa. Išplaunu ir vėl tepu doh.gif Gerai, kad dar pleiskanos smulkios, luobelis nestoras. Tai šukuoju atsargiai, patepu. Gal sakau labai nesuerzinu odos.
Mergaitės, dar klausimas ax.gif Man tai tos smulkios pleiskanėlės ant drabužių krenta, tai baigiu kompleksą įsivaryt doh.gif Stengiuosi į darbą eiti šviesesnių atspalvių drabužiais, o taip mėgstu juodus ax.gif O jei einu su kuom susitikt (tai vis nerviškai jau turbūt)bėgu prie veidrodžio ir valau, kad tik nebūtų apibyrėjus pleiskanom megztuko nugar.Nekreipti dėmesio negaliu, nes jau viena kolegė pastebėjo"tu gal kokį šampūną keisk ar ką"... tai taip dėjo per nervukus. Kitas gal nekreiptų dėmesio, o aš tokia jautruolė verysad.gif

del pleiskanu ant drabuziu-man tas pats budavo,vien sviesius drabuzius nesiodavau.prisimenu kaip kosmara.dabar atrodo radau savo vaist=sampono derini tai lyg ir kontroliuoju pso.
ar zinot kad pso gali pazeisti smulkiuosiu sanarius(pvz pirstu)man tai jei labai karstas ir sausas oras-pirtai sutinsta.buvau pas gydytoja tai sake kad cia pso 'dovanele' verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(js. @ 2008 04 19, 11:52)
dabar atrodo radau savo vaist=sampono derini tai lyg ir kontroliuoju pso.

Rašei, kad plauni su šampūnu, kurio sudėtyje yra dervų. O gal pavadinimą gali parašyti? Perki vaistinėje ar kur?
Taip, dėl sąnariukų esu ir aš girdėjusi. O kažkaip pristabdyt šio proceso negalima? Juk turėtų būti kažkokia alternatyva unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(*Ita* @ 2008 04 19, 09:34)
Sveikos, mergaitės. Jungiuosi ir aš į jūsų būrį 4u.gif


Sveika prisijungus 4u.gif padesim kuo galesim tiek patarimais tiek palaikymu mirksiukas.gif
as galva gydau taip: elocon tepalas tol kol dingsta raudonumas, tada dermovate losjonas (nehormoninis) o plaunu galva eucerin sampunu (jis labai gerai atsokdina tuos zvynelius, tik paskui 15 min panikuoju ir rankojju juos is galvos pries darba biggrin.gif) ir dar berzu pumpuru sampunu ax.gif smirdi siek tiek bet pakeliama ax.gif
Atsakyti