Įkraunama...
Įkraunama...

Apranga kai krūtine C+ ir daugiau - 2 tema

Taigi, pirmąją temelę pabaigėm, gal bandom tęsti? mirksiukas.gif Ką rengiamės, kas tinka, kur gauti?
Aktualiausios temos artėjant vasarai - maudymukai tongue.gif
Atsakyti
mano 70D... marskiniu turiu tik 2, ir tai ne kokius noreciau... jei per krutine uzsisega, tai per liemeni skestu... megztukai dauguma kurie trumpesni netinka, nes viskas pakimba ant krutines... pati neesu stambi, tai ta krutine man per didele pagal figura... kazkaip stengiuosi as jos nepabrezt, nes is karto issaukianciai atrodau... apie apatini trikotaza is vis patyliu...perku tik triumph, nes yra tokie dydziai, bet jau tada nusiperku to pacio modelio visas spalvas..ir laukiu naujos kolekcijos...
Atsakyti
Niu, mano papukai tokie visai ne mažučiai. Užėjau į ZARA, norėjau lietpalčiuko, švarkučio tokio, kokie dabar beprotiškai madoje. Taigi - išsimatavau VISUS, esančius pirmame aukšte. Visi jie paaukštintu liemeniu, taigi - atrodo kaip išaugtiniai, nes papukai veržiasi lauk..... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(kliūdžiau @ 2008 04 08, 09:49)
Niu, mano papukai tokie visai ne mažučiai. Užėjau į ZARA, norėjau lietpalčiuko, švarkučio tokio, kokie dabar beprotiškai madoje. Taigi - išsimatavau VISUS, esančius pirmame aukšte. Visi jie paaukštintu liemeniu, taigi - atrodo kaip išaugtiniai, nes papukai veržiasi lauk..... verysad.gif



Jo, suprantu tave 4u.gif
as irgi daznai nusiviliu po parduotuviu, tai griztu namo cray.gif
Jie galvoja, kad LT visos manekenes doh.gif
kai buvau uzsienyje, tai ten tiek daiktu galedavau prisipirkti, jokiu problemu nekildavo
Atsakyti
QUOTE(kukuruze @ 2008 04 08, 10:51)
Jo, suprantu tave  4u.gif
as irgi daznai nusiviliu po parduotuviu, tai griztu namo  cray.gif
Jie galvoja, kad LT visos manekenes  doh.gif
kai buvau uzsienyje, tai ten tiek daiktu galedavau prisipirkti, jokiu problemu nekildavo

Man tai apskritai juokingai atrodo tie visi XS dydžiai. Svarbiausia, kad visų madingų parduotuvių pardavėjos pačios sako, kad pirmiausiai ir greičiausiai iš naujų kolekcijų išgraibstomi XL dydžiai, kurie skirti noramlaus sudėjimo moterims. O tie visi lėlių dydžio ir lieka, nes tokių žmonių yra mažiau, nei normalių. O, tarkim, ZAROJ L dydis yra normalaus - vidutinio kūno sudėjimo žmogui, tikrai ne "apkūniam". Džiaugiuosiu, kad pavyksta įsisprausti nors į L'ą. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kliūdžiau @ 2008 04 08, 09:58)
Man tai apskritai juokingai atrodo tie visi XS dydžiai. Svarbiausia, kad visų madingų parduotuvių pardavėjos pačios sako, kad pirmiausiai ir greičiausiai  iš naujų kolekcijų išgraibstomi XL dydžiai, kurie skirti noramlaus sudėjimo moterims. O tie visi lėlių dydžio ir lieka, nes tokių žmonių yra mažiau, nei normalių. O, tarkim, ZAROJ L dydis yra normalaus - vidutinio kūno sudėjimo žmogui, tikrai ne "apkūniam". Džiaugiuosiu, kad pavyksta įsisprausti nors į L'ą. mirksiukas.gif




Tik bent jau man, kai isispraudziu i L, tai ties liemeniu buna labaaiii platu, tai tiesiog ar siaurinu ar dar ka nors mastau, tai ir kankinames lotuliukas.gif
Atsakyti
Nu kai didelė krūtinė, o toliau plona tai pas mus ir kankinies. doh.gif Arba skesti drabužiuose arba viskas lipa lauk. Va neseniai pasimatavau papai 103 cm (čia vietoj galvotų 94 cm doh.gif blink.gif ), per liemenį 68 cm., klubai 96 cm. Daugiausia trikotažinių marškinėlių turių. Toliau nors verk, nieks beveik netinka.
Atsakyti
QUOTE(tavi @ 2008 04 08, 11:21)
Nu kai didelė krūtinė, o toliau plona tai pas mus ir kankinies. doh.gif Arba skesti drabužiuose arba viskas lipa lauk. Va neseniai pasimatavau papai 103 cm (čia vietoj galvotų 94 cm doh.gif  blink.gif ), per liemenį 68 cm., klubai 96 cm. Daugiausia trikotažinių marškinėlių turių. Toliau nors verk, nieks beveik netinka.

po nakties paaugo? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(cutka @ 2008 04 08, 11:30)
po nakties paaugo? bigsmile.gif

Oro daugiau įkvėpė lotuliukas.gif gal ir ciklo metas... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(coffeeLATTE @ 2008 04 07, 22:41)
mano 70D... marskiniu turiu tik 2, ir tai ne kokius noreciau... jei per krutine uzsisega, tai per liemeni skestu... megztukai dauguma kurie trumpesni netinka, nes viskas pakimba ant krutines... pati neesu stambi, tai ta krutine man per didele pagal figura... kazkaip stengiuosi as jos nepabrezt, nes is karto issaukianciai atrodau... apie apatini trikotaza is vis patyliu...perku tik triumph, nes yra tokie dydziai, bet jau tada nusiperku to pacio modelio visas spalvas..ir laukiu naujos kolekcijos...


aš marškinukus per krūtinę užsiūnu ir niekas nesiskečia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kliūdžiau @ 2008 04 08, 10:58)
Man tai apskritai juokingai atrodo tie visi XS dydžiai. Svarbiausia, kad visų madingų parduotuvių pardavėjos pačios sako, kad pirmiausiai ir greičiausiai  iš naujų kolekcijų išgraibstomi XL dydžiai, kurie skirti noramlaus sudėjimo moterims. O tie visi lėlių dydžio ir lieka, nes tokių žmonių yra mažiau, nei normalių. O, tarkim, ZAROJ L dydis yra normalaus - vidutinio kūno sudėjimo žmogui, tikrai ne "apkūniam". Džiaugiuosiu, kad pavyksta įsisprausti nors į L'ą. mirksiukas.gif


nu nezinau nezinau g.gif man visalaik problema rast xs s dydziu kalbant apie ta pacia zara, o l xl visada pilna, per ispardavimus tik tokie ir guli.
isvis kaip gali but juokingas dydis blink.gif yra ivairiu zmoniu nesiojanciu ivairius dydzius, man nejuokinga kad yra xxl. is serijos 'juokinga, bo nes as tai va jo nenesioju'
Atsakyti
Oi mergaitės nesypykim smile.gif man tai ne juokingai, o pavydiškai (kažkoks neteisingas žodis) atrodo Xs, S dydžiai, kaip mielai tokius nešiočiau, bet šiaip džiaugiuosi, kad įtelpu į L. Anksčiau tik XL nešiojau doh.gif tai tikrai problema....

Maudymukai
user posted image

user posted image

kaip jums šiti bigsmile.gif
Atsakyti