Įkraunama...
Įkraunama...

Atsiliepimai apie keliones organizuojančias

QUOTE(Piranija @ 2007 11 11, 22:48)
Pries savaite grizom is Egipto,Sheicho. Per Teztura.Musu gide atseit buvo Jurgita.Arogantiska,pasiputusi panele,visai nemokanti bendrauti su zmonemis.
Todel problema buvo isspresta,-visas vietines ekskursijas  pirkom is vietiniu arabu ir nesigailejom. Beto viskas buvo daug pigiau.
O kita karta keliones stengsiuos is Tezu visai nepirkti.Tai buvo pirma ir ko gero paskutine.Visada keliaudavom su Novaturu-viskas buvo puiku. Visada gidas susitinka su zmonem,papasakoja apie sali,maloniai bendrauja.
O Tezu-gide matem tik karta,prabegom,nemandagiai atsaunant i klausima.Dar matem pries isvykstant,bet tada is vis stoveju susiraukus ir niekam -ne zodzio.Tai bent gide doh.gif

Piranija, o nenorit geriau pradzioj Tezams savo nuomone issakyt? kad ir el. pastu. Nes va taip grizta nepatenkinti keliautojai, o iki Teztour vargu ar kas daeina. As tai siulyciau grazu ir issamu laiska nukreipti.
Atsakyti
QUOTE(julcionok @ 2007 11 12, 14:13)
Piranija, o nenorit geriau pradzioj Tezams savo nuomone issakyt? kad ir el. pastu. Nes va taip grizta nepatenkinti keliautojai, o iki Teztour vargu ar kas daeina. As tai siulyciau grazu ir issamu laiska nukreipti.


Labai pritariu. Is tikruju kiekviena agentura (beje kaip ir zmones) turi savo pliusu ir minusu. Ir is kur Lietuvoje sedintys agentai gali zinoti, kas vyksta su gidais uzsienyje. Tam ir yra turistai, kad apie tai pranestu. Tada galbut bus imamasi priemoniu, nes kai zmogus ateina darbintis gidu, jam ant kaktos neparasyta, kas jis per asmenybe. blush2.gif ax.gif g.gif
Atsakyti
As taip ir padariau. Jau kita diena sugrizus.Parasiau laiska, nepikta, bet tiesiog parasiau kad nuvyle ir tiek. Kita diena gavau atsiprasymo atsakyma.
Atsakyti
Toks įspūdis, kad gidų tai nebaido. Kas juos pakeis? rolleyes.gif
Atsakyti
Einu nusibauduoti smile.gif Pirminė nuomonė apie agentūra VIVITA buvo klaidinga, todėl labai labai atsiprašau blush2.gif Susitikau dar kartą su jais, viską aptarėmė ir labai gražiai man padėjo.. Didelis ačiū šiai agentūrai. wub.gif
Atsakyti
Noriu aš papasokoti apie savo neįvykusią kelionę. Šį rudenį su vyru nutarėm nukeliauti į Italiją. Išsirinkome Grūdos organizuojamą kelionę, kadangi labiausiai patiko lankytinos vietos, į kurias žadėjo vežti. Taigi užsisakėm anksti ir ėmėm laukti žinių. 10 d. iki kelionės kelionių agentūra, kurioje sudarėme sutartį, pasiskambino į Grūdos agentūrą pasitikslinti ar kelionė įvyks. Garantavo, kad kelionė įvyks ir mūsų vardu rezervuotos vietos, taigi galime ruoštis. Aš dar buvau nuėjus pasitikslinti po kelių dienų, sakė viskas ok. Na ir ką likus 5 d. staiga gaunam žinią, kad mes nevykstam, nes vyks kažkokia grupė blink.gif . Taigi kaip suprantu agentūra, priėmė sau naudingus ar reikalingus žmones mūsų vieton. Pasirodo nesi garantuotas kad vyksti net ir tada, kai yra surinkta grupė ir tavo vardu vietos yra rezervuotos. Taigi Grūdos agentūra man kelia tik nuoskaudą dėl neįvykusios ir taip lauktos kelionės.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ramune78: 26 gruodžio 2007 - 19:03
QUOTE(ramune78 @ 2007 12 26, 19:58)
Garantavo, kad kelionė įvyks ir mūsų vardu rezervuotos vietos, taigi galime ruoštis. Aš dar buvau nuėjus pasitikslinti po kelių dienų, sakė viskas ok. Na ir ką likus 5 d. staiga gaunam žinią, kad mes nevykstam, nes vyks kažkokia grupė  blink.gif . Taigi kaip suprantu agentūra, priėmė sau naudingus ar reikalingus žmones mūsų vieton.  Pasirodo nesi garantuotas kad vyksti net ir tada, kai yra surinkta grupė ir tavo vardu vietos yra rezervuotos.


