Įkraunama...
Įkraunama...

Namo aplinka 20

QUOTE(Boružėlė @ 2008 04 09, 12:17)
Taip ant koto ir kaip medelis. bigsmile.gif  Manau kiekvienoj mugėj galima rasti. Sėkmės ieškant. 4u.gif



QUOTE(glossi @ 2008 04 09, 12:17)
:
Jo jo, kaip medelis- reikia priristi.Pas mus ir raudoni serbentai ant kokto -  thumbup.gif .Po to, reikia geneti, paformuoti.Bet tikrai patogu ir grazu.O mugese tikrai rasi  mirksiukas.gif



QUOTE(Knifofija @ 2008 04 09, 14:00)
Turėtų būti pas Vrublevskius, jie visad atvažiuodavo į Šiaulių mugę, tikiuosi ir šiemet bus.

Dėkui merginos,teks važiuot į mugę biggrin.gif Aš jau žadėjau nesirodyt ten,nes bijau savęs doh.gif Pamatau ir visko man reikia.....Ot ligonis unsure.gif O man dar anksti pirkti augaliukus ax.gif
Papildyta:
QUOTE(jolaxus @ 2008 04 09, 12:36)
tiksliai kokia gausybė variantų bigsmile.gif šiaip neturiu darže šiltnamio ir kol kas neplanavom, bet va daigams koks nedidukas prie šiltos namo sienos pavasarį tai visai praverstų, reikia matyt nusikopinus kokią konstrukciją priversti vyriškį padirbėti g.gif 

Ir aš tą patį pagalvojau drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nengamo: 09 balandžio 2008 - 13:42
QUOTE(Ciep @ 2008 04 09, 10:11)
1) gal kuri auginat vakarines tujas rutuline forma Globosa? Leidziat joms paciom laisvai augt, ar padailinat ta ju rutuli karpydamos?


Tam ir yra rutulinė veislė, kad nereiktų karpyti mirksiukas.gif

QUOTE(Ciep @ 2008 04 09, 10:11)
2) pradejau sodint zvilganciuju kauleniu gyvatvore - kadangi metrazas nemazas, tai praejusia savaite pasodinau dar tik dali planuojamo ilgio. Kaip manot, kiek laiko dar bus galima sodint kauleniukus (savaite, dvi...), nes tie, katruos sodinau jau su issprogusiais lapeliais, tai galvoju, ar tik siemet jau nesibaige ju sodinimo laikas vos prasidejes?


Sodink kol kas drąsiai ir savaitę, ir dvi. O jeigu su vazoniukais perki, tai nors ir visą vasarą gali dirbti lotuliukas.gif
Atsakyti

Knifofija, kažkurioj temoj minėjai, kad Kretingoj yra gėlininkų pora. Ar jie augina daugiamečius ar vienmečius augalus ir ar būtų galima jų koordinates gaut.
Atsakyti
QUOTE(kasiopeja @ 2008 04 08, 09:24)
Man patinka jų tanki lapija ir margumas, bet kažkaip norisi, kad ilgiau išsilaikytų  tongue.gif  paskutiniu metu mane "užvežė" rasakilos  lotuliukas.gif


mane siemet uzveze melsves lotuliukas.gif : prisipirkau visokiu lapu margumo, vazonuose jau sulapojo, bet kazkaip bijau i lauka dar kelti nors jos ir nelepios g.gif , mat pernai krusha kai praejo tai tiek to grozio ir teliko… vienos skyles

QUOTE(jolaxus @ 2008 04 08, 12:35)
MB brolis su šeima gyvena Bielskio gatvėj, ar ne laikas būtų jį aplankyt  mastau.gif Ale kur man, su mano žindukliu, aš čia tik garsiai pasvajojau ax.gif


mes jau pradedam keliauti, aplinka pakeisti sveika tiek man tiek mazei o tai namie jau stoga rauna kartais doh.gif . Uz poros sav pas mama i Taurage leksim, tai nzn kaip bus, stot pusiaukelej pavalgyt tikrai reiks

