Įkraunama...
Įkraunama...

Atsiliepimai apie keliones organizuojančias

QUOTE(vije @ 2008 02 19, 23:10)
Kita vertus, "eto bylo davno i nepravda"  mirksiukas.gif


Taip ir likau nesupratus... g.gif čia "pravda" ar ne? blink.gif
Atsakyti
Pravda. Buvo reikalas biggrin.gif Bet kadangi nuo kelionės praėjo du metai, apturėjau daug nemalonesnių įvykių, leidžiu sau taip pajuokaut, nuleist tai juokais ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vije: 20 vasario 2008 - 10:57
QUOTE(Violetikas @ 2008 02 19, 21:42)
Nuo gido priklauso daug, bet ne viskas. Juk su viesbuciais sutartis sudarineja, marsrutus parenka, draudimus ir visokius kitokius popierinius reikalus tvarko kelioniu organizatorius. Zinoma, informacija jau yra gido reikalas ir jei jis prastas, tai logiska, kad dalis keliones zavesio bus prarasta.
Kiek supratau vaziavote i kruiza. O kodel sakote jog buvote apgauti? Pirmiausia as supratau, jog informacija apie pilna AI jums suteike kelione pardavusi agentura, taigi siuo atveju kaltas ne Novaturas wink.gif Nes Novaturas savo kelioniu neparduoda smile.gif
Viesbuciai kruizams kiek zinau yra parenkami 3 zvaigzduciu, jei jums reikia geresnio, butina informuoti agentura ir nenustebti, jog reikes sumoketi paildomai. Beje pilna informacija apie kelione privalo suteikti agenturos darbuotojas, labai daug informacijos yra surasyta kataloguose, verta paskaityti ir juos. Taip pat galima kreiptis i gidus, kad pakeistu maitinima (jei imanoma) tiesiog reikes sumoketi papildomai.
O siaip labai idomu ar patiko kruize, i koki konkreciai plauket (P1 ar P2) ir kas buvo gidas ir ar patiko smile.gif
Visiska nesamone, kad isidarbinti gidu neimanoma einant is gatves smile.gif Imanoma ir siuo metu kiek zinau gidu poreikis yra didelis. Tiesiog atrenkami jie yra pakankamai atidziai ir deja, ne kiekvienas zmogus turi tinkamu savybiu dirbti gidu. Neuztenka vien puikiai zinot informacija. Reikia dar gerai orientuotis situacijoje, moket lasvai bendrauti rusu ir anglų kalbomis (pageidautina ir papildomos kalbos), turet vairuotojo pazymejima, but kantriam, sugebet tolerantiskai isspresti bet kokia konfliktine ir stresine situacija, but labai geros fizines formos ir t.t. ir panasiai.
O beje i kelioniu agenturas gidu ir nereikia smile.gif Gidus priima kelioniu organizatoriai.
O autobusinems kelionems dazniausiai priima zmones kurie jau pazista sali i kuria vaziuoja, t.y. jau yra joje dirbe, gyvene ar pan. nes tokiai kelionei neuztenka informacijos kuria galima isokti is knygu wink.gif


As zinau, kas ir kaip. As pagal skelbimus siuntinedavau CV, bet pokalbiui niekas manes nekviesdavo, karta paskambinau ir paklausiau ar gavo mano CV, jie pasake, kad taip, bet pas mane nera bendravimo su zmonemis patirties ir kad jie turi pakankamai patyrusiu gidu. Bet as keleta metu dirbau draudimo agente, ten irgi visokiu situaciju buvo. 4u.gif Esu baigusi sustiprinta anglu kalba mokykloje ir dar kursus. Bet Lietuvoje be pazinciu gero darbo negausi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Florestina: 20 vasario 2008 - 11:35
Visai pasimečiau ax.gif
Noriu važiuoti į Čekiją balandžio 16-20 dienomis smile.gif
Novaturas čią kelionę siūlo už 699 Lt
Kaip ieškote geriausių kainų savo norimoms kelionėms?
Pasidalinkite patirtimi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasunia @ 2008 02 20, 19:10)
Kaip ieškote geriausių kainų savo norimoms kelionėms?
Pasidalinkite patirtimi  4u.gif


As visada ieskau optimaliausio kainos, datos ir marsruto santykio. Pigiausia man -ne visada patraukliausia. mirksiukas.gif Aisku, jei marsrutai ir datos - identiski, tuomet pasirinkima nulemia kaina. drinks_cheers.gif Bet jei kazkuris organizatorius pasiulo koki idomesni objekta ar didesni keliones dienu skaiciu, tai sutinku del jo primoketi siek tiek daugiau. Kalbu apie keliones autobusu.