O ir pinigus jau buvot sumokeje? O kokioje agenturoje sutarti sudarinejai? Pacioje Grudoje ar kokioje kitoje?

Bent jau kazka mainais ar pigiau galejo pasiulyti. g.gif
Labiausiai kelionese su agenturomis ir bijau tokiu fintu, kaip pranesimas apie neivyksiancia kelione likus kelioms dienoms iki isvykimo. doh.gif

Atsakyti
g.gif siaip tai visos kelioniu agenturos dirba panasiai smile.gif
manau kiekviena (as) is musu gali pabandyti susiorganizuoti kelione pats...
Ir tada nereikes pyktis su agentura mirksiukas.gif
Labiau pasitikeciau zinoma kelioniu agentura, kuri turi platu savo agenturu tinkla...
Bet Kaip ir minejau nera geresnio kelioniu agento kaip pats sau thumbup.gif
Atsakyti
[quote=linole,2007 12 26, 23:10]
O ir pinigus jau buvot sumokeje? O kokioje agenturoje sutarti sudarinejai? Pacioje Grudoje ar kokioje kitoje?

Taip pinigus buvome sumokėję, pasiūlė mums kitą kelionę tūkstančiu litų brangesnę, nei buvome išsirinkę su 50 Lt. nuolaida. Grūda pateikusi šį pasiūlimą man sukėlė daugiau pasipiktinimo, nei norą toliau su jais bendrauti schmoll.gif . Užsisakinėjom ne pačioje Grūdoje, bet tarpininkė skambino į Grūdą man esant pas juos, tai tarpininkai irgi buvo nepatenkinti, kad jų klientus pavedė.
Atsakyti
QUOTE(Violialia @ 2007 12 27, 13:44)
g.gif siaip tai visos kelioniu agenturos dirba panasiai  smile.gif
manau kiekviena (as) is musu gali pabandyti susiorganizuoti kelione pats...
Ir tada nereikes pyktis su agentura  mirksiukas.gif
Labiau pasitikeciau zinoma kelioniu agentura,  kuri turi platu savo agenturu tinkla...
Bet Kaip ir minejau nera geresnio kelioniu agento kaip pats sau  thumbup.gif

O aš būtent žinoma ir nepasitikėčiau - atėjai ar neatėjai, aš esu žinomas, vietoj tavęs ateis kitas. Mažos ryškiai labiau stengiasi dėl klientų.
Atsakyti
Kiek mes keliavom Novaturu niekad nenusivylėm.Labai gera agentūra
Atsakyti
QUOTE(Turkcena @ 2007 12 27, 21:19)
Kiek mes keliavom Novaturu niekad nenusivylėm.Labai gera agentūra


Na šiaip Novaturas - ne agentūra, o organizatorius ax.gif Jie keliones organizuoja, bet nepardavinėja biggrin.gif Už juos tai daro agentūros. Na bet vienaip ar kitaip Novaturo kelionémis dar neteko nusivilti. ax.gif
Atsakyti