Įkraunama...
Įkraunama...

Namo aplinka 20

QUOTE(jot.ka @ 2008 04 12, 10:56)
jei nesunku ikelk, noreciau pamatyt kaip nezydinti atrodo ax.gif

Gerai, vakare ikelsiu. Dabar biskiuka isvaziuojam. Uzsukau tik pasigirti ir pasidziaugti, kad nusipirkau melynai zydincia hortenzija. Dar rusmeniu ir pentiniu, nes mano pasetos rusmenes nerodo gyvybes zenklu, o as labai nekantri blush2.gif . Vyras va visas piktas, kad valanda po siltnamius visokius tasytis turejo
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sidabrinekuoja: 12 balandžio 2008 - 14:27
Nu ir as truputi uzlekiau cia.Buvau augalu mugeje[Siauliuose] ieskojau hortenzijos melynos ir neradau.Tai nusipirkau migdola ,forzitija,buksmedziu.Dar nebuvau macius tulpiu ,tokios mazytes uz sprindi mazesnes.Nu ir sio bei to kuriu pavadinimu nezinau.Ai uzmirsau dar agrasta iskiepyta ir be spygliu,juoda serbenta taip pat iskiepyta ir kriause.Nugi lauke tai slapia gelytes tai sukaisiojau,o kas medelius pasodins.... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2008 04 11, 16:53)
, o vilkdalgiai - tai pokstininkai. Taip netiketai issisiepe

4u.gif pamirsau pasakyti, kad taip graziai parasei wub.gif

QUOTE(rozamunda @ 2008 04 12, 04:52)
tikriausiai tiks bet koks spyglys ir kankorezis-

Ir kilo toks grynai praktinis klausimas---kaip pasejus gelytes i dirva atskirt nuo piktzoliu vos sudygusiu ir nenuravet

tai bent nesimiega.. g.gif
aciu del tu spygliu 4u.gif
dar: o is konkoreziu neprisises eglikiu? blush2.gif t.y. isbyrejusios seklytes netrukdys?

del piktzoliu gelytese - kantrybes 4u.gif , sustipres, paaugs daigeliai, sudrekink zeme, tada...

QUOTE(rutulux @ 2008 04 12, 05:13)
Nu žinokit visai galva susisuko. Norėjau paklaust dėl naujo gėlyno formavimo. Jolaxus minėjo, kad reik piešt ką nori susodint. Bet reikia žinoti kas prie ko tinka, kada žydi, kokio ūgio ir t.t. Tai kaip tinkamai tą darbą atlikt  ( dėl info apie augalus jau užsisakiau keletą Augalų pasaulio žurnalų ir užsiprenumeravau metams. Tikrasis gėlynas bus tik kt pavasarį, bet ruošiuos jau dabar  )

tai laiko pasiruosti teoriskai ir praktiskai dar yra [kas del augalu derinimo pgl spalvas, auksti, zydejimo laika, kaiminyste]... 4u.gif
mano patirtis - na prisipaisiau as viska ant lapo, na kai pradejau sodint, ziuriu, kad per daug prisipaisiau, vos sutalpinu viska, ir po pirmojo sezono emiau ismetineti....
paskui nieko nebepiesiau, nes ir taip aisku viskas pasidare, jau zinojau, kiek kas uzims vietos, koks aukstis ir tt.

QUOTE(rozamunda @ 2008 04 12, 09:43)
Taigi tos "deficitines" sunines katines cimziedos daigiuku nusipirkau,tai dabar,kad sodinsiu kad sodinsiu

jetus pavydziu....

O as, kai ta augala gausiu is kur nors [tikiuos], tai vazoneliuose ant palanges [is lauko pas mane] ir prie iejimo laiptu laikysiu, - tie bjaurybes tokie izulus katinai, kad net tokias vietas zenklina doh.gif [juk negaliu visa para su orinuku budeti cool.gif ] - vos iseini i lauka, ir aromatas pasitinka... [ mano kate neutralizuota , ir niekas nesiskaito su ja verysad.gif ]

QUOTE(Lexi 04 @ 2008 04 12, 09:52)
cia tubut ne i tema parsiau tuju temoje bet neikas neatrasao, labai reikia patarimo!! Gal kas atsakysit, kas kiek sodinti tujas Smaragd, metrines?? medelynuose sako kas 70 cm, bet nz gal reciau? norim siandien jau sodinti, gal kas atsakysit. Noriu kad uzaugtu ir nesimatytu nuo kaimynu. ir koki tarpa palikti nuo kaimynu tvoros? tikiuosi atsakys kas neuzilgo