Organizatoriu nera jau tiek daug Lietuvoje. Pasitikrinu ju marsrutus,kainas, datas - paprastai man gana greit lieka 2-3 variantai. Dazniausiai atsiranda kokia nors smulkmena, kuri nulemia pasirinkima. biggrin.gif

Atsakyti
linole 4u.gif AČIŪ
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2008 02 20, 11:32)
As zinau, kas ir kaip. As pagal skelbimus siuntinedavau CV, bet pokalbiui niekas manes nekviesdavo, karta paskambinau ir paklausiau ar gavo mano CV, jie pasake, kad taip, bet pas mane nera bendravimo su zmonemis patirties ir kad jie turi pakankamai patyrusiu gidu. Bet as keleta metu dirbau draudimo agente, ten irgi visokiu situaciju buvo. 4u.gif Esu baigusi sustiprinta anglu kalba mokykloje ir dar kursus. Bet Lietuvoje be pazinciu gero darbo negausi.


Neteigciau, jog imanoma rast darba be pazinciu, jei nepazinociau zmoniu, kurie dirba sita darba ateje butent po skelbimo laikrastyje smile.gif galbut taip buvo pries 4-5 metus, bet tikrai ne dabar. Zinoma, i kelioniu atstovo darba konkursas visuomet buna nemazas, nes daug jaunu studentu nori ji dirbti, taciau nemazai ju ir priima. Savaime suprantama, kad buna ir keletas atejusiu pagal paznti, bet... niekas net pagal geriausia pazinti nepriims zmogaus, kuris nekencia bendravimo, paniskai bijo sudetingu situaciju ir pan mirksiukas.gif
Ir beje, pagal parasyma nesupratau, kur konkreciai ieskojote darbo? Ar siuntete CV i Teztura ir Novatura, ar i agenturas? Tezturas ir Novaturas atrankas daro ziema, dazniausiai vasario men.
Atsakyti
QUOTE(Violetikas @ 2008 02 20, 21:26)
Neteigciau, jog imanoma rast darba be pazinciu, jei nepazinociau zmoniu, kurie dirba sita darba ateje butent po skelbimo laikrastyje smile.gif galbut taip buvo pries 4-5 metus, bet tikrai ne dabar. Zinoma, i kelioniu atstovo darba konkursas visuomet buna nemazas, nes daug jaunu studentu nori ji dirbti, taciau nemazai ju ir priima. Savaime suprantama, kad buna ir keletas atejusiu pagal paznti, bet... niekas net pagal geriausia pazinti nepriims zmogaus, kuris nekencia bendravimo, paniskai bijo sudetingu situaciju ir pan  mirksiukas.gif
Ir beje, pagal parasyma nesupratau, kur konkreciai ieskojote darbo? Ar siuntete CV i Teztura ir Novatura, ar i agenturas? Tezturas ir Novaturas atrankas daro ziema, dazniausiai vasario men.


Siunciau i Novatura ir Krantastravel. Ir abu kartus gavau ta pati atsakyma. Svarbiausia tai, kad i Krantas travel prieme mano studiju drauge, kuri net gidu kursu nelanke, bet jos sesuo dirbo turizmo sferoje. O as kaip tik jau 5 su virsum metu ariu naktimis uz tikrai maza atlyginima Aviacines meteorologijos centre. Ir vis ieskau savo svajoniu darbo. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2008 02 21, 14:18)
Siunciau i Novatura ir Krantastravel. Ir abu kartus gavau ta pati atsakyma. Svarbiausia tai, kad i Krantas travel prieme mano studiju drauge, kuri net gidu kursu nelanke, bet jos sesuo dirbo turizmo sferoje. O as kaip tik jau 5 su virsum metu ariu naktimis uz tikrai maza atlyginima Aviacines meteorologijos centre. Ir vis ieskau savo svajoniu darbo. g.gif

Na tik du kartus siuntei.. Mažai mažai... Tuo labiau Krantas travel kiek žinau pats nieko nedaro...Reikia siūsti kelionių organizatoriams jei nori gide dirbti. Iš kitos pusės - tu tuom tikra, kad tai geras darbas? pusę metų nebūti namuose kitą puse pasiliks tik geriausi, nemanau kad atlyginimas fontanai, ištisinis bendravimas su žmonėmis, problemos ir galvos skausmai...
Atsakyti
Ar kuri esate keliavusi su agenturomis
Eurokeliones arba destinata?
Noreciau ,kad pasidalintumete patirtimi ax.gif 4u.gif
Atsakyti
prieš 4 m.su eura važiavome į kroatiją, gidas Erikas buvo, liuks seniukas thumbup.gif ,daug informacijos turi, kalnų fanatikas. Autobusas irgi geras, tikrai atitinkantis tokias keliones, geras maršrutas, visos nakvynės viešbučiuose ir savaitė Makarske, apartamentuose pas žmones. Kelionė labai patiko, šiemet net žadame pakartoti.
Atsakyti
"Eura" ir "Eurokelionės" - skirtingi dalykai. Mane taip pat domina "Eurokelionės". Gal kas turite info? smile.gif
Atsakyti