Įkraunama...
Įkraunama...

Atsiliepimai apie keliones organizuojančias

QUOTE(Makalius @ 2007 06 19, 14:36)
Turiu jus pataisyti - tiesiai į organizatorių jūs niekaip negalėsit kreiptis, nes jei agentūrų neturi, jų keliones - produktą - perparduoda agentūros  mirksiukas.gif

Dabar as Tave turiu pataisyti - esi ne visiskai teisus - tik Teztour, Topturas ir Novaturas neturi savo tasku, visi kiti turi
Atsakyti
QUOTE(Udrius @ 2007 06 19, 16:29)
Dabar as Tave turiu pataisyti - esi ne visiskai teisus - tik Teztour, Topturas ir Novaturas neturi savo tasku, visi kiti turi

Oasis tours turi? Fiji travel irgi? Travelmanas turi? Aš kalbu apie lėktuvinius organizatorius,,,,,
Atsakyti
QUOTE(Makalius @ 2007 06 19, 16:39)
Oasis tours turi? Fiji travel irgi? Travelmanas turi? Aš kalbu apie lėktuvinius organizatorius,,,,,



Panašu, kad kiekvienas turi savo nuomonę, kuri yra kardinaliai klaidinga. Tik vienas Makalius kaip tas Don Kichotas su vėjo malūnu kovoja doh.gif

Jei nueisit į Fiji Travel ir norėsit nusipirti kelionę autobusu -tai ir nusipirksit Grūdos ar Novaturo kelionę. Tokia pati situacija su Oasis Tours. Kaip Makalius sakė nei Novaturo, nei Teztouro taško nerasit, visi parduoda. Vadinasi visa Lietuva užsideda antkainį schmoll.gif
Vienas protingas žmogus yra pasakęs, jog reikia turėti savo gydytoją, kirpėją ir kelionių agentą. Tuomet visai nesvarbu, kur jis dirba, o gerai yra tai, jog kas kartą nereikia iš naujo pasakoti kokius mėgsti viešbučius, kokiose šalyse buvai ir t.t.
Ir netiesa, kad West Express tinka tik aviabilietams. Jie organizuoja grupes į egzotines šalis ir visus operatorius parduoda. Man buvo įdomi jūsų nuomonė, nors toje agentūroje senai perku ir neketinu jos keisti. Man ten geriausiai pataria
Atsakyti
QUOTE(nefisa @ 2007 06 19, 20:55)
Panašu, kad kiekvienas turi savo nuomonę, kuri yra kardinaliai klaidinga. Tik vienas Makalius kaip tas Don Kichotas su vėjo malūnu kovoja  doh.gif

Jei nueisit į Fiji Travel ir norėsit nusipirti kelionę autobusu -tai ir nusipirksit Grūdos ar Novaturo kelionę. Tokia pati situacija su Oasis Tours. Kaip Makalius sakė nei Novaturo, nei Teztouro taško nerasit, visi parduoda. Vadinasi visa Lietuva užsideda antkainį schmoll.gif
Vienas protingas žmogus yra pasakęs, jog reikia turėti savo gydytoją, kirpėją ir kelionių agentą. Tuomet visai nesvarbu, kur jis dirba, o gerai yra tai, jog kas kartą nereikia iš naujo pasakoti kokius mėgsti viešbučius, kokiose šalyse buvai ir t.t.


Dėl novaturo tikrai klystat unsure.gif jis neturi savo agentūros, kur ateina klientai ir perka keliones. Tikrai schmoll.gif
Tezturo agentūrų nėra, yra tik jas atstovaujančios aggentūros. Visose kainos tokios pačios, bet agentūroms už tarpininkavimą nukapsi pinigėlių. Šitą ir Udrius gali patvirtinti, na tikrai jau nekalbėsiu ko nežinau. Šituo dalyku esu įsitikinęs ir savo kailiu patyręs doh.gif
Nes mačiau kur novaturo biuras įsikūręs (ofisas) ir ten bandžiau papult unsure.gif
Atsakyti
Sveiki 4u.gif

Važiuoju į mini kelionę Budapeštas-Balatonas. Kaip sužinoti, kas yra kelionės organizatorius? Nes pačią kelionę išsirinkau iš Topturo...
Ačiūūūūū už atsakymą rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(eliga @ 2007 06 20, 08:27)
Sveiki  4u.gif

