Įkraunama...
Įkraunama...

Namo aplinka 20

nu bet grožis user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Juro @ 2008 04 08, 05:47)
Klausykit mergaites, aš randapu purškiu takiukus, plytelėmis išklotus, bet yra prie vienos tvoros senos obelys ir kuomet subujoja lapija ten tikras šabakštynas, o jeigu aš jį randapu, tai ką likusią vasaros dalį ten bus plika g.gif , po kiek laiko galėčiau žolytės pabarstyti, vieta mažai vaikštoma tik MB su vėjapjove prasieina.


Tai gal tegu dažniau su žoliapjove prasieina ir nebus šabakštynas? 4u.gif Nebent nori ten gražios vejos, tada teks nupurkšt, perkast, išlygint ir tada sėti. Gali net ir vasarą sėti (juk apželdinimo firmos tikrai nesėja pievelių vien tik rudenį ir pavasarį. Sėjas jas visą sezoną. Kuo jūs kitokie? tongue.gif ), tik gausi laistyti bent porą kartų per dieną, kad normaliai sudygtų mirksiukas.gif Bet kai graži veja užaugs, tikrai per tą vietą su žoliapjove teks dažniau pasivažinėti, negu per puslaukinę pievelę lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kasiopeja: 08 balandžio 2008 - 08:22
dėl pentinių ir aubrečių labai dėkui, savaitgalį nuvažiavusi į sodybą sodinsiu ir lauksiu rezultatų clap.gif

O gal vis dėl to yra kurios auginate dyvinutes ir galite ką nors papasakoti apie jas. Interne niekur nerandu, nebent jos turi dar kokį pavadinimą g.gif
Atsakyti
QUOTE(kasiopeja @ 2008 04 08, 08:23)
Tai kad jos lapus supūdo jau rugsėjį, kame grožis?  g.gif Ar yra kažkokių super veislių, kurios ilgiau išsilaiko?

lapus jos supūdo kai šalnos pagauna, taigi gali būti rugsėjis, o gali būti ir spalis mirksiukas.gif man jos irgi patinka, ypač tinka pavėsingoms vietoms apželdinti ax.gif

QUOTE(rena @ 2008 04 08, 08:37)
siemet pievu neturiu, tai ner ka ir ajeruoti schmoll.gif tik zliugynas pas mane doh.gif nzn ka cia daryt g.gif ar raut ar laukt biski sausesnio oro ir rondapa naudot g.gif

na va matai, kaip blogai, kai darbo sau susimažini su tais akmenynais, gal; reikėjo veją palikt, tai žinotum ką veikt lotuliukas.gif

QUOTE(linjan @ 2008 04 08, 09:05)
O gal vis dėl to yra  kurios auginate dyvinutes ir galite ką nors papasakoti apie jas. Interne niekur nerandu, nebent jos turi dar kokį pavadinimą g.gif

jos yra ne dyvinutės, o dyvinukės, matyt todėl ir nerandi straipsnis rojaus soduose, ten yra lotyniškas pavadinimas, pagal jį dar daugiau info rasi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(jolaxus @ 2008 04 08, 06:21)
lapus jos supūdo kai šalnos pagauna, taigi gali būti rugsėjis, o gali būti ir spalis mirksiukas.gif man jos irgi patinka, ypač tinka pavėsingoms vietoms apželdinti ax.gif


Man patinka jų tanki lapija ir margumas, bet kažkaip norisi, kad ilgiau išsilaikytų tongue.gif paskutiniu metu mane "užvežė" rasakilos lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kasiopeja: 08 balandžio 2008 - 08:25
QUOTE(Vaidusiukė @ 2008 04 08, 07:50)

Dar kartą dėl mugės Klaipėdoje. g.gif nete info nėra tai gal bus šią savaitę kartu su statybos paroda ledo arenoje, o su augalėliais priešais mėsos kombinatą žolynuos  ax.gif , ar kada kitą dieną ir kur ?



yra info, frezijos puslapy, paroda balandzio 18-20 smile.gif
Atsakyti
Na ir pliaupia Kaune doh.gif
Atsakyti
QUOTE(jolaxus @ 2008 04 08, 08:02)
tokių klasikinių šilokų aš turiu, ten kur nužiūrėjau yra lapai baltais pakraščiais, kita atmaina ax.gif

Tuos su baltais pakrasciais pirkau per muge pas Vysniauskus - tai ganetinai brangus - kupstelis 10-15 lt, bet jie puikiai dauginasi - sakeles isisaknija. Tai gal pradziai nusipirk tik kelis ir pabandyk sodinti su zaliais - kol prisidauginsi.Siaip tai as siloku fane - turiu ir taka apsodinus.
Ir dar kalusimelis. skaiciau kad turi Vysniausku kataloga - o kaip ji gauti?
Atsakyti
QUOTE(reg @ 2008 04 08, 10:09)
Tuos su baltais pakrasciais pirkau per muge pas Vysniauskus - tai ganetinai brangus - kupstelis 10-15 lt, bet jie puikiai dauginasi  - sakeles isisaknija. Tai gal pradziai nusipirk tik kelis ir pabandyk sodinti su zaliais - kol prisidauginsi.Siaip tai as siloku fane - turiu ir taka apsodinus.
Ir dar kalusimelis. skaiciau kad turi Vysniausku kataloga - o kaip ji gauti?

o kokio dydžio kupsteliais Vyšniauskai parduoda? ar įmanoma iš karto bent kiek paskirstyti ar tik visą kupstelį sodint? žinodama, galvočiau kiek užsakinėti ax.gif
o katalogą atsiuntė el. paštu kai parašiau jiems užklausimą ar nedalyvaus mugėse Vilniuje. Galiu pesiųsti, brūkštelk savo mail'ą į až mirksiukas.gif tarp kitko katalogas be vaizdelių, tiesiog augalų sąrašas su kainomis ir užsakymo sąlygos, vaizdelių tenka googlinti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jot.ka @ 2008 04 08, 09:53)
yra info, frezijos puslapy, paroda balandzio 18-20 smile.gif


Ačiū user posted image
taip mb ir sakė, kad gal prie Frezijos nesu buvus ten, paprastai statybos parodoj lauke irgi būna daug augalėlių, tik gėlyčių mažokai doh.gif
Atsakyti
Idomu, o kada Senuku muge bus, jei jau nebuvo si savaitgali? g.gif
Atsakyti
QUOTE(jolaxus @ 2008 04 08, 09:21)
na va matai, kaip blogai, kai darbo sau susimažini su tais akmenynais, gal; reikėjo veją palikt, tai žinotum ką veikt lotuliukas.gif

ax.gif na pas mus nuo rudens ruosiamas plotas zoles sejimui, tai ir sakau, kad ten zliugynas doh.gif
irnesakyk.gif nieko neiseis susimazint to darbelio, norisi ir zalumos biggrin.gif
Atsakyti