QUOTE(rozamunda @ 2008 04 12, 10:35)
jei gali palik tarpa nuo tvoros didesni,tai galesi apgeneti ir nuo tvoros puses
tujos greitai auga, o karpomos pakankamai sutankėja. Galima karpyti tiek viršų, tiek šonus, taip suformuojama pageidaujamo aukščio ir pločio gyvatvorė. Sodinamos maždaug kas 0,5 m -0.7m. Kad gyvatvorė būtų lygesnė ir siauresnė, galima pakarpyti šonines šakeles. Viršūnės paprastai nekarpomos, kad augalai neišplatėtų.Kad tujos augtų greičiau, reikėtų per sausras jas palaistyti ir bent kartą per metus (balandžio mėnesį) patręšti kompleksinėmis trąšomis, kompostu pamulčiuoti pomedžius.
Bet pirmais metais geriau netresti, tegul isisaknyja naturaliai
Ir dar karta-nepamirsk laistyti, pirmais metais tai labai svarbu!!!! I duobe pamaisyk kokio nors skanaus viszaliu ar siaip durpinio substrato arba bent jau smulkaus mulcio. Sekmes ir prie darbo!

na ka as galiu pasakyt... nemaciau tavo isigytu g.gif
manau, klausyk pardaveju..
mes tuo paciu tikslu sodinom prie tvoros , tai musiskes kas 80cm-1metr rekomendavo [tipo sugrusi - skurs sonai], ir virsunes rekomendavo karpyt truputi - tada ne kugiu, o kolona augs [esu maciusi thumbup.gif ], taigi tankiau bus, virsunes nekiauros.
Manau, sodinimas ir prieziura nuo rusies priklauso... pvz mano pasakyta skiriasi nuo Rozamundos... g.gif
Papildyta:
QUOTE(jurg_ili @ 2008 04 12, 09:49)
Na seip nei pelesiu nei puvesiu nematau, tai ka man su jeis geriau daryt? gal surizikuot ir sukist i zeme?

kas belieka... 4u.gif



o as siand su Pupa ikipiet 2 val lauke, tai pafotkinau thumbup.gif ,
Kaufmano tulpytes visame grazume wub.gif , narcizai pradejo zydet, hiacintai ant sprogimo ribos, daugiaziedes margutes pumpurus iskelusios....
o maziukas siauralapis bijunas 5 ziedus tures bigsmile.gif thumbup.gif [pernai tik 1]
Spygliuociu spalvos atsigauna po ziemos biggrin.gif
ech... wub.gif
Atsakyti
QUOTE(rokoko @ 2008 04 12, 16:08)
Kaufmano tulpytes visame grazume wub.gif , narcizai pradejo zydet, hiacintai ant sprogimo ribos, daugiaziedes margutes pumpurus iskelusios....
o maziukas siauralapis bijunas 5 ziedus tures bigsmile.gif  thumbup.gif  [pernai tik 1]
Spygliuociu spalvos atsigauna po ziemos biggrin.gif
ech... wub.gif

Na tikrai ech wub.gif wub.gif Taip norisi tų žiedelių,ypač pavasarį.... wub.gif

O pas mus šiandien visą dieną lyja verysad.gif Vargina tokios dienos,kai negalima laukan nosies iškišt doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Siguciuks @ 2008 04 11, 21:18)
Kazkaip niekur neuzmatau tu ankstyvuju pavasario gelyciu,

As viska is rudens PC susipirkau ir visur prikaisiojau, kai cia masinis pamisimas visoms buvo lotuliukas.gif

QUOTE(rozamunda @ 2008 04 12, 05:52)
giliai sakni leidzia kenis kiek zinau.

O man kaip tik pardavejas sake, kad i sonus jos eina. Apgavo? g.gif

Rokoko, nuo pavasarinio grozio man tik magistrinis nesieiliuoja doh.gif
Papildyta:
As irgi su fotiku po kiema lakstau, tai ka kaimynas apie mane galvoja, tai nezinau blush2.gif Nors man dzin - jis dar keistesnis lotuliukas.gif

Tiesa Senuku mugej nusipirkau stai ka:
Rudgrūdėlę
[attachmentid=138854]
Bandrenį
[attachmentid=138855]
Liguliariją
[attachmentid=138856]
Atsakyti
QUOTE(rokoko @ 2008 04 12, 16:08)
4u.gif  pamirsau pasakyti, kad taip graziai parasei wub.gif
tai bent nesimiega.. g.gif
aciu del tu spygliu 4u.gif
dar: o is konkoreziu neprisises eglikiu? blush2.gif t.y. isbyrejusios seklytes netrukdys?