QUOTE(rokoko @ 2008 04 08, 17:24)
paziurek, kaip samanos graziai uzpilde tarpus  take i darza . [tik nekreipkit demesio i pktzoles blush2.gif ]
o ir vazonai keraminiai kai apsamanoja wub.gif  nu negaliu, taip tikra viskas, kaip 100 metu cia buve.... wub.gif


man irgi patinka samanos ant akmenu ir vazonu wub.gif neseniai net skaiciau kaip greiciau ju “pasiauginti” – rugusiu pienu reikia aptepti
Schetelig’e Vln maciau graziu a la samanotu vazonu uzsiveze, tik kad brangus ir gana mazi…

QUOTE(jolaxus @ 2008 04 09, 11:36)
na va tokia, tik nekreipk dėmesio į aplinką, čia dukra prichavatiazvo ir išnarsčiusi į dvi dalis pritaikė savo vaikiškoj buityje biggrin.gif , tai gėlėms gavau antrą pirkti ax.gif o matmenys 39x29,5 cm, žiūrėk ar įtalpintum ant palangės.
Thomas Phillips'e ji parduodama supakuota, reikia susirinkti, tai jei ieškosi dairykis sukrautų lentynose mirksiukas.gif

user posted image


nagi liuks ideja gime tavo pagalba thumbup.gif (bent jau taip atrodo jei nesukritikuosit ax.gif ): jei as tokias lentynas pastatyciau balkone is pietu puses ir jai marskinius is pleveles padaryciau? g.gif gal jau augaleliai lauke galetu grudintis - nebeina praeiti per vazonikus namie doh.gif
Atsakyti
[quote=nengamo,2008 04 09, 14:43]
Dėkui merginos,teks važiuot į mugę biggrin.gif Aš jau žadėjau nesirodyt ten,nes bijau savęs doh.gif Pamatau ir visko man reikia.....Ot ligonis unsure.gif O man dar anksti pirkti augaliukus ax.gif
Papildyta:

Ne tu viena ligonė. doctor.gif Apsidairyk čia visos tokios. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(veronika1 @ 2008 04 09, 13:52)
geriausia pasirinkti tokią raganę, kuri rudenį nupjaunama trumpai..



O kokiu veisliu tokios raganes butu?[QUOTE]

Tai visos Žakmano grupės,veislės ir hibridai.Jų šaknų sistema gerai išsivysčiusi ,žydi gausiai,rudenį palikti 10 cm stiebelius. Iš jų '' Gipsy Queen'',''Jackmanii'' ,"Lituanika" - paskutiniąją įsigijau mugėje Kaune. thumbup.gif
Atsakyti
mergikes, patarkit kokia augmenija pavesingam "paradiniam" gelyne galeciau sodinti (is siaurines namo puses)? dabar visokio velnio ten esu prikisus ir noriu ta mirsraine sutvarkyti doh.gif Beda (o gal ir ne) ta, kad siokam tokiam slaitely tas mano gelynas, o zemaugiu alpinariuminiu augalu as daug nenoriu cool.gif
Cia kelios pernykstes nuotraukos (mano akmenu "upeliai", kuriuos lipdziau klupodama kankinama nestuke.gif pykinimu buvo nuplauti po liuties doh.gif )
user posted image
user posted image
user posted image

noreciau kazka panasaus i vat koki (cia nuotraukos is kazkokios apzeldinimo firmos galerijos):
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
va jum darbinykes didziosois - prisest kai pavargsit karsta.gif :

user posted image
Atsakyti
QUOTE(veronika1 @ 2008 04 09, 13:52)
Reikia tureti galvoje ,kad raganes reiks prilenkti žiemai, geriausia pasirinkti  tokią raganę, kuri rudenį nupjaunama trumpai..O jeigu raganė žydi ant antramečiu stiebų,bus labai sunku  atknarplioti raganių stiebus nepažeidžiant, nuo apsivijusios rožės.  mirksiukas.gif


turiu dar senobinę raganę šviesiai melsvais stambiais žiedais (tokios dar būna tamsiai violetiniais žiedais) neturiu supratimo kokia čia veislė, kaip ją prižiūrėt, ką ji mėgsta g.gif stovėjo ( nu nestovėjo, leido lapus, žydėjo kažkiek) persodinta kokius tris metus nieko jai nedariau, o šiemet nukirpau visą tą nudžiūvusių šakų raizgalynę, liko tik kelios šakelės sprogstančios, kaip ją atgaivint?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo elia: 09 balandžio 2008 - 15:41
QUOTE(Zaneta75 @ 2008 04 09, 15:38)
nagi liuks ideja gime tavo pagalba  thumbup.gif (bent jau taip atrodo jei nesukritikuosit  ax.gif ): jei as tokias lentynas pastatyciau balkone is pietu puses ir jai marskinius is pleveles padaryciau?  g.gif gal jau augaleliai lauke galetu grudintis - nebeina praeiti per vazonikus namie  doh.gif

gal ir mintis, tik naktines temperatūras dar reikėtų stebėti, nes gali visą darbą velniop nunešti...