Važiuoju į mini kelionę Budapeštas-Balatonas. Kaip sužinoti, kas yra kelionės organizatorius? Nes pačią kelionę išsirinkau iš Topturo...
Ačiūūūūū už atsakymą  rolleyes.gif

Tai topturas ir bus organizatorius smile.gif
Atsakyti
Kas gali patarti kur geresnis kempingas prie Palangos? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Raminta5 @ 2007 06 21, 12:13)
Kas gali patarti kur geresnis kempingas prie Palangos?  blush2.gif

Ne čia klausiat. Klauskit va ČIA mirksiukas.gif
Atsakyti
Aciu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Raminta5 @ 2007 06 21, 12:35)

Nėr už ką, betik padėtų mirksiukas.gif žinau, kaip naujokams čia sunku unsure.gif
Atsakyti
Sveiki, įkišiu ir aš savo trigrašį. Esu labai pamėgus kalnus, tai dažniausiai vykdavom ten. Bet prieš 2 metus sugalvojom kad reikėtų aplanyti Kroatiją. Susisiekėm su tokia agentūra "Eura", Klaipėdoje. Ten mus priėmė labai maloni jų darbuotoja, kiek galėjo tiek mums padėjo. Mes ir nusipirkome jų kelialapį į Makarska. Ir tikrai niekada gyvenime nebūčiau patikėjusi kad yra tokių "kelionių" ir kad darbuotojai taip atsainiai žiūri į savo darbą. O kad neatrodyčiau visai išpuikusi, papasakosiu smulkiau. Išvažiavus iš Vilniaus link sienos, mano vaikas (8m), nuo supimo pradėjo vemti. Ir kaip jūs manot, gidė(vardas lyg tai Jūratė) migo pirmoje sėdynėje, nė karto nepriėjo paklausti kaip jums čia, ir gal pagelbėti kuo. Vienu žodžiu čia jūsų reikalas ir problema. Jau beveik pusę atobuso turistų buvo sušokę pagelbėti, nes bloga darėsi daug kam (autobusas kažkaip keistai siūbavo, ir siūbuodavo kai vairavo vienas iš vairuotojų). Paskui viena mama atidavė savo mergaitės vaistus nuo vėmimo (nes tuos kuriuos turėjau aš - visai nuo jų negerėjo). Ir po ilgo kelio mes jau Makarskoje. Ten visi 6 val. vakaro buvom išlaipinti (šiluma apie 40 laipsnių). Gerą valandą laukėm kol kažkas atvyks. Atlėkė toks "arabas" (nervuotas labai), ir pradėjo skirtyti kas kur gyvens. Mes buvom sutarę agentūroj, kad mūsų nenukeltų kažkur toli nuo valgyklos (buvom nusipirkę maitinimą). Ir ka manot, mums kai atėjo eilė sako, sėskit į autobusiuką - jus paveš. Mes klausiam ar čia tada taip toli. Netoli, netoli. Nu ir nuvažiavom. Į visai kitą tos gatvės galą. Vairuotojas sustojo prie namo, pamojo ranka namo link - sėdo ir nuvažiavo. Ka darysi - net kelio atgal nelabai aišku kur. O kur dar tašės ir vaikas griūnantis migti. Namo šeimininkė maloni, parodo mums mūsų kambarį (kokių 8kv. tamsus, sakė čia buvo buitinės pataplos, už sienos buvo skalbykline - taigi užė iki nakties). Liekam ten, ka padarysi. Taigi du kartus per dieną einam pavalgyti į valgyklą po 1,2 km ten ir atgal. O tie kuriuos apgyvendimo šalia valgyklos netgi pusryčių nebuvo užsisakę. Mes tai kaip mes, bet kai skirstė butus - na gal koks trečdalis turistų nesutiko su apgyvendinimu tokios atsiprašant "patalpose". Tai jie vargšai iki kokios 12 val. nakties sėdėjo su lagaminais ant gatvės. Tai vat, tuoj pratęsiu.
Atsakyti
O mums su EURA viskas buvo normaliai, gidė irgi buvo Jūratė, visai tokia nieko gidė g.gif
Aišku ir pas mus buvo problemų su apgyvendinimu ir mūsų grupėje buvo tokių, kurie laukė ligi nakties nesutikdami su apgyvendinimo sąlygom, ir pas mus kažkokius turistus autobusiukas išvežė bigsmile.gif
Darosi įdomu g.gif
Atsakyti