na ka as galiu pasakyt... nemaciau tavo isigytu g.gif
manau, klausyk pardaveju..
mes tuo paciu tikslu sodinom prie tvoros  , tai musiskes kas 80cm-1metr rekomendavo [tipo sugrusi - skurs sonai], ir virsunes rekomendavo karpyt truputi - tada ne kugiu, o kolona augs [esu maciusi thumbup.gif ], taigi tankiau bus, virsunes nekiauros.
Manau, sodinimas ir prieziura nuo rusies priklauso... pvz mano pasakyta skiriasi nuo Rozamundos... g.gif
Papildyta:

kas belieka... 4u.gif
o as siand su Pupa ikipiet 2 val lauke, tai pafotkinau  thumbup.gif ,
Kaufmano tulpytes visame grazume wub.gif , narcizai pradejo zydet, hiacintai ant


cia as apie saviskes tujas tokia medziaga turiu,tai ja ir vadovaujuosi. 4u.gif

manau,kol is kankoreziu issiris koks padorus spygliuotis- mes ir pasensim drinks_cheers.gif ,
gali rinkti tiktas ,kur jau voveraite apdorojo,bet tokios kaip taisykle be prekines isvaizdos lotuliukas.gif
klausyk,net pagailo taves tu katinu uzkankintos verysad.gif
Atsakyti
O stai dar mano rozinis virziukas suzydo smile.gif Praeita pavasari norejau ji mest lauk, nes atrode visai nusales. Bet MB ikiso paslapciom kamputy vienam. Ir kagi - atzele bigsmile.gif
Atsakyti
user posted image
Na va, ikeliu Davido budleja. Vaizdelis ne koks doh.gif . O nugenejau tik tiek, kad ispjoviau visas sausas sakas ir sudziuvusias ziedynu kekes. Dar nusipirkau raudonu gvazdiku 6 krumelius ax.gif . Idomu ar jiems pavesis nekenkia
Atsakyti
QUOTE(Zaneta75 @ 2008 04 11, 20:31)
Liux, nes as taip pat Avizieniu seniunijoj – Klevinej, kitaip sakant kitoj plento pusej  mirksiukas.gif parasysiu i az kai sumislysiu uzsukt  ax.gif
As dabar dar ir prie kompo tik papinuke uzmigdzius nakciai prieisiu kuri laika, nes ir si mb prihvatizavo kuriam laikui  doh.gif


Jeigu atmintis neapgauna, tai ir Jolaxus kažkur šitoj pusėj bazuojasi lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kasiopeja @ 2008 04 12, 21:45)
Jeigu atmintis neapgauna, tai ir Jolaxus kažkur šitoj pusėj bazuojasi lotuliukas.gif

tikra tiesa - Riešės kaimuko pakraščiuose mirksiukas.gif Renkasi būrelis "čiabuvių", ar tik nereikės šaukti sueigos cool.gif
Papildyta:
QUOTE(Tina* @ 2008 04 12, 17:09)
O stai dar mano rozinis virziukas suzydo  smile.gif Praeita pavasari norejau ji mest lauk, nes atrode visai nusales. Bet MB ikiso paslapciom kamputy vienam. Ir kagi - atzele  bigsmile.gif

ir vat jums ir prašom, koks gražuolis thumbup.gif
čia jau turbūt psichologija prasideda - pagasdinai, kad tuoj kiši po velėna, tai kur jam besdėt, gavo sutelkt visas jėgas ir parodyt ką dar gali lotuliukas.gif
Atsakyti
bandysiu ikelti filmuka aie davido budlejos,lavandu ir hortenziju apkarpyma (atsiprasau kad vokiskai)
filmukas
Atsakyti
QUOTE(Zaneta75 @ 2008 04 11, 22:31)
Liux, nes as taip pat Avizieniu seniunijoj – Klevinej, kitaip sakant kitoj plento pusej  mirksiukas.gif parasysiu i az kai sumislysiu uzsukt  ax.gif

Mano sesė Klevinėj gyvena ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Zaneta75 @ 2008 04 11, 22:31)
kazokini kadagi mesiu lauk, nes suzinojau kad visos jo dalys zmogui nuodingos;

bet gi yra labai daug augalų nuodingų, tik kol kas nors to nepasako - atrodo viskas gerai. Aš nežinau kam gali kilti noras paragauti Kazokinio kadagio g.gif Tulpių, narcizų svogūnai irgi nuodingi... Be to toks populiarus augalas kaip buksmedis yra ypatingai nuodingas, bet jo niekas nebijo, o brugmansijos kelia siaubą mirksiukas.gif
Atsakyti