QUOTE(Zaneta75 @ 2008 04 09, 15:59)
mergikes, patarkit kokia augmenija pavesingam "paradiniam" gelyne galeciau sodinti (is siaurines namo puses)? dabar visokio velnio ten esu prikisus ir noriu ta mirsraine sutvarkyti  doh.gif Beda (o gal ir ne) ta, kad siokam tokiam slaitely tas mano gelynas, o zemaugiu alpinariuminiu augalu as daug nenoriu  cool.gif noreciau kazka panasaus i vat koki (cia nuotraukos is kazkokios apzeldinimo firmos galerijos):

taigi jau ir turi pavyzdžių, belieka copy-paste mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Zaneta75 @ 2008 04 09, 12:59)
mergikes, patarkit kokia augmenija pavesingam "paradiniam" gelyne galeciau sodinti (is siaurines namo puses)? dabar visokio velnio ten esu prikisus ir noriu ta mirsraine sutvarkyti  doh.gif Beda (o gal ir ne) ta, kad siokam tokiam slaitely tas mano gelynas, o zemaugiu alpinariuminiu augalu as daug nenoriu  cool.gif


Nuotraukos gražios thumbup.gif Augalus turbūt pačiai geriausia rinktis, juk mūsų visų skoniai skirtingi. Aš tik 2 pagrindinių principų laikyčiausi komponuodama augalus.

1. auksinė taisyklė - aukščiausi augalai sodinami toliausiai nuo tako. Pati šitą turbūt mintimai moki lotuliukas.gif

2. Per abu "pusrutulius" sodinčiau ne daugiau kaip 10 augalų (kitaip gausis toks pat margumynas, kaip dabar). Geriau tada vienodais augalais apsodink didesnį plotą thumbup.gif Pati pažiūrėk pas apželdintojus - smulkesnių gėlių mažiausiai po 3 krūmelius vienoj vietoj. Pvz. jeigu patinka bergenijos (mačiau yra nuotraukoj), galiu sušelpti dar keliais krūmeliais 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Zaneta75 @ 2008 04 09, 12:38)
nagi liuks ideja gime tavo pagalba  thumbup.gif (bent jau taip atrodo jei nesukritikuosit  ax.gif ): jei as tokias lentynas pastatyciau balkone is pietu puses ir jai marskinius is pleveles padaryciau?  g.gif gal jau augaleliai lauke galetu grudintis - nebeina praeiti per vazonikus namie  doh.gif


Aš šiandien paprikų ir pomidorų daigus į stiklinį šiltnamį išgrūdau, nes namie meituoja jau savaitę - nei pirmyn, nei atgal nejuda lotuliukas.gif Bet nakčiai turbūt teks dar parsinešti...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kasiopeja: 09 balandžio 2008 - 15:47
QUOTE(kasiopeja @ 2008 04 09, 16:50)
Aš tik 2 pagrindinių principų laikyčiausi komponuodama augalus.
[...]  Pvz. jeigu patinka bergenijos (mačiau yra nuotraukoj), galiu sušelpti dar keliais krūmeliais  4u.gif


Aciu dideliukas Jolaxus 4u.gif ir tau 4u.gif
Kartais rodos elementariausius dalykus zinai, bet kai reik pradeti daryti tai nors verk, nezinai nuo kurio galo pradeti doh.gif

Bergenijas mielai priglausciau bigsmile.gif Sunes rupuzes sias aplauze per ziema doh.gif vieno kelmo tik keli ziedai kyso, kito dar like pora lapu verysad.gif
Kur tamsta randates rolleyes.gif Tik man biski beda dabar su masina, nes mb darba keicia tai kol kas prihvatizavo manaja, aisku kai reiks duos - bet reikia derintis man prie jo doh.gif
Atsakyti